کاخ سفید می رسد مقابله با 3M بیش ماسک تولید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که 3M تولید 166.5 میلیون ماسک بیش از سه ماه آینده حفاری یک تعهد از یک شرکت دولت تا به حال مقصر تشدید کمبود برای کارگران بهداشت در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

“ما توافق یک توافق دوستانه با 3M” مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد. “3M حماسه به پایان می رسد بسیار خوش و خرم.”

“این خواهد شد یک راه طولانی به سوی حل ماسک موضوع اگر نه حل آن به طور کامل” گفت: یکی از مقامات درگیر در مذاکرات است. جدید 3M ماسک ها به شدت N95 و KN95 ماسک و رفتن به سوی خط مقدم کارگران رسمی گفت.

کاخ سفید و 3M به حال sparred در روزهای اخیر بیش از اتهامات ماسک ساز شد, اولویت فروش به کشورهای دیگر است. مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در روز پنج شنبه در تلاش برای سطح شیب دار 3M تولید.

“ما بسیار نا امید در 3M” تهمت شکایت در روز شنبه. “آنها باید مراقبت از کشور ما است. و آنها می توانید فروش به دیگران, اما آنها باید مراقبت از کشور ما است.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست 3M توقف صادرات ماسک منابع به کانادا و آمریکای لاتین بازارهای یک عمل است که 3M هشدار داد که منجر به اقدامات تلافی جویانه توسط کشورهای دیگر است.

“اگر که رخ می دهد خالص تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش” 3M در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “است که در مقابل آنچه ما و دولت به نمایندگی از مردم آمریکا هر دو به دنبال.”

3M ادامه خواهد داد ارسال متحده آمریکا-تولید ماسک به کانادا و آمریکای لاتین که در آن این شرکت است که منبع اصلی تامین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>