چرا ورزشکاران باید انجام بهتر در ‘بازمانده’ با توجه به تنها NHLer به بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در غیاب زنده ورزش, بازمانده ممکن است بهترین چیز بعدی.

بیایید آن را از راه سرعت: بله که نشان می دهد هنوز هم در. آن را در 40 فصل و برای اولین بار آن را ویژگی های بازیگران ساخته شده تا به طور کامل از برندگان سابق. فصل آخر است امشب.

اما در مورد شما را فراموش کرده ام آنچه بازمانده مستلزم پس از آن پست-سوپر باول برتر در سال 2000 در اینجا جان کلام: 20 castaways تقسیم قبایل و رشته در یک جزیره که در آن رقابت آنها را در چالش ها و رای هر یک از دیگر هر چند روز. یکی از آخرین ایستاده برنده یک جایزه نقدی و عنوان ” تنها بازمانده.’

چندین نرم افزار ورزشکاران قبل از رقابت از جمله ex-Dallas Cowboys مربی جیمی جانسون پنج بار MLB all-star جف کنت و بحث مسکن جان برای حرکت سوپاپ ماشین.

اتان Zohn یک بازیکن برتر در ایالات فوتبال لیگ دسته دوم برنده بازی راه بازگشت در فصل 3. سابق NFL دفاعی مقابله با براد culpepper در قرار داد دوم در Survivor: تعویض بازی در سال 2016. هیچ کس دیگری انجام شده قابل توجه هست.

به عنوان ورزشی جهانی باقی مانده است تعطیل با توجه به coronavirus the Survivor: برندگان در جنگ سه ساعت آخر است به هوا در روز چهارشنبه. نشان می دهد ارائه می دهد برخی از رقابت های ورزشی, تئوری بازی ها, روانی سختی و غیر قابل پیش بینی ما در حال از دست رفته از زندگی ورزشی.

که begs سوال: چرا ورزشکاران بهتر است در این بازی ؟

NHLers’ استفاده

تام Laidlaw سابق NHL defenceman که صرف 11 فصل با نیویورک رنجرز و پادشاهان لس آنجلس است جدید ترین ورزشکار به آن غلغله است.

در برامپتون, Ont., بومی است و همچنین اولین و تنها کانادا به نظر می رسد نشان می دهد. او رای دادند پنجم در سال 2019 را بازمانده: جزیره بت.

Laidlaw فکر می کند NHLers مجهز به رسیدگی به نشان می دهد و اشاره کرد که او احساس او بازی یک بازی جامد با وجود خروج زود هنگام.

“این بیشتر گرفتن ذهن خود را در اطراف آنچه که شما باید در مقابله با, در حالی که شما در خارج وجود دارد. شما در حال خواب در خاک شما در حال غذا خوردن برنج و نارگیل. این معامله واقعی است — هیچ فریب داد” Laidlaw گفت.

پس از یک قبیله سوئیچ در روز 12, Laidlaw سپس 60 در بر داشت خود را در طرف اشتباه از اعداد و تلقی شد به احتمال زیاد از این سه نفر باقی مانده از اصلی قبیله باقی می ماند وفادار به که اصلی داد. او بسته بندی ارسال می شود.

“مردم از من پرسید” آیا آنها شما را به مواد غذایی یا هر چیز دیگری؟’ من از دست داد 27 پوند زمانی که من در خارج وجود دارد.”

و پس: که NHLers به طور خاص می کند Laidlaw فکر می کنم چگونه است ؟

“[جو تورنتون است] نوع پسر است که مردم کشیده شده است. آنها مانند شخصیت او را و آره او می خواهم به خوبی انجام دهد. و چگونه در مورد هم تیمی خود را وجود دارد بیش از حد defenceman سوختگی? او که خوشحال-به-خوش شانس, شخصیت, و فقط میخوام رفتن با جریان. آنها به هر دو کردم که surfer مدیره ذهنیت چرا که آنها در حال گشت و گذار در خارج وجود دارد در سن خوزه” Laidlaw گفت.

در ضمن بازیکن Laidlaw گفت: بدترین-مناسب برای بازمانده ممکن است یک انتخاب واضح است.

“من فکر نمی کنم براد Marchand را انجام دهد که به خوبی. او را تشدید مردم آنقدر او خواهد بود رای داده است.”

تطبیق ذهنیت

بزرگترین موانع Laidlaw می بیند برای NHLers در بازمانده است تنظیم از تیم اول ذهنیت به یک رویکرد فردی است.

“هنگامی که شما در رسیدن به NHL مردم در حال رفتن به شب بد یا هر چیز دیگری, اما شما می دانید که هر کسی وجود دارد برای برنده شدن در این بازی. شما همه با هم کشیدن در همان طناب بازی را به نفع خود” Laidlaw گفت.

Laidlaw انباشته 25 اهداف و 139 کمک بیش از 705 بازی. او Wayne Gretzky هم تیمی به مدت دو سال در لس آنجلس.

تام Laidlaw سمت چپ حرکت هاکی Hall of Famer گلن اندرسون در نیویورک رنجر فارغ التحصیلان رویداد در ماه فوریه است. (مونیکا Schipper/گتی ایماژ برای Ronald McDonald House)

62 ساله در یک مزرعه بزرگ شد در روستایی انتاریو بیدار شدن از خواب در اوایل هر روز به شیر گاو است. او می خواست که استحکام به بازمانده — اما با کمی NHL لبه بیش از حد.

“هنگامی که شما به NHL, این چیزی است که بچه های قدیمی تر شما آموزش, شما می دانید, آن را یک بازی حذفی است و شما در حال تلاش برای برنده شدن وجود دارد یک مرد در مقابل net — شما شکستن بازوی خود را. شما سعی می کنید به او صدمه دیده است. این راهی است که ما بازی به بازی بازگشت و سپس” Laidlaw گفت.

“بنابراین من می خواستم به بازی همان راه است. من می خواستم به بازی یک بازی واقعا احترام بازی و به عنوان صادقانه یک بازی به عنوان من می تواند شناخت و کامل است که من در رفتن وجود دارد به نفع خود و هر آنچه که من تا به حال به انجام به پیروزی چیزی است که من می خواهم به انجام.”

تکامل از بازی کار می کند در برابر ورزشکاران

در طول سال بازمانده از تکامل یافته نشان می دهد که تاکید بر عناصر اساسی بقا در یک رشته جزیره به بیشتر از یک رقابت که در آن استراتژیست های حکومت و شرایط دشوار صرفا یک مانع است.

تماشای فصل خود را پشت Laidlaw گفت که او در مقدار استراتژیسازی.

“من فکر می کنم ورزشکاران فقط فکر نمی کنم که در راه است. این یک چیز طبیعی به مانند که فکر می کنم در حالی که این بازمانده superfans که باید آن را تماشا, همه, همراه, که تنها راه بازمانده است.”

Laidlaw در اصل استخدام توسط CBS تولید Jerry Bruckheimer است که او خواستار “بزرگ هاکی فن” بازی مسابقه شگفت انگیز با تیمی سابق. وقتی که سقوط کرد از طریق Laidlaw زخم در بازمانده.

و در حالی که سرنوشت نهایی خود را در این بازی نبود که متفاوت از بسیاری از ورزشکاران که سعی کردم Laidlaw گفت: بدون شک وجود دارد که آیا او می خواهم آن را به دیگری بروید.

“وجود دارد تنها 600 نفر در جهان است که تا به حال بازی بازمانده در 20 سال. در اینجا من در اینجا در این جزیره با تمام این بچه ها و همه چیز.

“بنابراین من قطعا می خواهم دوباره آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>