کاخ سفید تقسیم بر مغلوب ساختن پیشی جستن پرداختن به تنش های نژادی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معترض به شعله ور شدن در سراسر کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران نمی تواند حل و فصل در گام های بعدی کاخ سفید باید برای کاهش تنش های پس از آخرین مرگ یک آفریقایی آمریکایی بازداشت شده توسط یک افسر پلیس است.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع شده است هل دادن برای رئیس جمهور برای ارائه یک آدرس رسمی به این کشور برای تاکید بر حمایت از نظم و قانون و افسران پلیس آشنا استعاره برای حزب جمهوری خواه و یکی است که به طور معمول به خوبی با آن پایه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد و son-in-law, Jared کوشنر به همراه دیگر دستیاران استدلال در برابر چنین حرکت تن بیگانه می تواند کلید رای دهندگان پیش از انتخابات ماه نوامبر از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار که حمایت از دولت تلاش کرده است به دادگاه. آدرس و نیز کاستن از پیام رئیس جمهور از تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است متحدان گفت. رئیس جمهور آخرین آدرس رسمی در اواسط ماه مارس از دفتر بیضی خرید و فروش با رشد coronavirus بحران نمی شد بازدید داخلی به عنوان یک موفقیت از کاخ سفید تا به حال بعد از روشن شدن چند نقطه از عجله نوشته شده سخنرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ناراحت کننده ارائه.

این اختلافات بیش از یک پتانسیل گفتار به معنای بسیار گسترده تر سوال رو کاخ سفید با توجه به مصاحبه با نیم دوجین ارشد مقامات دولت و جمهوریخواهان نزدیک به دولت: چگونه می تواند رئیس جمهور تسکین و رهبری یک ملت در یک لحظه بیش از 100 ، 000 آمریکایی درگذشت از coronavirus یکی دیگر از 40 میلیون نفر بیکار هستند و تظاهرات خشمگین هستند از طریق ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس دوشنبه گذشته ؟

در میان این چرخش از بحران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کارکنان آن تلاش کرده اند برای پیدا کردن لحن حق و راه برای آرام کردن کشور است. رئیس جمهور را نگه می دارد veering بین ابراز تسلیت برای مرگ فلوید به عنوان او را در فلوریدا در SpaceX, راه اندازی, در روز شنبه و پس از آن تویت کردن به مراتب شدیدتر در شعارهای معترضان غارتگران و یا رهبران دموکرات از شهرستانها که در آن تظاهرات رخ داده است. مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ ظاهر عمومی در روز یکشنبه و نه ترک کاخ سفید است.

توسط صبح روز یکشنبه او به نظر می رسد به یک هدف و قربانی با سنجاق سرزنش برای تظاهرات در Antifa برای اعتراض یک مجموعه از گروه های رادیکال است که تعریف خود را با خود را مخالفت با فاشیسم است.

“تبریک به ما گارد ملی برای این کار بزرگ آنها بلافاصله پس از ورود در مینیاپولیس, مینه سوتا, شب گذشته” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این ANTIFA led آنارشیست ها در میان دیگران تعطیل شد, به سرعت. باید انجام شده توسط شهردار در شب اول و, وجود دارد که بدون مشکل!”

در علاوه بر این به شروع به بازیگران معترضان به عنوان یاغی افراد و یا آنارشیست رئیس و کارکنان خود شده اند خانههای گلی خالی دیگران راه هایی برای پاسخ توسط امید است که اجرای قانون فدرال احتمالا می تواند شارژ چهار سفید سابق ماموران پلیس درگیر در قتل Floyd — آنها همه پس از کار اخراج شده و یا با آوردن رهبران آمریکایی آفریقایی تبار به کاخ سفید است. یکی از چهار سابق افسران درک چوین با اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

هجوم Antifa است انتظار برای یک آشنا خودداری این هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن ، مغلوب ساختن پیشی جستن پیش نمایش این کار را با به tweeting در روز یکشنبه که او در نظر گرفته شده برای تعیین Antifa داخلی سازمان تروریستی یک حرکت است که منتقدان می گویند او فاقد اختیارات قانونی برای انجام پس از Antifa است و در واقع یک سازمان است.

دستیاران هنوز حل و فصل نشده در بهترین دوره از عمل به عنوان رئیس جمهور در ادامه به شنیدن توصیه از بالا, کارکنان, جمهوری خواهان به کاخ سفید و مشاوران سیاسی و اعضای گروههای مبارزه است. جدید رای گیری از روز شنبه از واشنگتن پست و شبکه خبری ABC تنها اضافه شدن یک حس فوریت پس از آن نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد 10 درصد در سراسر کشور در حالی که دو ماه پیش همین نظرسنجی نشان داد که دو نامزد فقط چند نقطه از هم جدا.

چندین کاخ سفید مشاوران و تهمت متحدان استدلال کرده اند بیش از آخر هفته در برابر هر نوع بیضی آدرس دفتر در روزهای آینده.

“تظاهرات هستند و نه فقط متصل به مرگ جورج فلوید. آنها متصل به کلی نا امیدی با رکود اقتصادی و کروناویروس گفت: Jason Miller سابق ارشد ارتباطات مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. “وجود دارد هیچ کلمه جادویی از وحدت است که می تواند به رفع کسی را از دست رفته چک یا هیچ کلمه جادویی وحدت در جورج فلوید.”

کاخ سفید دستیاران بسیار خوشحال بودند با سخنرانی رئیس جمهور در فلوریدا در SpaceX, راه اندازی, که در آن او صرف چند دقیقه از سخنان خود صحبت کردن در مورد مرگ فلوید. دستیاران فکر آن زده تعادل کامل بین محکوم به مرگ و حمایت از اجرای قانون و نا امید بودند که این سخنان است که آغاز شده و در اوایل شب و روز شنبه را دریافت نمی کنند توجه بیشتری از آمریکایی ها و یا ملی, اخبار شبکه های.

رئيس جمهور در, مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین ستایش فضا X اظهارات در صبح روز یکشنبه تلویزیون ظاهر است اما می گویند که آیا نسبت ناروا می دهد یک آدرس رسمی این هفته است.

“نگاه رئیس جمهور, آدرس, این کشور تقریبا هر روز” اوبراین گفت. “او شده است بسیار در دسترس به آنها. و من فکر می کنم او ساخته شده آن را بسیار روشن در اولیه خود را توییتر پاسخ به وحشتناک کشتن و مرگ آقای فلوید و او احساس که او — او را در دسترس این کشور هر روز. آیا او دارای یک آدرس از بیضی و یا او صحبت می کند به مطبوعات او را در دسترس و ادامه خواهد داد تا در دسترس به کشور و نظرات خود را در این حوادث که — که در حال غم انگیز برای کشور است.”

کاخ سفید دفتر مطبوعاتی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در روز یکشنبه.

برجسته آمریکایی آفریقایی حامیان رئیس جمهور گفت: آنها تا به حال شنیده نشده از کاخ سفید در مورد حضور در هر گونه حوادث آینده. بروس LeVell عضو مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 شورای مشورتی و آتلانتا صاحب کسب و کار ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ از جمله خود تصمیم به درخواست اف بی آی و وزارت دادگستری برای تسریع در بررسی آن به Floyd مرگ است.

“رئیس جمهور محکوم است که رفتار از سمت راست دروازه” LeVell گفت. “این را می گویم با احترام اما دولت های قبلی در زمان بیشتر از یک” صبر کنید و ببینید “رویکرد مانند” بیایید ببینید چه محلی می گوید دا.’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بیایید بر این'” با اشاره به دادستان کل ویلیام Barr.

تنها آفریقایی آمریکایی حزب جمهوری خواه و سناتور ” تیم اسکات از کارولینای جنوبی در زمان یک رویکرد دقیق تری. در یک مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه,” اسکات گفت: برخی از رئيس جمهور توييتها با عبارات مورد پاسخ به معترضان با پلیس شریر سگ یا چگونه در غارت منجر به تیراندازی شد “نه سازنده.”

“صحبت من با رئیس جمهور صبح دیروز من و او تا به حال یک مکالمه خوب در مورد مراحل بعدی چیست,” اسکات گفت. “من به او گفت آنچه که من قصد دارم به شما بگویم که” آقای رئیس جمهور آن را به ما کمک می کند هنگامی که شما تمرکز بر مرگ غیر قابل توجیه به نظر من کیفری مرگ جورج فلوید. کسانی که توییت ها بسیار مفید است. این زمانی مفید است که به شما می گویند آنچه شما دیروز گفت که این برای ما مهم است به رسمیت شناختن سود غیر خشونت آمیز تظاهرات. این زمانی مفید است که شما را در پاسخ به درخواست من به وزارت دادگستری رهبری دادستان کل بر, یک کمیسیون و یک مکالمه در اطراف نژاد و عدالت در این کشور است. آقای رئیس جمهور این زمانی مفید است که شما منجر شود با شفقت.’ و توییتهایی که من دیدم دیروز بودند به مراتب بهتر است.”

فشار بر کاخ سفید برای پاسخ به اعتراضات تنها ادامه خواهد داد در این هفته به عنوان کشور به نظر می رسد به واشنگتن برای رهبری است. جمعه را به طور بالقوه بیشتر خبر بد زمانی که وزارت کار را به پرده آخرین آمار بیکاری کشور.

مشاوران هشدار داده اند که نرخ بیکاری می تواند از افزایش آن زمان 14.7 درصد به بیش از 20 درصد است. مشاوران همچنین طرح را از نزدیک دیده بان coronavirus عفونت نرخ و چه کسانی که بازی را به عنوان هر دولت برطرف استانداردهای آن در شبکه های اجتماعی فاصله و بازگشایی کسب و کارهای محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>