چرا Alabamans روشن جف جلسات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

BIRMINGHAM, Ala.—در مقاله جولای 14 matchup در آلاباما جمهوریخواه اولیه انتخابات خواهد حاکی از فوران چاه نفت مطلوب این تیم در خانه. جف جلسات 73 ساله سلما بومی است و رقابت برای به دست آوردن یک کرسی او برگزار شد از 20 سال که در طی آن او در نظر گرفته شد محبوب ترین سیاستمدار در دولت است. به عنوان یک وقت جلسات هرگز در مواجهه اولیه چلنجر و در آخرین مسابقه در سال 2014 او زد unopposed. “شما نمی تواند ضرب و شتم او با هر چیزی که می گوید:” استیو گل سابق ایالت آلاباما نماینده تبدیل مفسر سیاسی.

جلسات در حال حاضر چهره تامی Tuberville یک 65 سال آرکانزاس بومی با هیچ پس زمینه در سیاست و اندک اتصال به این دولت جز با خدمت به عنوان سر مربی از دانشگاه آبرن تیم فوتبال برای 10 فصل بیش از یک دهه پیش. او قبل از اعلام نامزدی خود را در سال گذشته Tuberville تا به حال زمان زیادی را صرف در اینجا از سال 2008 زمانی که Auburn در اصل فرار او به خارج از شهر با $5.1 میلیون دلار خریداری قرارداد پس از از دست دادن فصل است.

و در عین حال رای گیری می دهد “مربی وان” که جای کسی را گرفتن شش نامزد دیگر در توافق اولیه در ماه مارس منجر شود و از آنجا که 23 امتیاز بیش جلسات در انتخابات (که دوباره از اواخر ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس). شورای کسب و کار آلاباما و دیگر گذشته پول بزرگ در جلسات حامیان دولت در مانده اند silent—و عمدتا بسته کیف پول خود را—در اولیه ،

در هفته های اخیر صحبت با رای دهندگان و ناظران سیاسی در اینجا سعی کنید به درک این تغییر. آسان روایت است که آن را همه چیز در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور به دست آورد 62 درصد از رای گیری در آلاباما در سال 2016 و او سپری کرده است در سال lambasting جلسات خود را در ایالات متحده برای اولین بار دادستان کل به عنوان ضعیف و بی وفا قبل از صحه Tuberville پس از دور اول مارس اولیه. اما Tuberville را شگفت آور سرب بیش از یک پسر بومی است تا حدودی محلی داستان: ترکیبی از فوتبال وسواس درخواست تجدید نظر از خارجی وضعیت در آلاباما سیاست و “برنده” نام تجاری مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است راه را برای بهره برداری در اینجا همانطور که در بسیاری از کشورهای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت Tuberville—رئیس جمهور قصد دارد برای برگزاری یک تجمع در تلفن همراه به تصریح و تایید خود را—هرگز تضمین شده به نوک رای دهندگان نسبت به مربی تیم. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع یک فقیر سابقه در آلاباما صحه کنار از دست دادن در هر دو اولیه و کلی انتخابات در طول سال 2017 انتخابات ویژه برای صندلی جلسات خالی زمانی که او عضو دولت است. رای دهندگان در این ایالت می گوید: Wayne Flynt, یک مورخ و نویسنده ای که نوشته شده است به طور گسترده مورد آلاباما سیاست یک “نوع لعنت cantankerousness” و “نیست مانند کسانی که از کشورهای دیگر که در آن شما باید قدرتمند رهبر و آنها فقط آنچه را که رهبر می گوید.”

در حالی که رای دهندگان من به صحبت کرد گفت: آنها نمی خواهد رای برای Tuberville فقط به خاطر تهمت وجود دارد هیچ انکار چقدر رئیس جمهور انتقادات از جلسات در مرحله ملی—تقویت با مغلوب ساختن پیشی جستن, خوراک توییتر, ملی و محلی در رسانه ها و Tuberville خود را—به شکل مسابقه در اینجا و به طور چشمگیری تجدید نظر در برخی از Alabamans نظرات از یکی از خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن سپری کرده است در سال pillorying جلسات اول آمریکا سناتور به تایید ریاست جمهوری خود را اجرا کنید برای جلسات’ 2017 تصمیم به عنوان دادستان کل به recuse خود را از نظارت FBI حمله به پتانسیل ارتباط بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. در عصبانی barrages قبل و بعد از جلسات استعفا داد و در نوامبر سال 2018 رئیس جمهور است و او را به نام “ترس سفت” “لجن” “یک فاجعه” و “ذهنی واجد شرایط” به این کشور بالا دادستان. (جلسات ” کمپین نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این مقاله نه Tuberville است.) انتخاب جلسات به عنوان وکیل به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سال 2019 مصاحبه بود که “بزرگترین اشتباه” خود را در انتخابات ریاست جمهوری—تصمیم گیری بسیاری از جمهوری خواهان از جمله در آلاباما بر این باورند ساخته شده است تا حرکت نه تنها برای مولر بررسی است اما همچنین برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

“Recusing خود را از وظایف خود و کمک به دموکرات—که به اندازه کافی می گوید:” جاسپر ساکن جانی Burnette که پشتیبانی در جلسات قبل از مبارزات اما می گوید او در حال حاضر برنامه ای برای رای Tuberville. “من مانند جف اما او خراب کرد.”

گل که تغییر از یک دموکرات به جمهوریخواه در اوایل 1990s به من گفت که او با حضور در باشگاه روتاری جلسه به زودی و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار شروع به حمله به جلسات. “مردم تند و تیز” او به یاد می آورد. “آن را زشت بود, معنی روحیه.”

“این ثابت فاتح از رئیس جمهور … نقاشی یک تصویر از [جلسات] بودن غیر قابل اعتماد و ضعیف” می افزاید: رابرت Blanton صندلی وزارت علوم سیاسی و مدیریت دولتی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام. “او شده است قادر به خروج از سایه مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات.”

جلسات’ مدرسه قدیمی سیاست gentility و سرسخت محافظه کار سابقه—که برای او کار می کرد در اینجا برای دهه ممکن است قادر به مقاومت در برابر است که یورش.

***

Tuberville ممکن است یک, سیاسی, تازه کار اما او و نه هیچ کس اینجا. به درک که چگونه یک مربی می تواند تبدیل به سناتور در سنای آمریکا مسابقه آن کمک می کند تا به درک آلاباما وسواس با فوتبال کالج به طور خاص رقابت بین دولت دو تا از بزرگترین دانشگاههای کشور است که قدمت آن به سال 1893. در برخی از نقاط جنوبی مردمی بپرسید که در آن شما رفتن به کلیسا. در بخش دیگر این است که پدر خود را. در آلاباما به این سوال که مردم اندازه شما است: ببر یا جزر و مد?

Auburn طرفداران حرمت Tuberville و با همین دلیل خوب است: او به رهبری ببر به شش پیروزی متوالی بیش از آلاباما زرشکی جزر و مد در پایان فصل matchup آهن کاسه و گروگان undefeated نجومی در سال 2004. حتی آلاباما طرفداران اکراه اعتراف او یک برنده است. “اینکه یک مربی فوتبال در آلاباما واقع به معنی چیزی که بسیار موفق فوتبال مربی واقعا به معنای زیادی می گوید:” Flynt مورخ.

و برخی از مهارت های Tuberville توسعه یافته در فوتبال می تواند در خدمت او به خوبی در سیاست است. یک سر مربی نیاز به مجتمع سازمان و رهبری است. Tuberville نیز در نظر گرفته شد استاد همکاران فوتبال چشم انداز نشان دادن توانایی برای متقاعد کردن بازیکنان و خانواده خود را از تمام جنبه های زندگی برای پیوستن به تیم خود را.

“او مانند یکی از ما می گوید:” مایک Rabren, 54 بازنشسته پیمانکار عمومی که در حال حاضر اجرا می شود یک شکار حفظ نزدیکی آبرن. “او یک شلوار جین آبی پوشیدن چکمه با ماندگاری خوب ol’ مرد. او دوست دارد به شکار. او دوست دارد به ماهی. او را دوست دارد نسکار.”

زمانی که مربی Tubbs که نیز در حال اجرا برای فرماندار در سال 2017 اعلام سنا نامزدی او در حال حاضر بالا نام در به رسمیت شناختن دولت است. است که به کمک طاق او در گذشته یک رشته که شامل تغییر آب و هوا را انکار کنگره Mo بروکس و Roy Moore, سابق, آلاباما, رئیس دادگستری بود که دو بار حذف از دفتر از دست داده و در یک سال 2017 ویژه انتخابات سنا صندلی در میان اتهامات ناشایستگی با دختران نوجوان هنگامی که او جوان بود دادستان. Tuberville که 33.4 درصد از آرا در مارس اولیه یک پایگاه قوی در روستایی آلاباما و مبارزات انتخاباتی است سخت در سراسر کشور, سفر با اتوبوس festooned با بزرگ خواندن نشانه “Tuberville + مغلوب ساختن پیشی جستن سال 2020 است.”

Tuberville حمل چمدان. به عنوان سر مربی در فناوری تگزاس پس از او سمت چپ Auburn او رها استخدام در شام هنگامی که در دانشگاه سینسیناتی به نام او در مورد مربیگری در تیم. او همچنین درگیر شد در یک طرح است که سرمایه گذاران defrauded از $1.7 میلیون; شرکت خود متهم زندانی شد در حالی که Tuberville حل و فصل در سال 2013 نامعلومی تحت نظر. اما Tuberville هنوز امکان استفاده از یک سیاسی خارجی در یک دولت است که mistrusts سیاستمداران است. که خیلی از مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تجدید نظر در آلاباما در سال 2016. Tuberville سوار همان موج در سال 2020 است.

“مردم فقط نوع به اندازه کافی از وضعیت موجود و این که واقعا چه چیزی در این مسابقه همه چیز در مورد می گوید:” رابی Segars, 55 تجاری توسعه در آبرن که توسعه دوستی با Tuberville در طول مربیگری خود سال است. اگر چه Segars را برای رای گیری در جلسات گذشته او در حال حاضر پشتیبانی از Tuberville.

“ما نیاز به خارج شدن از این چرخه ما و دولت بوده است در سال” می افزاید: Rabren. “ما نیاز به کسی که دارای ایده های جدید برای رفتن وجود دارد و کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر دهید.”

کارن جانسون یک منشی مدیر برای یک دادگاه گزارش سرویس در تلفن همراه برای رای گیری در جلسات اولیه. او می گوید: او را تحسین خود صداقت و قدردانی خود را مادام العمر اتصال به دولت است. او “90 درصد مطمئن” او را با او در ژوئیه 14. “اگر تهمت می گوید:” هیچ ” که نمی خواهد من به طور خودکار می گویند ‘no’,” او می گوید حتی اگر او می شمارد خودش یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی. اما او هنوز هم می بیند Tuberville را outsider وضعیت به عنوان یک دارایی.

“این واقعیت که او یک سیاستمدار حرفه ای—که یک به علاوه برای Tuberville,” او می گوید. “او را از باتلاق. او بخشی از این سیستم است که برای من جذاب.”

***

هنوز هم وجود دارد جمهوریخواه رای دهندگان در اینجا که دفاع از جف جلسات.

“من درک می کنم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” جو Fesenmeier, 55 تلفن همراه صاحب کسب و کار و مشتاق تهمت حامی به من گفت. “او احساس خیانت جلسات. اما در همین راستا اگر جلسه تا به حال نمی recused خود من فکر می کنم دموکرات ها را استفاده می شود که.”

“من تا به حال برخی از مسائل که او recused خود را از روسیه بررسی” می افزاید: Johnson, تلفن همراه مدیر دفتر. “او ناشی از تروما است که ما نمی باید به عنوان یک ملت است. اما من فکر می کنم او آنچه او تا به حال به انجام است چرا که او کار بر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین.”

جلسات پایه—او دریافت 31.6 درصد آرا در مارس اولیه شامل این نوع از انجیلی رای دهندگان که مورد حمایت او در سال 1996 سال 2002 2008 و 2014 مجلس سنا در انتخابات است. اما او به مخالفت اولیه. و در یک وضعیت که در آن مستقیم-بلیط رای گیری برای حساب آنجا که دو سوم از آراء بازیگران نسبتا کمی Alabamans تا به حال به تصمیم گیری آگاهانه را به رای دادن جلسات در دهه.

یک نجیبانه محافظه کار ایدئولوگ جلسات مظهر مدرسه سیاست است. مادام العمر جمهوری خواه است که به ایجاد شکل سابق دولت فدرال و قانون نظم و دادستان که نامزدی به فدرال مقام قضاوت در سال 1986 بود scuttled در میان اتهامات نژادپرستی (که او به شدت تکذیب کرد). نام دو متفق آمار و ارقام — Jefferson Davis و ژنرال P. G. T. Beauregard—جلسات قهرمانان حفظ مؤتلفه بناهای تاریخی. (Tuberville ساخته شده است نه یک مسئله از این در مبارزه است.) و در سن مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات دکمههای پایین نه خشن و بی ادب. او به سادگی نمی تحریک رای دهندگان Flynt می گوید.

“ما سرانجام به یک عصر جدید,” او می گوید. “زمین منتقل شده و آنچه که او را انتخاب در وهله اول این است که دیگر قابل اجرا است. او فقط احترام زمان خود است.”

مهربان و خروجی Tuberville به نظر می رسد باید با دقت بیشتری بخوانید تغییر سیاسی و باد. “خدا ما فرستاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خاطر خدا می دانست که ما در مشکل” او می گوید: در مبارزات انتخاباتی آگهی است که همچنین به تصویر می کشد او را در شکار دنده و حمل یک تفنگ ساچمهای.

وجود دارد بسیار کمی policywise است که تفاوت Tuberville از جلسات. (“شما می توانید به معنای واقعی کلمه سوئیچ تقریبا همه از متن مبارزات وب سایت مربوطه بدون توجه به هر کسی می گوید:” Blanton, دانشگاه آلاباما در بیرمنگام دانشمند علوم سیاسی.) و هر دو با شور و شوق در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود را (در حال حاضر تا حد زیادی مجازی به دلیل coronavirus)—حتی جلسات. Tuberville است صورتحساب خود را به عنوان برگ برنده را از ابتدا تکرار طوطی وار رئیس جمهور در مهاجرت و مسائل دیگر (حتی به عنوان آن جلسات که به شکل دولت سیاست های مهاجرتی) و تماس با رسانه های جریان اصلی “خبر جعلی.” و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: چکش جلسات کاهش یافته است دادستان کل نیز ابراز حمایت از رئیس جمهور و سیاست های خود را به طور مداوم متضاد خود با دیگر مقامات دولت سابق چه کسانی نوشته اند بگو همه کتاب پس از در حال اجرا گرفتار از مغلوب ساختن پیشی جستن.

هنوز هم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتی ممکن است درخواست دولت رای دهندگان به “اعتماد” جلسات زیرا “او اجازه دهید کشور ما پایین” جلسات پاسخ با نادر كردم ، “من در کار من و شما لعنت به شانس من” او هنوز توییتی. “آن محافظت حاکمیت قانون و منجر به خود exoneration.”

چند ناظران سیاسی در اینجا به جلسات قوی شانس به ضرب و شتم Tuberville و به صورت Doug Jones, حزب دموکرات در نظر گرفته شده ترین کشور آسیب پذیر فعلی سناتور در ماه نوامبر حکایت دارد. Tuberville را نادیده گرفته است جلسات’ تماس های مکرر برای بحث در هفته های آخر قبل از انتخابات. او به نظر می رسد تلاش برای اجازه دهید ساعت اجرا.

“Tuberville را بیش از حد هوشمند یک مربی بیش از حد استراتژیک یک مربی” Flynt می گوید. “هنگامی که شما در حال چهار دوره سناتور ایالات متحده است که محکوم توسط خود رئیس جمهور و شما شروع خواستار بحث به این معنی که مبارزات انتخاباتی خود را در حمایت از زندگی. Tuberville که به رسمیت می شناسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>