SALEM, N. H. — جو بایدن گفته است او نمی نیاز به پیروزی در اولین انتخابات ریاست جمهوری اصلی دولت در این کشور — و او را به مبارزه و مانند آن است.

بایدن بوده است و تاریکی در, نیوهمشایر, تلویزیون پس از سال جدید است. او کوچکتر از حضور در زمین در مقایسه با رقبای خود را به سختی طول می کشد پرسش از رای دهندگان و او را انتهایی در نظر سنجی اینجا.

بایدن را نیوهمپشایر خرید رسانه حوادث و به طور کلی رد پا نشان می دهد آن را به حالت اولیه گرفتن که نسبتا کوتاهی بنابراین او می تواند به طور موثر تر مسابقه سه تن دیگر قبل از سه شنبه.

سابق veep انتخاباتی تنش او را نمی, نوشتن, New Hampshire است که او بیشتر عمده تاییدیه در اینجا بیش از هر نامزد دیگر و بازدید آخرین جمعه و شنبه. اما در هفته های اخیر بایدن تشدید کرده است تمرکز خود را بر روی دو کشور که قفقاز bookend گرانیت دولت Feb. 11 اولیه — آیووا و نوادا — با توجه به کسانی که آشنا با کمپین استراتژی است.

نیوهمپشایر همواره دشوار دولت برای دموکرات. زمانی که او با توجه به 2016 داخلی نظرسنجی نشان داد او را به شدت وجود دارد — در بخشی به دلیل او می خواهد چهره کشور همسایه بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت. در حال حاضر بایدن چهره ساندرز و یکی دیگر از درب بعدی سناتور الیزابت وارن از ماساچوست همراه با سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک.

“واقعیت این است نیوهمپشایر اصلی دادگاه برای دو ردیف بالا نامزدها — به علاوه رژیم صهیونیستی است. پاتریک — و سه بار در یک کشور همسایه نامزد به رقابت پرداختند در نیوهمشایر, آنها برنده گفت:” استیو Schale که سر pro-بایدن فوق العاده PAC که بدون هماهنگی با مبارزه است. “آن نیز بسیار گران و ناکارآمد دولت برای برقراری ارتباط داده می شود 80 درصد از دولت این است که در بوستون رسانه های بازار است.”

Schale را در سرعت به صرف 5 میلیون دلار برای کمک به بایدن در آیووا ندارد زمان قصد رفتن در تلویزیون در, New Hampshire. اما از آن است که بیشتر احتمال دارد به انجام این کار در نوادا که در آن نظر سنجی که بایدن پیش در فوریه. 22 قفقاز. نوادا می تواند تابع به عنوان یک firebreak به سرعت ساندرز حرکت اگر او برنده آیووا و نیوهمپشایر.

بایدن این قلعه این است کارولینای جنوبی Feb. 29 اولیه که در آن او منجر بزرگ به دلیل قوی سیاه پشتیبانی می کند. Schale خلاصه آن این است: “رفتن به نوادا و کارولینای جنوبی, بازی Moneyball در سه شنبه ناب در روی نماینده نقشه. اگر برنی نمی تواند شروع به برنده رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی به نظر می رسد بسیاری مانند 2016.”

سناریو مشخص شده توسط Schale تکرار می شد توسط یک بایدن کمپین مشاور و مشاور دیگری آشنا با کمپین استراتژی است. و بایدن گفته است به همان اندازه در کمپین بلیزرز.

خواسته یکشنبه توسط یک خبرنگار محلی اگر او نیاز به پیروزی در نیوهمپشایر به امن نامزدی بایدن صراحت گفت: “نه,” قبل از اینکه به سرعت اضافه کردن “من فکر می کنم من می توانم برنده, New Hampshire. من برنده خواهد شد, New Hampshire.”

“من فکر می کنم شما کردم در نگاه اول چهار [رای گیری متحده] همه در یک بار هر دو قفقاز و همچنین دو مقدماتی,” او گفت:. “و من فکر می کنم که می آید از کارولینای جنوبی در پایان چهار است برای رفتن به … در املاک مشاجره به دریافت نامزدی.”

ساندرز کمپین می گوید بایدن تیم تنزیل اثر ساندرز چیدن حرکت اگر او شروع به برنده شدن زود است.

“اگر بایدن در می آید دوم در آیووا و دوم در نیوهمپشایر و آن را ما در برابر او هنوز هم ماندگار” یک ساندرز کمپین مشاور گفت. “اما اگر او سوم یا چهارم در آیووا و سوم یا چهارم در نیوهمپشایر هیچ کس تا کنون موفق به کسب نامزدی میاد که ضعف در هر دو این کشورها است. و سپس ما را به نوادا و برنده سه [اوایل متحده]. سپس آنچه را عمل کنید. مطمئن شوید که او به پیروزی در کارولینای جنوبی است. اما این شنبه قبل از سه شنبه پس از آن تاثیر نمی کند همه چیز به همان اندازه است. و سپس شما خواهید دید که چگونه از ضعف او است. و او پول ندارد.”

بایدن انتخاباتی است نسبت به دیگر ردیف بالا نامزدها تلاش می کند با جمع آوری کمک های مالی. کمپین مشاوران می گویند که این کمپین را به انتخاب های دشوار در مورد که در آن برای استقرار منابع محدود و به طور مداوم ارزیابی که در آن به صرف و چقدر — نشان می دهد او می تواند تغییر چرخ دنده ها به تمرکز بیشتر در نیوهمپشایر رفتن به جلو.

در مورد ساندرز کمپین از نظر نژاد یک بایدن کمپین مشاور به ذکر است که رای گیری به طور متوسط نشان می دهد تقریبا بسته آیووا مسابقه بین آنها و گفت که “اطمینان بیش از حد است مرگ انتخاباتی.”

به بایدن ستاد انتخاباتی مسابقه در آیووا به مراتب نزدیک تر از ساندرز’ کمپین اذعان می کند. و هر چند ساندرز پیشرو در نیوهمشایر آنها را ببینید سناتور ورمونت انجام بدتر در برابر بایدن در یک وضعیت که در آن همسایه سناتور شد و انتظار می رود برای ارسال یک فوران چاه نفت.

“با وجود این واقعیت است که وجود دارد دو کشور همسایه سناتور که باید در حال اجرا دور مقدماتی نیوهمپشایر جو بایدن دریافت کرده است و تقریبا در هر واحد عمده نیوهمپشایر تایید شده است و به طور منظم انتخابات در سه صفحه” بایدن را نیوهمپشایر سخنگوی Meira برنشتاین گفت و اشاره کرد که بایدن به حال فقط بازدید از دولت “به سختی یک هفته قبل از آیووا قفقاز” در ثبت نام امور خارجه اهمیت.

اما این سفر در سمت چپ برخی از رای دهندگان عادت کرده اند به مقدار زیادی از خرده فروشی فعالیت سیاسی مایل بیشتر. در یک وضعیت که در آن شهروندان انتظار سالن های شهر و این فرصت را به فلفل نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با سوالات بایدن را شکسته و با سنت نه درگیر شدن در بسیاری از عقب و جلو با شهروندان است. مبارزات انتخاباتی خود می گوید رای دهندگان رایگان به صحبت کردن با او را در طناب خط پس از حوادث که در آن او طول می کشد عکس های سلفی و سوالات و بحث های کوچک در اندازه گیری برابر با اغلب سپاسگزار رای دهندگان.

بایدن سکوت در پرداخت رسانه ها شده است بیشتر آشکار. وقتی که می آید به آگهی های تلویزیونی, یک کمپین قرار می دهد پول خود را که در آن دهان خود را است — و بایدن سکوت کرده بود برای اولین بار چهار ماه از سال در نیوهمپشایر تلویزیون. تنها در روز دوشنبه انجام مبارزات انتخاباتی شروع به خرید آگهی زمان قرار دادن پایین $105,000 این هفته یکی دیگر از $90,000 هفته بعد و $15,000 بیشتر برای هفته های اولیه با توجه به تبلیغات, تجزیه و تحلیل تبلیغ ردیابی شرکت است.

این بایدن کمپین صرف و محفوظ تبلیغ بیشتر زمان در اوایل متحده: 1.8 میلیون دلار در آیووا $667,000 در نوادا و $1 میلیون نفر در کارولینای جنوبی است. برخی از این ایالت کارولینای جنوبی پول یک کمپین مشاور گفت: می توان منتقل شده به نیوهمپشایر اگر بایدن همچنان غالب در سابق و اگر بیشتر پول می تواند کمک به در دوم.

در مقایسه با بایدن ساندرز صرف و محفوظ $2.1 میلیون نفر در آگهی های تلویزیونی در, New Hampshire. وارن صرف است که 1.5 میلیون دلار از Jan. 1 از طریق در حال حاضر. دیگر ردیف بالا نامزد در دولت پیت Buttigieg شده حدود 1.8 میلیون دلار در آگهی های پول — در علاوه بر این به $600,000 از VoteVets سیاسی کمیته از طرف او پس Dec. 31.

نسبت به خود و مخالفان خود را’ سفر به اوایل متحده بایدن صرف تناسب زمان کمتر در نیوهمپشایر به عنوان به خوبی.

با توجه به نامزد ردیاب برای نیوهمپشایر NBC وابسته بایدن تا به حال 35 حوادث در کشور بسیار پایین تر وارن که تا به حال 60 وقایع است. ساندرز تا به حال 65 حوادث و Buttigieg 70.

در آیووا اما بایدن برگزار شد 102 حوادث است که بیش از وارن اما کمتر از دو ساندرز و Buttigieg با توجه به Des Moines, ثبت نام نامزد ردیاب برای آیووا.

تمام ردیف بالا داوطلبان سفر کرده اند نوادا کمتر از دو نفر دیگر در اوایل متحده است. اما تعداد سفرهای تقسیم آنها شده است به مراتب کوچکتر با بایدن رفتن هشت بار Buttigieg نه و وارن و ساندرز 10 بار هر با توجه به نوادا مستقل نامزد ردیاب.

بایدن این کمپین حضور در زمین در نیوهمپشایر نیز نسبتا کوچک در مقایسه با مخالفان خود. او 55 کارکنان در نیوهمپشایر حدود نیمی از اندازه از دیگر جلو دونده در مسابقه. این کمپین به تازگی شروع استخدام پرداخت میدان سازمان که برای 15 دلار در ساعت را تقویت تلاش ها برای دست کشیدن بر روی درب و تماس با رای دهندگان.

محلی ناظران سیاسی اشاره کرد که محل که در آن آنها در حال استخدام غیر معمول است و می تواند نشانه ای از بدون زرق و برق شور و شوق — Nashua, دولت دومین شهر بزرگ و دموکراتیک دژ با سابقه قوی فعالیت که در آن داوطلبان باید در آینده در droves. در حالی که بایدن انتخاباتی اشاره می کند که ساندرز کمپین نیز آگهی برای پرداخت کارکنان خنثی ناظران در دولت می گویند ساندرز مردمی ارتش توانمند است در مقایسه با بایدن ،

سطح انرژی کم بود روز یکشنبه زمانی که وزیر سابق امور خارجه برگزار شد بایدن رویداد در دولت بزرگترین شهر منچستر. کری برنده این شهر که او انجام نیوهمپشایر در سال 2004 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه اما تنها دو دوجین مردم نشان داد تا به وزیر سابق امور خارجه مودب گلف کف زدن است که به طول انجامید حدود چهار ثانیه پس از 20 دقیقه سخنرانی. یکی از شرکت کنندگان, که گفت که او هنوز یک بایدن حامی شوخی پس از آن که او فقط آمده برای قهوه رایگان.

حتی برخی از بایدن بزرگترین حامیان محلی اعتراف او نیست انتخاب اول خود را. آنها به دنبال به جلو در کارولینای جنوبی برای دیدن است که هر دو بهترین شانس برنده شدن نامزدی و ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

فقط قبل از حمایت بایدن در اوایل این ماه لایحه شاهین یک دولت رسمی که دموکرات ایالت جین شاهین تاسف است که مایکل بنت نبود انجام بهتر در پای صندوقهای رای است.

“من بسیار به شدت مایکل بنت — وجود دارد یک بخشی از من است که معتقد است او کسی است که امریکا باید انتخاب کنید” شاهین در مصاحبه ای گفت: در بنت رویداد. “اما من نیز به حکومت با سر من نیست قلب من است. شما می دانید بنت کردم قلب من است.”

اما دو هفته بعد شاهین معرفی بایدن در مقابل مخاطبان از بیش از 200 نفر بسته بندی شده در داخل تربیت بدنی در مدرسه ابتدایی محلی که در آن او برافراشته در برابر رئیس جمهور تهمت و جمهوریخواه میچ مک کانل سناتور..

“بهترین شانس ما برای خلاص شدن از مک کانل است جو بایدن” او فریاد زد: به میکروفون به عنوان مخاطبان را تشویق می کردند. “من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مستقل و جمهوری خواهان را به من نزدیک شد و گفت:” لطفا به من کسی را به رای دادن. لطفا به من به کسی رای بدن.’ و این است که جو بایدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im