چرا فروشگاه ها مشروب ضروری خدمات در میان coronavirus همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

از دولت انتاریو را برای گنجاندن در فروشگاه های مشروبات الکلی به عنوان یک ضروری خدمات مجاز به اقامت در آن زمان از coronavirus مجموعه ای خاموش طوفان آنلاین.

بسیاری از سوال که چرا الکل فروش خواهد بود و مجاز به ادامه میان اورژانس بهداشت جهانی.

اما با 3.2 درصد از جمعیت داشتن گزارش سوء استفاده از الکل یا وابستگی و نزدیک به 15,000 مرگ و میر منتسب به الکل کانادایی ها از دست رفته نقطه — تعدادی از نقاط به گفته کارشناسان.

ادامه مطلب: آنچه ضروری است ، پس از مواد غذایی آن بستگی دارد که در آن شما زندگی می کنند در کانادا

“وابستگی به الکل می تواند از نظر روانی و فیزیولوژیکی. اگر عرضه قطع شده است که برای جمعیت از مردم آن را می توان به طور بالقوه فاجعه بار گفت:” ایلین Hyshka یک محقق و استاديار با دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه آلبرتا.

“هر کس با استفاده از الکل اختلال که دور از نوشیدن را تجربه عوارض پزشکی, اما به نسبت کوچکتر است که می تواند تهدید کننده زندگی” Hyshka توضیح داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها می توانند به عقب نشینی است که می تواند باعث تشنج و دیگر متفاوت روانپزشکی عوارض است.”

شیوع کروناویروس: فورد می گوید لیست از کسب و کار است که باز باقی خواهد ماند را می توان تنظیم

شیوع کروناویروس: فورد می گوید لیست از کسب و کار است که باز باقی خواهد ماند را می توان تنظیم

کانادا سیستم بهداشت و درمان است که در حال حاضر تحت فشار بسیار زیاد.

هجوم COVID-19 موارد رانده است بخش هایی از کشور, نگاهی به راه های جدید برای دیدار با تقاضا برای درمان مهار و تست. در برخی از استان ها و پزشکان و آورده شده اند برای خروج از بازنشستگی. در دیگران تخصصی پرستاران هستند که به سرعت در حال باز آموزی و مستقر کرده که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است.

برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال عملیاتی کردن پارکینگ, تست, مردم با علائم خفیف تنفسی ویروس در یک درایو از طریق راه اندازی.

به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو قرار داده و آن را در روز سه شنبه COVID-19 است “بزرگترین بحران بهداشت عمومی در کشور ما تا کنون دیده ام.”

آن را با قرار دادن در کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی به آزمون گفت: Craig Janes مدیر دانشگاه واترلو در دانشکده بهداشت عمومی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

برای یک سیستم اجرا می شود که “بسیار نزدیک به ظرفیت” در شرایط عادی او می گوید: افزایش تقاضا غافلگیری بسیاری از.

ادامه مطلب: برای مردم در بهبود اعتیاد خود انزوا در میان coronavirus می تواند مضر

“من فکر می کنم هر کس که کمی پا به حالت صاف با سرعت که در آن این همه گیر بر ما آمده است,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کانادا برخی از افزایش ظرفیت اما نه خیلی زیاد. این یک نگرانی بسیار واقعی. به همین دلیل ما در حال گرفتن مستندات چرا که ما نمی خواهیم برای دیدن این نوع موج است که پزشکان تصمیم گیری در مورد کسی که زندگی می کند و کسی که می میرد.”

در حالی که این تصمیم به نگه داشتن مشروب فروشگاه باز است “پیچیده” یک رانندگی بیشتر مردم به اورژانس و درمانگاه است “آخرین چیزی که ما می خواهیم با چه خبر است,” او گفت:.

“این زمان به بعد اخلاقی در مورد این” Janes گفت. “مردم وجود دارد که بستگی به الکل, برای بهتر یا بدتر شدن است و ما نمی خواهید به آنها را در یک موقعیت که در آن آنها در حال قرار دادن فشار بر روی یک سیستم است که در حال حاضر در ظرفیت.”

کانادا بيمارستان بریس برای افزایش COVID-19 موارد

کانادا بيمارستان بریس برای افزایش COVID-19 موارد

در سال 2017 میزان بستری شدن در بیمارستان ایجاد می شود به طور کامل توسط الکل در کانادا قابل مقایسه با میزان بستری شدن در بیمارستان برای حملات قلبی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Canadian Centre for استفاده از مواد مخدر و اعتیاد (CCSUA).

از کسانی که بزرگسالان میانسال بین سنین 45 تا 64 ساخته شده است تا نیمی از این موارد است. افراد مسن نیز بیشتر احتمال دارد به طور جدی بیمار از COVID-19 هستند و در معرض خطر مرگ است.

اما خطرات مرتبط با بسته شدن فروشگاه ها مشروب فراتر از کسانی که در حال حاضر مبارزه با اعتیاد گفت: کاترین Paradis پیشرو متخصص در الکل در CCSUA.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این هفته کانادا دیده می شود قطره ای از اطلاعیه ها از premiers سفارش به اصطلاح خدمات غیر ضروری به نزدیک به محدود کردن گسترش از coronavirus. تدریجی سفت استانی اقدامات است باعث حملات وحشت-خرید در سراسر کشور از جمله الکل.

ادامه مطلب: کانادا سیستم های سلامت ramping تا برای آماده سازی برای امکان هجوم coronavirus بیماران

زمانی که کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرد این استان در سه هفته “مکث” برخی از Quebecers با عجله به خط خارج استانی اجرا فروشگاه ها مشروب باعث آژانس مسئول به سرعت روشن است که فروشگاه باز خواهد ماند.

“وحشت-خرید از انباشت آن می تواند به علت نوشیدن بیش از حد” گفت: Paradis.

“ما دریافتیم که برای بسیاری از مردم داشتن بیشتر الکل در محیط فوری خود را افزایش فرکانس خود را از نوشیدن و مقدار الکل مصرف می کنند در هر مناسبت است.”

کانادا کم خطر نوشیدن الکل دستورالعمل های توصیه بیش از 10 نوشیدنی در هفته برای زنان (بیش از دو روز) و بیش از 15 نوشیدنی در هفته برای مردان (بیش از سه روز).

آن چیزی است که کانادایی ها باید به یاد داشته باشید در طول این زمان غیر قابل پیش بینی گفت: Paradis به دلیل خطرات پشت الکل به طور منظم تغییر نکرده فقط چون ما روز به روز کرده است.

“الکل معمولی است کالا را در اطراف خانه های ما در حال حاضر,” او گفت:.

“این نه فقط کسانی که با استفاده از الکل اختلال است. پس از چند نوشیدنی ما رفلکس همان نیست ما توانایی واکنش نشان می دهند از دیگر همان نیست. هنگامی که شما در نظر بگیرید که در یک وضعیت زمانی که خانواده ها با هم 24/7 حتی در میان منظم نوشیدنی وجود دارد یک فرصت برای اثرات مضر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: Quebec برتر تعطیل استان

شیوع کروناویروس: Quebec برتر تعطیل استان

سازمان بهداشت جهانی می گوید که در طول زمان بحران بلایای طبیعی و جنگ و شیوع — خطر خشونت مبتنی بر ميگيرد. در چین پس از آن که کانون coronavirus شیوع Axios یافت می شود که تعدادی از خشونت موارد گزارش شده به پلیس محلی سه برابر شده در فوریه در مقایسه با سال قبل از.

فعالان ادعا می کنند وجود دارد این یک نتیجه مستقیم از دقیق مستند اقدامات مجبور بر این کشور به غرفه این ویروس گسترش یافته است.

“الکل است که در ارتباط با بسیاری از بیماری های مزمن,” او گفت:. “این مهم است برای ارتباط با عشق آنهایی که شما احساس می کنید ممکن است در معرض خطر. این یک نگرانی واقعی در حال حاضر.”

در نهایت تصمیم به نگه داشتن الکل موجود به کانادا نمی, سیاه و سفید, Paradis گفت: اما این حرکت برای هم بودن.

“در بسیاری از منطقه خاکستری. ما نمی دانیم که متغير قرار داده و به معادله است که رهبری دولت ما به این تصمیم که آیا از منظر اقتصادی و یا دیدگاه سلامت,” او گفت:.

“الکل و چندبعدی است و اثرات نوشیدن هستند بیش از حد. ما نیاز به گرفتن همه که در نظر میگیرد.”

— با فایل های از کانادا مطبوعات

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>