چرا شاهزاده مارگارت در انتظار ‘نمی مانند” ونسا کربی را ‘تاج’ تصویر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

وقتی که می آید به شاهزاده خانم مارگارت تصاویر او lady-در-انتظار بانو آن Glenconner آیا بازی مورد علاقه های شما. بحث در مورد Netflix بکشد داستانی را در سلطنت تاج, Glenconner گفت: مردم که او فقط دوست داشت یک بازیگر را در شاهزاده خانم: “من نمی خواهم یکی از اولین در همه,” او گفت:. “او بیش از حد بلند است.”

Vanessa Kirby بازی شاهزاده مارگارت در طول درام را دو فصل اول زمانی که کلر Foy اشغال نقش ملکه الیزابت دوم است. در فصل 3 زیر بار پرش, Olivia Colman زمان نقش ملکه و هلنا بونهام کارتر در پا به عنوان شاهزاده خانم مارگارت.

Glenconner مورد بحث نشان می دهد مردم او به عنوان ترویج آینده او خاطرات Lady in Waiting: من زندگی فوق العاده ای در سایه تاج. صحبت در مورد کربی او گفت:برای دیدن این بازیگر قوی بیش از کلر Foy مسخره بود. و صدای او درست نبود.”

“هلن” او افزود: “این صدای spot-on.”

Bonham Carter قبلا مورد بحث جامع تحقیقات او انجام شده قبل از مصرف در نقش. او حتی مشورت روانی به طوری که او می تواند به برقراری ارتباط با اواخر سلطنتی روح.

“او گفت: ظاهرا او خوشحال بود که از آن من بود” بونهام کارتر گفت: در ادبیات جشنواره پاییز گذشته. “من اصلی ترین چیزی که در هنگام بازی شما کسی است که شما می خواهم با برکت خود را دلیل این که شما یک مسئولیت است.”

“بنابراین من از او پرسیدم:” آیا شما OK با من بازی شما? “و او گفت:” شما بهتر از دیگر بازیگر’ … که آنها فکر” بونهام کارتر گفت. “آنها نمی خواهد اعتراف کند که در آن بود. آن را به من بود و کسی دیگری. ساخته شده است که من فکر می کنم شاید او است که در اینجا به دلیل این است که یک کلاسیک مارگارت چیز می گویند. او واقعا خوب در complimenting شما و قرار دادن شما را در همان زمان.”

“سپس او گفت:” اما شما در حال رفتن به به قلم مو رنگ کردن و بیشتر مرتب و neater.’ سپس او گفت: “رسیدن به حق است. من دودی در یک راه خاص. به یاد داشته باشید—این است که توجه داشته باشید—این سیگار دارنده به عنوان یک سلاح برای بیان آن را به عنوان برای سیگار کشیدن.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>