Whitecaps گسترش هافبک راسل Teibert قرارداد از طریق 2023

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ونکوور وایت کپس باید پاداش کانادا هافبک راسل Teibert با یک قرارداد جدید است که اجرا می شود از طریق 2023 با یک گزینه برای 2024.

27 ساله از آبشار نیاگارا, Ont., خود را جشن گرفتند 200 تیم اول ظاهر در تمام مسابقات با وایت کپس در روز چهارشنبه زمانی که او کاپیتان باشگاه در برابر زلزله سن خوزه در MLS برگشت مسابقات است.

اکسل شوستر به Whitecaps مدیر عامل و مدیر ورزشی به نام Teibert “یک مدل حرفه ای در زمین و در جامعه.”

“او است که حضور ما در قفسه اتاق که هم تیمی های خود را بر اساس نگاه به رهبری و کسی که ما بازیکنان آکادمی نگاه کردن به و احترام,” او اضافه شده, در بیانیه ای.

Teibert موجود معامله شد به پایان می رسد در پایان فصل است. او ساخته شده $190,000 ما در فصل گذشته که رتبه 12 را در میان Whitecaps.

“من اینجا هستم برای مدت طولانی’

او می ایستد دوم در این تیم حرفه ای در لیگ کمک می کند (17) و سوم در ظاهر (168) شروع می شود (125) دقیقه بازی (11,307) شانس ایجاد شده (125) موفق می گذرد (4.482) و عبور دقت (85.93 درصد حداقل 1000 نفر موفق می گذرد).

“ما در حال ایجاد یک باشگاه است که حامیان ما افتخار خواهد بود و من در اینجا برای مدت طولانی” گفت: Teibert که سه گل و 21 پاس گل در تمام مسابقات این فصل است. “آنچه در این باشگاه انجام شده است به خصوص در جامعه بیش از گذشته چند ماه اعتقاد من این است که یک سازمان است که من می خواهم می خواهم برای ادامه به رشد و شهر من می خواهم برای ادامه به خانه تماس بگیرید.”

کانادا بین المللی پیوست Whitecaps جوانان رتبه در سال 2008 پس از روی لئامت دادن مختصر در تورنتو FC آکادمی. سابق دو بار کانادا زیر 17 بازیکن سال Teibert موفق به کسب 27 ارشد کلاه برای کانادا با دو گل.

Whitecaps (1-2-0) بازی Seattle Sounders (1-1-2) روز یکشنبه در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>