کاخ سفید در نظر انتصاب coronavirus تزار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید وزن که آیا برای تعیین coronavirus تزار برای هماهنگ کردن پاسخ به گسترش اپیدمی با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

مقامات هنوز در حال بحث که آیا چنین نقش لازم است اما گسترش جهانی افزایش یافته است و ضرورت به بالا بردن آن پاسخ و مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشتاق است به نظر می رسد مانند آن را در کنترل حاوی ویروس در ایالات متحده است. انتصاب تزار خواهد آینه واکنش دولت اوباما به شیوع بیماری ابولا در سال 2014 هنگامی که آن را به نام Ron Klain یک مشاور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به هماهنگ در سراسر کشور تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb است که در میان تعداد انگشت شماری از مقامات مورد بحث برای نقش coronavirus تزار اما یک مقام ارشد دولت رسمی تاکید کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نهایی تماس و هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تصمیم گیری در مورد چگونه به جلو حرکت کند. مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشت از سفر به هند در اوایل صبح روز چهارشنبه و به سرعت اعلام کرد 6 بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد پاسخ.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر است که در حال حاضر پیشرو در دولت coronavirus تلاش های که در زیر آتش آمده پس از وزارت بهداشت و درمان botched اجرای از coronavirus آزمایشگاه آزمون و صدها نفر از آمریکایی ها روی یک قرنطینه کشتی کروز که در آن coronavirus به سرعت در حال گسترش است. مقامات کاخ سفید نگران است که یک bungled پاسخ به کروناویروس می تواند قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن گروههای در معرض خطر است.

کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن این بعد از ظهر و قبل از کنفرانس مطبوعاتی اما انتخاب یک تزار هنوز در دستور کار رسمی گفت.

اوایل روز چهارشنبه تهمت متهم کرد رسانه ها از نامناسب stoking وحشت در میان نصب بهداشت عمومی نگرانی بیش از coronavirus شکستن دوباره با CDC مقامات هشدار داده اند که از آن تهدید برای ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد برنامه های خود را برای کنفرانس مطبوعاتی خود که در کاخ سفید برنامه زمانی که آن را منتشر شد سه شنبه شب ساعت پس از ورود در واشنگتن شنبه ،

“فقط فرود آمد. هند بزرگ بود سفر بسیار موفق است. از رفتن به کاخ سفید است. جلسات و تماس های برنامه ریزی شده امروز” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت 28 دقیقه پس از یک نیروی هوایی لمس کردن در پایگاه مشترک اندروز. “@CDCgov, @SecAzar و تمام انجام یک کار بزرگ با توجه به کروناویروس! جلسه توجیهی این بعد از ظهر.”

کمتر از یک ساعت و نیم بعد رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در رسانه ها متهم MSNBC و سی ان ان از زیاده به coronavirus تهدید و از عمد spooking اقتصادی بازار.

“رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Caronavirus [sic] نگاه کنید به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است. به همین ترتیب خود را بی هیچ چیز دموکرات رفقا همه بحث, بدون عمل است. ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ! @CDCgov,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

“من خواهد بود با داشتن یک کنفرانس خبری در کاخ سفید درباره این موضوع امروز در ساعت 6:00 P. M. CDC نمایندگان و دیگران وجود خواهد داشت. با تشکر از شما!” او اضافه شده است.

رئيس جمهور در رسانه های اجتماعی پست چهار شنبه نشان دهنده آخرین اختلاف در مقامات دولت’ ارزیابی از coronavirus بحران است.

نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی خبر داد و گفت: یک شیوع کروناویروس در آمریکا در حال حاضر اجتناب ناپذیر هشدار داد که “این یک سوال از اگر اما جای یک سوال از وقتی که و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید.”

اما بعد از روز شنبه کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow ارائه شده به طور قابل توجهی rosier چشم انداز گفتن CNBC که “ما باید شامل این من نمی گم مهر و موم شده اما بسیار نزدیک به مهر و موم شده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود باقی مانده است به طور مشابه, خوش بینانه به ظاهر ادعا در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در هند است که در ایالات متحده بود “بسیار نزدیک” به توسعه coronavirus واکسن. کاخ سفید بعد گفت: رئیس جمهور با اشاره به ابولا واکسن که مورد تایید FDA دو سال پیش.

با وجود کاخ سفید در تلاش برای تطهیر نگرانی بازارهای سهام کاهش یافت در این هفته در میان افزایش ترس که بهداشت عمومی اورژانس می تواند منفجر شود به یک مقیاس کامل همه گیر با سهام ایالات متحده درد و رنج خود را بدترین روز در سال دو بار در روز دوشنبه ، مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آرام کردن بی ثباتی مالی در یک صدای جیر جیر دوشنبه نوشتن که کروناویروس “بسیار تحت کنترل” در آمریکا و “بازار سهام [است] شروع به نگاه بسیار خوب به من!”

رئیس جمهور در دفاع از دولت پاسخ دوباره سه شنبه tweeting که “CDC و دولت من در حال انجام یک کار بزرگ از دست زدن به کوروناویروس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار تاسف کرد که “مهم نیست که چگونه به خوبی ما را … دموکرات ها صحبت نکته این است که ما در حال انجام بد” در تلاش برای خنثی کردن شیوع. “اگر ویروس ناپدید شد فردا آنها می گویند ما واقعا ضعیف و حتی بی کفایت ، عادلانه نیست, بلکه آن است که آنچه در آن است,” او نوشت.

رئیس جمهور در کنفرانس خبری پنج شنبه شب خواهد آمد نه تنها در خصوص مضطرب قسمت برای جهانی سلامت جامعه بلکه در یک خطر ناک سیاسی لحظه ای برای دولت — دریافت کرده است که هر دو حزب انتقاد از کنگره به قانونگذاران این هفته برای مدیریت آن از coronavirus.

Dr. Anthony Fauci, مدیر NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شنبه تاکید کرد که دولت باید “آماده شود برای چیزهایی اتفاق می افتد که فراتر از کنترل خود را” و پیشنهاد یک خط پیام برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تحویل از کاخ سفید است.

“شاخص کارت می گویند که در حال حاضر همه چیز تحت کنترل است در اینجا. اما در واقع ما نیاز به آماده برای امکان و شاید این احتمال که ما می بینیم بیشتر موارد در اینجا. و درجه ای که ما می تواند آنها را تعیین تاثیر بر کشور” Fauci گفت: در فاکس نیوز در پاسخ به سوالی درباره آنچه که او می خواهم به شنیدن از رئیس جمهور در کنفرانس خبری. “ما یک بیماری همه گیر آمادگی طرح است. ما نیاز به گرد و غبار آن را خاموش و آماده برای پیاده سازی آن است.”

Fauci گفت که “هیچ چیز تغییر کرده است در حال حاضر” با توجه به کروناویروس’ تهدید به آمریکایی ها و اصرار داشت که “مهار این موارد در ایالات متحده آمریکا است که واقعا خوب است.” اما افزایش نرخ انتقال در کشورهای دیگر “ممکن است در نهایت تاثیر در اینجا” او هشدار داد.

“هنگامی که شما ببینید, واقعا, انتقال هستند که چند نسل در مکان هایی مانند کره جنوبی, در ایتالیا, در ژاپن, در ایران وجود دارد خطر که این را تبدیل به یک واقعی pandemic,” او گفت:. “و اگر آن را ندارد, ما باید برای مقابله با آن است. ما نمی توانیم خودمان را به طور کامل از مطالعه حذف شدند که به دلیل بیماری های همه گیر نمی دانم مرزهای جغرافیایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>