‘چرا که نه؟’: تیم مغلوب ساختن پیشی جستن طرح حمله به بلومبرگ برای نژادپرستانه جنسیتی چیزهایی تهمت نیز انجام می شود

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اگر جمعه شب دموکراتیک بحث نمی کشتن مایکل بلومبرگ انتخابات شانس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن lieutenants یک ایده برای چگونه به انجام این عمل باید شهردار سابق آن را به انتخابات عمومی.

رئیس جمهور و سیاسی خود سرسپردگان در حال آماده سازی یک full frontal assault on Bloomberg که خم به شدت در تراز نژادپرستی و تبعیض جنسی اتهامات علیه او. بسیاری از آنچه تیم مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گانینگ به اسلم بلومبرگ برای—از جمله اتهامات خود را کسب و کار رو برای بدرفتاری با زنان در محل کار و بر خلاف قانون اساسی توقف-و-frisk پلیس برنامه او پشتیبانی به عنوان شهردار می تواند بومرنگ در خود رئيس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است شخصا متهم با زنان متعدد تجاوز جنسی و برعلیه پشتیبانی توقف-و-frisk پلیس در سالهای اخیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کاخ سفید کارکنان می دانم که آنها در معرض خطر اتهام نفاق. آنها اهمیتی نمی دهند.

“چرا نه ؟” گفت: یکی ارشد تهمت کمپین رسمی وقتی پرسیده شد که اگر آن را عاقلانه به بعد از بلومبرگ برای چیزهایی است که می تواند به راحتی بومرنگ بر روی رئیس جمهور. “این پایان می رسد تا یک [خالص] مثبت برای ما است.” فرد دیگری آشنا با تیم مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی مذاکرات در این ماده اضافه شده است که سابق شهر نیویورک شهردار “چمدان” در این امر نیز به احتمال زیاد برای افسرده دموکراتیک مشارکت مردم به خصوص جوانان رای دهندگان باید بلومبرگ نامزدی برنده.

به عنوان برگ برنده مبارزات انتخاباتی مقامات و مردم آشنا با داخلی های اولیه مذاکرات دیدن آن پس از رفتن بلومبرگ در این جبهه خواهد بود یک راه یقین به tamp پایین لیبرال رای دهندگان شور و شوق و تقویت شکاف در درون حزب دموکرات اگر بلومبرگ بود به آن نامزد.

این اگر در حال حاضر. بلومبرگ صعود کرده است به طور پیوسته در پای صندوق های رای در پشت بی پروا و بی سابقه adviserting حمله رعد اسا. اما در بحث عملکرد در شب چهارشنبه بود و ناهموار در بهترین و خود imploding در بدترین بازگشت تا حد زیادی با این نوع حملات که تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است ginning برای یک انتخابات عمومی مسابقه.

میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار مواجه با یک مجموعه از انتقاد از انواع همکار 2020 رقیب از جمله ایالت ماساچوست الیزابت وارن.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو لزبین,” وارن گفت. “من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—من صحبت کردن در مورد مایکل بلومبرگ.”

ماساچوست دموکرات بعد افزود: “ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم اطلاع و موافقت نامه چکه چکه چکه از داستان زنان گفت: آنها شده اند مورد آزار و اذیت و تبعیض. این چیزی است که ما به عنوان حزب دموکرات.”

بلومبرگ آهویی-در-چراغهای پاسخ به این حملات به طور گسترده ای panned با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران کمپین یادآوری به The Daily Beast در زمان واقعی و چه بد او اخذ شده از انگلیسی.

“بلومبرگ کشنده است [برای حزب دموکرات در انتخابات] گفت:” بری بنت جمهوری خواه عمل و لابی که در خدمت به عنوان یک مشاور ارشد 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “سخت [برای او] به ضد مغلوب ساختن پیشی جستن…حتی جایگاه خود را در کیف پول او تنها نمی گیری. مبارزات انتخاباتی خود را است همه چیز در مورد نفس و غرور. هیچ مقدار از پول می تواند در دفاع و یا منحرف گذشته خود را از مواضع و دهان است.”

در حالی که مقامات در تیم مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند که آنها هرگز انتظار بلومبرگ به انجام خوبی در بحث مرحله و در حال انتظار برای دیدن, برای مثال, اگر چهارشنبه شب دارای یک اثر در نظرسنجی شماره های قبل به طور کامل نوشتن او را به عنوان ممکن است به طور کلی از انتخابات رقیب دیگران بی مورد چشم انداز در حال اجرا در برابر او. در میان اعتقادات آنها را به اشتراک است که مخالفان-تحقیقات فایل در بلومبرگ می تواند به طور بالقوه ضخیم از هر کسی در 2020 دموکراتیک زمینه با توجه به دو منبع آشنا با این وضعیت.

تنها سوال این است که آیا تهمت خود ضبط می تواند پیچیده تر برنامه های خود را.

رئیس جمهور بارها و علنا تایید توقف-و-frisk—که متعدد عدالت کیفری اصلاح طلبان و طرفداران را به نام بودن نژادپرستانه و بی اثر در توقف خشونت و جنایت و حتی به نام برای گرفتن این سیاست در سراسر کشور. و در عین حال که هیچ چیز برای جلوگیری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از برچسب زدن بلومبرگ یک “کل نژادپرستانه!” پس از 2015 صوتی مطرح در این ماه از شهردار سابق دفاع از دهها و سیاست.

بر خلاف بلومبرگ در ضمن تهمت نیست و صرفا متهم به اذیت و آزار و رفتار یا هرزه یا اهانت آمیز نظرات. زنان متعدد را در طول سال به رکورد برای متهم کردن رئیس جمهور از آزار و اذیت و تجاوز جنسی. چندگانه زنان حتی او را متهم کرد از تجاوز یا اقدام به تجاوز به عنف. برای سال موضع رسمی از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بوده است که همه این زنان هستند که به سادگی دروغ گفتن یا نه گفتن حقیقت است.

که مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران خواهد به سادگی نسیم گذشته تاریخ خود را در حمله به حریف در این جبهه نشان دهنده دیگری مورد مطالعه در درجه که رئیس جمهور عمل آشکارا در ایمان بد و تعیین کرده است که اتهامات سیاسی نفاق به سادگی مهم نیست برای بسیاری از رای دهندگان در سیاست مدرن.

بیش از در کاخ سفید ارشد نبوده است خجالتی در مورد مصرف این, عکس, یا, و در انجام این کار آنها را نشان می دهد که زن ستیزی در برابر اتهامات بلومبرگ به نحوی بدتر از بی شمار سوء اتهامات وارد در مغلوب ساختن پیشی جستن. هنگامی که پرسیده شده توسط Fox News میزبان Chris Wallace روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت که اخیر واشنگتن پست داستان در همشهری—chronicling ده ها تن از زنان اتهامات جنسیتی و misogynistic دیدگاه این است که “بازی منصفانه” و تهمت بدنام “گرفتن اونا با گربه” دسترسی هالیوود نوار اخبار قدیمی بود که “به طور کامل کاونتی” در طول سال 2016 انتخابات.

کانوی همچنین اصرار داشت که بلومبرگ گزارش نظرات “بدتر” از هر رئیس او را از جمله دعاهای مشهور که در آن به صراحت تهمت بالند در مورد از نظر جنسی آزار زنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>