و پس از آن دو مردان سفید در اواخر 70s.

الیزابت وارن خروج از ریاست جمهوری را ترک کرده است دموکرات ها از جمله کسانی که به حمایت و یا زد رقیب مبارزات ارزیابی چگونه حزب وارد جو بایدن و برنی ساندرز به عنوان دو نامزد ایستاده است.

بله آنها اذعان دارند که Tulsi Gabbard و یکی خود را به دست آورده نماینده در رقابت باقی می ماند. اما اگر شما می خواهم گفت: Rep. جکی Speier (D-کالیفرنیا.) یک سال پیش که نهایی دو نامزد خواهد بود سفید و مرد — از یک میدان است که شامل یک و نیم دوجین زنان سه آمریکایی لاتین و سه آمریکایی های آسیایی تبار — “هیچ” او نمی خواهد که به اعتقاد شما.

“این واقعا دلسرد کننده است. من می خواستم او را برای موفقیت در بدترین راه” Speier که نه تایید و در این مسابقه گفت: از وارن. “من فکر می کنم رای دهندگان آمده است نه به همان سطح از روشنگری است که بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان که یک زن به عنوان رئیس جمهور می تواند در بهترین منافع کشور ما است.”

کالیفرنیا ایالت کامالا هریس وارد انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یکی از مهمترین دموکراتیک نامزدها تنها به رها کردن در ماه دسامبر. او به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل پنج شنبه که وجود دارد این است که “هنوز کارهای زیادی باید انجام شود آن را بسیار روشن است که زنان فوق العاده واجد شرایط و قادر به فرمانده ارشد ایالات متحده امریکا است.”

وارن به احتمال زیاد موفق به دلایل بیش از جنسيت: او در رقابت با سندرز برای مترقی گوشته در حالی که همچنین استدلال او می تواند پل دو بال از حزب بهتر از مخالفان خود را. او تصادفا در طول اجرای یک مدیکر برای همه برنامه ریزی (هر چند او نیز در مواجهه فشار بیشتر از ساندرز در اوایل به توضیح دهید که چگونه او می خواهم برای آن پرداخت.) و او ممکن است به خوبی برای بیش از حد طولانی با مخالفان است.

اما وجود دارد چند انکار از جمله نامزد خودش که جنسیت نقش کلیدی دارد. اذعان متفاوت انتظارات کاندیداهای زن در صورت ارائه یک “دام” وارن گفت: پنج شنبه. هنگامی که یک زن اشاره او برگزار شد به یک استاندارد دوگانه او گفت: او برچسب “whiner.”

در عین حال اجتناب از موضوع تبعیض جنسی گزینه نیست یا. فراموش که وارن گفت: “و یک “bazillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟!”

تشکر. سوزان وحشی (D-Pa.), که نه تایید شده در اولیه و گفت: او را در تقابل با وارن ایدئولوژیک با این وجود به نام وارن خروج “دلخراش است.” وحشی بلافاصله فکر کودکان خود که حمایت وارن از جمله یکی که کار برای نامزد در آیووا.

مردم همیشه می گویند “خوب نیست که زن حق” وحشی گفت. “کسی که برای رفتن به سمت راست ، نگاه ما به عنوان متنوع به عنوان شما می توانید, ما همه اشکال مختلف و اندازه و رنگ. پس کدام یک از ما درست است؟”

“این چیزی است که باعث می شود من واقعا نا امید. از آنجا که هیچ کس تا کنون می گوید, خوب, ” او نه حق مرد,’,” او اضافه شده است.

سناتور. Masie Hirono (D-هاوایی) گفت: چیزی در مورد یک زن در حال اجرا برای بالا اجرایی پست که به ارمغان می آورد “عجیب و غریب نگرش” در رای دهندگان — چیزی که او تجربه کرده که در حال اجرا برای فرماندار در سال 2002. “آنها فکر می کنند زنان هستند و نه به اندازه کافی دشوار است که ما نمی تواند انجام این کار است.”

در کتاب راهنمای یک شهروند به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, David Plouffe اظهار داشت که “وجود مقاومت بیشتر به یک زن رئیس جمهور پس از آن وجود دارد به هر نر گروه اقلیت و یا یک مرد از هر گرایش جنسی.”

“این واقعا ریاست جمهوری در حال حاضر که به نظر می رسد سخت تر از سقف” Plouffe در مصاحبه ای گفت:. “الیزابت وارن قرار داده شد از طریق یک … بوته electability سوال در راه کمی متفاوت نسبت به برخی از دیگر نامزدها بودند.”

Aimee آلیسون از بنیانگذاران او مردم بود در دست زمانی که وارن به حال برخی از آنچه در نظر گرفته لحظه ای تعیین کننده در مبارزات انتخاباتی او در ماه آوریل است. وارن بود فقط شروع به دست آوردن بخار و انرژی قابل لمس بود که او دریافت خشن خوش آمدید از صدها نفر از سیاه و سفید و قهوه ای در یک رویداد در هوستون انجمن حمایت از زنان از رنگ در سیاست میزبانی.

اما جدایی بین سیاه پوست و لاتین فعالان زن و فعالان که در اطراف بسیج وارن نامزدی و واقعی رای دهندگان که تعیین سرنوشت او هرگز حل شوند.

“کار من این است که مطمئن شوید که زنان از رنگ در حال تشویق به شرکت در دموکراسی و در عین حال امروز یک روز سخت برای من برای پیدا کردن کلمات” آلیسون در مصاحبه ای گفت:. “چه امتیازی است که مردان سفید به طور پیش فرض آنها به طور منظم آنها را وادار به شکست و موقعیت. و سپس هر کس دیگری … است دیگر این است که استثنا خطر است.”

هر چند آلیسون موافق نیست با بسیاری از بایدن از سیاست های او گفت که در مکالمات خود با زنان از رنگ در آمده است که رای دادند در روز سه شنبه روشن شد بسیاری به سادگی می خواستم یک تنظیم مجدد.

“مثل ما در حال تلاش برای رفتن به چیزی است که شبیه به برخی از نسخه عادی حتی در صورتی که عادی دریافت نمی کند جامعه ما نیاز به طور کامل ملاقات کرد,” او گفت:.

حتی اگر شش زن زد برای رئیس جمهور و شکست او فکر نمی کند که آن را از دیگر زنان از در حال اجرا. “آن احساس می کند مانند یک شکست” آلیسون گفت. “اما در حال حاضر من می توانید تصور کنید که یک زن معاون رئیس جمهور و این که هرگز اتفاق افتاده است.”

Addisu Demissie که زد بهداشت ، Cory Booker انتخاباتی برای رئیس جمهور گفت: وجود یک “شک و تردید” است که زنان و نامزدها از رنگ چهره اما مردان سفید نیست. اگر شک و تردید هرگز آشکار به عنوان بوکر — یکی از دو مرد سیاه برای اجرای این چرخه سفر به کشور, Demissie گفت: آن بود که همیشه “در کمین است.”

“وجود دارد درک ایمنی در سفیدی و maleness” گفت: Demissie. “وجود دارد یک درک خطر در نامزدی زنان و مردم از رنگ است که فقط بیش از حد بزرگ برای رای دهندگان در این زمان. آن را اشتباه و تاسف و غم انگیز اما سیاست این است که در مورد ادراک.”

دموکرات مصاحبه برای این داستان به دقت به کاهش موفقیت بایدن و ساندرز و گفت: آنها آماده برای متحد کردن پشت احتمالی نامزد. اما کسانی که قرار دادن قلب خود را پشت سر نامزدها مانند وارن هریس و بوکر احساس سوزش.

بایدن و ساندرز وارد نژاد با نام ID و آن را ممکن است “سرنوشت” که سابق معاون رئیس جمهور و نفر دوم برای نامزدی در سال 2016 خواهد بود دو ایستاده گفت: Demissie. اما “بدون سوال نیروی محرکه اکثر رای دهندگان تصمیم گیری و چه کسی را برای رای دادن در این اولیه شده است electability در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و است که ذاتی تعصب نسبت به مردان سفید پوست که برجسته خود را در حال حاضر ساخته شده است در مزیت است.”

جس مورالس Rocketto سابق دیجیتال سازماندهی مدیر برای هیلاری کلینتون گفت: وارن سقوط بود “ناامید کننده” و ساخته شده او را احساس راه او را پس از سال 2016.

اما “من فکر نمی کنم که هر زن یک همه پرسی در همه زنان” مورالس Rocketto گفت: “ما در حال رفتن به از دست دادن و از دست دادن و از دست دادن سمت راست تا ما پیروزی است.”

همانطور که وارن اعلام کرد در پایان اجرای دوشنبه, او به یاد می آورد که انگشت کوچک وعده های او ساخته شده برای دختران جوان در سراسر کشور, زمانی که او در زمان عکس ها با خانواده و زنانی که منتظر در خطوط است که snaked در اطراف دبیرستان ورزشگاه. “من در حال اجرا برای رئیس جمهور زیرا که آنچه دختران انجام” وارن می گویند.

“من به کسانی که انگشت کوچک وعده جدی” وارن گفت. و به عنوان برای چالش های او رو به عنوان یک زن نامزد وارن گفت: “من به شما قول می دهم این است: من یک مقدار زیادی برای گفتن در مورد این موضوع بعد از آن.”

سارا فلک و الکس تامپسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de