با توکیو المپیک به تعویق افتاد تا سال 2021 در حال حاضر چند میلیارد دلار سوال: چه کسی پرداخت صورتحساب برای تاخیر و چگونه بزرگ خواهد شد و آنها خواهد بود ؟

در پاسخ به احتمال زیاد است — در درجه اول, ژاپنی, مالیات دهندگان.

“البته وجود خواهد داشت هزینه های” کمیته سازماندهی مدیر عامل Toshiro Muto گفت: زمانی که به تعویق افتادن اعلام شد. “همانطور که برای چقدر ما هیچ آمار و ارقام با ما در حال حاضر. همانطور که برای کسانی که به شانه این هزینه ها ؟ نیازی به گفتن آنها آسان نخواهد بود, بحث, بنابراین ما مطمئن شوید که چه مدت آنها خواهد شد.”

ژاپنی مالی روزنامه Nikkei قرار داده و هزینه اضافه شده در $2.7 میلیارد دلار با استناد به برآورد از محلی سازمان.

توکیو برگزار خواهد شد که برای مذاکره مجدد جدید اجاره در سالن های پرداخت برای نگهداری در عرصه و شاید پیدا کردن زمینه های مختلف از بازی. آنها همچنین باید برای مقابله با توسعه دهندگان املاک و مستغلات که در حال حاضر فروش کردن هزاران نفر از آپارتمان ها در چه خواهد بود ورزشکاران ایجاد کرد. کمیته سازماندهی همچنین استخدام 3,500 کارکنان و برخی ممکن است از دست دادن شغل خود را به هزینه برش.

سازمان دیده بان | کانادا عضو کمیته بین المللی المپیک در مورد توکیو 2020 به تعویق افتادن:

کانادا و عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند می گوید CBC توکیو 2020 تعویق خواهد شد که تاثیر زیادی در بین المللی ورزش های تقویم. 8:50

توکیو, رانده شده توسط تبلیغات غول پیکر, Dentsu, Inc., به فروش می رسد $3.3 میلیارد دلار در محلی حمایت مالی بیش از دو برابر هر گونه قبلی بازی های المپیک است. کسانی که برندها خواهد بود تقاضاهای مصرانه به دانستن آنچه که آنها برای دریافت پول خود را. بازپرداخت? را-معاملات خوب? قرارداد جدید?

و هیچ چیز می تواند انجام شود تا زمانی که تاریخ جدید را به جای آنچه بود که در این سال بازی های المپیک: ژوئیه 24 از طریق Aug. 9, 2020.

دشوار مذاکرات

“به طور کلی هدف این است که تابستان سال آینده” گفت: Yoshiro موری رئیس کمیته سازماندهی و سابق, ژاپنی, نخست وزیر. “ما باید از طریق برنامه ریزی رویدادهای بین المللی. بسیاری از چیزهایی را باید در تنظیم قبل از ما آمده ایم تا با یک چارچوب زمانی خاص.”

البته همه از تغییر زمان مشکلات مرکب نامشخص گسترش ویروس و اخیر رکود در اقتصاد است.

Muto اذعان دشوار مذاکرات پیش رو با کمیته بین المللی المپیک که کنترل بازی اما برگ های کشور میزبان را انتخاب کنید تا بسیاری از هزینه های.

برخی از توکیو المپیک تامین مالی اصول.

محلی سازمان و نهادهای دولتی می گویند که آنها در حال گذراندن $12.6 میلیارد برای قرار دادن در بازی های المپیک است. اما یک دولت ملی گزارش حسابرسی در ماه دسامبر قرار داده و هزینه های در حدود 28 میلیارد دلار. همیشه وجود دارد بحث در مورد چه هستند — و — المپیک هزینه و خلاق حسابداری ناشناخته نیست.

سازمان دیده بان | کانادا ورزشکاران واکنش نشان می دهند به تعویق افتادن بازی های 2020:

در حال حاضر که کمیته بین المللی المپیک تحت فشار قرار دادند تا شروع بازی ها ورزشکاران در زمان به رسانه های اجتماعی برای پاسخ 1:00

زمانی که توکیو موفق به کسب میزبانی مسابقات المپیک در سال 2013 از آن گفت: کل هزینه خواهد بود $7.3 میلیارد دلار است.

بخش خصوصی پول باعث می شود تا 5.6 میلیارد دلار از کل بودجه است. بقیه – به هر grand total – است ،

حدود 2 میلیارد دلار ما در کمیته بین المللی المپیک صندوق ذخیره

توکیو سپری کرده است تقریبا 7 میلیارد دلار در موقت و دائم سالن حدود 85 درصد از بودجه عمومی است. گران ترین محل های جدید استادیوم ملی یک دولت ملی پروژه صورتحساب در $1.43 میلیارد دلار است.

به نوبه خود, سوئیس-بر اساس IOC تا به کمک 1.3 میلیارد دلار برای تامین مالی توکیو المپیک بخش کوچکی از کل هزینه. کمیته بین المللی المپیک به حال درآمد از 5.7 میلیارد دلار برای چهار سال به المپیک چرخه (2013-2016). تقریبا سه چهارم از درآمد حاصل از فروش حقوق پخش با یکی دیگر از 18 درصد از حامیان مالی.

کمیته بین المللی المپیک همچنین دارای یک صندوق ذخیره حدود 2 میلیارد و بیمه برای پوشش ضرر و زیان است.

خم Flyvbjerg یک نویسنده از “آکسفورد المپیک مطالعه 2016: هزینه و هزینه تاخت و تاز کردن در بازی ها” در یک ایمیل به آسوشیتد پرس گفت: کمیته بین المللی المپیک باید سهم بیشتری از هزینه ها و نامیده و آن را “انحصار”. این مطالعه نشان داد بازی های المپیک را “بالاترین میانگین هزینه تاخت و تاز کردن از هر نوع مگا پروژه است.”

سازمان دیده بان | تعویق می تواند مانع حرفه ای برای برخی از ورزشکاران:

CBC Sports’ اسکات راسل می گوید: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو می تواند به خطر اندازد فرصت های شغلی از برخی از کانادا ورزشکاران مسن تر. 5:57

Flyvbjerg گفت: کمیته بین المللی المپیک باید “انتخاب کنید تا بخش بیشتری از این لایحه برای بازی که کمیته بین المللی المپیک سود حاصل از. توکیو و ژاپن را انتخاب کنید تا هزینه اضافه شده مگر اینکه IOC باعث می شود یک استثنا و گسترش صندوق ذخیره آن چیزی است که کمیته بین المللی المپیک باید از یک اخلاق از ديدگاه.”

توکیو در حال برنامه ریزی برای استفاده از 42 سالن برای 33 ورزشی. یکی از فوق العاده محل برنامه ریزی شده بود برای پارالمپیک. Muto گفت: هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از مکانهای در دسترس خواهد بود یک سال از هم اکنون.

“برخی از سالن های ما ممکن است برای نگه داشتن اجاره تا سال آینده,” او گفت:. “از آنجا که در برخی از سالن های آن طول می کشد حدود یک سال به آنها آماده است. ما نمی توانیم آنها را به پایین و سپس آنها را دوباره برای بازی های المپیک است. که همچنین بدان معنی است که هزینه های اضافه شده.”

بلیط تقاضای بی سابقه ای

بزرگترین سردرد می تواند ورزشکاران’ ایجاد کرد که به خانه 11,000 المپیک و کارکنان و 4,400 پارا و کارکنان. آلاینده سایت در خلیج توکیو — 5,632 آپارتمان — به فروش می رسد پس از بازی های المپیک و گزارش ها می گویند یک چهارم در حال حاضر فروخته شده است. برخی از هزینه بیش از $1 میلیون نفر است.

یکی از توسعه دهندگان شرکت Mitsui Fudosan شرکت ، گفت: آن را به حالت تعلیق در فروش در این مجموعه که شامل 23 ساختمان.

حتی پوشش 80,000 پرداخت نشده داوطلبان دوباره می تواند گران قیمت و ایجاد کار بیشتر. شهر توکیو شد و همچنین برنامه ریزی برای استفاده از 30,000 افزود داوطلبان برای کمک به طرفداران پیدا کردن خطوط قطار, خیابان, آدرس و ظرف را به طور کلی کمک برای غیر ژاپنی بلندگو.

بلیط تقاضا نیز بی سابقه ای با 7.8 میلیون دلار در دسترس و تقاضا بیش از عرضه 10 برابر. فروش بلیط انتظار می رود به افزایش حدود 1 میلیارد دلار به صورت محلی سازمان.

تمام بلیط ها به یک نیروی majeure بند که ممکن است سازمان قلاب پرداخت بازپرداخت اگر coronavirus تلقی شود “فراتر از توکیو 2020 را کنترل معقول و منطقی.”

“ما نمی باید به یک نتیجه نهایی در مورد آنچه که سیاست ما خواهد بود” Muto گفت. “تا آنجا که ممکن است, ما می خواهیم به مطمئن شوید که افرادی که در حال حاضر به خریداری بلیط را دریافت کنید توجه خاص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de