کاخ سفید ‘رایگان بازار’ نگرانی بیش از coronavirus قیمت-درآوردن سرکوب

به عنوان coronavirus بحران به نقطه جوش در ایالات متحده آمریکا و مقامات دولتی کردن مربع در بی شماری داخلی بازو-مسابقات کشتی در مورد نحوه رسیدگی به آن است. اما حداقل یکی از این بحث — که شامل مقامات کاخ سفید و وزارت دادگستری — فلسفی بود: دقیقا چگونه باید با دولت فدرال مقابله با همه گیری های مربوط به احتکار و قیمت-درآوردن?

بحث در آمد و به عنوان کلاهبرداران و متقلبان نگاه به پول نقد در سراسر جهان شکار برای صورت ماسک های جراحی روپوش و دستکش و دیگر انواع تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). بسیاری از فروشندگان شارژ شد از جان گذشته خریداران قیمت های گزاف برای زندگی-صرفه جویی در مواد. و به عنوان کارگران بیمارستان رشد بیمار و بدون فوت کافی, دنده محافظ, بسیاری از خریداران احساس آنها تا به حال هیچ چاره ای اما به سرفه نقدی تا آنجا که خواسته شده بود.

بنابراین در اواخر ماه مارس وزارت دادگستری نورد از یک نیروی کار که تمرکز بر احتکار و قیمت-درآوردن. دادستان کل ویلیام بر تبلیغ کار خود را در کاخ سفید nwes کنفرانس و deputized کریگ Carpenito — آمریکا وکیل نیوجرسی — منجر به تلاش در سراسر کشور. “[W]e را به شدت دنبال بد بازیگرانی که متراکم کردن بحرانی منابع یا فراتر از آنچه که آنها می توانید استفاده کنید و یا برای این منظور از احتکار,” Barr نوشت: در یک یادداشت به U. S وکلای’ دفاتر در سراسر کشور است. “کمیاب تجهیزات پزشکی نیاز به رفتن به بیمارستان برای استفاده فوری در مراقبت نه به انبارها برای بعد از overcharging.” هر اتاق شد به کارگردانی به نام یک وکیل برای هماهنگ کردن تلاش ها و بخش راه اندازی یک خط تلفن برای راهنمایی. و به زودی به اندازه کافی نیروی کار به ارمغان آورد یک تیتر گرفتن پرونده مردی که دروغ در مورد تجهیزات پزشکی او انباشته شده بود و پس از آن ادعا کرد که Covid-19 قبل از سرفه در ماموران اف بی آی.

اما در پشت صحنه به گفته افراد آشنا با این بحث برخی از مقامات کاخ سفید ابراز رزرو و نگرانی در مورد وظیفه نیروی رویکرد و برخی از مخالفت با DOJ مقامات در مورد چگونه به استفاده از یکی خاص اختیارات قانونی. مردم helming پاسخ مواجه شجاع قانونی جدید چالش: چگونه به هدف قیمت-gougers و hoarders تحت دفاع از تولید قانون قدیمی دهه قانون است که کمک های مالی فدرال گسترده اقتدار بیش از بخش خصوصی در شرایط اضطراری ملی.

و در حال حاضر سه ماه پس از آغاز به کار برخی از طرفداران می گویند وظیفه نیروی نیست سرکوب سخت به اندازه کافی در Covid سود. DOJ سخنگویان را ارائه نمی دهد یک لیست قیمت-درآوردن موارد آن به ارمغان آورده است و جستجوهای گروه اخبار منتشر شده نشان دهد تنها تعداد انگشت شماری از موارد. در اخیر op-ed برای Law360, Carpenito نوشت که نیروی کار گرفته شده است “متعدد اجرای اقدامات” و “مختل متعدد بالقوه قیمت-درآوردن عملیات” — اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از.

مشخص نیست که آیا مقامات کاخ سفید’ بیان نگرانی در مورد نیروی کار را مانع کار خود را. یک منبع با آگاهی از نیروی کار آن گفت: در حال حاضر صدها نفر از تحقیقات باز در سراسر کشور است.

“این بیشتر از یک فلسفی اختلاف بین مردم که می خواستند برای رفتن به شدت پس از کسانی که احتکار و قصاص و کسانی که بیشتر جزئی به اجازه دادن به بازار مرتب کردن آن گفت:” یکی از منابع با آگاهی از این بحث.

“کاخ سفید مردمی تا به حال هیچ دخالت در شارژ تصمیم گیری دارد اما به درجه ای از همپوشانی با اقدامات خاصی که نیاز به توان تحت DPA تا به حال وجود دارد به برخی از هماهنگی” منبع اضافه شده است.

یک مقام کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد و سریع به هدف hoarders و قیمت-gougers. “ما متهم تعدادی از این کلاهبرداران و همانطور که از اوایل ماه آوریل ما توزیع بیش از یک و نیم میلیون لوازم پزشکی مصادره شده از قیمت gougers” این مقام گفت.

مقاومت از کاخ سفید کارکنان محقق در مدت کوتاهی پس از اجرای این نیروی کار با توجه به افراد آشنا با این وضعیت. در آمد آن از کارکنان یکی از آنها منبع به عنوان “رایگان-بازار” که احساس هجوم گسترده مردم wheeling و خرید و فروش برای PPE شد نشانه آن است که بازار آزاد مشغول به کار بود به نحو احسن به حرکت مواد در جایی که آنها نیاز به رفتن. یک بازار آزاد شعار است که نیروهای بازار به عنوان یک دست نامرئی حرکت کالا و خدمات که و که در آن آنها نیاز به در راه کارآمد ترین امکان پذیر است و آنلاک منابع که ممکن است قبلا رفته اند بکر. اگر قیمت از گفتن N95 ماسک به نظر می رسد exorbitantly بالا است که چه شرایط بازار تعیین می کند. مداخله دولت در این دیدگاه تنها لثه چیز—در بهترین حالت. کاخ سفید کارکنان که نگرانی در مورد وظیفه نیروی کار بودند که از مدرسه فکر می کردم.

در همین حال رسانه های خبری بودند مملو از داستان های در مورد چگونه ناگوار شخصیت های پاره کردن بیمارستان ها و دولت های محلی با شارژ آنها فک انداختن مبالغ برای زندگی صرفه جویی در تجهیزات. نیویورک را دولت پرداخت می شود تا 15 برابر قیمت معمولی برای PPE بر اساس یک ProPublica تجزیه و تحلیل. و امور مالی از یک بیمارستان نیویورک گفت: خبر مربوط به تیم خود را مجبور به پرداخت 7 دلار برای ماسک صورت که معمولا هزینه فقط 50 سنت. برای برخی از بیمارستان سیستم همه گیر نیز آورده مالی قبر خطر است.

کاخ سفید به طور کلی دید محدود به روز-در-روز-کار از وزارت دادگستری. اما DOJ مقامات در مورد وظیفه نیروی کار با کاخ سفید در بخشی به دلیل آنها نمی خواهند به اتهامات جنایی علیه بالقوه متهمان که در حال حاضر امن تصویب شیوه های خود را از گوشه دیگر دولت ایالات متحده.

برخی از کاخ سفید و DOJ مقامات مخالف در مورد نحوه استفاده از مهم ابزارهای قانونی شناخته شده به عنوان “تخصیص سفارشات” که اجازه دولت آمریکا مقامات نیروی نمایندگی به فروش آنها PPE در قیمت مقامات خیال عادلانه است که آنها بعد از پرداخت در هر یک از این منابع. برخی از دستیاران کاخ سفید می خواستم به پرداخت فروشندگان و قیمت آنها خواسته که با استفاده از تخصیص سفارشات حتی اگر کسانی که در قیمت های متورم به نظر می رسید این منبع گفت. وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا به حال ویژگی های قدرت به موضوع تخصیص سفارشات بود اما کاخ سفید که در واقع تصمیم گرفت که آیا یا نه به موضوع آنها با توجه به یکی از شرکت کنندگان.

منبع دیگری توصیف دو گسترده باورها در بازی. اولین طرز فکر برگزار شد توسط کسانی که با دادستانی احساسات که بازدید عظیم رعد و برق سریع هجوم تازه واردان به PPE بخش با سوء ظن. دوم برگزار شد توسط بازار آزاد, طرفداران را دیدم که آن را به عنوان یک نشانه نامرئی دست به انجام آنچه در آن می کند: حرکت کالا از جایی که آنها نیاز به رفتن.

یک دولت رسمی آشنایی با عقب و جلو گفت: در طول تاریخ به چالش کشیدن شرایط به معنای DOJ و مقامات کاخ سفید تا به حال به حرکت جدید و ناشناخته منطقه خاکستری حقوقی و مسائل عملی.

“در آنجا بود ادامه بحث در سراسر پیگیری و ساختمان از موارد مورد مسائل فلسفی در بازی—تعقیب فعالیت غیر قانونی نیست اما مصرف اختیار دادستانی به یک افراطی بود که مطابق با, چگونه DOJ به طور معمول روش موارد” که منبع گفت. “این دیدگاه که این فلسفی مسئله پیچیده به رسمیت شناخته شد هر دو در کاخ سفید و در DOJ, رهبری, در طول یک منحصر به فرد و بی سابقه ای در زمان.”

وظیفه نیروی رکورد تا کنون کشیده شده است انتقاد از سمت چپ. کایل Herrig رئیس مترقی دولت فدراسیون فوتبال پاسخگو باشد.به ما گفت که آن را انجام نمی به اندازه کافی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هرگز ملاقات یک مصرف کننده می خواست آن را به محافظت و یا یک نابکار کسب و کار آن را می خواستم به تحت پیگرد قانونی قرار. که DOJ است که اجازه می دهد شرکت های به استفاده از آمریکایی ها در طول یک جهانی و همه گیر است که به عنوان تکان دهنده آن را شرم آور است” او در بیانیه ای گفت. “عدم قیمت-درآوردن اجرای هزینه آمریکایی ها میلیون دلار و در معرض خطر زندگی — بیشتر ثابت می کند که این دولت نیست و به دنبال آن شهروندان در زمان بحران.”

توسط پاسخگو باشد.ما’ تعداد بیش از 49,000 شکایت در مورد قیمت سنگ آهن در بازار ارائه شده به مقامات اجرای قانون در 22 متحده است. تعداد شکایات نمایی outnumbers تعداد موارد DOJ نیروی کار به ارمغان آورده است. منطقه شرقی نیویورک — که بالای دادستان به زودی کوچ کردن برای DOJ ستاد — به ارمغان آورده است چندین و منطقه نیوجرسی به اتهام مردی که سرفه در ماموران اف بی آی.

منبع آشنا با نیروی کار گفت: این موارد بسیار پیچیده هستند و هر دو از نظر قانونی و واقع. ساختمان آنها را طول می کشد زمان قابل توجهی و منابع که منبع گفت و خواهد بود یک پروژه بلند مدت برای نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *