کاخ سفید مشاور Hassett: “این ترسناک برای رفتن به محل کار’

کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett اذعان روز یکشنبه آن را مخاطره آمیز به کار در کاخ سفید در حال حاضر که چندین کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

“این ترسناک برای رفتن به محل کار,” او گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

“من به شما یک ماسک زمانی که من احساس می کنم لازم است,” او توضیح داد و اشاره کرد او تا به حال کسی با او برای روز مصاحبه.

راهنمایی در حال حاضر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند با پوشیدن پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: هدایت است “داوطلبانه” و این که او برنامه ریزی پس از آن شخصا.

“این کمی خطرناک” به کار در بال غربی در طول coronavirus گیر داده چقدر کوچک و شلوغ است گفت: Hassett که می گوید: او شیوه های “تهاجمی اجتماعی فاصله.” “اما شما باید آن را انجام دهد چرا که شما باید برای خدمت به کشور خود هستند.”

Hassett مجاز وجود دارد راه هایی برای کار ایمن از راه دور در خارج از کاخ سفید اما “یک دلیل وجود دارد که چرا مردم باید برای رفتن است.”

“وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما نمی توانید انجام دهید جز وجود دارد. مانند اگر شما در حال رفتن به ارتباطات امن, شما باید در اتاق وضعیت” او توضیح داد. پرسنل پزشکی شده اند بسیار دقیق با تست برای coronavirus در کاخ سفید گفت.

سه رتبه مقامات بهداشتی خود قرنطینه زیر قرار گرفتن در معرض بالقوه در کاخ سفید است. CDC مدیر رابرت Redfield و Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی در روز شنبه فاش کرد قصد دارد برای منزوی پس از “کم خطر” تماس با فرد آلوده. روز جمعه داروی فدرال کمیسر Stephen هان شروع یک دو هفته ای خود به قرنطینه پس از آمدن در تماس با معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر که آزمایش مثبت برای Covid-19.

Hassett که به ریاست کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی از سال 2017 تا ژوئن 2019 بازگشت به کاخ سفید یک ماه پیش به عنوان موقت پرداخت نشده مشاور برای کار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر