کاخ سفید shuffles ارتباطات و وظایف آن را به عنوان به نظر می رسد به بازگشایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید در حال تغییر آن coronavirus ارتباطات و هماهنگی از معاون رئیس جمهور مایک پنس را به طور منظم کاخ سفید ارتباطات و مطبوعات مغازه ها با توجه به دو دولت مقامات آشنا با این موضوع.

تلاش خواهد شد در حال حاضر نظارت Kayleigh McEnany جدید وزیر مطبوعات و الهام فرح که به تازگی به عضویت کاخ سفید به عنوان ارتباطات استراتژیک مدیر. هر دو آورده بودند توسط علامت گذاری به عنوان مراتع رئیس جدید کارکنان که در حال برنامه ریزی به گوشت گاو تا غرب بال ارتباطات داخلی تیم بیشتر در هفته های آینده به گفته یکی از مقامات ارشد دولت رسمی.

کتی میلر پنس ارتباطات مدیر تا به حال گرفته شده نقش سرب در هل دادن coronavirus نیروی کار را در پیام رسانی و مدیریت رسانه رزرو از کارشناسان دولت مانند وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx و بیماری های عفونی دانشمند Anthony Fauci. اما به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هل متحده و کسب و کار برای بازگشایی اقتصاد مطبوعاتی کاخ سفید و ارتباطات بخش به تدریج مصرف بیش از کسانی که نقش.

میلر که اغلب سفر با معاون رئیس جمهور در ادامه در شغل خود مشغول به کار برای پنس. پنس را آغاز کرده است به خارج از واشنگتن بیشتر: در روز سه شنبه او در بازدید از کلینیک مایو در مینه سوتا; و در روز پنج شنبه او تور یک جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا که ساخت هواکش.

به عنوان بخشی از این تغییر و کار جدید McEnany در حال انجام مکرر تلویزیونی و مصاحبه های گاه به گاه مطبوعات gaggles در خارج از کاخ سفید ادامه خواهد داد و توییتر حضور به عنوان کشور شروع به بازگشایی شده است. فرح رسیدگی خواهد شد تصویر بزرگ رسانه های استراتژی در اطراف بازگشایی و پیام سراسر دولت در اطراف آن و پشتیبانی خواهد کرد و برجسته کار از نیروی کار.

فرح که قبلا دبیر مطبوعاتی در پنتاگون و سابق ارتباطات مدیر پنس نظارت حدود 25 نفر ارتباطات تیم که همچنین نظارت همه تلویزیون رزرو برای دولت. فرح تیم که با این نسخهها کار در مشاوره نزدیک با میلر و پنس ارتباطات کارکنان خواهد شد و در حال حاضر هماهنگی و تصویب تلویزیون درخواست برای Fauci و Birx که قبلا برخی از تلویزیون ظاهر رزرو شده توسط پنس تیم.

کاخ سفید انتظار دارد که به محوری این هفته و بعد از پزشکی بیشتر متمرکز جلسات به حوادث متمرکز بر اقتصاد به گفته یکی دیگر از مقامات ارشد دولت رسمی. دوشنبه و سه شنبه ارائه دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در این رویکرد جدید با رئیس جمهور فیلدینگ سوالات پس از میزبانی شرکت مدیران اجرائی و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R). بیشتر مدیران اجرائی با توجه به بازدید از کاخ سفید اواخر این هفته و اضافی فرمانداران انتظار می رود در دو هفته آینده.

“ما فکر می کنم ما از طریق بدترین ویروس بحران” گفت: این مقام. “اعداد شده اند بطرف پایین بنابراین در حال حاضر ما می خواهم به صحبت کردن به مردم در مورد گرفتن آمریکایی ها به کار می کنند و چه امن داده محور بازگشایی در کشور ما به نظر می رسد.”

در حالی که Birx و Fauci هنوز هم در تلویزیون و بازی نقش مهمی در نیروی کار دولت کارشناسان اقتصادی مانند شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin تهمت مشاور اقتصادی کوین Hassett و مشاور ارشد Ivanka Trump خواهد بود به طور فزاینده ای به صحبت کردن بیشتر در مورد اقتصادی بازگشایی و بازسازی با توجه به رسمی.

Gabby Orr کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>