کاخ سفید با وزن احیای عمده مواد مخدر پیشنهاد قیمت گذاری است که به طور موثر از بین بردن تخفیف از دولت مواد مخدر برنامه شش نفر با آگاهی از بحث های سیاسی گفت.

تجدید تمرکز بر روی به اصطلاح تخفیف حکومت می آید که کاخ سفید دستیاران تهیه بسته اجرایی سفارشات در قیمت گذاری دارو با هدف نشان دادن پیشرفت در یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا وعده های انتخاباتی.

آن را تیز برگشت از فقط یک سال پیش زمانی که کاخ سفید رها بلند پروازانه سیاست بیش از نگرانی های آن را پیاده روی سالمندان, حق بیمه مدیکر پیش از انتخابات.

اما چند مقامات مخالف این طرح را پس از ترک کاخ سفید, و این ایده را به دست اورد تازه شتاب به عنوان دستیاران جستجوی راه هایی برای پد مغلوب ساختن پیشی جستن رزومه پیش از انتخابات ریاست جمهوری است که می تواند لولا در مراقبت های بهداشتی.

این دستور اجرایی که می تواند صادر شده به محض این که این هفته برای یک سری از اقدامات که با هدف کاهش هزینه های دارویی و سرعت بازگشت داخلی تولید مواد مخدر.

آنها به احتمال زیاد به دستور مدیکر رگولاتور به پایان مقررات بین بردن تخفیف است که داروسازان پرداخت به مدیران سود داروخانه — ایده دیده می شود به عنوان مرکزی برای دولت برنامه ای برای اسلش مواد مخدر هزینه های قبل از کاخ سفید به طور ناگهانی رها شده آن بیش از نگرانی در مورد هزینه های آن و سیاسی تاثیر است.

محتوای دستور اجرایی هنوز به طور نهایی مردم آشنا با این بحث ها هشدار داد و هنوز هم می تواند تغییر کند. دستور اجرایی نیز بلافاصله قابل اجرا است. دولت هنوز هم نیاز به نهایی کردن قوانین و مقررات زیر را از طریق سفارشات یک فرایند است که می تواند ماه ها طول بکشد و ممکن است به پایان رسید قبل از انتخابات.

کاخ سفید سخنگوی جاد Deere کاهش یافته است به نظر جزئیات اجرایی سفارشات. “رئیس جمهور در ادامه به بررسی هر یک و همه گزینه های که ارائه خواهد شد کاهش هزینه دارو در حالی که ما دسترسی به نوآورانه ترین واکسن و درمان در جهان” Deere در بیانیه ای گفت.

اما چند مقامات دولت که نقشی کلیدی در متقاعد کردن تهمت به کنار گذاشتن تخفیف حکومت در سال 2019 را پس از ترک کاخ سفید. آنها عبارتند از سابق اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و سیاست داخلی رئیس جو Grogan که گفت: در سال گذشته او “بسیار تردید” دولت می تواند به توسعه قابل اعمال سیاست برای از بین بردن تخفیف.

زمان رئیس ستاد علامت مراتع است که مرکزی برای تهیه آینده اجرایی سفارشات به مدت طولانی پشتیبانی تخفیف حکومت. HHS وزیر الکس آذر نیز صرف ماه سال گذشته در دفاع از این پیشنهاد خواستار آن دولت را بهترین شات در کاهش قیمت ها.

“احساس من در همه این است که آن است که توسط رئیس ستاد گفت:” بهداشت و درمان صنعت اجرایی با آگاهی از این مذاکرات.

علاوه بر تخفیف حکومت سفارشات مورد بحث شامل یک تقاضا به تدوین و فرموله کردن یک اصطلاح مورد علاقه ملت حکومت لینک پرداخت های دولت به قیمت های پایین تر پرداخت می شود در خارج از کشور یک تماس را به حرکت در ایالات متحده آمریکا تولید مواد مخدر پشت خشکی و سفارش با هدف بیمارستان که دریافت شیب دار مواد مخدر تخفیف تحت حکومت 340B برنامه چرا که آنها در خدمت تعداد زیادی از کم درآمد و بیماران است.

این معلوم نیست که آیا کاخ سفید به موضوع دستورات فردی در آن موضوعات یا گروه آنها را به یک قیمت گذاری دارو بخشنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2019 گفت که او برنامه ریزی شده به صدور یک فرمان اجرایی هماهنگی با مواد مخدر آمریکا قیمت با هزینه های پایین تر در کشورهای دیگر. نظرات خود را در مورد “مورد علاقه ملت بند” آمد در میان HHS تلاش در زمان به جلو و با هم یک حکومت ایجاد یک بین المللی قیمت گذاری شاخص که کراوات قیمت پزشک تجویز مواد مخدر به یک شاخص از کشورهای دیگر’ قیمت.

این روشن نیست که آیا تهمت بود با اشاره به قانون در حال حاضر در کار یا روش دیگری در آن زمان است. اما در ماه نوامبر آذر گفت: دولت به بازسازی این قانون به دلیل تهمت “را پیدا کنید [طرح اصلی] رضایت بخش است.”

“از نظر او … است که آمریکا باید به گرفتن بهترین معامله از کشورهای توسعه یافته است. کسانی که این نوع از پیشنهادات ما در حال کار بر روی” آذر گفت: در یک Axios رویداد.

هنوز چند مذاکرات مجلس باید علنی در آغوش رویکرد و صنعت دارو باقی مانده است شک و تردید است که مورد علاقه ملت حکومت را تا کنون منتشر خواهد شد.

داروسازان را پشت تخفیف حکومت. اما شرکت های بیمه و داروسازی مزایای مدیران به شدت مخالف این ایده هشدار آن خواهد سوخت بالاتر از جیب هزینه.

بخش PBM در حال حاضر prepped عمده مبارزات انتخاباتی آگهی در برابر هر گونه تلاش برای از بین بردن, تخفیف, یک مقام صنعت آشنا با این طرح گفت: مصاحبه آن را به عنوان یک سیاسی اشتباه است که می تواند افزایش سالمندان هزینه ها در چند نوسان متحده پیش از ماه نوامبر است.

اگر صادر شده منظور احیای تخفیف حکومت منجر خواهد شد به “عظیم مقاومت” گفت: یکی دیگر از بهداشت و درمان صنعت اجرایی است.

داروسازان بیمار گروه ها و اقتصاددانان نیز به طور گسترده مخالف محدودیت در مبارزه با مواد مخدر و ماده کند واردات از چین یک رویکرد دادند مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو به آمریکا کاهش وابستگی کشور به محصولات پزشکی.

واردات این حکم اجرایی می تواند شامل تماس برای محدود کردن تجارت چین به طور گسترده تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im