چرا لغو بازی های المپیک ضد اعتراض حکومت می تواند انجام بیش از آسیب خوب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این ستون نظر توسط یاس در میان یک 2016 کانادا المپیک و یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CBC نظر بخش لطفا به بخش پرسش و پاسخ.

ضد نژادپرستی تظاهرات و سیاه زندگی مهم جنبش را احیا نگرانی در مورد قانون 50 از کمیته بین المللی المپیک منشور. در حالی که کسانی که خواستار لغو قانون ضد تظاهرات حکومت باید قلب خود را در جای مناسب انجام دور با آن ممکن است ایجاد بیش از آسیب خوب.

بازی های المپیک است که به منظور خنثی فضایی که در آن ما خود را کنار بگذارند این مسائل است که ما را تقسیم.

اگر شما یک ورزشکار که می خواهد به اعتراض و یا نشان دادن در برابر چیزی وجود دارد که یک تعداد انگشت شماری از مکان شما می توانید آن را انجام دهد تحت حکومت 50 — المپیک سکو در المپیک مراسم در روستا و یا در زمینه بازی. ورزشکاران هنوز هم می تواند دولت نظرات خود را یا در تظاهرات پس از بازی در کنفرانس های مطبوعاتی و در رسانه های اجتماعی و خارج از سالن از بازی ها.

کانادا مرکز اخلاق در ورزش و المپیک ایالات متحده آمریکا & پارالمپیک کمیته ورزشکاران شورای مشورتی خواسته اند برای اصلاح این قانون با استناد به آن تجانس بین المللی, اعلامیه حقوق بشر و مناجات از دیگر بین المللی و قوانین داخلی.

بر روی سطح آن را سخت به درک که چرا شما نمی خواهید ورزشکاران به حقوق بیشتر. اما خوب سیاست به رسمیت می شناسد که آرمان نیست و فقط به دلیل چیزی است که مترقی نمی کند و آن را به مولد.

اولا قانون 50 جلوگیری نمی کند اعتراض به دلیل ورزشکارانی که باید درست محکومیت در دیدگاه های خود را در این زمینه و یا تریبون به هر حال مهم نیست که چه رشته ای اقدام شرح زیر است — و آنها باید تقدیر که برای شجاعت. زمانی که جان کارلوس و Tommie Smith مطرح مشت خود را در اعتراض به نژادی و بی عدالتی در سال 1968 مسابقات المپیک آن را قهرمانانه به دلیل نبود راحت یا استقبال می شود.

آمریکایی ها Tommie Smith, مرکز و John Carlos خود را افزایش دستکش مشت در حقوق بشر اعتراض در سال 1968 در المپیک. (آسوشیتد پرس)

وجود دارد هیچ کمبود مکان های دیگر به اعتراض و حکومت 50 همراه با پیامدهای آن برای ورزشکاران نگه می دارد و از نوار بالا.

و در حالی که حکومت 50 است که با قوانین بسیاری از دموکراسی های غربی آن را نیز کسانی در غرب که به نفع ایستاده بیشتر از لغو آن است.

اگر شما می خواهید به صحبت در مورد امتیاز ما را به رسمیت شناختن است که کانادا می تواند ایستادن در المپیک تریبون و دادن انگشت وسط به کل جهان و نه به قتل می شود زمانی که آنها به خانه. این همان امتیازی وجود ندارد برای ورزشکاران مانند Feyisa Lilesa یک ماراتون از اتیوپی که نمی تواند بازگشت به خانه پس از اعتراض دولت اتیوپی او به عنوان عبور از خط پایان در ریو 2016.

ورزشکاران زندگی در کشورهای با بدترین حقوق بشر سوابق در صورت یک تهدید واقعی از خشونت و یا حتی مرگ برای نشان دادن. لغو قانون 50 امتیاز می دهد در حال حاضر به ممتاز اما واقعا تغییرات کوچک برای هر کس دیگری.

اگر خنثی فضایی از المپیک شکسته است, آن را نیز می تواند باعث تشدید تنش های سیاسی موجود و یا ایجاد امکانات جدید است که در نقطه مقابل جنبش المپیک.

یک کشتی گیر ایرانی مخفیانه اعتراض در اسرائیل کشور وضعیت feigning آسیب دیدگی در مسابقات قهرمانی جهان به منظور گریبان اسرائیل ورزشکار ، اگر ما به طور معمول اجازه می دهد بیشتر آشکار اشکال اعتراض در المپیک را به نام آزادی بیان نمی توان آن را تا زمانی که رقبا در حال حاضر به ایستادن بر روی سکو با ورزشکاران دیگر.

ما باید همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از بازی های المپیک از, بیشتر, کمک به دنیای واقعی مبارزه و دشمنی.

دلیل دیگری برای نگه داشتن نوار بالا در اطراف اعمال تظاهرات بر روی سکو و زمین بازی است که سرنوشت و روح المپیک بر روی آن بستگی دارد. آزادی بیشتری برای برخی از این بازی ها می تواند منجر به سانسور برای دیگران.

این خطر وجود دارد که سرکوبگر رژیم را متوقف خواهد کرد پخش بازی های المپیک برای شهروندان خود و یا حتی ارسال ورزشکاران اگر خطر از اعتراض بیش از حد بالا است. بچه ها که قرار بود با الهام از جنبش المپیک و ارزش های آن از ورود و رقابت عادلانه ممکن است حتی آن را تجربه می کنند.

شاید برخی از اصلاح قانون 50 است که می تواند به غلبه بر همه این چالش ها. تا پس از آن اجازه دهید در کنار این ایده از لغو قانون 50 به دلیل بازی های المپیک نیاز ندارد یکی دیگر از ایده آل آن نمی تواند زندگی می کنند تا.

اگر شما راه حل های واقعی برای مسائل حقوق بشر با تریبون و بحث در مورد آنها در این کنفرانس مطبوعاتی — و یا بهتر رتبهدهی نشده است دریافت و رای اجرا برای دفتر داوطلب و یا کمک مالی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>