‘چرا ما؟’: ورزشکاران زن احساسات متناقضی در مردان درخواست برای نجات

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ورزشکاران به خصوص بازیکنان هاکی خواهد بود علاقه مند به دیدن اگر دولت فدرال فراهم می کند همه گیر پول کمک مالی به لیگ فوتبال کانادا.

مردان لیگ حرفه ای می پردازد که به طور متوسط حقوق و دستمزد $80,000 درخواست آنجا که $150 میلیون دلار پول مالیات دهندگان آن از بین رفته کانادا هاکی زنان لیگ به فکر اختلاف.

یک بیماری همه گیر نمی شاتر این CWHL سال گذشته اما به محض اندازه لامپ کم مصرف مالی بپرسید این است که ذهن ترا درهم میشکنند سابق goaltender لیز ناکس.

“ما در حال درخواست برای بادام زمینی در مقایسه با $150 میلیون بپرسید:” ناکس گفت: کانادا مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

“هنگامی که CWHL تاشو بود ما صحبت کردن در صدها هزار نفر [دلار] به ما در روشن تا لیگ ندارد به برابر شده است.

“ما در حال صحبت کردن در دو یا سه لامپ کم مصرف حقوق. که ساخته شده تفاوت از ما به معنای واقعی کلمه باقی مانده یا نه.”

سابق CWHL کمیسر Jayna Hefford گفت: مطبوعات کانادا در یک ایمیل وجود داشت “گفتگو” با دولت فدرال در مورد کمک های مالی به صرفه جویی در لیگ قبل از آن رفت زیر در بهار 2019.

کمیسر سفت Ambrosie می گوید: لامپ کم مصرف دراز مدت آینده خواهد بود در خطر اگر 2020 فصل محو شد توسط COVID-19.

سازمان دیده بان | فدرال لامپ کم مصرف با توجه به درخواست برای کمک های مالی:

لیگ فوتبال کانادا درخواست تا 150 میلیون دلار در کمک. 3:38

پس از عامل برای یک فصل مردان طرفدار فوتبال کانادا لیگ برتر است درخواست فدرال مبلغ 15 میلیون دلار در “کوتاه مدت” تامین مالی برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

این CWHL که زد برای 12 فصل شروع به پرداخت بازیکنان بین 2000 $و $10,000 در آن یکی مانده به آخر فصل.

خروج یکی از دو چینی تیم های چین مایل به مذاکره مجدد صدور مجوز هزینه متوسط فروش بلیط و عدم پخش حضور همه کمک به CWHL جويد.

این CWHL بودجه در آن فصل نهایی شد $3.7 میلیون نفر است.

اپتیک از مردان طرفدار ورزشی لیگ با سودآور تلویزیون می پردازد و بیشتر دروازه, درآمد, لابی گری برای میلیون ها دلار پول می سازد ناکس ناراحت کننده است.

“زنان در ورزش است که اغلب دیده می شود به عنوان یک موسسه خیریه اما قطعا که نه روایت است که ما در حال شنیدن در مورد لامپ کم مصرف و وضعیت خود را در حال حاضر” او مشاهده شده است.

Hefford و ناکس در حال حاضر درگیر با زنان حرفه ای بازیکنان هاکی انجمن (PWHPA) که از CWHL خرابه.

این اتحادیه از حدود 200 بازیکنان در حال کار به سمت یک نظر مالی پایدار لیگ ارائه منظم یخ بار و رقابتی پشتیبانی برای بازیکنان آن است.

‘بسیار معتبر بپرسید”

سابق CWHL دروازه بان و تورنتو خشمها مدیر کل سامی Jo کوچک نمی کند انتقاد از لامپ کم مصرف, درخواست برای کمک های مالی.

“اولین چیزی است که همه در زنان ورزش یا غیر لامپ کم مصرف, ورزش فکر می کند این است که” چرا من نه ؟ چرا ما؟”‘ کوچک گفت.

“من فکر می کنم آنچه لامپ کم مصرف انجام شده است آنها یک کسب و کار رفتن را از طریق یک بیماری همه گیر است که کارکنان است که از یک کار. من احساس می کنم که بسیار معتبر بخواهید از آن دولت است.”

اگر فوتبال و لیگ فوتبال, دریافت کمک مالی از سوی فدرال کوچک معتقد است زنان طرفدار هاکی لیگ باید اهرم که در آینده.

“هنگامی که ما در حال بازگشت به حالت عادی ما خاطرات را به ما خدمت می کنند خوب,” او گفت:.

سازمان دیده بان | ماری-فیلیپ Poulin برای تلفن های موبایل در NWHL گسترش:

تیم کانادا کاپیتان معتقد است که دختران کوچک را باید با رویای بازی در لیگ که PWHPA پیش بینی. 2:15

کانادا با سرعت اسکیت باز Ivanie ورزش ها می گوید که او و یک زن و شوهر از هم تیمی های او حیرت زده شد توسط لامپ کم مصرف را درخواست زمانی که آنها در مقایسه با خود موقعیت های مالی به عنوان کار بالا-عملکرد ورزشکاران.

“این یک کمی از سیلی که من تو را دیدم این” Blondin گفت. “این ورزشکاران پرداخت می شود راه را بهتر از ما تا به حال خواهد شد در حرفه ما.”

ورزش ها مطرح 5.000 دلار از پول خود را برای رقابت در این سال جهان همه در اطراف قهرمانی و جام جهانی آخر تا 150 میلیون لامپ کم مصرف شگفت زده به او.

“این است که مقدار زیادی از پول” Blondin گفت. “اگر ما در فدراسیون یک کسری از که ما می تواند تنظیم شود.”

همه گیر می تواند گسترش شکاف جنسیتی

مدیر ارشد اجرایی کانادایی زنان و ورزش است نگران این بیماری همه گیر را گسترش شکاف جنسیتی که در حال حاضر وجود دارد در ورزش است.

“ما واقعا بر این باورند که پیشرفت ما شده ایم از دیدن زنان ورزش می تواند در معرض خطر اگر وجود ندارد یک هدف در این لحظه در زمان پشت ساخت بازگشت به ورزش به عنوان فراگیر به عنوان امکان پذیر است” آلیسون Sandmeyer-گورهای گفت.

“این است که ما جای سوال که آیا لامپ کم مصرف باید به یک درخواست یا CPL باید بپرسید اما من فکر می کنم برای تصمیم گیران آیا آنها در دولت و یا در شرکتهایی که تعیین چگونگی حمایت ارائه شده است . . . ما باید این جنس لنز وجود دارد.”

صندلی Egale-اقدام کبک انجمن برای پیشرفت زنان در ورزش گفت: مطبوعات کانادا در یک ایمیل آن را “نامناسب خواهد بود [نه می گویند زشت] به دادن پول به ورزش حرفه ای کسب و کار است.”

“روز ورزش حرفه ای خواهد شد حمایت از زنان, ورزش, پس شاید به آنها پول در طول بحران بزرگ می تواند یک گزینه” لاوال استاد دانشگاه Guylaine Demers نوشت.

ICYMI | کلگری دوزخ برنده افتتاحیه CWHL عنوان:

کلگری دوزخ ناراحت مونترال Les Canadiennes 8-3 در بعد از ظهر یکشنبه در اتاوا را به نفع خود اولین Clarkson جام قهرمانی از کانادا هاکی زنان لیگ. 0:52

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>