خلاف کاران می گوید HHS نمی دهد قرنطینه کارکنان, دنده محافظ, آموزش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک افشاگر اطلاعاتی است که وی از سوی مامورین که HHS مقامات اعزام بیش از ده نفر از کارگران به کمک قرنطینه آمریکایی تخلیه از چین بدون ارائه آموزش مناسب و یا محافظ دنده یک حرکت است که به طور بالقوه در معرض آنها به عفونت کرونا ويروسی.

شکایت از یک HHS کارمند نیز ادعای کسانی که کارگران به طور مداوم تست شده برای این ویروس و استقرار آمد اعتراض از HHS کارکنان.

موسس در حال حاضر به دنبال فدرال حفاظت بیش مبنی بر اینکه فردی بود ناعادلانه و نادرست reassigned پس از آوردن نگرانی در مورد ایمنی کارگران به HHS مقامات.

واشنگتن پست اولین گزارش این شکایت بود که تایید توسط خلاف کاران وکیل Ari Wilkenfeld. آن واصل شد به مستقل دفتر مشاور ویژه که دسته خلاف کاران شکایت.

“ما امیدواریم که کنگره و OSC بررسی خواهد شد این مورد در یک موقع و جامع شیوه” Wilkenfeld گفت. “این موضوع نگرانی HHS پاسخ به کروناویروس و شکست خود را برای حفاظت از کارکنان خود را, و به طور بالقوه ، تلافی جویانه تلاش برای ارعاب و سکوت مشتری ما باید مخالف است.”

یک HHS سخنگو گفت: whistleblower شکایت را بسیار جدی گرفته شود و این که بخش “ارائه شاکی همه مناسب حمایت های تحت موسس قانون حمایت از. ما در حال ارزیابی شکایت و چیزی بیشتر برای اضافه کردن در این زمان است.”

دو نفر با آگاهی از این وضعیت گفت: POLITICO, the whistleblower ادعا دقیق بودند.

گزارش از شکایت خشم برخی در کاپیتول هیل و حداقل یک نماینده مجلس دیابت Ed Markey (D-جرم.), به نام HHS وزیر الکس آذر به استعفا پنج شنبه شب.

“اجازه می دهد HHS کارگران به معرض ووهان evacuees بدون محافظت کافی است ناخالص سوء مدیریت است که خدشه دار آمریکایی زندگی” Markey در توییتر نوشت. “ما نیاز به کسی مسئول است که به افزایش سطح در پاسخ به این تهدید است.”

شکایت مدعی است که تیم از HHS’ دولت برای کودکان و خانواده های مستقر شدند به پایگاه های نیروی هوایی از Jan. 28-31 و فوریه. 2-7 برای دریافت آمریکایی از تخلیه ووهان چین — مرکز شیوع ویروس — و HHS مقامات را شکست پروتکل و نادیده گرفته coronavirus نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض در این فرآیند است.

موسس است به دنبال کمک از Rep. جیمی گومز (D-کالیفرنیا.) که در طول یک شنبه خانه راه و روش جلسه کمیته فشرده آذر بر سر اینکه آیا ندیده کارگران ارسال شد برای کمک به coronavirus پاسخ.

آذر شهادت دادند که او باور نمی کند هر پروتکل های شکسته شده بود و که او “نه آگاه از هر گونه تخلف از قرنطینه یا انزوا پروتکل.”

در کارکنان گسترده ایمیل جمعه گذشته به دست آمده توسط سیاسی یک مقام ارشد در HHS کودکان و خانواده های دفتر — که در آن خلاف کاران کار می کرد — اعلام کرد که “زمینه عملیات ماموریت پشتیبانی به ووهان مسافران منعقد کرده است” و ستایش “مهارت های سازمانی و اداری پشتیبانی و عیب یابی تخصص ACF کارکنان.”

“با تشکر از شما برای اعتماد به ما را با ارزش ترین کالا — پرسنل خود و وقت خود را در حمایت از بخش ماموریت ما آوردن شهروندان آمریکایی صفحه اصلی” پست الکترونیک به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>