چرا ایتالیایی ها تست مثبت پس از علائم طولانی رفته ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رم—ایتالیایی سخنگو الساندرو Politi شوکه شده بود که او آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 11. او و دیگر همکارانش بودند swabbed از فراوانی از احتیاط پس از یک همکار قراردادی ویروس. 30 سال بود و کمی تب و گلو درد اما هیچ یک از تنگی قفسه سینه و یا دیگر کابوس علائم بسیاری رنج برده اند.

زیر ایتالیایی موسسه بهداشت دستورالعمل برای آزاد کردن کسی از خود انزوا Politi تست شد دوباره دو هفته بعد از مثبت سواب. اما تب-رایگان و بدون علائم در همه, او مثبت آزمایش یک بار دیگر. آزمون انجام شد یک هفته بعد 21 روز پس از تشخیص خود و او هنوز تست مثبت برای ویروس. در حال حاضر 30 روز بعد Politi فقط آزمایش مثبت دوباره تماس به سوال چقدر طول رمان coronavirus باقی می ماند در بعضی افراد در سیستم و اینکه آیا ممکن است نقش مهمی در, چرا با وجود یک ماه شدیدی مستند ایتالیا فقط نمی تواند به نظر می رسد به لرزش ویروس.

شر است و یک مطالعه دیگر که شامل افراد با خفیف یا بدون علائم است که در ادامه به تست مثبت طولانی پس از دو هفته استاندارد قرنطینه به پایان رسید باعث شده است تا شمال منطقه لومباردی به تجدید نظر خود را قرنطینه دستورالعمل وجود دارد و به طور بالقوه پیامدهای عمیقی برای هر کشور از جمله ایالات متحده آمریکا در جستجوی راهی برای پایان دادن به اقتصاد خرد کردن مستندات.

لمباردی, ایتالیا, ثروتمندترین منطقه است که در آن شیوع آغاز شد در این کشور است. آن را تا بیش از 60,000 نفر از ایتالیا حدود 160,000 موارد و 60 درصد از این کشور را بیش از 20 ، 000 مرگ و میر. روز شنبه, میلان, به تنهایی وارد شده به عنوان بسیاری از مرگ و میر در یک روز به تمام منطقه اطراف رم ثبت کرده است پس از وقوع آغاز شد و در فوریه. 25.

با شروع این هفته هر کس در این منطقه لمباردی که تست مثبت یا که نمایش علائم و گفته است به خود منزوی در ازای یک سواب در حال حاضر باید خود جدا برای 28 روز دو بار CDC و WHO توصیه از دو هفته است.

ماسیمو Galli, مدیر پزشکی و علوم بالینی وزارت سککو بیمارستان در میلان می گوید که این واقعیت است که برخی از افراد دیگر را برای ریختن به این ویروس می تواند به همین دلیل آن است که مصرف تا زمانی برای ایتالیا که مسطح منحنی در عفونت بیش از 10 روز پیش شروع به دیدن یک کاهش شدید در موارد.

“سیاسی است نه یک مورد جدا” گالی گفت: در روز یکشنبه. “ما نیاز به درک چگونگی عمل به جلوگیری از بدترین. مصرف میلیون ها نفر از سواب غیر ممکن است اما اقدامات متقابل و راه حل را باید یافت زیرا بیماران مانند Politi کاملا بدون علامت یا نه بسیار علامتی اما به طور کامل مثبت بعد از چند روز مشکل هستند.”

اضافی هوشیاری به خصوص مهم است که ایتالیا شروع به لغو محدودیت در سراسر کشور خود را مستند آغاز شده است که 10 مارس. “در حال حاضر که ما شروع به فکر کردن در مورد راه اندازی مجدد ما باید کاملا اجتناب از شرایط و موقعیت هایی که می تواند ما را در بحران جدی دوباره” گالی گفت.

لومباردی بهداشت و وزیر رفاه Giulio Gallera گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه که با وجود انتقاد بسیاری از آنچه احساس overreaction تصمیم به قرنطینه می آید از این واقعیت است که هیچ کس واقعا نمی داند چه مدت افراد آلوده اقامت مثبت و یا چه مدت آنها مسری هستند.

هیچ قابل اعتماد آنتی بادی آزمایش شده اند قادر به حتی تعیین اینکه آیا یا برای چه مدت کسانی که آلوده می شوند سیستم ایمنی هستند. “بسیاری از مردم وجود دارد که هنوز تست مثبت پس از 14 روز” Gallera افزود که وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که علائم اما نیست تست شده در همه, اما کسانی که به احتمال زیاد ویروس. اگر این افراد خود جدا برای تنها دو هفته خود به خود بر فرض آنها COVID-19 و سپس دوباره آنها در واقع می تواند خاموش پخش زیرا آنها فکر می کنم آنها سیستم ایمنی هستند.

مقامات به خصوص نگران کسانی که در این منطقه وسیع زیرزمینی جمعیت مهاجر—بسیاری از چین—که به عنوان مستند نشده کارگران نگه داشته اند و حتی پایین تر پروفیل در طول بیماری همه گیر. لومباردی در اروپا را ونرخ اتصال به چین پس از ایتالیا امضا به جاده ابریشم جدید پروژه از یک سال پیش. روزانه چند پرواز بین میلان و شهرستانها چینی اضافه شد در پاییز به منظور تسهیل پر سود کسب و کار جدید می پردازد که به راحتی توضیح می دهد که چرا لمباردی شد, بزرگترین کانون در خارج از چین زمانی که این بیماری همه گیر در ماه فوریه آغاز شد.

این معاملات نیز باعث یک شبکه از کارگران که تحت رادار بسیار شبیه به ایتالیا پوشاک منطقه خارج از فلورانس که بزرگترین کشور ثبت شده و ثبت نشده جمعیت مهاجران چینی. جامعه قابل ملاحظه ای کم تعداد تایید COVID موارد به احتمال زیاد به دلیل مقدار از ایتالیا را گسترده جامعه چینی شروع به قفل کردن در جوامع خود را قبل از ملت را در مارس 10. بسیاری از مردم نیز بازگشت به چین که شیوع شروع وجود دارد قبل از پرواز ممنوع شد.

ایتالیا قرار است به شروع فاز دوم از مستند در مارس 3, اما در لومباردی هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 بین در حال حاضر و پس از آن خواهد شد در حال حاضر به ماندن به شدت قرنطینه برای 28 روز برای جلوگیری از موج دوم این بیماری است.

دکتر گالی معتقد است که اگر افراد آلوده بدون علامت و یا کسانی که ریختن ویروس به آرامی در حال کمک به ادامه گسترش ویروس است که منجر به این مشکل که با ایتالیا تا به حال در کاهش مرگ و میر به شدت نگه داشتن آنها را قفل شده است و تنها گزینه است.

گالی نیز کمک کرده است لمباردی موسسه تهاجمی تر تست در منطقه جلوتر از لغو برخی از محدودیت. “اطلاعات نوسان بر اساس تعداد سواب اما وجود حداقل 10 برابر بیشتر مثبت وجود دارد که در ادامه به گسترش ویروس” گالی گفت. بیش از آخر هفته بیش از دو برابر تعداد معمول از آزمايشات انجام شده در میلان که دیده می شود افزایش موارد در روز های اخیر.

جیووانی Toni رئیس, ایتالیایی, سلامت برتر, موسسه گفت که برخی از این دلیل است که خانواده ها با هم زندگی می کنند و حتی افرادی در همان مشاع به احتمال زیاد آلوده یکدیگر ندانسته. هنگامی که یک فرد شروع به نشان دادن نشانه آن است که اغلب بیش از حد دیر است.

“انتقال انجام داد پس از مستند” او گفت:. “این به این معنی است که پس از مستند برداشته شده است وجود دارد هنوز هم می شود یک دنباله از طولانی موارد است. وجود دارد هنوز هم می شود دوره کمون برای کسانی که نمی دانم آنها این بیماری که گسترش آن را ندانسته.”

اما Toni متقاعد شده است که بالا بودن تعداد موارد ایتالیا هنوز سیاهههای مربوط به هر روز در حال افرادی که آلوده شدند تا به 20 یا 30 روز پیش اساسا کسانی که ریختن این ویروس به سرعت. و به عنوان مثل در 20 روز زمان—مارس 3, زمانی که فاز دوم قرار است برای شروع—سطح تایید عفونت باید فروکش اما هنوز هم می تواند بیشتر عفونی مردم در گردش.

او با اشاره به کاهش بستری شدن در بیمارستان مردم انتوبه و فرستاده شده به بخش ICU و بهبود سریع تر به عنوان یک نقطه خوش بینی “بدون شک در مورد آن این سیگنال های مثبت است که باید ثابت شود.” اما او هشدار میدهد: “این بدان معنا نیست که ما همه در حال حاضر این است که هنوز فاز 1.”

Politi می گوید او را به ماندن در قرنطینه به عنوان طولانی به عنوان آن طول می کشد برای تست منفی دو برابر آن چیزی است که ایتالیایی نظام سلامت نیاز به برای کسانی که آزمایش مثبت برای ترک خود انزوا. جایگزین برای هر کسی که می شکند قرنطینه است بازداشت و به پنج سال زندان محکوم شد.

“من نگه داشتن به خودم بپرسید اگر بعد از 30 روز یا بیشتر من هنوز مثبت با بار ویروسی نظری فوق العاده مسری چگونه بسیاری از ما در ایتالیا شبیه به این؟” Politi عجایب. “در پرتو این واقعیت است که وجود داشته اند بسیاری از موارد مثبت حتی 40 روز پس از پایان علائم چگونه بسیاری از وجود دارد که در حال آزمایش نشده اما پس از 14 روز قرنطینه در اطراف و آلوده کردن دیگران و یا حتی خود را در معرض خطر خود زندگی می کند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>