کاخ سفید با وزن برنامه ریزی برای جایگزینی آذر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مقامات کاخ سفید وزن یک طرح به جای بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر با توجه به چهار نفر آشنا با مباحث.

در میان اسامی در لیست کوتاه به جای آذر در حال کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx مدیکر رئیس Seema Verma و معاون HHS وزیر اریک Hargan گفت: چهار نفر آشنا با مذاکرات.

مقامات ارشد دیرینه ناکامی با سلامت رئیس باید نصب شده در طول فشار-بسته بندی شده در پاسخ به Covid-19 شیوع با کاخ سفید و مشاوران و عصبانی این هفته در مورد آذر و مدیریت بیمارستانها در حال تمام واکسن متخصص ریک روشن است. در اخیر نیروی کار جلسه آذر مطمئن معاون رئیس جمهور مایک پنس روشن است که حرکت به موسسه ملی سلامت ارتقاء — فقط برای روشن و وکلای او به انتشار یک بیانیه است که او به زودی فایل whistleblower شکایت علیه HHS رهبری blindsiding مقامات کاخ سفید با توجه به سه نفر از مقامات آشنا با این نشست است.

مقامات کاخ سفید نیز مقصر آذر برای مدت طولانی در حال اجرا آشفتگی در وزارت بهداشت و یک سری از گزارش های رسانه ای که به تصویر کشیده و او را به عنوان خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به عمل در Covid-19 شیوع در ماه ژانویه تنها برای رئیس جمهور و دستیاران خود را به بی اعتنایی آذر هشدار به جنجال آفرینی. آذر را رد کرده است این گزارش گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “هرگز یک بار رد شده و یا رد یک پیشنهاد” از خود و یا نیروی کار است.

کاخ سفید مورد مناقشه است که مقامات با توجه به طرح جایگزینی آذر.

“وزارت بهداشت و خدمات انسانی تحت رهبری وزیر آذر در ادامه به سرب در تعدادی از رئيس جمهور در اولویت است. هر گونه گمانه زنی در مورد پرسنل غیر مسئولانه است و انحراف از کل ما-از-پاسخ دولت به COVID-19 گفت:” معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere در بیانیه ای در روز شنبه.

یک HHS سخنگو گفت که “وزیر آذر مشغول است در پاسخ به یک, جهانی, بحران بهداشت عمومی و آیا زمان برای کاخ فتنه” و که او تا به حال هیچ بحث های اخیر در مورد امکان خروج خود را.

با این وجود کاخ سفید دستیاران شده اند نا امید با آذر سبک مدیریت از اواخر سال گذشته زمانی که دشمنی با ورما شکست را به باز کردن یک احساس است که تنها افزایش طول coronavirus بحران است. اما آنها نگران بوده در مورد جایگزینی HHS در وسط یک جهانی همه گیر.

این حرکت برخی از مسئولان گفت: می سوخت ادراک از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به هرج و مرج — و مهمات به ناروا منتقدان که گفته اند که آذر-رهبری پاسخ به Covid-19 سقوط کوتاه در ژانویه و فوریه. مغلوب ساختن پیشی جستن و آذر باید اصرار داشت که دولت همه اقدامات لازم برای آماده شدن برای شیوع دعوا نقد به عنوان “خبر جعلی.”

اما HHS تا چند متحدان در غرب گرا و نقش خود را کاهش یافته و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی حذف آذر به عنوان رئیس coronavirus پاسخ و جای او را با پنس در پایان ماه فوریه. مقامات کاخ سفید تا به حال صحبت های قبلی در مورد جایگزینی آذر در ماه های اخیر اگر چه زمان بحث ها جدی تر در پی افزایش سرخوردگی با آذر را از دست داده و مسائل داخلی از جمله شرایط اطراف روشن را برداشت گفت: دو نفر آشنا با کسانی که مکالمات.

در ضمن آذر کلینتون در جای پای بسیار قوی تر. Birx موفق به کسب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و امن متحدان کاخ سفید برای ترکیب علمی فراست و نرم لمسی دیپلماسی است. ورما — که خود شغل و وضعیت متزلزل بود به تازگی به عنوان دسامبر میان او دشمنی با آذر — دیده است او ستاره افزایش طول همه گیر با یک سری از اقدامات سریع برای افزایش پزشکی از راه دور و شل مقررات همراه با دیگر حرکت می کند که به دست آورده اند دو حزبی تشویق.

Hargan که منجر HHS به عنوان وزیر بین ماه های اکتبر تا ژانویه 2017 و 2018 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اول HHS رئیس, تام, قیمت استعفا داد و پس از یک جنجال بر سر استفاده او از هواپیما های خصوصی تا به حال بسیار کمتر قابل مشاهده است ، کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع صحبت با Hargan این هفته هر چند مکالمه خود را شامل هر گونه بحث در مورد پتانسیل تغییر شغل گفت: یک دولت رسمی.

سه مقامات با اشاره به آذر را از دست داده و روشن سرنگون واکسن متخصص به عنوان یک مثال از پر سر و صدا رهبری HHS. کسانی که به گفته مقامات آذر مطمئن کاخ سفید که روشن شده بود ارتقا به یک کار جدید در NIH که در واقع روشن شده بود تنزل مقام از خود و موقعیت پیشرو در پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت.

پنس و دیگر دستیاران چپ coronavirus نیروی کار جلسه تنها به بعد یاد روشن نیست نظر خود تغییر شغل در همان راه خواهد بود و پر whistleblower شکایت به طرح “تلافی جویانه درمان آن [روشن] قرار گرفت توسط HHS رهبری سیاسی پس از افزایش مناسب و مبتنی بر علم با نگرانی در مورد کاخ سفید فشار بر درمان و واکسن مربوط به COVID-19 همه گیر” با توجه به روشن وکلا.

آن یک داستان متفاوت از یک آذر به تازگی ارائه شده در این نشست و آخرین ضربه به آذر در کاخ سفید است.

در یک بیانیه HHS مشخص و روشن حرکت به عنوان یک انتقال از “مهارت او اعمال” در بردا به NIH “به عنوان بخشی از یک سری برنامه برای سرعت بخشیدن به توسعه و اشتغال رمان نقطه از مراقبت های تست سیستم عامل است.”

پس در حال جایگزین شدن به عنوان رئیس coronavirus پاسخ در فوریه. 26 آذر ساخته شده است چند حضور روزانه در جلسات مطبوعاتی در coronavirus مبارزه حتی به عنوان نمایندگان مانند بالا بیماری های عفونی, دکتر, Anthony Fauci به طور معمول همراه با تهمت و ارائه عمومی به روز رسانی.

چند هفته گذشته در ضمن مسلما مشخص شده سخت ترین کشش آذر تصدی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. یک سری از گزارش های انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری coronavirus پاسخ خشم کاخ سفید و مشاوران و بیش از تجسم خود را از آذر در یک نور مثبت و باعث یک مکان عمومی عمل متقابل از رئیس جمهور. روز بعد کاخ سفید نصب شده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار مایکل Caputo به عنوان HHS’ top سخنگو در یک حرکت به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک تلاش برای اعمال کنترل بیشتر بر بخش بهداشت و درمان فعالیت های.

آذر رئیس ستاد و اعتماد aide, برایان, Harrison تحت تمدید آتش در این هفته بیش از نقش او در فرمان روز به روز coronavirus پاسخ اوایل. مقامات دولت نیز به تازگی مورد بحث شلیک هریسون که مدت طولانی است که مانع از مخالفان در کاخ سفید و در سراسر نقاط HHS دو نفر آشنا با مباحث گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>