کاخ سفید چشم اضافی برای پول, پنتاگون, میهن امنیتی به عنوان ویروس شیوع وسیعتر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید و دفتر بودجه ارسال خواهد شد یکی دیگر از کنگره درخواست بودجه که به طور بالقوه تقویت پنتاگون VA و امنیت به آژانس های فدرال کار برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یک دولت رسمی گفت: سیاسی یکشنبه شب.

دفتر مدیریت و بودجه طرح به درخواست کنگره برای بودجه مدتی اواسط هفته به گفته این مقام که نمی تواند ارائه یک دلار برآورد و یا جزئیات خاص سازمان نیاز دارد, با استناد به اوایل طبیعت از بحث. رسمی را توجه داشته باشید که این درخواست را تمرکز بر رفع نیازهای عملیاتی سازمان در خط مقدم از پاسخ است.

بودجه اضافی برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا حد زیادی خطاب در شرایط اضطراری $8.3 میلیارد دلار در لایحه تصویب شده توسط کنگره در اوایل این ماه ، مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال در ابتدا خواسته فقط برای $2.5 میلیارد و تنها نیمی از آن را ناشی از بودجه جدید.

درخواست می آید به عنوان رهبران کنگره در حال حاضر eyeing یک سوم بسته محرک اقتصادی برای کمک به سرپا نگه داشتن آور, اقتصاد و حمایت از تلاش نیروی کار در میان به سرعت در حال گسترش بیماری همه گیر. خانه گذشت یک دوم بسته در اوایل صبح روز شنبه خواهد بود که با ارائه مرخصی با حقوق برای کارگران آسیب دیده در حدود 1 میلیارد دلار در کمک های غذایی و گسترده برای تست این ویروس بدون هیچ هزینه به بیماران است. سنا می رود که عمل به عنوان به زودی به عنوان دوشنبه.

صدها نفر از اعضای گارد ملی در حال حاضر بسیج به عنوان آنها در پاسخ به بحران است. در یک op-ed امروز رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نیز نامیده می شود در این دولت بیشتر به ضربه بزنید نظامی برای کمک به ترجمه و بومی سازی تست federalize خاموش شدن ناگهانی و گسترش بیمارستان ظرفیت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که در خدمت به عنوان کاخ سفید مذاکره کننده ارشد این لایحه که در حال حاضر در انتظار سنا اقدام در مقایسه با multiphase قوه مقننه در پاسخ به یک بازی بیس بال. “اولین زمین باز یافته بود 8 میلیارد دلار است. این دومین زمین باز یافته” Mnuchin گفت. “ما باید خیلی بیشتر از ما نیاز به کار با کنگره است. و سخنران و من باید اذعان کرد آن را. خب کار را شروع فورا.”

همانطور که از یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد نزدیک به 3,000 تایید موارد عفونت گزارش شده در ایالات متحده و در نتیجه 57 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. CDC در یکشنبه شب توصیه می شود لغو و یا به تعویق انداختن همه حوادث در سراسر کشور با بیش از 50 نفر — تهاجمی ترین فدرال ارشاد صادر شده و در عین حال در میان بدتر شدن شیوع.

این ویروس در حال حاضر توقیف مدارس کسب و کار, دفاتر, ورزش فصل, کشتی و حوادث بعد از چند هفته به عنوان متحده نگاه کنید به حداقل رساندن عفونت و حفظ ظرفیت بیمارستان.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بیشتر هشدار داد در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” صبح روز یکشنبه که آمریکایی ها بسیاری از آنها هنوز هم آب گرفتگی کافه ها و رستوران ها این آخر هفته باید آماده “به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام است.”

جنیفر Scholtes کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>