این یک پیش نمایش از ما فرهنگ پاپ عضویت در خبرنامه روزانه وحش وسواس نوشته شده توسط senior سرگرمی خبرنگار کوین Fallon. برای دریافت کامل خبرنامه در صندوق پستی خود را هر هفته برای ثبت نام آن را در اینجا.

این هفته:

آیا T. سویفت مرحله-مدیریت تعهد خود را آشکار کرد ؟

وجود دارد بسیاری از اخبار که بیرون آمد از تیلور سویفت Netflix مستند را از دست ندهید Americana است که برای اولین بار در ساندنس و عرضه در جریان خدمات و جمعه.

او در نهایت dissed مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر “مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کلاه گیس” مارشا بلکبرن صحبت کردن در مورد اختلال در غذا خوردن نشان داد که چگونه دچار آسیب های روانی او واقعا بود توسط Kanye West مجادلات و صحبت تنگاتنگی در مورد چگونه او را عاشقانه با جو Alwyn و مادر خود را تشخیص سرطان باید لرزه های تغییر زندگی خود را.

اما لحظهای-oo wee-oo: Ççê ی, هشدار! واقعی اخبار به بیرون آمدن از این فیلم بود که او را در حال همکاری با یک جدید, تهیه کننده, جوئل و او لب گنده, دخترک معصوم. سلام جوئل!

در هر صورت, آن را نیز بیرون آمد با تشکر eagle-eyed خبرنگار کلر استرن که سریع ممکن است به طور رسمی مشغول به Alwyn یک نقطه عطف است که شایعه شده است در حالی که برای در حال حاضر. او دیده می شود صحبت کردن در یک صحنه با یک تردید بزرگ سنگ در انگشت حلقه. این است چگونه تیلور سویفت اعلام کرد (هنوز هم بسیار تایید نشده) تعامل?

تئوری من این است که اگر او واقعا نامزد Swift امیدوار بودم کسی را گرفتن گردش-و یا-دست-آن را نگاه اجمالی از حلقه. آن را به ارمغان می آورد تا چه شده است که یکی از رایج ترین انتقادات از این فیلم در خارج از ساندنس اما یکی که من لزوما خرید: که این فیلم فقط سریع بودن بیش از حد محاسبه که او هنوز مرحله-مدیریت تصویر خود را.

اول از همه duh. این یک فیلم در مورد زندگی او است که او با همکاری Netflix در او را انتخاب مدیر برای, و او را ترویج. البته او در تمام مدت در مورد آنچه که او بود و یا نمی خواهید به فاش کردن. تماشای آن و انتظار چیزی کمتر ماموریت یک احمق است. متاسفانه برای تیلور ما یک ملت احمق!

همانطور که من نوشت: در نقد و بررسی این فیلم (که در اینجا بخوانید!!!), دست آمریکا است که به لطف دسترسی سریع اعطا یک الهامی نگاهی به یکی از معروف ترین مردم در جهان مرور در زمان واقعی اثر است که شهرت تا به حال در هر جنبه ای از زندگی خود را از سطحی به روانی به دنبال بازگشت در او چگونه به اینجا رسیدیم و اشتباهات او تاسف در طول راه. آن را نیز کاملا خنده دار!

من به طور کلی پیدا کردن تمام “تیلور سویفت” معمای که دارای یک کنترل در فقط شما می دانید گوش دادن به تیلور سویفت موسیقی به طور بی وقفه و طاقت فرسا است. دست آمریکادر حالی که به طور مستقیم درگیر شدن با آن به نحوی مدیریت می شود یک مهلت از آن بیش از حد.

بازگشت Dula جوانه زدن

در مارس 2018, جالب ترین چیزی که تا کنون اتفاق می افتد در طول روز تلویزیون رخ داده است. در بخش وندی ویلیامز در تلاش بود به نام ستاره پاپ دعا Lipa. پس از چشمانتان در teleprompter و لکنت زبان یک بیت او در نهایت می شود یک بی مهارت از نام و نام خانوادگی: Dula جوانه زدن. نبود سایه; Williams به سادگی نمی دانم که Lipa شد. آن را یک اشتباه بی گناه و کلیپ از آن ساخته شده من خنده برای حدود 25 دقیقه.

گاهی اوقات من خواهد بود در حال قدم زدن در خیابان و برای برخی غیر قابل توضیح دلیل “Dula جوانه زدن” پاپ به سر من دوباره دلم آغاز می خواهد با صدای بلند guffawing با صدای بلند برای خودم از هیچ جا در حالی که راه رفتن بین 8 و 9 خیابان به عنوان مبهوت بانوان با فشار چرخ دستی speedwalk با عجله به دور از فرد دیوانه.

من نمی دانم چرا آنقدر خنده دار است. “Dula جوانه زدن است.” من ترک خوردگی در اینجا با تایپ این.

دلیل آوردن این است که این هفته به نام چپ ویلیامز لب دوباره و این لحظه ای بود که با شکوه به عنوان اولین. میزبان انجام شد یکی دیگر از بخش های که در آن او تا به حال به دیدن Lipa نام. و آن روز موش خرمای کوهی امریکا—یا پالم اسپرینگز—همه را دوباره و دوباره.

او تلاش می کند خیلی سخت است. او می داند که او آن messed up اولین بار در اطراف و آن را تبدیل به یک چیز. او به وضوح نمی تواند به یاد داشته باشید که نسخه ای از نام—یکی از واقعی و یا او را botched یک درست است. بیرون می آید “Dula جوانه زدن است.” من درگذشت.

کمی Kelly Clarkson

من نمی فکر می کنم ** من از تولید این Kelly Clarkson نشان می دهد. مانند من می دانم که من زندگی نمی کنند در لس آنجلس. من می دانم که من نه شما را به یک استودیو در جهانی بسیاری چهار روز در هفته و کتاب های مشهور برای نشان دادن بحث. من می دانم که زندگی من را شامل نمی شود تعاملات روزانه با کلی کلارکسون.

هنوز بدون شکست حداقل یک بار در هفته چیزی می خواهد خواننده را در طول روز رسید و من وهم آور تقریبا اشتباه فکر کردم: من…این اتفاق می افتد ؟

در حالی که هیئت منصفه هنوز بر سر اینکه آیا Clarkson تولید کنندگان incepting رویاهای من این هفته آنی مورفی از Schitt نهر را متوقف نشان می دهد. او انجام یک نسخه زنده از آهنگ “کمی الکسیس” یک ارسال تا از یک واقعیت ستاره پاپ تک است که خود را یک عمده لحظه در جهان اوله K. Fal. اما پس از آن Clarkson پیوست و او را با یک آیه اصلی که او نوشت!!!

دو, cum از سال 1917 (من آنها را دوست دارم) همچنین مهمانان در نشان می دهد, سازمان دیده بان همه چیز از روی نیمکت در مطلق bafflement. آنچه در یک لحظه.

هیلاری کلینتون فیلم های مورد علاقه

هیلاری کلینتون در ساندنس به ترویج این چهار بخش Hulu مجموعه مستند در مورد زندگی خود را. (اگر شما نمی تواند او را به کاخ سفید می تواند حداقل خواندن دو داستان نوشتم در مورد او doc.) او در یک سرگرم کننده هیلاری حالت در حالی که در پارک شهر. “من خیلی خوشحالم که اینجا با همه شما در ساندنس” او گفت: قبل از یکی غربالگری. “من فکر می کنم یکی جای من ترجیح می دهم در حال حاضر.” Hilz کردم جوک!

در هر صورت در طی یک مصاحبه با کرکس او صحبت در مورد سال در فیلم در موضوع!—و نشان داد که برخی از مورد علاقه خود را از سال شد و کمی زنان و چاقو بیرون و گزارش. ما استن یک وزیر سابق امور خارجه با مزه!

چه به تماشای این هفته:

دستیار: اولین فیلم بزرگ برای تعامل با Weinstein رسوایی. (بدیهی است که این یک فیلم ترسناک.)

J. Lo را Super Bowl Halftime Show: اجازه دهید ما جمع آوری به گواه عظمت است.

McMillions: یک فیلم مستند نسخه از یکی از Daily Beast تمام زمان داستان بزرگ.

آنچه به جست و خیز این هفته:

بخش ریتم: اما همجنسگرایان در نهایت ادعا می کنند آن را به عنوان اردوگاه.

نقاب خواننده: چگونه ما را به این ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de