کاخ سفید اعلام کرد اعضای جدید از coronavirus وظیفه نیروی

تنها چند هفته پس از حدس و گمان است که کاخ سفید شد از بین بردن coronavirus نیروی کار این تیم در حال گسترش است.

این اضافات شامل کشاورزی منشی سانی Perdue کار, منشی, ژن Scalia و دو دولت بالا دانشمندان: فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی بهداشت و پیتر علائم که هدایت FDA مرکز بیولوژیک بررسی و پژوهش است. همچنین پیوستن به نیروی کار توسط توماس انگلس که سر سلامت منابع و خدمات دولت است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که اعضای جدید در روز جمعه به عنوان نیروی کار وارد فاز “با تمرکز بر گرفتن آمریکایی ها بازگشت به کار و اجازه می دهد کسب و کار به دوباره باز کردن.” تغییرات اضافه کردن تخصص در واکسن و درمان و همچنین ایمنی کارگر کاخ سفید گفت.

کاخ سفید اعلام تبلیغ پنس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس از جمله نیروی کار اولیه کار بر روی “تاخیر در ورود این ویروس, تست, عرضه تخصیص و توزیع و کاهش گسترش این بیماری است.”

“با تشکر به رئیس جمهور تهمت رهبری و تلاش مردم آمریکا ما را نجات داد, زندگی, کند شدن روند گسترش و کشورهای در حال باز کردن دوباره” بیانیه ای گفت:.

در اوایل ماه مه در کاخ سفید بود و توطئه برای فروپاشی نیروی کار به عنوان بخشی از یک طرح به تمرکز بر بازگشایی اقتصاد و بالا بردن سرعت توسعه واکسن. رئیس جمهور معکوس موضع خود را در روز بعد و گفت: نیروی کار ادامه خواهد داد “به طور نامحدود.”

“من فکر کردم ما می توانید باد آن را هر چه زودتر. اما من تا به حال هیچ ایده چگونه محبوب این نیروی کار است که تا زمانی که در واقع دیروز زمانی که من شروع به صحبت کردن در مورد پیچ در پیچ آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی در می 6. “من دریافت تماس از بسیار مورد احترام مردم گفت:” من فکر می کنم آن بهتر خواهد بود برای نگه داشتن آن رفتن به آن را انجام یک کار خوب است.’ “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر