کاخ سفید مناقصه برای ‘تعجب’ صورتحساب تعمیر آینده بسته نجات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید تمدید فشار برای پایان دادن به “تعجب” صورتحساب های پزشکی — احتمالا به عنوان بخشی از آینده coronavirus بسته نجات در تلاش برای ارائه در حمایت از بیماران بیمه شده از گاهی سرسام آور هزینه های اضطراری و یا خارج از شبکه مراقبت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت شناور یک برنامه است که می یاغی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از قرار دادن بیماران در قلاب برای هزاران دلار در هزینه — اما بدون الزامی چگونه پزشکان و بیمارستان ها را بهبود می یابند هزینه های خود را از شرکت های بیمه با توجه به مقامات دولت کاپیتول هیل مشاوران و لابی های صنعت آشنا با مباحث. حسابداری و مدیریت اختلافات را به کار کردن در یک مورد به مورد و بر اساس.

تعجب صدور صورت حساب قرار بود سال گذشته آسان سیاست های بهداشتی تعمیر. لابی های صنعت مصرف کننده طرفداران و نمایندگان مجلس با توافق همه بیماران بیمه شده نباید بالا دریافت صورتحساب زمانی که آنها گرفته شده به اورژانس و یا سهوا درمان در خارج از شبکه.

اما این موضوع شد هدف از ماه شدید لابی و رقابت بین کنگره سلامت کمیته هر چند این موضوع فروکش کرده است در طول بیماری همه گیر. کنگره توافق برای پوشش هزینه Covid-19 تست در اوایل نجات بسته و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود شده و ارائه دهندگان خدمات است که قبول هر بخشی از یک $175 میلیارد صنعت صندوق نجات از ارسال غیر منتظره صورتحساب به کروناویروس مبتلا ،

مجلس نانسی پلوسی که شامل ممنوعیت در پایین مجلسی جدیدترین نجات پیشنهاد. مقامات دولت در حال حاضر می خواهم به تصویب یک پتو منع در همه بیمارستان ها و پزشکان و تحویل یک کیف بغلی مسئله بهداشت برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مشتری جلب کردن در کمپین بلیزرز.

کاخ سفید نماینده نمی خواهد اظهار نظر در مورد پیشنهاد است.

به اصطلاح تعادل صدور صورت حساب می توانید آمار بیمه بیماران مبتلا به سرسام آور پیش بینی نشده صورتحساب های پزشکی اگر آنها سهوا دریافت درمان در خارج از شبکه و تاسیسات از جمله در وضعیت های اضطراری است. حتی افرادی که به یک شبکه تسهیلات ممکن است بعد از کشف یکی از پزشکان نیست بخشی از شبکه است.

اما با وجود نصب عمومی نگرانی و سراسیمگی از فعالیت های قانونی کنگره در سال گذشته نمی تواند حل و فصل بن بست مربوط به بیمارستان ها و پزشکان و کارفرمایان و شرکت های بیمه که فرو رفته دو حزبی پیشنهادات و حفره دار قدرتمند سلامت کمیته مبارزه با هر یک از دیگر. تلاش برای کمک به بیمارستان ها و پزشکان در طول همه گیر را ترک کرده اند و چشم انداز تیره است.

چشم انداز کاخ سفید طرح بالا بردن هزینه های مراقبت های بهداشتی می تواند در عین حال douse شور و شوق در کاپیتول هیل. هر چند کنگره scorekeepers نیست در بیانیه ای رسمی برآورد کنگره دستیار گفت: دولت آمریکا توصیه کرده است از طریق غیر رسمی راهنمایی که این طرح را افزایش حق بیمه های رانندگی تا ارائه دهنده نرخ.

“تا آنجا که حفاظت از Covid بیماران از تعجب صورتحساب ما نوع تفکر اگر این همه که اتفاق می افتد ما می خواهیم این مسئله مراقبت از گرفته شده گفت:” بیمه لابی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد صنعت مذاکرات. “اما ما نگرانی های عمده ای در مورد تاثیر بر هزینه ها و بیماران اگر کل موضوع نیست خطاب در راه جامع تر.”

سناتور. پتی موری, واشنگتن, نماینده دموکرات مجلس سنا کمک کمیته توسعه یافته که تعجب حسابداری قانون با رئیس لامار الکساندر (R دنیاست.) سال گذشته نشان داد هزینه نگرانی می تواند فرضا آخرین کاخ سفید پیشنهاد.

“سناتور موری بوده است روشن در طول مذاکرات در تعجب صدور صورت حساب است که هر گونه راه حل نیاز به اولویت بندی بیماران — خاص با ساخت مطمئن شوید که هزینه نمی گذشت بر روی آنها را در قالب حق بیمه بالاتر و یا خارج از جیب هزینه” گفت: یک دستیار به موری. “او باور ندارد این پیشنهاد دیدار که اصل و نگران است را افزایش خواهد داد و بیماران هزینه ها.”

مستقیم تا ممنوعیت تعجب حسابداری سقوط در خط با یک راه حل انجمن بیمارستان های آمریکا, واشنگتن, بزرگترین لابی بیمارستان, تحت فشار قرار دادند تا در گذشته است. گروه تجارت کاهش یافته است به بحث در مورد این که آیا آن را پشتیبانی می کند از جمله آن در آینده coronavirus امداد بسته است.

قدرتمند پزشکان گروه شده اند با احتیاط از یک سیاست است که تنها ممنوعیت عمل می کند و شامل یک راه برای حل و فصل پرداخت اختلافات. انجمن پزشکی آمریکا معتقد رویکرد را ترک بیمه سلامت با بیش از حد اهرم.

“با پزشکان شاغل در خط مقدم از این بحران بهداشت عمومی و به شدت در تلاش برای نگه داشتن درهای خود را باز کنگره بعید است برای پیدا کردن یک منطق برای تقویت دست از بیمه” گفت: AMA جمهور پاتریس هریس در یک بیانیه سیاسی. “به عنوان وجود دارد بدون تعادل صدور صورت حساب برای Covid تست و تحت درمان بسیاری از انواع بیمه وجود دارد بدون نیاز به عجله این مهم تغییر سیاست به عنوان بخشی از آینده Covid امداد بسته است.”

در ضمن بیمه و کارفرمایان می گویند که بدون یک فرمول برای حل و فصل پرداخت اختلافات آنها می تواند هزینه دادخواهی اگر بیمارستان یا پزشکان می خواهند نرخ بالاتر است. ترس یک درهم آمیخته از احتمالا متضاد فرمول قضات می تواند اعمال به تصمیم گیری پرداخت و یا این تصمیم که طرف با پزشکان و بیمارستان ها می تواند نرخ بالا سابقه.

“ما نمی خواهیم کارکنان ما به محافظت می شود گفت:” یک لابی برای یک کارفرما گروهی که او نیز صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود. “اما با هیچ مکانیسم پرداخت ممکن است که این می تواند منجر به دعاوی و شما می توانید تا پایان با قوانین مختلف در حوزه های قضایی مختلف.

هنوز هم مراقبت های بهداشتی کارشناسان و اقتصاددانان فکر می کنم این طرح دولت می تواند پاک کردن ابهامات مالی بزرگ برای بیماران بدون رانندگی تا هزینه های مراقبت های بهداشتی.

“به نظر من این ساده ممنوعیت تعادل صدور صورت حساب به عنوان بسیار نزدیک به راه حل ایده آل گفت:” لورن آدلر, همکار مدیر USC-بروکینگز شفر ابتکار برای سیاست های بهداشتی است که توصیه می شود کنگره در آن طرح های مختلف.

آدلر معتقد پتو ممنوعیت ممکن است به سلامت قیمت و بیمه در چک و گفت: محدود داده ها نشان می دهد که سیاست خواهد پایین تر حق بیمه بیش از گذشته طرح در کنگره است.

حتی اگر این سیاست باعث بیشتر دادخواهی با پزشکان تحت پیگرد بیمه و یا کارفرمایان برای افزایش نرخ برخی از کارشناسان پیش بینی دادگاه می تواند شک و تردید در مورد حکم برای هزینه های بیش از حد.

“من فکر می کنم به طور فزاینده دادگاه در حال گرفتن آن را حق و شاید این به آن دلیل تعجب صدور صورت حساب در حال حاضر بخشی از فرهنگ ما” گفت: دانشگاه دوک استاد حقوق باراک Richman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>