کاخ سفید توطئه فروپاشی coronavirus وظیفه نیروی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای باد کردن آن coronavirus نیروی کار در هفته های آینده و به جای درخواست آژانس برای کنترل پاسخ تلاش.

“ما در حال داشتن یک مکالمه در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل کار خود” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک جلسه مطبوعاتی برای خبرنگاران در روز سه شنبه. که در آن نقطه او افزود این کار می توان به سازمان های مانند سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

“ما در حال حاضر شروع به بحث در مورد طرح انتقال با FEMA” پنس گفت.

سقوط coronavirus نیروی کار می آید به عنوان رئیس جمهور تبدیل شده و توجه خود را تقریبا به طور کامل نسبت به بازگشایی اقتصاد به عنوان بیش از ده ایالت ها اجازه می دهد مردم را به آرامی بازگشت به کسب و کار مانند سالن مو و رستوران ها. در پایان هفته مغلوب ساختن پیشی جستن بالای اقتصادی مقامات انتظار می رود به پرده ایده های جدید برای سیاست های مالیاتی و نظارتی تغییرات برای تقویت اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه سوم و چهارم سال — حتی به عنوان تلفات از coronavirus همچنان به افزایش و گسترش ویروس به مناطق جدید از کشور است.

“من معتقدم که ما می تواند در مکان های مختلف در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن” پنس گفت. “ما در حال رفتن به شروع به نگاه در روز یادبود پنجره به انتقال به داشتن ما سازمان مدیریت پاسخ ما در شیوه سنتی.”

مقامات روز سه شنبه گفتند که در حال دیدن یک کاهش در بستری شدن در بیمارستان و در حال حاضر دریافت بازگشایی برنامه از 41 متحده تا کنون که آنها در نظر دلگرم کننده است. همه این تحولات هستند که به حساب گرفته در انتخابات گفت: آنها به عنوان تعیین ضرورت از نیروی کار در حال حرکت رو به جلو است. آینده نیروی کار خواهد بود و بر اساس شرایط بهداشتی و مشاوران گفت. پنس مشخص بحث انحلال نیروی کار به عنوان “اولیه است.”

در داخل کاخ سفید وجود دارد نیز بحث ایجاد یک جدید و کوچکتر به جایگزین نیروی کار متمرکز بر توسعه یک واکسن و درمان. پنس گفت: این پروژه لقب “عملیات پیچ و تاب سرعت” است که “تقریبا مانند یک پروژه منهتن-سبک تلاش برای توسعه یک واکسن.”

مقامات بهداشت و دیگر دستیاران در داخل کاخ سفید خوشحال هستند در مورد آینده انحلال نیروی کار و توجه مداوم گسترش ویروس گفت: یک منبع آشنا با این بحث.

انهدام نیروی کار برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>