کاخ سفید می خواهد به راه اندازی مجدد اقتصاد, اما هنوز نمی جامد طرح

Category: پلیتیکو Comments: No comments

با کاخ سفید در حال حرکت به بازگشایی اقتصاد به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1, top مقامات هنوز به یکی شدن در اطراف یک برنامه اجازه می دهد تا آمریکایی ها و کسب و کار با خیال راحت به سر کار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس با شدت گرفتن است.

به جای ارشد مقامات دولت مشغول هستند به صورت جدی و در عین حال scattershot تلاش برای حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی-ابراز تمایل به احیای رو به پایین فزاینده اقتصاد و ثبات فرار بازارهای مالی در میانه انتخابات سال است.

همیشه در حال تکامل بحث در داخل کاخ سفید در مورد زمان و نحوه استراحت دولت دستورالعمل های اجتماعی فاصله می افتد در مقابل پس زمینه از افزایش مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا — تعداد تلفات به حدود 21,000 که از صبح یکشنبه با کروناویروس گسترش به شهرستانها و مناطق روستایی است.

“من به این می گویند: من می خواهم به آن را دریافت و باز کردن به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. ما باید به کشور ما باز” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه روز جمعه. وقتی پرسیده شد که معیارهای او را به استفاده از تصمیم خود او با اشاره به سر خود: “معیارهای حق در اینجا. که من متریک. که همه من می توانید انجام دهید.”

مانند اکثر تصمیم گیری های سیاست در داخل این کاخ سفید نوپای حرکت به راه اندازی مجدد اقتصاد گرفتار شده توسط جناح های مختلف از کارکنان رقابت برای قدرت و یا به سادگی در برقراری ارتباط با یکدیگر است. برخی از مقامات به دنبال اطلاعات از متحده به توصیه های خود را در حالی که مقامات اقتصادی هستند توزین حرکت به تغییر سیاست های مالیاتی برای افزایش رشد دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران در حال دریافت مشاوره از تعدادی از مدیران و خیرین و برخی از آنها خواست او را به بازگشایی این کشور در مراحل. رئیس جمهور و مشاوران او در عین حال به حل و فصل در معیار آنها برای تصمیم می گیرید که نقاط کشور بازگشایی و هنگامی که با توجه به مصاحبه با هشت مقام ارشد دولت مقامات ایرانی و آمریکایی نزدیک به کاخ سفید است.

“اگر آن را بر اساس داده ها و یا متریک و یا برخی از نوع از آستانه و سپس کاخ سفید را مجبور به قرار دادن که در خارج وجود دارد و شروع به ساختمان مورد به این دلیل که رئیس جمهور گفته است که او آن را در راه است که امن است” گفت: یکی جمهوری خواه. “اگر او می گذارد مورد, پس از آن من فکر می کنم او را با او. اگر آن است که فقط توسط خود روده است که در آن او را مورد ضرب و شتم تا سیاسی.”

“در شرایطی که نقشه راه وجود خواهد داشت بسیاری از سیاسی انتقاد” همان جمهوری خواه اضافه شده است.

اگر کاخ سفید خواستار فرمانداران و شهرداران برای بازگشایی کسب و کار و مدارس اشاره آمریکایی ها برای بازگشت به کار و مردم را به حرکت آزادانه در مورد دوباره و coronavirus موجود است — یا از طریق آزمایش ویروس خود را تست افراد بالقوه ایمنی — مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا قطعا تصویر خود را به عنوان یک قهرمان و زمان جنگ رئیس جمهور بخواهد.

اما اگر کاخ سفید را نادیده می گیرد به مراتب بیشتر وخیم هشدار مقامات بهداشت ری استارت اقتصاد بیش از حد به زودی و این بیماری به سرعت گسترش می یابد یک بار دیگر و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آمد به دنبال مانند پرزیدنت هربرت هوور که بارها و بارها مطمئن باشید آمریکایی ها که اصول اقتصاد آمریکا قوی بودند قبل از آمریکا تضعیف به رکود بزرگ.

دلیل این تصمیم گیری کاخ سفید نیز در مواجهه با چالش تضمین این که بودجه امداد از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی آن را به کسب و کارهای کوچک به عنوان نرخ بیکاری همچنان رو به افزایش و انرژی بخش باقی مانده فرار.

در داخل دولت و مقامات در حال الک را از طریق داده ها در تعدادی از coronavirus موارد تست ظرفیت متحده و شهرستانها و تعداد تخت بیمارستان در دسترس دولت توسط وزارت امور خارجه — چهره های است که مقامات تاکید می توانید به سرعت به عنوان آنها مبارزه برای پیشنهاد به رئیس جمهور یک تاریخ بالقوه برای راه اندازی مجدد بخش از اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: کاخ سفید را حرکت پیش رو با بازگشایی اقتصاد حتی بدون ظرفیت آزمون هر آمریکایی برای ویروس. حدود 328 میلیون نفر در ایالات متحده با تنها 2 میلیون coronavirus آزمون تکمیل همانطور که از جمعه.

دکتر تونی Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus وظیفه نیروی هفته گذشته گفت که این معیار ممکن است سازگار در سراسر کشور از هر منطقه مواجه چالش های مختلف.

“من نمی خواهم به جلو و عقب در نیویورک تا زمانی که من روشن بود که منحنی که واقعا انجام آنچه که ما دیده ایم در کشورهای دیگر بسیار کاهش شیب پایین است و ما تا به حال از این قابلیت اگر وجود دارد تجدید حیات داشتن همه چیز در جای خود قادر به انجام این مهار به عنوان مخالف به مبارزه با کاهش با آنچه که ما انجام داده ایم” Fauci گفت: در روز پنجشنبه در کاخ سفید جلسه. “که متفاوت از نسبتا کوچکتر شهر یا آنچه را که شما در میانه و یا در مناطق کوهستانی است که به طور کلی به خوبی کنترل می شود.”

بالای اقتصادی مقامات در ضمن برگزاری شده است خود را به بحث در مورد آنچه اقدامات آنها می توانند یا از طریق مالیات و یا کاستن از مقررات به آب اقتصاد هنگامی که دولت فدرال خود را تغییر مشورتی و دیگر خواستار اکثریت آمریکایی ها به ماندن در خانه.

“رئیس جمهور تهمت و این سیاست در زمان این اقتصاد برای ضبط تنظیم نقاط اوج تاریخی برای همه آمریکایی ها است اما این پیش بینی نشده بحران بی سابقه است صدمه دیده است بسیاری از کارگران و کسب و کار” جاد Deere, معاون دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه. “رئیس جمهور می خواهد برای دیدن این اقتصاد باز دوباره به طوری که مردم می تواند بازگشت به کار, اما داده های علمی خواهد شد درایو جدول زمانی در این تصمیم به دلیل خود را اولویت شماره یک است که برای محافظت از ایمنی و رفاه مردم آمریکا.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ملی اقتصادی شورای مدیر لری Kudlow و معاون رئیس جمهور مایک پنس را رئیس ستاد مارک کوتاه در میان مقامات اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان آن را با خیال راحت ممکن است در حالی که Mnuchin و رئیس جمهور مشاور ارشد و son-in-law, Jared کوشنر شده است رسیدن به مدیران و شرکت های ورودی خود را.

Mnuchin گفت: در CNBC در هفته گذشته که او می تواند بازگشایی می افتد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.

Mnuchin و کوشنر نیز در میان مقامات سازماندهی دوم نیروی کار اختصاص داده شده به اقتصاد یک گروه که تهمت وعده داده شده خواهد بود پرده برداری کرد روز سه شنبه. او با اشاره به آن به عنوان “باز کشور ما نیروی کار” و یا “باز کردن در کشور ما شورای” بنابراین به عنوان به اشتباه آن را با اولین coronavirus نیروی کار.

که شورای دوم شامل بالا مقامات دولت و نمایندگان از شرکت ها و بخش خصوصی; کاخ سفید به دنبال پیشنهادات خود را برای نام از کسانی که پتانسیل شرکت نمایندگان در هفته گذشته.

مقامات درهم بیش از آخر هفته برای نهایی کردن لیست, اما نه همه شرکت ها می خواستم برای شرکت گفت: تعداد انگشت شماری از لابی چرا که برخی می خواستند برای حفظ مشخصات پایین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کردم به spats با غول شرکت های بزرگ مانند 3M در طول تولید و فروش انواع ماسک های پزشکی.

رئیس اداره اقتصادی مقامات و رهبران کسب و کار بسیاری از آنها ارائه مشاوره مخالف از بالا, مقامات بهداشتی — آیا می خواهید به یقین دانستن اقتصاد باز خواهد شد در یک تاریخ خاص بدون در نظر گرفتن که آیا کاخ سفید می رسد که در آن تاریخ از طریق تهمت خود غرایز سیاسی ضرورت و یا مشاوره از مقامات بهداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن “نیاز به نشان می دهد biz جامعه نوعی از سیگنال هنگامی که آن را می تواند رخ دهد” گفت: یک دوم جمهوریخواه نزدیک به کاخ سفید است. “این اتفاق خواهد افتاد با مشاوره از مشاور پزشکی, اما همانطور که همواره مورد با این رئیس جمهور او در نهایت باعث می شود تا ذهن خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>