کسی که می خواهد به اجرا مرگبارترین شهر بزرگ در آمریکا ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بالتیمور—یک شنبه شب در ماه سپتامبر دو یا سه ده از با نفوذ ترین افراد در این شهرستان جمع آوری شده در خانه یک قاضی سابق به بحث در مورد چه چیزی اشتباه است با زادگاه خود را. جمعیت—سابق شهرداری و مشاوران و وکلا, غیر انتفاعی, انواع و شهردار سابق Kurt Schmoke—بخشی از یک off-the-record شام جامعه به نام سنگاپور باشگاه.

پس از کوکتل و شام آنها نشستم به شنیدن از شب را مهمان افتخاری: Alec MacGillis یک دیرین بالتیمور خبرنگار که می خواهم نوشته های اخیر پوشش داستان برای نیویورک تایمز در این شهر دست به گريبان است. داستان با تیتر “تراژدی بالتیمور” گذاشته چه به شهر آمده بود از هم جدا در سال های پس از شورش بیش از مرگ فردی, خاکستری, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در سال 2015. در شش ماه پس از داستان تا به حال اجرا همه چیز بدست کرده بود حتی بدتر. نرخ قتل—که به ضرب گلوله پس از خاکستری مرگ صعود کرده و حتی بالاتر. و شهردار کاترین Pugh استعفا کرده بود در میان تحقیقات جنایی را به فروش ده ها هزار نفر از سالم هالی کتاب های کودکان به شرکت امیدوار به انجام کسب و کار با شهرستان. او در دوم انتخابات به استعفا استعفا شد در کمتر از یک دهه.

در ماه ژوئیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توجه خود را تبدیل به شهر توهین منطقه دموکراتیک تشکر. الیاس کامینگز—محبوب بالتیمور مادری که فوت ماه بعد—به عنوان یک “منزجر کننده موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر” که در آن هیچ “انسان بودن می خواهم به زندگی می کنند.” خشم Baltimoreans دفاع از این شهر اما توهین به یاد می آورد نسخه از این شهر به تصویر کشیده شده در “سیم” تحسین HBO نشان می دهد: آن خشونت تجارت مواد مخدر فاسد rowhouses مبارزه مدارس و incurably خرده سیاست است.

MacGillis قرار می گیرد بسیاری از سرزنش برای این شهر مشکلات مردم در اتاق برخی از آنها نوشته بود چک به Pugh شهرداری مبارزات انتخاباتی در سال 2016. “چرا شما قبول رهبری ضعیف از او پرسید: با توجه به مریم میلر سابق اجرایی در T. Rowe Price بالتیمور-بر اساس شرکت سرمایه گذاری بود که وجود داشت. “چرا شما فقط نگه داشتن قرار دادن همان نوع از مردم در دفتر؟”

خیلی از جمعیت پاسخ با نا امیدی. “آن را داشتند؛,” گفت: یک مرد که میلر به عنوان “نسبتا قابل توجه فرد در بالتیمور” اما کاهش یافته است به نام. “ما یک پست-شهر صنعتی. این شغل را ترک کرده اند. فقر را نقل مکان کرد. ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن. آن را فقط نا امید کننده است.”

“آنها گفت:” چرا شما باید به نوشتن که قطعه “تراژدی بالتیمور”? چرا شما باید برای انجام این کار و قرار دادن ناخن دیگر در تابوت?'” میلر به من گفت. “و او گفت:” از آنجا که این درست است. و ما رو از خواب بیدار کردن و انجام کاری متفاوت است در اینجا.'”

آن سخت است به صورتی که در شهرستان رهبران خرس خیلی از سرزنش برای آن اختلال. بالتیمور تا به حال پنج پلیس کمیسیون در پنج سال گذشته. Pugh و رفتن به زندان است. و شهردار برنارد جوان—که موفق Pugh و پس از او پا به پایین—به نظر می رسد قادر به بیان یک استراتژی برای جلوگیری از کشتار. “من نمی ارتکاب قتل و این چیزی است که مردم نیاز به درک او گفت:” در ماه نوامبر. “چگونه می تواند شما را گسل رهبری است؟”

پنج سال پس از خاکستری مرگ این شهرستان در تلاش برای معکوس آن را اسلاید. بالتیمور است که تا کنون مرگبارترین امریکا 50 پرجمعیت ترین شهرها آمده است. از اوایل 1990s, قتل کاهش یافته است به طور چشمگیری در نیویورک و لس آنجلس و بوستون و واشنگتن شیکاگو و آتلانتا دیترویت و فیلادلفیا. نه در بالتیمور. پس از سالها توقف پیشرفت تحت شهردار مارتین اومالی و جانشینان او نرخ قتل افزایش یافت و پس از خاکستری مرگ و در سال گذشته آمار تمام زمان بالا.

هفته آینده رای دهندگان انتخاب شهردار جدید در یک مسابقه که مبارزه بر که احتمالا می روند. شصت درصد از رای دهندگان می گویند توقف خشونت و جنایت است و ضروری ترین وظیفه رو به شهردار بعدی بر اساس یک نظرسنجی انجام شده برای Baltimore Sun, دانشگاه بالتیمور و WYPR منتشر شده در هفته گذشته تنها 10 درصد گفت: مقابله با کروناویروس ترین کار فوری است. آن را سخت برای پیدا کردن رای دهندگان که از دست داده اید دوستان و خانواده به خشونت اسلحه. چند تا از شهرداری نامزدها را بیش از حد. حتی همه گیر نشده آهسته کشتار زیاد با وجود جوان درخواست در ماه مارس برای Baltimoreans برای جلوگیری از تیراندازی به مردم به صورت رایگان تا تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران. نه نفر کشته در خشونت بیش از آخر هفته روز یادبود.

مسابقه باز است. جوان, در حال اجرا برای یک مدت کامل یکی از شش دموکرات مواجه مقدماتی—که در اعماق آبی بالتیمور نیز ممکن است انتخابات عمومی. اما رای دهندگان به نظر می رسد تمایل به نگه داشتن او را در دفتر. فقط 5 درصد مورد حمایت او در خورشید نظرسنجی.

در عوض رای دهندگان در حال پاره بین سه رقبا: شیلا دیکسون این شهر بدون مزخرف شهردار سابق که استعفا داد و در رسوایی یک دهه پیش; Brandon Scott های عجول و بی پروا جوان رئیس شورای شهر و میلر بود که انگیزه برای اجرا در بخش MacGillis’ صدای بلند نطق کردن در سال گذشته است. دیکسون و میلر بسته بود در 18 درصد در خورشید نظرسنجی با اسکات در 15 درصد—در حاشیه خطا. (Thiru Vignarajah دادستان سابق و مریلند معاون دادستان کل شد و در چهارم با 11 درصد پشتیبانی می کند.)

دیکسون و میلر پایگاه پشتیبانی نمی تواند متفاوت تر—دیکسون حامیان تمایل به سیاه و طبقه کارگر در حالی که بسیاری از میلر و سفید هستند و دانشگاه-تحصیل—اما هر یک از آنها پیشنهاد کرده اند تا حد زیادی همان استراتژی برای رسیدگی به این قتل است. بنابراین باید اسکات و Vignarajah. که استراتژی شناخته شده به عنوان متمرکز بازدارندگی کمک کرده است شهرستانها مانند نیواورلئان و اوکلند کالیفرنیا پایین آوردن خود را به قتل نرخ. بالتیمور سعی کردم یک نسخه از این استراتژی هنگامی که دیکسون شد شهردار بیش از یک دهه پیش که کمک به کاهش نرخ قتل به پایین ترین سطح خود در دهه. اما متمرکز بازدارنده رها شده بود در سال های پس از اتهام فساد مالی راند او را از دفتر.

با او لکه دار ضبط بسیاری از Baltimoreans دیدن دیکسون به عنوان سمبل همه چیز که اشتباه با شهرستان. اما یک عدد تعجب آور آماده هستند تا او را ببخشد—و یا حداقل او را ببینید تجاوزات به عنوان چیزی که می تواند معده اگر آن را به معنی انتخاب یک شهردار است که می تواند آدرس جرم و جنایت خشونت آمیز. “او یک خام معامله” اسکات نهر 53 ساله پیمانکار پوشیدن Baltimore Ravens کلاه و یک کلاغ سرعت باد به من گفت. او به یاد آورد که چقدر امن تر بالتیمور بود که دیکسون شد شهردار. “او در واقع قرار دادن پلیس در جامعه است.”

ایده reelecting شهردار سابق که استعفا داد و در یک فساد مالی ممکن است به نظر می رسد سخت به درک برای کسانی که نمی live in Baltimore—در واقع, آن را سخت به درک برای بسیاری از Baltimoreans. اما برخی از رای دهندگان تصمیم گرفته اند آنها در حال حاضر به ریسک کمی فساد اگر آن را به معنی انتخاب کسی که می تواند کشتن. زمانی که دیکسون تلاش برای بازگشت به تالار شهر در سال 2016 اومالی رای دادند Pugh فکر دیکسون گذشته خواهد او را از استخدام استعدادهای برتر اگر او برنده. این زمان در اطراف “من از شنیدن تعدادی از همسایه ها که استدلال راه همان است که آنها مایل در حقیقت آنها فقط رای دادند شیلا چهار سال پیش” او به من گفت. “از آنجا که شاید بسیاری از مردم نمی خواهد از دست داده اند و زندگی خود را در میان است.”

بالتیمور نیست این شهر به تصویر کشیده شده در “The Wire”—و یا حداقل نشان می دهد نمی گوید داستان کامل این شهر به خصوص امروز. وجود دارد بلوک و بلوک از سوار کردن rowhouses اما وجود دارد نیز به خوبی حفظ شده قرن 19 محله سه طبقه خانه با سنگ مرمر سفید stoops. این تیراندازی که در سمت چپ هفت نفر مجروح در مارس و منجر به درخواست برای صلح اتفاق افتاده در سراسر خیابان را از یک رستوران جدید در خدمت مرغ سرخ شده و 14 دلار کوکتل. از خورشید فرار یک داستان سال گذشته در هزاران Baltimoreans فرار از شهر در همان روز یک توسعه دهنده به پایان رسید اجاره یک آپارتمان لوکس ساختمان در ملخ نقطه a عمدتا سفید محله در شهر harborside که دیده نشده قتل پس از 2017.

شیلا دیکسون خانواده شده است در بالتیمور برای نسل های پس از روزهایی که در شورای شهر گذشت, آنچه در نیویورک تایمز با عنوان “drastic طرح مسابقه تبعیض نژادی” پس از یک وکیل به خوبی خاموش سفید محله. این شهرستان در مدارس و پارک ها هنوز از نظر قانونی تفکیک زمانی که دیکسون متولد شد و در سال 1953 و او در غرب بالتیمور به عنوان شهرستان به آرامی یکپارچه شده است. پدرش فیلیپ بود یک فروشنده خودرو و مادر وینونا یک معلم و مشاور و یک فعال شناخته شده برای تمیز کاری عمومی پروژه های مسکن برای اموزشگاه گریز زدن کودکان و آوردن آنها به مدرسه است. به عنوان یک کودک دیکسون اغلب در مورد خواب ترک شهر و زندگی در خارج از کشور. او در اطراف گیر شد و ثابت از بالتیمور سیاست است.

دیکسون انتخاب شد به شورای شهر در سال 1987 همان سال بالتیمور—در حال حاضر اکثریت-سیاه و سفید شهر—انتخاب اول خود را سیاه شهردار. او برنده یک اندازه گیری از بد نامی چند سال بعد توسط brandishing یکی از کفش های او در اعضای شورا بودند که به مبارزه با یک redistricting طرح که به بسیاری از شورای ولسوالی سیاه اکثریت. شما بوده ام در حال اجرا همه چیز برای 20 سال گذشته—در حال حاضر این کفش در پای دیگر” او گفت:. “ببینید که چگونه شما آن را می خواهم.” (او توضیح داد: سال بعد در حالی که در حال اجرا برای رئیس شورای شهر که یکی از سفید همکاران تا به حال باعث او با استفاده از یک نژادی لقب.)

پس از اومالی انتخاب شد فرماندار در سال 2006 دیکسون که به عنوان رئیس شورای شهر برای اولین بار در خط شهرداری جانشینی به جای او. او انتخاب شد در حق خود او سال بعد و نرخ قتل شروع به سقوط. حتی به عنوان رویکرد او شروع به پرداخت هر چند دادستان شد و ساختمان یک مورد فساد علیه او است. کمتر از 18 ماه پس از او شهردار شد و مقامات حمله کردند و خانه او و بريدن دور جعبه. در سال 2009 او مجرم شناخته شد و پس از یک هیئت منصفه او را متهم به عدم افشای بیش از $15,000 در هدیه از جمله یک $2,000 گواهی هدیه او استفاده می شود به خرید دو خز کت و سفر به نیویورک از برجسته توسعه دهنده. او مورخ توسعه رونالد کلارک آتلانتا در حالی که او رئیس شورای شهر و او بود با استفاده از معافیت های مالیاتی و پهنه بندی تغییرات که او را حمایت. او همچنین متهم به گرفتن کارت هدیه اهدا شده توسط لیپسکام و توسعه دهندگان دیگر به معنای برای خانواده های نیازمند در Baltimore و با استفاده از آنها ،

دیکسون ” وکیل اصرار بررسی شد و با انگیزه های سیاسی با این استدلال که جمهوری-منصوب دادستان رسیدگی به این پرونده در حال توسعه یک “مفرد شخصی وسواس” با آوردن او را. اما بعد از آن سال یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده او را به سرقت حدود 500 $در هدف و بهترین خرید کارت های هدیه در حالی که acquitting او از سه اتهام دیگر. او استعفا داد و در ژانویه 6, 2010 به عنوان بخشی از درخواست معامله است که اجازه داده او را به نگه داشتن او حقوق بازنشستگی و پاک و دور از او سابقه کیفری پس از چهار سال از مشروط شدن.

پس از اینکه از او خواسته در مورد رسوایی دوباره و دوباره در طول دهه گذشته دیکسون است حل و فصل در یک استراتژی از عذرخواهی برای چه او در حالی که کمرنگ جلوه دادن آن است. او تاکید کرد که او به جرم تخطی از قانون و نه جنایت. “اگر من تا به حال فاش شدن یک رابطه است که من تا به حال زمانی که من رئیس شورای شهر من خواهد بود بازنشستگی از اینکه شهردار در حال حاضر” او به من گفت در یک مصاحبه در دفاتر مریلند اقلیت انجمن پیمانکاران که در آن او کار می کرد پس از خروج از دفتر. “و این شهرستان خواهد بود در کل خیلی متفاوت تر از آن است.”

یک دهه پس از او سمت چپ دفتر دیکسون باقی مانده پدیداری محبوب در میان بسیاری از رای دهندگان سیاه. سفید رای دهندگان بسیار کمتر شیفته. یک نظرسنجی انجام شده برای رقیب شهرداری کمپین در اوایل این سال متوجه شد که 54 درصد از رای دهندگان—که به نمایندگی از تقریبا دو سوم از بالتیمور رای دهندگان—که مطلوب نظر او اما تنها 15 درصد از رای دهندگان سفید انجام دهید. “من فکر می کنم گاهی اوقات که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بخشنده تر از مردم چون گاهی اوقات آنها می توانید از طریق دیدن چیزهایی که دیگران نمی خواهید برای دیدن” از طریق دیکسون به من گفت که من از او پرسید که در مورد تقسیم. “و سفیده تمایل به برخی و نه همه—تمایل به بیشتر قضاوت.”

در حالی که تظاهرات نرخ قتل در حال حاضر بالاتر از آن بود که اومالی برنده انتخابات در سال 1999 توسط امیدوار به سرکوب و جنایت سیاست پلیس منتقل کرده اند. هیچ کدام از نامزدها در حال اجرا در این سال پیشنهاد بازگشت به تحمل صفر. Vignarajah که احتمالا بیشتر محافظه کار از شش دموکراتیک نامزدها بدل شده چیزی شبیه بازگشت به توقف و frisk. “من فکر می کنم همه ما موافق است که سیاست های توده حبس و تحمل صفر در اوایل روزها بالتیمور را به جنگ با مواد مخدر شد سیاست های شکست خورده” او به من گفت.

در عوض بسیاری از نامزدهای اجرای یک استراتژی است که دیکسون حمایت زمانی که او شهردار شناخته شده به عنوان متمرکز بازدارندگی. اخیرا استراتژی نیز در آغوش بالتیمور کمیسر پلیس مایکل هریسون. متمرکز بازدارندگی کمک کرده است نیواورلئان که در آن هریسون بود پلیس سرپرست قبل از آمدن به بالتیمور در سال گذشته—و دیگر خشونت شهرستانها خود را پایین آورد قتل نرخ.

هریسون گذاشته چگونه آن کار می کرد در یک صبح آفتابی از چند هفته قبل از همه گیر توقیف بسیاری از شهرستان. “متمرکز بازدارندگی است که در مورد, در واقع, در عبارت های هویج و چماق” او گفت: بیشتر بالتیمور کمیته یک گروه کسب و کار در 17 طبقه از یک برج اداری مشرف به بندر. استراتژی ساخته شده است در اطراف شناسایی تعداد نسبتا کمی از مردم در یک شهر به احتمال زیاد به ارتکاب جرایم خشونت آمیز. کسانی که از آنها در آزادی مشروط و یا عفو مشروط هستند مجبور به آمدن به یک جلسه شناخته شده به عنوان یک تماس با پلیس و دادستان های اجتماعی کارگران و اعضای جامعه. وجود آنها داده شده و اتمام حجت: توقف تیراندازی و قبول کمک و یا ما می تواند شما را با همه چیز ما رو.

“این است که چگونه شما درایو کردن قتل” هریسون گفت. “با دادن مردان جوان گزینه برای انجام کاری متفاوت اما آوردن این گزینه را به آنها را—نه گفتن به آنها را به آنها را به دنبال اما آوردن گزینه برای آنها است. این چیزی است که ما در نیواورلئان.” او به یاد می آورد آنچه که او گفت: کسانی که به تماس-ins: “اگر شما نیاز به یک GED, و یا اگر شما نمی توانید بخوانید و یا اگر شما نیاز به یک دیپلم دبیرستان همه آن مردمی هستند که در اینجا به شما کمک کند امروز. اگر شما نیاز به جابجایی از آنجا که شما زندگی می کنند در یک باند منطقه و تنها راه این است که برای انتقال مسکن است که در اینجا برای کمک به شما انجام این کار امروز است. اگر شما نیاز به اعتیاد به مواد مخدر, کمک, بیماری های روانی کمک به مردم در اینجا به شما کمک کند با آن است.”

وجود شواهد قابل توجهی که متمرکز بازدارندگی—همچنین به عنوان شناخته شده آتش بس یا گروه مداخله خشونت—این نسخهها کار میکند. یک متا-نقد و بررسی تحقیقات بر روی 30 مختلف جرم و جنایت و خشونت-راهکارهای کاهش انجام شده توسط محققان دانشگاه هاروارد توماس Abt و کریستوفر Winship در سال 2016 یافت که متمرکز بازدارندگی بیشتر موثر است. در کتاب خود, خونریزی از, Abt تخمین زده است که به تازگی انتخاب شهردار بالتیمور می تواند صرفه جویی در 788 زندگی با اجرای متمرکز بازدارندگی و استراتژی های دیگر بیش از دو دوره چهار ساله, اجازه می دهد برای هیچ کاهش قتل در سال اول به عنوان استراتژی تنظیم شده است. او در توصیف این برآورد به عنوان “بسیار محافظه کار است.”

اما این استراتژی دارای یک تاریخچه مشکل در بالتیمور—و تنها دیکسون شده است قادر به آن را بکشید.

“بالتیمور تا به حال بدترین قانون اجرای سیاست های من تا کنون دیده ام” دیوید کندی, یک گونه که جامعه شناس است که پیشگام استراتژی در بوستون در 1990s نوشت: در کتاب خاطرات خود ، نمی شلیک کنید. “سه بازیکن اصلی این اداره پلیس دولت اوباما و باراک اوباما, دیدم جرم-کنترل به عنوان یک بازی مجموع صفر: هر کسی می شود هیچ اعتباری برای هر چیزی که دیگران از دست بدهند.” کندی آمد به بالتیمور در سال 1998 و صرف بیش از دو سال همکاری با پلیس و دادستان برای تنظیم صورت متمرکز بازدارندگی استراتژی است. این سقوط پس از اومالی انتخاب شد. “اومالی نمی خواهم آن را دوست ندارم آن را می خواستم نیویورک-سبک تحمل صفر در بالتیمور” کندی نوشت. “او آن را کردم. بالتیمور اداره پلیس آغاز دستگیری همه در چشم است.”

زمانی که دیکسون شهردار شد او کنار اومالی رویکرد است که او می خواهم مدل در تحمل صفر تاکتیک های مورد استفاده در نیویورک تحت شهردار رودی جولیانی به نفع یک هدف بیشتر پلیس استراتژی است. “من می دانستم که تحمل صفر نمی شد مسیر است که ما نیاز به رفتن که ما نیاز به تمرکز بر روی خشن ترین مجرم است که ما نیاز به آوردن همه ما امنیت عمومی اشخاص به جدول” او به من گفت.

او را در آغوش متمرکز-استراتژی بازدارندگی است که در مریلند ایالات متحده آمریکا, وکیل راد Rosenstein حال شروع به راه اندازی در اومالی را در سال گذشته به عنوان شهردار. Rosenstein—که در خدمت به عنوان معاون دادستان کل نظارت رابرت مولر را بررسی و یکی از معاونان او, Jason Weinstein, مدل سازی استراتژی خود را در کندی. این استراتژی متکی تهاجمی تعقیب آنچه را که آنها نامیده می شوند “خشونت تکرار مجرم” زوج با تماس ها برگزار شد در کلیساها و مراکز اجتماعی. گاهی اوقات Weinstein خواهد نگه دارید و آنها را در محله های که در آن او می خواهم به تازگی با ارسال خشونت تکرار مجرم به زندان فدرال به هشدارهای خود اعتبار بیشتر. “ما می گویند” ما در حال ایستاده در اینجا چون ما نمی خواهیم به تعقیب شما'” Weinstein به من گفت. آنها تحویل داده اولتیماتوم به عنوان برخی از این مردان جوان, مادران دوست دختر و همسایه نگاه کرد.

استراتژی کار می کرد. تعداد قتل کاهش یافت و به 234 در سال 2008 برگزار شد و ثابت در 238 سال بعد حتی به عنوان تعدادی از دستگیری کاهش یافته است. تماس-ins بازی “یک بخش مهم در رانندگی و جنایت خشونت” فرد Bealefeld که دیکسون شنود گذاشته باشند به عنوان کمیسر پلیس و کمک کرد که با سرب تماس فهم خودش به من گفت.

پس از دیکسون استعفا داد و در سال 2010 این تماس ها ادامه داشت زیر جانشین شهردار استفانی Rawlings-بلیک. سال بعد تعداد قتل کاهش یافت و به کمتر از 200 برای اولین بار پس از 1970s. اما این استراتژی آغاز شده که از هم جدا پس از Bealefeld بازنشسته در سال 2012. دو دستیاران عمیقا درگیر در اجرای متمرکز بازدارندگی تحت دیکسون که در ابتدا ماند در زیر Rawlings-بلیک چپ در حدود همان زمان به عنوان Bealefeld همراه با مهم اومالی aide. همکاری مورد نیاز برای نگه داشتن استراتژی رفتن فرسایش. “مردم را درک نمی کنند آنچه در آن زمان برای حفظ آن” Bealefeld گفت.

بالتیمور تلاش برای احیای استراتژی بدون موفقیت است. کندی بازگشت و در سال 2014 پس از Rawlings-بلیک خواندن خاطرات خود و او را استخدام. او شروع به نگه داشتن تماس ها در اداره پلیس غربی در منطقه که به گفته وی در یک مصاحبه به عنوان “بسیار موفق است.” (کندی نیز ملاقات Vignarajah بود که یک دادستان در دولت اوباما در آن زمان است. او به $500 به Vignarajah را شهرداری کمپین در اوایل این سال است.) او فقط می خواهم شروع به گسترش به منطقه شرق—یکی دیگر از این دو بیشتر خشونت در شهر—”هنگامی که فردی, خاکستری, درگذشت,” او گفت:. “این پایان است که مختصر اما امیدوار لحظه ای که در آن وجود دارد به نظر می رسید به اندازه کافی زمینه های مشترک میان مدیران به انجام کار می کنند.”

آن را سخت به اذیت کردن چقدر از کاهش نرخ قتل تحت دیکسون به خاطر او رهبری است. دیگران قطعا کمک کرده است. اومالی که باقی مانده به شدت متمرکز بر جرم و جنایت در بالتیمور به عنوان فرماندار که او گزارش روزانه بر تعداد قتل در این شهر به کارگردانی مقامات دولتی خود را به مرحله نظارت از کسانی که در آزادی مشروط و عفو مشروط در بالتیمور. Rosenstein بود در حال حاضر به ساخت خود را متمرکز بازدارندگی تلاش زمانی که دیکسون در زمان ، اما دیکسون حمایت این ایده هنگامی که او در زمان کار حتی اگر او تا به حال آمد تا با آن خودش چیزی دیگر شهرداران انجام نداده اند.

در نظر گرفتن تجربه ملوین راسل یک پلیس سرهنگ که در تلاش برای راه اندازی خود را متواضع تر از نسخه متمرکز بازدارندگی پس از خاکستری مرگ است. او شروع به نگه داشتن تماس ها, کار با یک قاضی, وکیل دولت و در نهایت برخی از افسران پلیس. اما Pugh و اداره پلیس را رهبری هرگز خریداری شده به این استراتژی است. Pugh رئیس ستاد گفت: شورای شهر در سال 2017 است که اداره پلیس نبود علاقه مند متمرکز بازدارندگی کنه. “ما خیلی مسخره خندید, در, خجالت,” راسل به من گفت. “ما فقط نمی توانید نهادی پشتیبانی می کند.” او در سمت چپ این بخش در سال گذشته پس از هریسون وارد به جای قبول تنزل. تماس فهم او شده است می خواهم برگزاری را متوقف کرده اند.

سقوط راسل تلاش نا امید کشیش آلوین هاتاوی کشیش ارشد بالتیمور اتحادیه Baptist Church, که در آن راسل تا به حال میزبانی برخی از تماس ها. هاتاوی خواست شهردار بعدی برای بازگشت به متمرکز بازدارندگی. “دولت بعدی باید دوباره که تماس و نمایی مقیاس آن را,” او گفت:.

دیکسون محبوبیت ریشه در خود گذشتگی او را به آنچه که ممکن است به نام های تشکیل دهنده, خدمات, اگر چه او هنوز هم آن را انجام یک دهه پس از خروج از دفتر. “او را پیدا خواهد کرد که شما یک جوشکار و خود جوش مجوز منقضی شده است چرا که شما نمی پرداخت هزینه سالانه و او به شما شماره تلفن دفتر تماس بگیرید برای دریافت خود جوش مجوز بازگشت” مارتا مک کنا دیرین دیکسون مشاور سابق دموکراتیک سناتوری مبارزات انتخاباتی کمیته سیاسی مدیر به من گفت: بازگویی یک تعامل در اوایل این سال است. “و سپس او را به شما بگویم و سپس شما با من تماس بگیرید زمانی که شما خود جوش مجوز بازگشت شما با من تماس بگیرید و من به شما یک شغل با پس شرکت ساخت و ساز.”

هنوز, آن را سخت به درک عمق دیکسون درخواست تجدید نظر تا زمانی که شما راه رفتن در اطراف شهرستان با او که من یک بعد از ظهر در ماه فوریه هنگامی که او رفت و به دست کشیدن بر روی درب در چری هیل یک محله فرسوده rowhouses در لبه جنوبی شهر است. دیکسون می تواند بروسقو حتی انتقادی اما او نیز کاریزماتیک خرده فروشی مبارز. وقتی که من او را ملاقات کرد او با پوشیدن سیاه و سفید آدیداس گرمکن پوش فراهم, روشن, قرمز, آدیداس, شلوار, شلوار, چکمه های سیاه و سفید و قرمز گره کلاه. او 66 اما به نظر می رسد بسیار جوان تر—دلیل شاید به pescatarian رژیم غذایی و تمرین شدید رژیم.

“که من دختر” جان براون یک سبیل پرپشت مردی که عینک سفید Nikes با swooshes گفت: به عنوان دیکسون به او راه می رفت در حیاط آجر rowhouse با یک زنجیره لینک حصار.

“How you doin’?” دیکسون از او پرسید. آنها بی درنگ در زمان عکاسی از خود با هم.

به عنوان دیکسون محدود به خانه بعد از من پرسید: قهوه ای, 55, چرا از او حمایت او. “او را به انجام همان چیزی که ماریون بری را در d. C.,” او گفت: با اشاره به سابق واشنگتن شهردار که به زندان رفت و در سال 1990 پس از اف بی آی ضبط او را از سیگار کشیدن ترک تنها به بازگشت به دفتر شهردار چهار سال بعد. “او آن را به نوبه خود در اطراف.” او untroubled توسط رسوایی مجبور است که خود را از دفتر. “رستگاری انسان,” او گفت:. “همه ما نیاز به یک شانس دوم.”

پس از دیکسون متوقف به استقبال رای دهندگان در سراسر شهر در فالگیر ارتفاعات جامعه توسعه شرکت یک زن جوان رانندگی یک گفتگوی نورد پایین پنجره او را به عنوان دیکسون عبور از خیابان. “من شما را دوست دارم!” او فریاد زد. دیکسون استقبال او و خواسته او را در نظر بگیرید در حمایت از او. “من رای گیری برای شما بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن” زن جوان گفت:.

بعد یک راننده اتوبوس متوقف در پشت چراغ قرمز خال خال دیکسون و به او شست.

“موفق باشید!” او فریاد زد: از طریق پنجره بسته از اتوبوس است.

دیکسون شرط بندی رای دهندگان به یاد داشته باشید چقدر جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافته است در حالی که او شهردار—به خصوص سیاه رای دهندگان که زندگی در محله ای که بیشترین قتل را در محل. کسانی بودند نیز در این محله که در آن دستگیری ها افزایش یافت و تحت اومالی را تحمل صفر تاکتیک که دیکسون نقل مکان کرد و دور از.

“آن را از من” یک مرد مسن سیاه پوست عینک و یک جارچی نشسته بر روی سنگ مرمر عذر می گوید در دیکسون اولین تلویزیون تبلیغ. “من در آمریکا تمام زندگی من و شیلا دیکسون بهترین شهردار ما تا به حال.”

یک گروه کر از صدای سنج ایجاد کردن در. “شیلا تمیز کردن این خیابان” یک زن می گوید.

“او متوقف شد و پلیس از ساخت غیر قانونی بازداشت” زن دیگری می گوید.

“او به ارمغان آورد و نرخ قتل در پایین” یک مرد می گوید, به عنوان واژه “پایین ترین نرخ جرم و جنایت در 25 سال” فلش بر روی صفحه نمایش.

بالتیمور اداره پلیس مشکلات اجرای عمیق و متمرکز بازدارندگی لزوما آنها را حل کند. خاکستری مرگ از آسیب های پایدار بعد از پلیس دستگیر و او را برای حمل چاقو کوچک در سال 2015 به شدت فرسایش بسیاری از Baltimoreans’ اعتماد به پلیس است. بنابراین متعاقب آن افزایش قتل به پلیس کشیده از پلیس پس از شش افسران متهم شدند در خاکستری مرگ است. (سه افسران تبرئه شدند و وکیل دولت در نهایت کاهش یافته و باقی مانده هزینه سال بعد.) بخش باقی مانده توسط فدرال رضایت فرمان در جای خود قرار داده و پس از وزارت دادگستری تحقیقات در پی خاکستری مرگ بر داشت مرگبار پلیس تاکتیک های تولید “شدید و غیر قابل توجیه نابرابری در میزان توقف جستجو و دستگیری از آمریکایی های آفریقایی تبار.” دادستان از اعضای تفنگ ردیابی وظیفه نیروی نخبگان واحد پلیس نشان داد که چگونه اعضای آن بود دزدیدند و مردم کاشته شواهد در سالهای منتهی به خاکستری و مرگ و بلافاصله پس از آن. این بخش نیز از دست داده و صدها نفر از افسران قسم خورده پس دیکسون زمان به عنوان شهردار ساخت آن را سخت تر برای آنهایی که باقی می ماند به پلیس شهرستان. در حالی که 120 نفر به قتل رسیده اند در بالتیمور در این سال تنها 50 قتل مظنون دستگیر شده اند که تا کنون این سال, با توجه به اداره پلیس.

متمرکز بازدارندگی منتقدان آن—از جمله اومالی اصرار می کند که آن کار نمی کند. “این بسیار کشنده برای ثروتمند لیبرال مردم به این باور است که اگر شما تنها همه را از آمار مردان و باندهای مواد مخدر و به آنها بگویید که آنها نیاز به به درستی رفتار و کار و شما می دانید که آنها چه کسانی هستند که آن را کار” او به من گفت. “اما آن کار نمی کند مانند آن است.”

یک 2018 مطالعه انجام شده توسط محققان دانشگاه جانز هاپکینز در بر داشت متمرکز بازدارندگی برنامه که کندی راه اندازی هنگامی که او بازگشت به بالتیمور در سال 2014 “بود در ارتباط با هر گونه تغییر در تعداد قتل در مناطق که در آن” آن فعال بود. اما محققان اجازه استراتژی ممکن است فرصت داده شود به کار می کنند. “نگرانی های مطرح شده توسط کارکنان و اعضای جامعه است که وجود منابع کافی و تعهد به ارائه خدمات وعده داده شده به افراد هدفمند با برنامه” آنها نوشت.

متمرکز بازدارندگی می تواند زمان را برای به دست آوردن حق. آن نیاز به نه تنها همکاری نزدیک بین شهردار اداره پلیس و دادستان ها و بازیگران دیگر بلکه یک تعادل دقیق از آنچه که هریسون به عنوان آن استراتژی هویج و چماق ، کشیش مایکل مک براید, اوکلند کشیش تحت فشار قرار دادند که شهر خود را به پیاده سازی متمرکز بازدارندگی نسبت به فرآیند کالیبراسیون آن به حل یک مکعب روبیک است. اوکلند تلاش کردند تا استراتژی خود را دو بار قبل از کشیدن آن را خاموش. اما پس از آن که آن را به تولید نتایج چشمگیر: اوکلند قتل کاهش پیدا کرده و نیمی از سال 2012. مهمتر استراتژی را تحمل کرده است در اوکلند از طریق دو شهرداران و جانشینی روسای پلیس با وجود یک اداره پلیس رسوایی.

فیلادلفیا نیز قصد دارد به تلاش متمرکز بازدارندگی برای بار دوم و پس از آن اولین تلاش از طریق سقوط کرد چند سال پیش. و هریسون قرار دادند بالتیمور به دوباره سعی کنید بیش از حد. این شهر در روند آوردن بر روی یک سرویس دهنده برای کمک به اجرای این تلاش است. یک بار یکی استخدام “در آینده بسیار نزدیک پس از آن ما امیدواریم که میزبان یک تماس در” هریسون به من گفت.

با بسیاری از نامزدها حمایت متمرکز بازدارندگی آنها هر تلاش برای تمایز خود را با این استدلال که او تنها کسی است که می تواند تحقق وعده همه آنها ساخته شده برای مقابله با جرم و جنایت خشونت آمیز. “ما لازم نیست بیشتر قصد دارد به مبارزه با جرم و جنایت” میلر می گوید: در یکی از آگهی های تلویزیونی. “ما نیاز به کسی پاسخگو باشد. و من خواهد شد.”

میلر—سفید تنها نامزد در مسابقه—ریخته است بیش از 2 میلیون دلار از پول خود را به مبارزات انتخاباتی خود را. او را پرتاب او حمایت, Harrison, امیدوار کننده برای نگه داشتن او اگر او انتخاب شود. میلر 64 چپ T. Rowe قیمت در سال 2009 به عنوان معاون وزارت خزانه داری در دولت اوباما و او را تکیه در زمان کار برای اولین رئیس جمهور سیاه پوست در تبلیغات است. اما تلاش خود را به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در زمان ضربه در اوایل این ماه هنگامی که خورشید به دست آمده یک ایمیل فرستاده شده به اهدا کنندگان بالقوه توسط خزانه دار از یک سوپر پک حمایت از او که مشخص شده یک استراتژی برای پوست سفید رای دهندگان تمایل به حمایت از Vignarajah یا اسکات. (میلر عذرخواهی کرد و گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با super PAC.)

Vignarajah سابق دادستان وعده داده است به اجرا برای گروههای اگر او نمی تواند نرخ قتل به کمتر از 200 سال است که هنوز بالتیمور یکی از خشن ترین شهرستانها در کشور است. چنین وعده می تواند نتیجه معکوس: وقتی اومالی زد برای شهردار در سال 1999 او وعده داده شده برای کاهش نرخ قتل به 175 یک سال—یک هدف نه او و نه هیچ یک از جانشینان او به دست آورد. Vignarajah, 43 که به بالتیمور به عنوان فرزند از سریلانکا پیشنهاد دادن تخفیف برای ساکنان و صاحبان کسب و کار که با راه اندازی cloud متصل به دوربین های امنیتی و ثبت نام آنها با اداره پلیس با هدف اضافه کردن 10,000 دوربین در میان ایده های دیگر. او همچنین حمایت هوایی نظارت برنامه بودجه توسط جان آرنولد تگزاس نیکوکار که به $100,000 به یک سوپر پک حمایت از او. (اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ناموفق شکایت کرد برای متوقف کردن پروازها آغاز شده است که در اوایل این ماه.)

اسکات شورای شهر رئیس جمهور برنده خورشید‘s تایید شده و توانسته است به درخواست تجدید نظر به سیاه و سفید رای دهندگان به طور یکسان در یک مسابقه تقسیم خطوط نژادی. او را به نام بالتیمور به اتخاذ متمرکز بازدارندگی برای سال و castigated Pugh دولت در سال 2017 برای رها کردن استراتژی است. اسکات, 36, رشد در این منطقه خشن از پارک ارتفاعات و زندگی خشونت مرگبار در چند دهه گذشته است. “من همیشه می گویم هیچ کس معاف است” او توییتی در روز یکشنبه در میان خشونت آخر هفته روز یادبود. “هیچ چیز را سر و صدا شما بیش از یک [sic] نیاز به صحبت کردن با مادر بزرگ خود را در مورد کسی که شات خود را در خارج از خانه و خونریزی بر روی کامیون.”

اما در این مسابقه اتحاد حول دیکسون. او را توانمند جمع آوری کمک. او تا به حال صرف کمتر از $500,000 در مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان از آوریل 17, کمتر از هر یک از این شش نامزد به جز T. J. Smith سابق پلیس بالتیمور سخنگوی وزارت که گیر کرده بود در 6 درصد در خورشید نظرسنجی. اما اسکات و Vignarajah هر دو به من گفت که آنها در این مسابقه به عنوان یک faceoff بین دیکسون و خود را. “او هیچ پول و او را برنده” یک جوان کمپین دستیار groused به من در ماه مارس چند روز پس از قبلی خورشید نظرسنجی تا به حال در بر داشت دیکسون در سرب.

نه هر کس آماده ببخش دیکسون. این نظرسنجی که 54 درصد از رای دهندگان را مطلوب نظر او همچنین نشان داد 32 درصد نامطلوب یکی. “من نه رای گیری خود را در” رز Biggus, 70 سیاه بازنشسته و کارگر شهرستان که به جای دیدن میلر برنده به من گفت. “ما در حال ارسال یک پیام است که شما می توانید پیش بروید و سرقت.”

و هیچ کس می داند که چگونه coronavirus را نتیجه تاثیر می گذارد به خصوص در یک مسابقه که در آن هیچ نامزد و ترک خورده است و 20 درصد پشتیبانی در اکثر نظر سنجی ها. رای گیری انجام خواهد شد عمدتا توسط ایمیل با تنها شش فرد در حوزه های رأی گیری در شهرستان. فرماندار مریلند لری هوگان را به عقب رانده اولیه پنج هفته 2 ژوئن دادن میلر زمان بیشتری برای اجرای تبلیغات تلویزیون معرفی خودش به رای دهندگان. اما در بالتیمور “سازمان معمولا ضربان پول” Schmoke سابق شهردار که برنده سه انتخابات در سال 1980 و ’90s به من گفت. “بنابراین مردم با تعداد زیادی از تبلیغات است اما هیچ سازمان و نه در بیشترین موقعیت را به نفع خود در دموکراتیک مقدماتی.”

وجود دارد هیچ رواناب انتخابات در بالتیمور پس هر قفسه بالا ترین رای اولیه تقریبا قطعا شهردار بعدی. در شش مسابقه راه دیکسون است که شرط بندی خود را پایه دیرین هواداران—که نزدیک به بازگشت او به شهر هال در سال 2016 در کمتر متلاشی اولیه خواهد بود به اندازه کافی به او را بیش از بالا. پس از او از دست داده اولیه به Pugh چهار سال پیش دیکسون نصب شده در آخرین خندق نوشتن در مبارزات انتخاباتی در انتخابات عمومی ، “پنجاه و یک هزار نفر نوشت و نام او در” مک کنا گفت. “مردم در حال رفتن به پیدا کردن یک راه برای رای دادن به شیلا دیکسون.”

یک شب در ماه فوریه رفتم به یک دیکسون جمع آوری کمک در Carlos O’Charlie را در یک رستوران مکزیکی و نوار با فرسوده طبقه چوبی در Highlandtown محله. موضوع جمع آوری کمک شد “بالتیمور می خواهد شهردار ما بازگشت!” جمعیت—شاید دو سوم و یک سوم سفید—تا به حال ببخشند دیکسون او گناهان. “گاهی اوقات ما سختی ها و—آنها ما را قوی تر آنها ما را بهتر” کشیش Lonnie هاردی که به عنوان کشیش امید چپل Freewill کلیسای باپتیست در غرب بالتیمور به من گفت.

دیکسون صحبت کرد و به طور خلاصه در این رستوران با پوشیدن یک ژاکت چرمی. تصمیم به اجرای دوباره شده بود یک سخت, او گفت:. “من واقعا به آن مقدار زیادی از فکر” او گفت:. “و من گفت: شما می دانید چه, شیلا? من نمی خواهم به عقب نگاه کنند و می گویند نباید, زن و شوهر, woulda.'” به عنوان او رفت و بر او تضعیف به طور خلاصه به cadences از کلیسا. “من آمده ام به نقطه ای در زندگی که آیا شما باید صادق و راستگو با خودتان و دیگران” او گفت:. “شما نمی توانید یک بازی با مردم است. شما باید به آنها که شما خوب یا بد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>