جارد کوشنر مطرح ابرو شنبه زمانی که او اعلام کرد در فاکس نیوز که کاخ سفید در پاسخ به coronavirus همه گیر شد یک “موفقیت بزرگ.”

“دولت فدرال را به چالش افزایش یافت رئیس جمهور مشاور ارشد و پسر در قانون گفت. “من فکر می کنم که واقعا شما می دانید آنچه که باید گفته شود.”

این بیانیه به سرعت در زمان خاموش آنلاین که در آن بسیاری از آنها سریع به یاد داشته باشید که فقط روز قبل از این کشور تا به حال در صدر 1 میلیون موارد شناخته شده این ویروس مرگبار است. ساعت پس از مصاحبه آمریکا را در رسیدن به یکی دیگر از گریم نشانگر: coronavirus را کشته بود بیشتر آمریکایی ها از جنگ ویتنام.

دولت جدید مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany آمد به کوشنر دفاع. کاخ سفید موفق شده است او استدلال کرد. او شواهد ؟ هواکش.

“داستان موفقیت این است که این دولت بسیج بزرگترین تلاش های پس از جنگ جهانی دوم که ما به چیزی شبیه 4,000 هواکش به نیویورک,” او گفت:. “نه تنها آمریکا درگذشت در این کشور برای عدم ونتيلاتور. من تماس بگیرید که پاسخ یک موفقیت” او افزود: خواستار بسیج “بزرگترین تلاش های پس از جنگ جهانی دوم است.”

این یک روایت کاخ سفید شده است ساختمان در طول چند هفته گذشته به عنوان دولت به نظر می رسد برای پیدا کردن پیروزی در یک بحران است که در طی آن ستایش شده است سخت به آمده و رفیع ریاست جمهوری وعده باید در زمان رفته برآورده نشده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای هفته شده است صحبت کردن در مورد ونتیلاتور تولید هر فرصتی به او می شود اغلب pivoting به این موضوع در هنگام فشرده درباره ادامه مشکلات است. کاخ سفید نیز به انتظارنشسته بودند تا یک سراسیمگی از تماس های بین تهمت و رهبران خارجی اواخر ماه گذشته در طی آن رئیس جمهور متعهد به ارسال مازاد هواکش. و فقط این هفته معاون رئیس جمهور مایک پنس سفر به یک تبدیل جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا بود که تولید هزاران هواکش.

“هواکش قرار بود به یک مشکل بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی در روز سه شنبه. “در حال حاضر ما واقعا — منظورم این طریق یک مقدار باور نکردنی از کار توسط دولت فدرال ما یک بزرگ زیبا, ظرفیت.”

روایت قوس امریکا ونتیلاتور عرضه مارس آغاز شد که مقامات محلی شروع به هشدار وخیم کمبود است که می تواند فقط هفته دور. ترس بودند بر اساس اوایل بینی از بدترین حالات اگر این بیماری همچنان به گسترش در یک سرعت سریع از طریق کشور است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در یک نقطه و مضطرب است که دولت خود را ممکن است نیاز به 40,000 30,000 هواکش برای دیدار با افزایش coronavirus بیماران یک مقدار که به مراتب بیش از دولت فدرال ذخایر از حدود 10,000 هواکش.

در کاخ سفید با تهمت و شک و تردید در کومو شماره های کشیده و پاهای خود را بر استناد به یک جنگ کره-عصر قانون, دفاع تولید عمل می کنند برای مجبور کردن شرکت های خصوصی به سرعت در حال تولید لوازم مانند پنکه به جای امید بستن به درخت سفارشات در شرکت هایی مانند جنرال موتورز در توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت استناد DPA, اما, و چند برجسته شرکت ها به طور داوطلبانه روشن بیش از تولید خود را در نظر دارد برای شروع تولید هواکش. وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آن را داده بود از 3 میلیارد دلار قرارداد برای تولید یا به دست آوردن بیش از 41,000 هواکش در پایان ممکن است. تحت این قرارداد HHS طرح به بیش از 187,000 هواکش پایان سال است.

امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه در حال حاضر “پادشاه هواکش.”

در حالی که یک تولید ramped تا درجات مختلفی از پناهگاه در محل و اجتماعی-فاصله اجباری در سراسر کشور نیز کمک کند میزان عفونت های جدید, کاهش فشار بر روی منابع مانند هواکش.

در همان زمان شده است وجود دارد تغییر طرز فکر در میان پزشکان بیش از زمانی که برای قرار دادن coronavirus بیماران در ماشین آلات برای کمک به آنها را تنفس می کنند. گزارش منتشر شده توسط آسوشیتد پرس و رویترز در ماه گذشته نشان داد که برخی از متخصصان پزشکی بودند reevaluating استفاده از هواکش پس از داده های اولیه پیشنهاد بالاتر از نرمال نرخ مرگ و میر مرتبط با کروناویروس بیماران قرار داده و در هواکش. در نیویورک, Cuomo, حزب دموکرات گفت: 80 درصد از دولت coronavirus بیماران قرار داده و در هواکش فوت کرده است.

تلاقی حوادث کمک کرده است ایجاد یک غیر منتظره مازاد هواکش در سراسر کشور است.

در کالیفرنیا که اجرا شده این کشور در ایالت اقامت در خانه نظم دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شروع به ارسال 500 از دولت هواکش به مکان های دیگر در اوایل ماه آوریل.

در نیویورک است که اندکی بیش از 300,000 موارد شناخته شده Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و بیش از 18,000 مرگ و میر کومو نشده ابراز نیاز به بیشتر هواکش در دولت خود را از اوایل ماه آوریل است.

“ما تثبیت مراقبت های بهداشتی وضعیت او گفت:” در اواسط آوریل اعلام کرد که او حمل و نقل 100 هواکش به میشیگان و 50 به مریلند. روز بعد کومو گفت دولت او تا به حال شناسایی شده به عنوان بسیاری از 400 هواکش آن می تواند ارسال به ماساچوست در کوتاه توجه کنید. بعد آن را حمل 100 هواکش به همسایه, New Jersey.

در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در مورد پیشرفت. “از آنجا که ما در اوایل و تهاجمی عمل کنیم باید اجتناب شود تراژدی از مراقبت های بهداشتی سهمیه بندی و کشنده کمبود است که باید اتفاق افتاده بسیاری از کشورهای دیگر گفت:” در آوریل 16.

روز بعد نیوجرسی تصمیم گرفت آن را بیش از حد می تواند یدکی پنکه ارسال 50 تا ماساچوست و بازگشت 100 از ماشین آلات است که آن را دریافت کرده بود از کالیفرنیا.

در واشنگتن مقامات دولت شروع به تهیه پیش نویس یک طرح برای اهدای بیش از حد هواکش به کشورهای آفریقایی مبارزه با ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته شکایت کرده است که این وضعیت نیست به اندازه کافی توجه ظاهر می شود آزرده است که او بسیاری از سوالات در مورد ادامه کمبود است که می تواند مانع دولت در تلاش برای بازگشایی بخش از اقتصاد است.

“ما در حال ساخت صدها نفر از هزاران نفر از طرفداران در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ کس می نویسد که در مورد. شما می دانید که در یک زمان همه آنها صحبت در مورد هواکش مناسب است؟”

وقتی که تهمت ملاقات با سه فرمانداران سخت ضربه متحده در کاخ سفید این هفته او مطمئن ساخته شده به مطرح کردن موضوع از ونتيلاتور عرضه — استخراج ستایش برای دولت پاسخ.

لیبریا جان ادم ادواردز از لوئیزیانا گفت: رئیس جمهور دولت خود را کرده بود “قطعا تا به حال بیش از ما نیاز” که آن را به پنکه ضمن تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای 350 هواکش از ملی ذخایر. “ما در حال تشکر از خدا برای که,” او گفت: “به دلیل … مدل سازی خیلی بد بود در یک زمان.”

کاخ سفید در حال حاضر اعلام کرد که این یک مشکل حل شده است با وجود انتظار گسترده است که وجود دارد خواهد بود و موج دوم از coronavirus در پاییز.

“ما هرگز به نگرانی در مورد هواکش دوباره. ما باید مقدار زیادی از آنها گفت:” پیتر ناوارو, تجارت مشاور در کاخ سفید و دستیار شنود گذاشته برای نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از DPA. “تقاضا بسیار کمتر از اصلی پیش بینی در ارتفاع وحشت.”

ناوارو که نظرات خود را در حالی که سفر با پنس در روز پنج شنبه به GM تسهیلات اذعان کرد که FEMA فروشگاه هواکش “واقعا نمی شد راه اندازی به صورت پایدار و همه گیر” خواستار آن درس های آموخته شده توسط دولت.

دولت او گفت که بحث که آیا به طور قابل توجهی گسترش ملی یک ذخیره و یا اینکه آیا برای تجدید نظر در مفهوم فدرال ذخایر در دسترس نباشد.

“شما می توانید یک فیزیکی ذخایر در FEMA و شما همچنین می توانید یک انبار در سطح تولید با ذخایر” او استدلال کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر