هیچ برنامه های. هیچ ناآشنا رای گیری تجهیزات. و رای دهندگان ثبت نام و رأی گیری بر روی کاغذ.

نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه در روز سه شنبه است که به ظاهر آماده برای جلوگیری از هر گونه آیووا-سبک خرابی های فنی و همچنین خطر حملات سایبری. اما به عنوان آخرین روز دوشنبه bungled دموکراتیک حزبی نشان داده هر نوع انتخابات تکنولوژی باعث ایجاد خطرات ناشی از اشکالات قطع و یا خطاهای کاربر. و در حالی که اکثر مشکلات از جمله تغییر نمی دهد واقعی انتخابات نتایج آنها می تواند به اندازه کافی برای پرتاب این روند را به هرج و مرج, به خصوص در یک سال و زمانی که دموکرات ها در لبه ملی و مقامات امنیتی گفته اند که آنها انتظار می رود برای دیدن بیشتر روسیه دخالت.

این چیزی است که به سازمان دیده بان را برای زمانی که دموکرات ها و جمهوری خواهان رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه:

است نیوهمپشایر ،

دولت انتخابات مقامات می گویند آنها با این استدلال که آنها گرفته اند و مراحل را به اطمینان حاصل شود که حتی نسبتا کوچک بخشی از سیستم خود را که بستگی به رایانه های محافظت از هک یا خرابکاری.

“ما اعتقاد داریم که مناسب حمایت در محل برای ما سیستم های الکترونیکی, اما ما درک می کنیم که هر چیزی که الکترونیکی دارای پتانسیل از هک شدن و بنابراین ما هوشیار و ما آماده برای مقابله با هر آنچه که می آید ما” معاون وزیر خارجه دیوید Scanlan در مصاحبه ای گفت:.

بسیاری از کارشناسان خارج از توافق رسیدند. نیوهمپشایر تکیه بر پرونده های کاغذی برای چک کردن در و رای دهندگان برای مثال “قطعا باید کوچک شدن سطح حمله گفت:” گرگوری میلر از بنیانگذاران و رئیس اجرایی از OSET موسسه که طرفداران به صورت منبع باز انتخابات, تجهیزات.

دو دلیل برای اطمینان: دولت محلی و مقامات انتخابات — نه احزاب سیاسی که در آیووا — خواهد شد در حال اجرا در این اولیه. و هر دو رای گیری و شمارش برگزار خواهد شد با استفاده از آشنا تجهیزات شده است که در جای خود برای سال, بر خلاف عجله کد برنامه تلفن که باعث فاجعه برای آیووا دموکرات.

علاوه بر این, رای گیری در نیوهمپشایر می گیرد بر روی کاغذ است که کارشناسان امنیت سایبر در نظر گرفتن حداقل مداخله مستعد انتخابات فن آوری است.

“ما خوش شانس است که ما باید برگه کاغذ برای همه ما رای” سناتور. جین شاهین (D-N. H.) است که برای انتخاب مجدد در سال جاری گفت: POLITICO.

همه نیوهمپشایر رای دهندگان رای دادن با برگه کاغذ که آنها هم علامت با دست با قلم و یا مداد یا غیر مستقیم با استفاده از صفحه نمایش لمسی دستگاه رای گیری. انتخابات کارگران در بسیاری از حوزه های رأی گیری و سپس اجرای هر دو نوع از رای گیری از طریق دستگاه اسکن برای شمارش و ثبت آرا قبل از انتقال این داده ها به مرکزی انتخابات در کنکورد.

تقریبا یک سوم از نیوهمپشایر شهرهای نبرند کامپیوتری اسکنر در دسترس نباشد و تعداد برگه های رای خود را با دست.

علاوه بر تمام حوزه های رأی گیری با استفاده از چاپ ثبت نام لیست برای بررسی رای دهندگان به جای قرص و یا لپ تاپ است که تجربه کرده اند مرموز شکست در کشورهایی مانند کارولینای شمالی. (چند جوامع در حال خلبان-تست تبلت ها در این سال Scanlan گفت: اما آنها هنوز هم نیاز به حفظ کاغذ لیست رای دهندگان بیش از حد.)

بنابراین ما باید چیزی برای نگرانی در مورد ؟

نه کاملا. نیوهمپشایر هنوز هم تا به برخی از اهداف که به ویژه آسیب پذیر به هک — آرایه ای از وب سایت که انتخابات محلی دفاتر با استفاده از گزارش خود نتایج غیر رسمی. دستکاری با این سایت نمی گذارد رسمی ایالت در مجموع اما می تواند مجموعه ای خاموش گسترده سردرگمی در مورد کسی که واقعا برنده اصلی شبیه به اختلافات میان دموکرات ها در مورد که غالب در آیووا.

دولت نمی کند مجموعه هر شرایط امنیتی برای این دولت های محلی و وب سایت های که بدان معنی است که برخی از اجرا می تواند آسیب پذیر نرم افزار منسوخ شده و یا با استفاده از گواهینامه های امنیتی.

به گفته این شرکت امنیتی مک آفی, 90 درصد از county وب سایت ها در دولت استفاده نمی کنید .gov نام دامنه یک گام است که مقامات فدرال توصیه می کنیم به دلیل آن است که اعتماد نشانه ای از یک مقام رسمی دولت منابع. و 30 درصد از شهرستانهای فاقد یک شکل اولیه از وب سایت رمزگذاری به نام “HTTPS” است که محافظت از ترافیک وب از رهگیری.

جان مورگان یک دموکرات نیوهمپشایر سناتور ایالت و سایبری کارشناس گفت: “اکثریت قریب به اتفاق ما شهرها و شهرداری ها در حال باز برای حمله به” و این که “ما در حال انجام تقریبا به اندازه کافی به این تهدید جدی است.”

“آن دسته از اشخاص هستند واقعا چپ به دستگاه های خود را به منظور مطمئن شوید که آنها را حمایت در محل گفت:” مورگان ارشد مدیر عملیات امنیتی در فضای سایبری که شرکت منطقه 1 امنیت.

او اضافه کرد که “اکثریت قریب به اتفاق ما شهرها و شهرداری ها در حال باز برای حمله به.”

نظارت بر دولت های محلی’ وب سایت است که “احتمالا منطقه ای که ما واقعا فکر نمی زیادی در مورد” Scanlan اذعان کرد. “این یکی از آن مناطق است که در این نقطه شده است کمی بیشتر پایین لیست اولویت است.”

او گفت: مقامات دولت انجام “استرس به طور کلی اهمیت امنیت سایبر” در طول جلسات آموزشی برای انتخابات محلی داوطلب.

کسانی که سایت های محلی ممکن است تنها در صورت تلاش هک. شایعات دروغ در مورد نتایج آنها’ دقت و همچنین می تواند باعث مشکلات.

دروغ است “یک تهدید” گفت: مورگان که اشاره کرد که گسترش اطلاعات نادرست است و یک مقدار بیشتر روش مقرون به صرفه برای خصمانه دولت-ملت از تلاش برای نقض دولت در انتخابات زیرساخت ها است. او آن را به نام “موذی ترین تهدید است که ما.”

شاهین گفت: سیاسی است که او نگران بود در مورد این دروغ عملیات و می خواستم برای دیدن “تلاش بیشتر” را به یاد رای دهندگان در مورد آنها.

خواسته در مورد امنیت سایبر در گفتگو با مقامات محلی او گفت: “ما در روند صحبت کردن با آنها در حال حاضر.”

دیگر اهداف بالقوه شامل, نیوهمشایر, دولت, انتخابات, وب سایت و یا ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده. (هر چند نظرسنجی کارگران را با استفاده از کاغذ لیست به بررسی مردم هکرها می تواند فاسد منبع اطلاعات جلوتر از زمان با هک کردن پایگاه داده.) امنیت ملی گفته است که هکرها روسیه جستوجو کرد انتخابات-سایت های مرتبط — و در برخی موارد رای دهندگان پایگاه داده — در تمام کشورهای 50 قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 هر چند مقامات تایید کرد و تنها یک نقض در ایالت ایلینوی است.

“حملات در ثبت نام رای دهندگان زیرساخت قطعا در محدوده آنچه که دشمنان ما ممکن است در نظر” گفت: Dan Wallach, یک علوم کامپیوتر استاد در دانشگاه رایس است.

به عنوان یک نتیجه متحده شده اند سخت شدن پایگاه داده های خود را از طریق تست نفوذ و آسیب پذیری ارزیابی. Scanlan گفت که نیوهمپشایر در زمان این مسئله بسیار جدی است. دولت انجام روال آسیب پذیری چک در پایگاه داده و انجام “گسترده” آموزش برای افرادی که مجاز به آن دسترسی داشته باشید که باید با استفاده از کلمات عبور پیچیده و اضافی کد امنیتی تولید شده توسط یک نرم افزار و یا یک پیام به صورت متن.

از سوی دیگر, New Hampshire است outlier در رد عمده انتخابات اقدام امنیتی است که بسیاری از کشورهای دیگر به تصویب رسید: وزیر امور خارجه ویلیام گاردنر مقاومت کرده است فعالان’ تماس به انجام پس از انتخابات ممیزی که به منظور بررسی دقت و جدول نتایج با مقایسه آنها را با کاغذ اصلی پرونده است.

آنچه که دولت انجام برای آماده سازی ؟

برای کمک به مقامات محلی انجام امن اولیه Scanlan را انجام شش جلسات آموزشی در سراسر کشور در ماه های ژانویه و میزبانی آموزشی برای افرادی که قادر به حضور این فرد در حوادث. نیوهمپشایر است همچنین شرکت در به اصطلاح میز تمرینات اجرا خارج از کارشناسان که در آن آنها باید پاسخ دهند به شبیه سازی بحران های خود را به آزمون اضطراری برنامه.

“اگر چیزی اتفاق می افتد با ما سیستم های الکترونیکی, New Hampshire خواهد خود را انجام انتخابات بدون در نظر گرفتن” Scanlan گفت: با توجه به در دسترس بودن کاغذ پشتیبان گیری. “ما به طور کامل انتظار می رود که ما در حال رفتن به خوب انتخابات آینده با جامد خوب رای دهندگان.”

New Hampshire در واقع بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر برای اجرای امن انتخابات اما کارشناسان امنیت سایبر خواهد بود و از نزدیک به تماشای چندین جنبه از دولت زیرساخت برای مشکلات بالقوه است. آنها نیز گفت: این یک چیز مطمئن است که تمام نظرسنجی کارگران خواهد وحی, دنبال, دولت, امنیت, آموزش.

“حتی با حسن نیت مردم آن را سخت برای برقراری ارتباط به طور موثر تمام تفاوت های ظریف از امنیت کامپیوتر در یک جلسه آموزشی گفت:” دانکن Buell, کامپیوتر, استاد علوم و رای گیری کارشناس امنیت در دانشگاه کارولینای جنوبی که تا به حال ارائه شده prescient, هشدار در مورد مشکلات بالقوه با آیووا رای-گزارش برنامه.

آیا بزرگترین نگرانی ها ؟

آنها شامل ماشین های رای گیری است که یک اقلیت رای دهندگان استفاده خواهد شد در روز سه شنبه.

در حالی که اکثر رای دهندگان نیوهمپشایر را با دست علامت برگه کاغذ دولت نیز مستقر الکترونیکی ماشین های رای گیری برای رای دهندگان معلول و کسانی که دستگاه های کشیده شده اند انتقاد از کارشناسان سایبری پس از ایالات در سراسر کشور باید آنها را به تصویب.

این دستگاه به نام های رای مارک دستگاه اجازه رای دهندگان را انتخاب کنید انتخاب خود را بر روی یک صفحه نمایش لمسی کامپیوتر که پس از آن چاپ انتخاب خود را در یک رای کاغذی. نیوهمپشایر با استفاده از یک سیستم به نام One4All یک نوع از منبع باز نخست III سیستم رای گیری.

برخی از کارشناسان امنیت سایبر را مورد انتقاد رای مارک دستگاه گفت اعتماد خود را بر روی کامپیوتر و تکنولوژی باعث می شود آنها را در معرض هکرها که می تواند دستگاه های ثبت و چاپ انتخاب اشتباه است. طرفداران دستگاه های پاسخ دهند که رای دهندگان همیشه می توانید بررسی کنید که رسمی چاپ مطابقت با آنچه آنها انتخاب شده بر روی صفحه نمایش است اما تحقیقات نشان می دهد که این اتفاق نمی افتد غایب خاص مداخله نظرسنجی کارگران است.

“من راحت نیست که نخست سوم شده است به درستی بررسی برای همه امنیت و یکپارچگی مسائل میلر گفت:”.

Scanlan مطمئن سیاسی که در دفتر کار خود به دقت محافظت One4All دستگاه. کارمندان دولت برنامه ماشین آلات خود را حذف شخص ثالث در معرض خطر است که برخی از کشورهای فرض توسط برون سپاری نگهداری به فروشندگان خصوصی. بعلاوه او گفت: این دستگاه نمی توانید به اینترنت متصل می شود و یا مورد استفاده برای هر هدف دیگر از تولید مشخص شده برگه های رای

قدیمی reliables

در ضمن اپتیکال اسکنر که دیجیتالی شمارش بسیاری از نیوهمپشایر برگه های رای که یک نام تجاری دولت در انتخابات با آن آشنا هستند. دولت با استفاده از ملک را AccuVote سیستم عامل دستگاه است که Scanlan گفت: “نسبتا قدیمی” اما “هنوز هم قابل اعتماد است.”

نیوهمپشایر قفل کردن این دستگاه محکم Scanlan گفت سیاسی. از بنادر خارجی به جز خود قدرت کابل غیر فعال هستند و “هر مودم قابلیت برداشته شده است که از دستگاه شما است.” نیوهمپشایر می کند با استفاده از یک فروشنده — سالم-بر اساس LHS همکاران — برنامه اسکنر برای هر انتخابات اما Scanlan گفت: LHS کارکنان انجام این کار در کامپیوتر است که از قطع اینترنت و از بقیه شرکت شبکه.

“ما تکیه زیادی بر روی آنها” Scanlan گفت: LHS. “ما فراموش بازدید از دفاتر خود را گهگاه اما ما دارای یک سابقه طولانی از جامد تضمین عملکرد. و کارایی که می رود حداقل 25 سال است.”

مارتین Matishak کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im