‘Whiplash’: مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را به صورت یک مبارزه داخلی بیش خیال

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تضاد.

در پنج هفته پس از دیوان عالی کشور متوقف دولت او در تلاش برای پایان دادن به یک برنامه ارائه می دهد که حمایت های حقوقی برای صدها نفر از هزاران نفر از خیال تهمت آور شده است بیش از یکی از بحث برانگیز ترین و مهم تصمیم گیری از ریاست جمهوری خود.

هر چند روز در کاخ سفید ظاهر تصویب و سپس رها یک استراتژی جدید. در ابتدا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برنامه ریزی شده به فایل جدید کاغذ بازی سعی کنید به پایان این برنامه با استفاده از راهنمایی از حکم دادگاه. که هرگز محقق نشد. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد پیشنهاد او به دنبال مقابله با قانونگذاران برای ایجاد یک نسخه جدید از برنامه است. اما کاخ سفید هرگز رسیده به نمایندگان مجلس. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن شناور ممکن است یک فرمان اجرایی به احتمال زیاد برای محدود کردن برنامه. که اتفاق افتاده است.

و تیک تاک ساعت است: دادگاه در حال حاضر دستور دولت برای شروع به پذیرش برنامه های کاربردی جدید برای اوباما-دوران برنامه شناخته شده به عنوان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی یا DACA که محافظت از مهاجرانی که به این کشور به طور غیر قانونی به عنوان کودکان.

نتیجه این است که چند نفر اگر هر دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. مقامات دولت در حال گفتن چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف درگیر در سیاست های مهاجرتی است. و کارکنان در حال رفتن به عقب و جلو و داخلی با بیش از 100 روز از انتخابات.

“شلاق زدن” است چه کارن Tumlin یک وکیل درگیر در یکی از مواردی که دیوان عالی کشور حکم در ماه گذشته خلاصه آن را.

هر گونه اقدام او طول می کشد یک میدان مین سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می خواهد به انرژی مهاجرت تندروها در رئیس جمهور پایه که می گویند IF نشان دهنده فاحش اجرایی نفس بیش از حد قبل از انتخابات ماه نوامبر. اما آن را نیز می خواهد برای برنده شدن بیش از نوسان رای دهندگان پروتستان های انجیلی و اسپانیایی است که پشتیبانی از خیال.

مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد و برای پایان دادن به این برنامه در سال 2017, ارائه شش ماه باد-دوره پایین طراحی شده برای کنگره زمان به تصویب قانون برنامه دائمی است. اما قانونگذاران عمل کرده و در ماه ژوئن دادگاه عالی رد تهمت اقدام نسبتا باریک دلایل ترک درب باز برای او به سعی کنید به آن را دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا اذعان کرد که وی در دیوان عالی کشور مورد گفت: او می خواهد سعی کنید برای کشتن برنامه برای بار دوم با نوشتن یکی دیگر از تفاهم نامه rescinding DACA که شروع فرآیند طولانی مدت است.

او بعد از آن به نظر می رسد به تغییر ذهن خود و گفت های مختلف حقوقی تفسیر مورد در واقع به او قدرت بیشتر به عمل به طور یک جانبه در مهاجرت و دیگر مسائل.

او سپس به اشتباه حتی خود کارکنان هنگامی که او به نظر می رسد به تمایز بین اجرایی و قانونی اقدامات با استفاده از کلمات “فرمان اجرایی” و “بیل” به جای یکدیگر و اعلام در تلویزیون که او را نشانه مهاجرت لایحه اگر کنگره تا به حال نمی گذشت یک.

در ضمن مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان شده اند تهیه جداگانه دستور اجرایی مهاجرت و مراقبت های بهداشتی و مالیات پس از یک وکیل مشاوره رئیس جمهور این است که دادگاه عالی تصمیم IF در واقع دست او را بیشتر قدرت اجرایی با وجود از دست دادن در این مورد.

مهاجرت می تواند اصلاح شود به ارائه حمایت های بیشتر تعداد محدودی از خیال با توجه به سه نفر آشنا با مباحث. اما چنین یک حرکت متعادل و متوازن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سال ها وقت صرف استدلال رئیس جمهور باراک اوباما در عمل به طور غیر قانونی زمانی که او تحت فشار قرار دادند از طریق خود را به منظور ارائه به خیال حمایت های حقوقی در سال 2012.

ماریا ترزا Kumar, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لاتین سیاسی سازمان Voto Latino که صحبت کرده به کاخ سفید در مورد IF گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا پایان این برنامه در حالی که ظاهر می شود مثل او در تلاش برای رفع آن را به عنوان یک راه برای دلجویی اسپانیایی مستقل و پروتستان های انجیلی.

“او می خواهد تیتر به خواندن او در تلاش برای رفع DACA,” او گفت:. “آنچه که او تلاش برای خنثی کردن مخالفان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از لحاظ سیاسی موقعیت مخاطره آمیز است که مسلما یکی از آفریده های خود را با گام گذاشتن در ظاهر متناقض اقدامات — سرکوب مهاجران اما اصرار او را درمان خیال با “شفقت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته مهاجرت محور خود را در کمپین 2016 امیدوار کننده برای ساخت یک دیوار در مرز جنوبی با مکزیک تبعید میلیون ها نفر از مهاجران که وارد این کشور به طور غیر قانونی و خاتمه IF فراهم می کند که تجدید مجوز کار به 700,000 خیال. اما هنگامی که در دفتر او اغلب صحبت از “قلب بزرگ” و “عشق بزرگ” برای خیال.

به عنوان او اجرا می شود برای بار دوم مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر مذاکرات سختی در مهاجرت در حالی که مشاوران سیاسی خود را سعی کنید به قطعه به دموکراتها استفاده با رای دهندگان اسپانیایی. مبارزات انتخاباتی خود ایجاد کرده است یک هیئت مشورتی و ائتلاف با تمرکز بر جذب داوطلبان جمع آوری داده ها و جمع آوری کمک مالی. کمپین مشاوران می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو سیاست های مهاجرتی درخواست تجدید نظر به اسپانیایی آمریکایی مثل همه آمریکایی ها چرا که آنها نگران ایمنی — اما آنها می گویند کمی در مورد خیال.

در ضمن presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن بود که معاون رئیس جمهور زمانی که DACA ایجاد شد قول داده است برای بازگرداندن برنامه تماس مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پایان دادن به برنامه های “بی رحمانه و غیرسازنده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین رسمی سرزنش اوباما برای اقدام unconstitutionally با ایجاد IF و دموکرات ها برای stonewalling دولت ارائه می دهد.

“رئیس جمهور تهمت بارها ارائه شده برای پیدا کردن یک راه حل دو حزبی برای محافظت از خیال اما میگوید که باید انجام شود در حالی که تامین امنیت مرزهای ما و اصلاح سیستم مهاجرت ما خواند و گفت: اگرچه این تهمت که در واقع به پایان رسید تا رد دو حزبی معامله است.

کاخ سفید و وزارت امنیت داخلی نمی, پاسخ به سوالات.

فعالان و نمایندگان هر دو طرف از این موضوع باید لابی کاخ سفید برای هفته ها. مهاجرت گروه های مدافع برجسته پروتستان رهبران و شرکت های بزرگ که همه از او خواست تا به نگه داشتن این برنامه تا کنگره عبور از قانون است.

دن استین رئیس فدراسیون آمریکا مهاجرت اصلاحات است که در تماس با کاخ سفید گفت که او امیدوار است مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به دنبال از طریق و بر تعهد خود برای پایان دادن به برنامه اما می داند که او ممکن است بازی سیاست به پرتاب مخالفان خود تعادل. “رئیس جمهور به نظر می رسد تلاش برای ارسال عمدا متضاد سیگنال,” او گفت:.

اما تاد Schulte رئیس جمهور FWD.ما یک گروه کاری برای محافظت از خیال گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها به صدمه زدن به خود و جمهوری خواهان در ماه نوامبر اگر او همچنان به سمت با چند نفر که می خواهند خیال اخراج — فقط 12 درصدبا توجه به های اخیر سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی.

“این رئیس جمهور است که در حال حاضر در باز سرپیچی از دیوان عالی کشور هم می تواند جلوگیری از هرگونه جانبداری از آن 12 درصد با تلاش برای پایان دادن به IF و یا ادامه تلاش خود را برای آسیب IF گیرنده و بیشتر له و حزب سیاسی شانس این سقوط,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله گفت: او سعی خواهد کرد برای پایان دادن به برنامه دوباره با استفاده از یک توضیح متفاوت برای کشتن DACA که به تصویب قانونی جمع اوری. “آنها می خواهند ما را به refile اگر ما می خواهید را به نفع خود,” او در مصاحبه با فاکس نیوز. “بنابراین من قصد دارم به refile و آن را به کار کردن برای DACA.”

مدارک برای شروع روند طولانی شده است به طور گسترده ای انتظار می رود برای هفته اما هرگز آمد. برخی از مقامات دولت گفت: آنها قادر به فایل بدون دریافت یک سند از دیوان عالی کشور هر چند مهاجرت وکلا می گویند که لازم نیست. که سفارش ثبت شد شنبه.

و تاخیر در کاغذ بازی نمی کند و توضیح دهد که چرا دولت نمی بلافاصله شروع به پردازش برنامه های کاربردی جدید. یک مریلند دادگاه دستور دولت برای انجام این کار و تنظیم یک جلسه جمعه در این مسئله است. اگر نتواند به شروع به پذیرش برنامه های کاربردی اجرایی برگزار می شود در تحقیر رو ممکن است جریمه و یا دیگر تحریم.

“از دیوان عالی کشور, پایین, دادگاه باید روشن ساخته است: IF می ایستد و در حال حاضر درهای خود را به روی جدید خیال به درخواست” گفت: کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا که رهبری چند حالته ائتلاف در دیوان عالی کشور در DACA.

حتی به عنوان او برنامه ریزی شده به قراضه برنامه مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت او را محافظت از خیال به عنوان بخشی از یک مهاجرت گسترده تر در مقابله با دموکرات ها ، اما بیش از نیمی از کنگره دفاتر درگیر در DACA بحث در گذشته از جمله مجلس نانسی پلوسی را می گویند آنها شنیده نشده از کاخ سفید است.

سناتور. سوزان کالینز (R-مین) در بیانیه ای گفت او شنیده نشده از کاخ سفید در مهاجرت اما خواست همکاران خود را برای محافظت از خیال. “من به مدت طولانی پشتیبانی از یک مسیر به شهروندی برای خیال” او گفت:. “کنگره باید تا قانون به طوری که این افراد جوان می تواند به توقف در ترس زندگی می کنند.”

در اوایل این سال جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد به حال شناور از جمله حمایت از خیال به عنوان بخشی از یک گسترده تر مهاجرت بسته سیاسی در ماه ژوئن گزارش داد. اما دولت و مشاوران و می دانستم که یک معامله بعید است و برنامه ریزی برای استفاده از فقدان یک مقصر دموکرات ها برای اینکه تمایلی برای آمدن به میز امید پیام کمک خواهد کرد از رئیس جمهور درخواست تجدید نظر به رای دهندگان اسپانیایی.

پیدا کردن یک راه حل قانونی بعدی غیر ممکن است برای تقسیم کنگره در طول انتخابات سال است که تحت سلطه coronavirus بیماری همه گیر. دموکرات ها در حال حاضر مشکوک از هر گونه معاملات با مغلوب ساختن پیشی جستن گفته اند که آنها می خواهید به صبر کنید و ببینید اگر حزب خود را برنده به کاخ سفید و سنا در ماه نوامبر قبل از آنها ادامه دهید.

آمریکا باید به تصویب یک لایحه که ارائه وضعیت حقوقی و شهروندی نهایی به 2.3 میلیون خیال از جمله IF گیرندگان. اما سنا که نیاز به 60 رای به تصویب قانون اتحاد نادیده گرفت آن است.

در اواخر ماه ژوئن تهمت شروع به در نظر گرفتن استراتژی های مختلف در دسترس نباشد پس از خواندن یک جفت از op-eds توسط یکی از دستیاران سابق جورج دبلیو بوش رئیس جمهور وکیل که گفت: دادگاه عالی IF حکم در واقع به رئیس جمهور قدرت بیشتری نسبت به او متوجه است.

John Yoo نوشت که حقوقی نظرات که پشتیبانی از گسترش قدرت ریاست جمهوری پس از 9/11 حملات تروریستی گفت که از آنجا که دیوان عالی کشور گفت: هرگز اوباما اشتباه بود برای ایجاد IF آن را هموار راه را برای رئیس جمهور دیگر نیز عمل یک جانبه. یک رئیس جمهور می تواند یک سلف تصمیم اما این روند طولانی است و می تواند سال ها طول بکشد, او گفت:.

“دیوان عالی کشور به رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که هیچ کس به فکر رئیس جمهور بود تصویب با انجام آنچه آنها — تصمیم خود را در DACA,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عصر روز شنبه. “اما این تصمیم توسط دادگاه عالی در DACA اجازه می دهد تا به من برای انجام کارهای مهاجرتی در مراقبت های بهداشتی در چیزهای دیگر که ما هرگز قبل از انجام داده اند.”

لئون نقاشی با آبرنگ روی گچ, یک وکیل مهاجرت که به کار گرفته شده مسائل مربوط به مهاجرت در وزارت دادگستری تحت اوباما موافق است که چون دیوان عالی کشور نمی ابطال این برنامه در دسترس نباشد آن برگ درب باز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تعیین حکم اجرایی چگونه او می خواهد به درمان 11 میلیون مهاجر در این کشور غیر قانونی است.

کاخ سفید در حال کار بر روی یک فرمان اجرایی — پس از مدل لایحه تحت فشار قرار دادند توسط کوشنر که موفق به جلب حمایت و پشتیبانی در کاپیتول هیل — را در اولویت قرار ماهر و تحصیل مهاجران بیش از کسانی که می خواهند برای ورود به ایالات متحده بر اساس شرایط مربوط به خانواده خود و یا بومی کشور با توجه به دو مقامات کاخ سفید. برخی پیشنهاد کرده اند باریک IF-مانند پیشنهاد می تواند اضافه شده به سفارش.

“دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن منتظر پاسخ به دیوان عالی کشور در DACA بیشتر تلاش خود را برای پایان دادن به DACA را آویزان در اطراف گردن او مانند سندان وزن او را با رای دهندگان او و سناتور جمهوریخواه نیاز این پاییز” گفت: داگلاس Rivlin مدیر ارتباطات برای صدای آمریکا یک گروه مدافع. “یکی می تواند استدلال می کنند که هجوم دیوان عالی کشور خواهد بود را به نفع خود اگر مردم آمریکا با او بودند در DACA, اما آنها نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>