که در زمان پایین CDC coronavirus داده ؟ این سازمان خود را.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد بیمارستان ها را تغییر دهید که چگونه آنها گزارش coronavirus داده ها به دولت به طور موثر با دور زدن مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات در CDC تصمیم خود را: نگاهی به ما داده و رفتن به خانه.

ناگهانی ناپدید شدن سی دی coronavirus داشبورد روز چهارشنبه — که درو بررسی دقیق قابل توجهی قبل از آژانس ترمیم آنها را در روز پنج شنبه بعد از ظهر — تبدیل شده است آخرین flashpoint در تفکیک فوق العاده ای بین واشنگتن-بر اساس فدرال وزارت بهداشت و برتر کشور آژانس بهداشت عمومی واقع در آتلانتا.

در حالی که دموکرات ها و مراقبت های بهداشتی گروه صرف شنبه انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از این از دست رفته داشبورد که دنبال اطلاعات مهم در coronavirus بستری شدن در بیمارستان مقامات در وزارت بهداشت و خدمات انسانی اصرار داشت که آنها فقط به عنوان شوکه هنگامی که سی دی را داده و ناپدید شد از نمایش عمومی.

“هیچ یک از ما در مکالمات باور است که CDC قرار بود برای جلوگیری از انجام تجزیه و تحلیل” به گفته یکی از مقامات دولت بود که درگیر در برنامه ریزی برای انتقال داده-گزارش مسئولیت های دور از CDC. این مقام که نخواست نامش فاش شود گفت: 24 ساعت از ناپدید شدن آژانس داشبورد بود ناخوشایند تعجب.

“تمام آن بود خوراک به این روایت که ما قطع CDC زمانی که این چیزی است که اتفاق افتاده است در همه” این مقام گفت.

فلپ بیش از این از دست رفته CDC داده است فقط آخرین منبع تنش بین CDC و مقامات بهداشت فدرال که منجر به تکه تکه پاسخ به همه گیر. CDC مقامات شکایت کرده اند آنها بوده است غیر منتظره ای کنار در طول بحران به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را هل می دهد برای سریع تر reopenings در حالی که مقامات کاخ سفید ادعا می کنند آنها مجبور به کار در اطراف این سازمان نقاط ضعف.

وزارت بهداشت در زمان اعتبار برای بازسازی CDC داشبورد پنج شنبه و گفت: آن را متعهد به شفافیت است. “رفتن به جلو HHS و CDC ارائه خواهد شد قوی تر بینش در coronavirus طراحی شده توسط HHS محافظت گفت:” سخنگوی مایکل Caputo ارجاع داده های جدید-سیستم گزارش دهی است که متکی به خارج از فروشندگان دریافت کرده اند که حداقل 35 میلیون ترکیب شده است. CDC نیست پاسخ به سوالات متعدد.

در داخل وزارت بهداشت و درمان کارکنان به متضاد توضیحات برای این سازمان تصمیم به جلو و داشبورد آن نیست. سه مقامات مشخص می شود آن را به عنوان یک فلش از سرخوردگی با HHS ” به منظور تغییر مدیریت coronavirus داده دور از CDC. یک مقام رسمی گفت: این سازمان در زمان پایین داشبورد فقط برای به روز رسانی سیستم اما موفق به اطلاع HHS جلوتر از زمان.

اما آنها اذعان کرد که در بخش بهداشت و درمان چمن جنگ که در حال حاضر در یک راه عمومی هستند مانع دولت در پاسخ به یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده 140.000 در مورد زندگی در ایالات متحده است و هنوز هم صعودی در بسیاری از نقاط کشور است.

دو CDC کارکنان نیز در سمت چپ خانه سفید اطلاعات کمیته این هفته پس از تصمیم گیری ساخته شده بود برای متوقف کردن با استفاده از CDC سیستم برای coronavirus جمع آوری داده ها. دو مقامات نسبت حرکت به آژانس سرخوردگی با کاخ سفید تصمیم گیری اگر چه یک HHS سخنگوی اختلاف که مشخصه. این سخنگو گفت: کارکنان بودند به یاد می آورد به CDC زیرا آنها متخصصان در داده های قدیمی-سیستم جمع آوری و جدید CDC کارکنان با “مناسب تخصص” خواهد بود دقیق به نیروی کار.

سیاسی صحبت با 12 کنونی و سابق مقامات دولت و همچنین بیمارستان سیستم های آن کارشناسان و مقامات دولتی درگیر در coronavirus اطلاعات-ردیابی روند.

در درون دولت حرکت به تغییر مدیریت داده ها به دور از CDC به تصویر کشیده شده است به عنوان یک لزوم رفع عقب افتاده. کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx و دیگر مقامات ارشد رشد کرده بود نا امید با تاخیر داده است که آنها مقصر CDC سیستم با این استدلال که آن را clunky و انعطاف ناپذیر. در میان شکایت خود را که آژانس سیستم مانع توانایی خود را برای توزیع remdesivir یکی از تنها مورد تایید برای درمان Covid-19.

پس از بحث و گفتگو با CDC در سراسر بهار در مورد نوسازی آن در سیستم موجود برای انجام coronavirus کار مربوط به دولت به جای قرارداد با یک جفت از خارج فروشندگان — TeleTracking و Palantir — که گفته شد بهتر است برای رسیدگی به تحول coronavirus پاسخ. یک HHS سخنگو گفت: آن زمان سه هفته به روز رسانی CDC سیستم هر بار که دولت فدرال درخواست جدید دسته از اطلاعات از بیمارستان ها در مقایسه با سه روز برای TeleTracking سیستم.

Birx همچنین یک نقش مرکزی در انتخاب Palantir برای کمک به اجرای HHS’ داده های جدید به سیستم گفت: سه نفر با آگاهی از این تصمیم. او تا به حال مشغول به کار با داده های شرکت است که با بودجه تهمت متحد Peter Thiel در قبل از نقش ایالات متحده بین المللی اچ آی وی کمک برنامه.

داشتن آورده جدید فروشندگان HHS در ماه آوریل ارائه شده در بیمارستان ها یک انتخاب که در آن برای ارسال داده های خود را. اما این تصمیم جدید را معرفی عوارض: به جای گزارش به یک سیستم برخی از بیمارستان ها شدند ارسال داده ها به سه مکان مختلف: دولت خود را CDC و به TeleTracking پورتال.

عمده بیمارستان لابی خواست یک روش کارآمد تر برای جمع آوری داده ها نگران کننده است که سردرگمی بیش از الزامات گزارش شد و باعث اختلاف عمده در حالی که بالای مقامات دولت دست و پنجه نرم با سردرگمی ایجاد شده توسط این آشفته بازار از سیستم های اطلاعات. در یک قسمت Birx متنبه مدیران بیمارستان در یک جلسه خصوصی برای گزارش اطلاعات کافی. مقامات متوجه شدم بعد این که برخی از این داده شده بود به اشتباه حذف به عنوان دولت pieced با هم اطلاعات از CDC HHS و ایالات متحده به یک پایگاه داده با توجه به دو نفر با آگاهی از این وضعیت است.

در ماه ژوئن جلسات به تعمیرات اساسی جمع آوری داده ها شروع بین Birx HHS مقامات این کشور بزرگترین بیمارستان لابی. دیگران از جمله برای سود زنجیره ای HCA درگیر شدند در برخی از بحث.

در CDC خود مدیر آژانس رابرت Redfield و دیگر مقامات ارشد اذعان کرد که آنها نمی خواهد بود قادر به ارائه روزانه اطلاعات به دنبال کاخ سفید در آن فوری برنامه و آژانس توافق برای توقف گزارش به CDC سیستم. مقامات دولت مطلع بیمارستان لابی تغییر دوشنبه.

“وجود دارد هیچ کس در این تماس از جمله CDC که خودداری کردند در آن است. بنابراین آن را بسیار جالب برای من برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده هر دو در توییتر و همچنین در دیگر رسانه های اجتماعی” گفت: یکی از مقامات ارشد اجرایی یک بیمارستان گروه تجارت اشاره به خشم و انزجار عمومی از گروه سلامت. دموکرات ها را متهم کرد دولت به دنبال براندازی CDC و به طور بالقوه دستکاری coronavirus یافته.

“من نمی دانم که چرا کاخ سفید است گفت: آنها می خواهند برای مخفی کردن شماره, اما آن را می سازد هیچ حس از نظر مبارزه با این بحران” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت: در روز پنج شنبه.

مقامات بهداشتی باید رد این پیشنهاد که داده ها می تواند دستکاری شود و اصرار دارند که CDC را حفظ کنید برای دسترسی کامل به تمام coronavirus داده است. CDC گزارش سیستم شناخته شده به عنوان ملی بهداشت و ایمنی شبکه هنوز هم می شود استفاده می شود برای ردیابی داده های دیگر علاوه بر coronavirus بستری شدن در بیمارستان.

CDC را مدافعان گفت که این سازمان برای سال درخواست پول برای تعمیرات اساسی در آن داده های سیستم های نظارت اما بودجه آمده است. این دولت همواره بودجه حدود 21 میلیون دلار در هر سال برای NHSN سیستم ردیابی که اوباما در دوران CDC رسمی جان آورباخ گفت: به اندازه کافی نیست.

“که سرزنش قربانی. این است که در حال حاضر شما ممکن است می گویند ” بیایید رفع این مشکل,'” گفت: آورباخ که در حال حاضر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اعتماد برای آمریکا سلامت.

در همین حال مقامات بهداشتی باید صرف ماه بیرون ساختمان HHS محافظت از سیستم در تشكیل زیرک تر و جامع جمع آوری اطلاعات سیستم است که می تواند بهتر راهنمای فدرال پاسخ.

اما وزارت بهداشت هرگز علنا توضیح داد که چرا آن را ایجاد یک پایگاه داده جدید که کمک به سوخت و اضطراب بیش از دولت انگیزه که در آینده بیشتر با توجه به چند مقامات و خارج از مشاوران.

“آنها تا به حال شانس به این اعلام نظر در زمان خود قاب و آنها آن را انجام نمی, گفت:” یک توافق رسمی آشنا با پروژه های که اضافه شده است که مقامات مورد بحث بود یک اجرای تقریبا یک ماه پیش.

آن را نیز کمک نمی کند که این گزارش تغییر صورت گرفت و در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن علنا حمله CDC بیش از آن ارشاد برای بازگشایی مدارس و به عنوان مقامات کاخ سفید شده بود بحث در مورد اینکه آیا به نظر CDC عملکرد. که باعث بی سابقه ملامت از کشور به بهداشت عمومی جامعه و تقویت نگرانی در مورد کوروناویروس پاسخ گرفتن سیاسی.

در برابر آن افت بلند مدت جوانه زدن و ویژگی های تغییر در راه است که بیمارستان انتقال داده ها به دولت به نظر می رسد به آخرین شواهد از CDC تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته است.

“من واقعا فکر می کنم این تلاش برای بهتر گزارش” ایران گفت: “این یک مینی مثال: آنها رنج می برند به دلیل کمبود اعتبار و مشکل این است که آنها تا به حال شانس به این داستان – که لزوما بد داستان – اما آنها این کار را نکردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>