کاخ سفید وزن تر گسترش سلاح هسته ای پیمان با روسیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین چهره استراتژی برای نگه داشتن اوباما-عصر ایران پیمان از انقضای در حالی که به دنبال یک گسترده تر اسلحه پیمان با روسیه و چین, با توجه به زمان و مقامات دولت سابق با دانش مستقیم از مذاکرات.

بر اساس این طرح کاخ سفید را به طور موقت گسترش استراتژیک جدید کاهش سلاح پیمان در حالی که به دنبال یک توافق جدید با مسکو که همچنین تلاش می کند برای متقاعد کردن چین برای آمدن به میز آنها گفت.

دیپلماتیک فرمول مشاهده شده است در وزارت امور خارجه و شورای امنیت ملی به عنوان یک وعده راه برای جلوگیری از هر دو شروع جدید از انقضای در ماه فوریه و روسیه به توافق برسند — حداقل در اصل — به جامع تر محدودیت سلاحهای هستهای.

“هر دو روش در دسترس هستند و یا ترکیبی از آن گفت:” یک سخنگوی وزارت امور خارجه که خواست و نه توان نام برد.

شروع جدید است یکی از آخرین باقی مانده پیمان با هدف نگه داشتن بزرگترین زرادخانه های اتمی در چک. اما نگرانی های رشد کرده در میان جمهوری خواهان و دموکرات ها که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند از راه دور فقط به عنوان او jettisoned 1987 Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان با روسیه و اوباما-دوران پیمان هسته ای با ایران است.

دولت رویکرد بالقوه به دست آورده کشش در هفته های اخیر به عنوان برگ برنده دولت چهره رشد انتقاد که تهمت هدف از مذاکره گسترده تر پیمان هسته ای با مسکو و پکن قبل از شروع جدید منقضی می شود غیر واقعی است و اگر نتواند خطرات اشتعال تمام عیار هسته ای مسابقه تسلیحاتی.

“وجود دارد یک میزبان از گزینه ها و یا مراحل است که می تواند گرفته شده برای به انجام رساندن رئیس جمهور جهت که برخی از آنها می تواند انجام شود در نسبتا کوتاه سفارش” گفت: یک دولت رسمی نیز درگیر در مذاکرات. “وجود ندارد one-size-fits-all model.”

کنترل تسلیحات کارشناسان مطرح شده تعدادی از سوالات و نگرانی ها اشاره کرد که این روش هنوز هم خطری برای شروع جدید با هیچ تضمینی وجود ندارد که هر گونه پیگیری در پیمان خواهد بود به عنوان قابل اجرا است.

اما آن را نیز دارای امکانات جذاب گفت: Jon Wolfsthal که نظارت سیاست هسته ای در شورای امنیت ملی در دولت اوباما.

“شش ماه دیگر تمدید به خودتان خرید برخی از زمان برای مذاکره چیزی جدید با روس ها و تماس چینی برای پیوستن به — ذاتا بد نیست” گفت: Wolfsthal که در حال حاضر مشاور ارشد سراسری صفر و یک خلع سلاح ، “این ممکن است یک راه برای مربع دایره — اگر شما همچنین می توانید مطمئن شوید که این است که دولت بعدی راه گریز به گسترش [شروع] بیشتر است.”

شروع جدید که توسط رئیس جمهور امضا شد, باراک اوباما و ولادیمیر پوتین در سال 2010 و تصویب شده توسط سنا محدودیت های استراتژیک سلاح هسته ای در هر دو طرف به 1,550. این همچنین شامل بررسی دقیق اقدامات مانند محل بازرسی برای اطمینان از هر دو طرف مطابق.

روسیه علنا گفت در اواخر سال گذشته آن است که مایل به گسترش پیمان کامل پنج سال بدون پیش شرط. تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار دارد که پیمان ناقص است چرا که آن را پوشش نمی دهد یک سری از سلاح هسته ای در زرادخانه مانند تاکتیکی کلاهک.

ایالات متحده متعهد به گسترش پیمان و می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به جای آن می خواهد به جای آن با توافق جامع را پوشش می دهد که بیشتر کلاس های از سلاح ها شامل سختگیرانه تایید اقدامات است.

“این بسیار مهم است چرا که ما در حال صحبت کردن در مورد دو کشور با abysmal سوابق در نظر پیمان انطباق” مارشال Billingslea تهمت فرستاده ویژه برای کنترل سلاح به تازگی گفت: واشنگتن تایمز. “روسیه را نقض کرده است و تقریبا هر توافق ما تا به حال با آنها — و ایستاده در نقض تعدادی از موافقت نامه های که آنها نیز امضا کرده است.”

مقامات گفت: اولین عنصر از استراتژی در حال حاضر تحت توجه جدی خواهد بود یک فرمت جدید شروع اما به صورت قابل توجهی کوتاه مدت که حداکثر پنج سال مجاز تحت این پیمان است.

Wolfsthal گفت: یک مسئله مهم این است که آیا این پیمان می تواند از نظر قانونی تمدید دوباره اگر آمریکا و روسیه — نه به ذکر است چین موفق به رسیدن به هر دنبال توافق قبل از شروع فرمت زد.

“می تواند شما باید پسوند های مختلف را به عنوان طولانی به عنوان کسانی که پسوند های مختلف تجاوز نمی کند یک دوره پنج ساله؟” “وجود دارد برخی از نگرانی است که این اداره به منظور کشتن, جدید, شروع, می گویند ما می رویم برای تمدید شش ماه اما پس از آن شما خود را رایت پل. دیگران می گویند ” نه, شما می توانید گسترش به مدت شش ماه و سپس گسترش به چهار و نیم سال یا سه سال به عنوان طولانی به عنوان پسوند دوره نیست و در مجموع بیش از پنج سال است.'”

حتی بیشتر حرکت جنجالی خواهد بود به دنبال یک توافق جدید با مسکو نیست که به وضوح طلسم چگونه رعایت می شود تضمین شده است.

سابق دولت رسمی که از نزدیک آهنگ های هسته ای سیاست شرح داده شده دولت در حال تحول تفکر به عنوان منعکس کننده یک واقعیت در حال رشد است که این اواخر رئیس جمهور — و به روابط با روسیه و چین همچنان به رنج می برند — دولت این است که به احتمال زیاد قادر به دستیابی به این نوع از تاریخی دستیابی به موفقیت دیپلماتیک مغلوب ساختن پیشی جستن شده است امیدوار کننده است.

“من فکر نمی کنم کسی تا به حال به فکر رفتن آنها به رسمی معامله اما آنها می خواستند حداقل [a] gentleman’s agreement” این مقام سابق گفت. “من شنیده ام که مورد استفاده بسیاری از موارد در شرایط از آنچه آنها می خواهند به از روسها.”

دولت می تواند به دنبال “یک سال یا دو سال تمدید پیمان در حالی که آنها چیزی — a gentleman’s agreement است که احتمالا بیش از حد من فکر می کنم آنها می خواستند چیزی در نوشتن” این مقام سابق توضیح داده شده است. “اما آن را نمی خواهد یک سند قانونی الزام آور. من فکر می کنم آن را فقط می توان در اصل است.”

افزود: وزارت امور خارجه سخنگوی: “آن لزوما نیاز به نگاه درست مثل شروع جدید است.”

برخی از مقامات برگزار شد از چشم انداز دنبال توافق بیشتر شبیه به تهاجمی استراتژیک 2002 کاهش معاهده همچنین به عنوان شناخته شده مسکو پیمان.

امضا شده توسط پوتین و سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش آن را به نام برای کاهش بیشتر به سلاح هسته ای در هر دو طرف بود اما کمتر تجویزی نسبت به مشابه معاهدات و شامل محدودیت های کمتری در مورد چگونه هر طرف می تواند انجام تعهدات خود. برخی از منتقدان استفاده از مخفف آن به تماس با آن “نوع” پیمان.

اما یک عنصر مهم در آن زمان بود که شروع به من که predated جدید شروع شد و هنوز هم در جای خود برای مدت هفت سال بیشتر و مسکو پیمان قادر به کول در تأیید آن اقدامات است.

“شما هنوز هم به حال بازرسان بر روی زمین در هر دو کشور” گفت: Wolfsthal. “شما هنوز هم به حال یک حصار در اطراف خود موشک امکانات تولید و X-rayed چه به بیرون رفت. جامعه اطلاعاتی می تواند گواهی است که ما باید اعتماد به نفس بالا که روسیه شد مطابق با معاهده مسکو به دلیل شروع تأیید مقررات.”

بدون جدید تایید مراحل یک فرمت جدید شروع خواهد بعید ارائه چنین پشتیبان — و است که به کنترل تسلیحات طرفداران قابل تامل است.

“قمار با مزایای که شروع جدید را فراهم می کند بسیار کم-شانس-از-موفقیت شرط می بندم که در کوتاه مدت تمدید خواهد شد متقاعد کردن روسیه و چین برای آمدن به میز و دیدار از نظر ما اعتصاب نیست من به عنوان یک هوشمند یا مسئول رویکرد” گفت: Kingston Reif, مدیر برای خلع سلاح و تهدید کاهش سیاست در کنترل تسلیحات انجمن.

وزارت امور خارجه می گوید آن امید به از سرگیری مذاکرات با روسیه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و تصریح کرد: آن دعوت چین برای پیوستن به این بحث.

“روسیه اعلام کرده است که آن را بدون پیش شرط به گسترش است که در یک موقعیت است که ما را به یاد داشته باشید گفت:” سخنگوی. “در دسامبر 2019 ما به طور جداگانه به طور رسمی دعوت چین در ایمان خوب برای شروع یک استراتژیک و امنیتی گفت و گو با مذاکرات هسته ای در کاهش خطر کنترل تسلیحات و آینده خود را. ما امیدواریم که برای شروع این کار در اسرع وقت. ما در انتظار پکن پاسخ.”

اما بزرگترین سوال فوری می گوید Wolfsthal, ممکن است, آیا تهمت می تواند متقاعد به برداشتن گام اول است.

“سوال اصلی این است که آیا یک راه وجود دارد برای متقاعد کردن تهمت به گسترش اوباما معاهده” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از شک در مورد آن است.”

لارا سلیگمن و نهال طوسی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>