کاخ سفید می گوید این دستور CDC برای تجدید نظر در دستورالعمل بازگشایی

کاخ سفید دستور داده است تا CDC برای تجدید نظر در یک راهنمای به بازگشایی اماکن عمومی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل آن را نمی, چین با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی دادن متحده نهایی می گویند به گفته یک سخنگوی.

آژانس پیش نویس راهنمایی بود “بیش از حد تجویزی ،” سخنگوی کاخ سفید گفت: با اضافه کردن این مبلغ به “مقابله با پیام” به عنوان دولت هل فرمانداران به آمده تا با طرح های خود را برای راه اندازی مجدد کسب و کار و مدارس و کلیساها و نهادهای دیگر است.

“وجود دارد برخی از مکالمات که شاید CDC می توانید پیدا کردن یک راه برای تجدید نظر در این است که شاید در همان سبک به عنوان رئیس جمهور دستورالعمل … پس از آن دولت فدرال دیکته کردن به کشورهای” سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که CDC مدیر رابرت Redfield بخشی از بحث.

CDC سخنگو بن Haynes گفت: او ناآشنا بود با بحث در اطراف یک تجدید نظر.

آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه که کاخ سفید را رد کرد 17 صفحه از توصیه های برای با خیال راحت بازگشایی رستوران ها و مراکز مراقبت از کودکان و دیگر موسسات و همچنین حمل و نقل عمومی و به نقل از ناشناس CDC مسئولان عنوان کرد و گفت آژانس دانشمندان گفته شد آن را “هرگز نور روز را مشاهده کنید.”

دستورالعمل برای کلیساها شامل یک توصیه به جریان خدمات محدود کردن تعدادی از عبادت در محل و ارائه رانندگی در خدمات معرض خطر افراد است. این دستورالعمل همچنین توصیه می شود که رستوران ها و کافه ها افزایش ایستاده اشغال اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

CDC هدایت به عنوان ده ها تن از کشورها شروع به بلند کردن قفل کردن سفارش و یا محدودیت های دیگر برای بازگشایی اقتصاد خود را. کاخ سفید تاکید کرد که ویروس مؤثر است دولت ها و جوامع در راه های مختلف و تصمیم گیری باید توسط فرمانداران و رهبران محلی.

مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی برای ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشت گفت: CDC در حال حاضر بوده است مشاوره متحده غیررسمی در بهترین شیوه برای بازگشایی, اما گفت, رسمی, راهنمای مفید تر است.

“این نوع از چیزی متحده واقعا باید از CDC” Plescia گفت. “هنگامی که آن را, رسمی, رسمی, راهنمایی, شما می توانید بیرون بروید و استفاده از آن هدایت در جامعه و آن را تا مقدار زیادی از اعتبار.”

او افزود که توصیه CDC دادن متحده “نشده است به طور رسمی تایید و یا تایید شده است.”

دولت و ادارات بهداشت محلی را تبدیل به CDC در گذشته بهداشت عمومی بحران مشاهده آن را به عنوان مرکزی آژانس فدرال مسئول برقراری ارتباط ، اما از ماه مارس به کاخ سفید منتقل شده خیلی از این کار به آن coronavirus نیروی کار.

یک CDC سخنگو گفت: این سازمان در حال کار با تمام 50 ایالت و ارائه توصیه ها و راهنمایی در مورد چگونگی پاسخ به این ویروس از جمله بهترین شیوه برای بازگشایی. معلوم نیست چه زمانی این سازمان منتشر خواهد شد تجدید نظر در دستورالعمل های رسمی برای کسب و کار و دیگر موسسات.

“بتن CDC هدایت شده است فوق العاده ارزشمند و تبدیل شده به توسط ادارات بهداشت و سایر تصمیم گیرندگان در جوامع در طی پاسخ گفت:” Adriane Casalotti رئیس دولت در امور انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشتی. “راهنمایی روشن تضمین می کند که تمام جوامع دسترسی به همان مشاوره و بهترین شیوه و اجازه می دهد تا آنها را به سرعت عمل می کنند.”

کسب و کار نیز تقاضاهای مصرانه برای مطلب راهنمایی های خاص از دولت فدرال چگونه آنها باید به عنوان ادامه متحده بازگشایی شده است.

کسب و کار میزگرد مدیر عامل جاش Bolten در هفته گذشته گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مجریان در کاخ سفید دیدار که دولت نقشه راه برای بازگشایی شد یک شروع خوب است اما افزود: “از آنجایی که ما در حال حاضر در آستانه بسیاری از مکان ها در حال آماده شدن برای بازگشایی کامل ما فکر می کنم بیشتر راهنمایی های خاص مورد نیاز است.”

بین المللی حق رای انجمن که دارای یک صندلی در مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشایی نیروی کار در حال برنامه ریزی برای انتشار توصیه های خود را برای تغییرات است که کسب و کار نیاز به اطمینان حاصل شود کارکنان و مشتریان به عنوان امن آنها بازگشایی با توجه به یک کپی از این طرح به دست آمده توسط سیاسی.

این طرح نشان می دهد کسب و کار در نظر اتخاذ شیوه های مانند مبهوت ساعات کار محدود کردن سطح اشغال و اغلب ضد عفونی محیط کاری. توصیه های دیگر عبارتند از حصول اطمینان از کارگران و مشتریان هستند, اجتماعی, فاصله, فراهم ضد عفونی کننده دست در سراسر کسب و کار و ارائه تماس با ما گزینه های پرداخت.

این طرح نیز فراهم می کند توصیه های ایمنی خاص برای صنایع است که اغلب تماس مستقیم با مشتریان از جمله خودرو, آموزش و پرورش, هتل, رستوران و ارشد خدمات بهداشتی و درمانی بخش است.

در حالی که این دستورالعمل به کارگردانی نسبت به فرانچایز یک سخنگوی IFA گفت: آنها “قطعا قابل اجرا به nonfranchise کسب و کار.” با توجه به نمایشگاه IFA 74 درصد از حق رای دادن کسب و کار در کشور تعطیل هستند به دلیل Covid-19.

ربکا Rainey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر