کاخ سفید جمهوری خواهان مجلس سنا لگد کردن مهم بعد از ویروس مذاکرات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا در صورت بحرانی روز شنبه در باز کردن مراحل coronavirus مذاکرات به عنوان آنها سعی می کنند به توافق بر سر عناصر کلیدی یک توافق پیشنهاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نیز دیدار با بلندگو نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) برای اولین بار دو حزبی جلسه به بحث در مورد تریلیون دلار به علاوه بسته است.

با افزایش مزایای بیکاری در حال اجرا برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در پایان ماه ژوئیه و انتخابات فقط بیش از 100 روز دور دو طرف باقی می ماند تریلیون دلار جدا از هم در بودجه خود را اولویت است. کاخ سفید و سنا خواهان تقسیم می شوند و همچنین با بدنه مقاوم در برابر قانونگذاران به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

در یکی دیگر از شکستن با رئیس مجلس سنا جمهوری خواهان نیز می خواهید میلیاردها بیشتر به حمایت از دولت تلاش های تست. آنها همچنین در حال هل دادن بودجه برای تجهیزات حفاظت فردی و ایجاد زمینه های مناسب برای تولید واکسن.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع را با سه نفر از مقامات ارشد جمهوری خواهان مجلس سنا — تخصیص رئیس کمیته ریچارد, Shelby, آلاباما, کمک, کمیته صندلی لامار الکساندر تنسی و بهداشت ، Roy Blunt میسوری صبح روز سه شنبه پس از ناهار با سنا کامل ایران کنفرانس.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow همچنین انتظار می رود برای حضور در ناهار.

در طبقه اظهارات جمعه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: ایران با پیشنهاد, که منتشر خواهد شد “بسیار زود” را شامل خواهد شد $105 میلیارد دلار برای بازگشایی مدارس و همچنین دور دیگری از بودجه فدرال برای چک برنامه حفاظت و پرداخت های مستقیم به افراد است.

“ما نیاز به پیدا کردن نوع راست از وسط زمین که هوشمند است و امن بلکه بیشتر پایدار” مک کانل گفت. “من آن را روشن ساخته است که هر قانون بیشتر از سنا خواهد شد یک پاسخ جدی به بحران است. ما نمی خواهد به هدر رفتن مردم آمریکا را هم مانند آمریکا با چند تریلیون دلار پیشنهاد.”

مک کانل گفت: این جلسه می خواهم در مورد مالیات بر حقوق برش در ناهار با Mnuchin و “ببینید اگر ما می توانید در همان صفحه.”

صحبت از طبقه سنا سهشنبه صبح شومر به نام ایران با ایده “ناکافی” و گفت: جمهوری خواهان در حال “فلج اختلافات داخلی میان خود و اختلافات با رئیس جمهور است.”

Pelosi گذاشته او زمانی در طول خصوصی انجمن تماس با آمریکا صبح روز سه شنبه گفت: نیاز به یک لایحه است که “قریب الوقوع است.” Pelosi نمی رسم هر “خطوط قرمز” در انجمن تماس به جای تکرار دموکراتیک از جمله اولویت های ایالتی و محلی کمک و کمک مالی برای کارگران خط مقدم و خدمات پستی.

سخنران گفت که او صحبت کرد به Mnuchin دوشنبه در مورد “خانه داری و جدول زمانی و بقیه.” این دو دیدار در روز شنبه بعد از ظهر همراه با مراتع و شومر.

“ما شروع مکالمات ما امروز” پلوسی گفت: در تماس در هر دموکراتیک منابع. “امید من این است که ما می توانیم حل و فصل تفاوت های ما و یک لایحه تا پایان هفته آینده.”

مذاکرات آمده است که کنگره در حال آماده سازی خود برای سه هفته با حداکثر سرعت دویدن به اوت زنگ تفریح. مک کانل روشن ساخته است که هر coronavirus بسته باید شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و مدارس در برابر پرونده های حقوقی با توجه به کروناویروس قرار گرفتن در معرض. جمهوری خواهان مجلس سنا همچنین می خواهم به ارائه مشوق های مالی به طور کامل برای بازگشایی مدارس است.

در حالی که هر دو طرف ابراز اعتماد به نفس کنگره می تواند رسیدن به یک توافق قانونگذاران بازگشت به خانه به مبارزات انتخاباتی در ماه اوت جمهوری خواهان و دموکرات ها همچنان دور از هم بر روی مسائل کلیدی از جمله قیمت…. مک کانل و مقامات دولت می خواهید به نگه داشتن بسته در حدود 1 تریلیون دلار در حالی که دموکرات ها در حال هل دادن برای تصویب این خانه را از 3 تریلیون قهرمانان قانون که پایین مجلسی تایید دو ماه پیش.

جمهوری خواهان در حال رد دموکرات لایحه به عنوان چیزی بیش از یک لیبرال لیست آرزو.

یکی دیگر از نقطه چسبیده خواهد شد که آیا به گسترش و تقویت بیمه بیکاری مقررات. ماه مارس coronavirus بسته شامل 600 دلار در هفته افزایش است که به پایان می رسد در روزهای آینده. جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند که تقویت مزایای کارگران ارائه یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار و می خواهید به پرداخت یا کوچک و یا محدود بر اساس درآمد است.

اما دموکرات ها در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از غارنوردی و برخی از جمله شومر در حال هل دادن به کراوات مزایای بیمه بیکاری به شرایط اقتصادی است.

اندرو اینکه desiderio کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>