کاخ سفید به قراضه مسکن عادلانه حکومت به عنوان برگ برنده مناقصه حومه رای دهندگان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید قصد دارد برای از بین بردن یک جارو اوباما-دوران نمایشگاه مسکن و مقررات در روز پنج شنبه و جایگزین کردن آن با یک مقدار ضعیف حکومت در میان تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رنگ رقیب جو بایدن به عنوان یک خطر به حومه شهر.

یک تعداد انگشت شماری از مقامات کاخ سفید به رهبری تلاش به سادگی یک قانون جدید بیش از اعتراض از هر دو در داخل کاخ سفید و وزارت مسکن و توسعه شهری با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. HUD در حال حاضر منتشر شده خود را دارد 84-صفحه پیشنهاد به تعمیرات اساسی 2015 مثبت پیشبرد مسکن عادلانه قانون در ماه ژانویه به اوج بیش از یک سال از کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرده در این طرح در هفته های اخیر مصاحبه اوباما قانون به عنوان “ویرانگر” برای حومه. “حومه تخریب به پایان خواهد رسید با ما,” او گفت: در یک سخنرانی در هفته گذشته. بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد متعهد به بازگرداندن نسخه اصلی 2015 حکومت که HUD به حالت تعلیق در سال 2018 زمانی که این پیش نویس تجدید نظر.

مقامات دولت در جریان انتخاب کنگره کارکنان در روز چهارشنبه در پیشنهاد جدید که جایگزین یک حکومت نیاز به دولت های محلی به فعالانه پیگیری الگوهای از فقر و تبعیض نژادی با یک چک لیست از 92 سوالات به منظور به دست آوردن دسترسی به مسکن فدرال بودجه. منتقدان تقبیح این طرح به عنوان پر هزینه و بیش از حد پیچیده است.

قانون جدید استفاده خواهد شد بسیار پایین تر نوار اساسا با تکیه بر دولت های محلی به خود تایید کرد که آنها در حال “گسترش عادلانه مسکن.”

این را باید یک فرصت به وزن در قانون جدید که در نظر گرفته خواهد شد “نهایی است.” HUD و دفتر مدیریت و بودجه تصمیم به استفاده از یک چشم پوشی زیر ارائه روش اداری عمل می کنند که معاف قوانین مربوط به کمک های مالی از توجه و نظر مورد نیاز است.

“وزیر کارسون پاره کردن 2015 اوباما AFFH قانون به عنوان این است که بهترین راه برای حفظ جامعه و محله انتخاب” هود سخنگوی براد اسقف گفت: POLITICO. “واشنگتن هرگز در هماهنگی با مردم آمریکا را نیاز دارد مانند کسانی که در سطح محلی است.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد این قانون در اواخر ماه گذشته.

“به درخواست بسیاری از آمریکایی ها که در حومه زندگی می کنند و دیگران, من مطالعه AFFH مسکن و مقررات است که با داشتن یک تاثیر مخربی بر این پس از پر رونق مناطق حومه” او توییتی ژوئن 30. “فاسد جو بایدن می خواهد به آنها را بسیار بدتر است. منصفانه نیست به صاحب خانه من ممکن است به پایان رسید!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>