چرا برخی از پروتستان های انجیلی دادن در این ایده از جهنم ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

آتش و گوگرد بوده و بخشی از مسیحیت تا زمانی که وجود داشته است تحت اللفظی فکر مسیحیان است. عیسی خود صحبت کرد و از گناهکاران که بازیگران به “جهنم” ترجمه شاه جیمز کتاب مقدس به عنوان “جهنم” جایی که “worm هرگز نمیمیرد و آتش هرگز متوقف است.” هرگز به ذهن او این بود که اشاره به عذاب ابدی اما به حرمت ولی خارج از اورشلیم که در آن زمینی باقی مانده از گناهکاران خواهد بود unceremoniously ریخته. برای یهودیان باستان این بود شنیع چشم انداز—دریافت مناسب دفن مراسم بود سرنوشت بدتر از مرگ است. تنها بعد از انجام پیروان عیسی فرض عیسی به معنای آگاه عذاب برای همیشه لطفا برای. بعد هنوز هم پیروان این هم همان تدریس در نوشتههای پولس و کتاب مکاشفه اگر آنها بیش از حد نیست و پیشبرد آن است.

هنوز هم برای بسیاری از مسیحی تاریخچه افتخارات بهشت و عذاب جهنم گرفتار مسیحی تخیل. نسبتا مدرن بار آورده گسترده شک به جمعیت بزرگ اما کتاب مقدس-اعتقاد پروتستان های انجیلی معروف برگزار حداقل در گفتمان عمومی: هر کسی که نمی پذیرفتن عیسی مسیح به عنوان خداوند و نجات دهنده خواهد بود شکنجه, جهان بدون پایان. در این نسخه این افراد مبتلا به عذاب لزوما شامل میلیاردها “heathen” که هرگز حتی شنیده عیسی و یا برای برخی از واقعی افراط گرایان هر کسی مؤمن یا نه که تا به حال نشده است به درستی غسل تعمید به عنوان یک بزرگسال.

که شروع به تغییر. نه به طور کامل. و نه برای همه پروتستان های انجیلی. اما برای برخی از جمله کشیشان پروتستان ، وک و معلمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>