چرا ساندرز در راه خود را به پیروزی Latinos در نوادا — و فراتر از

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — رایگان آنلاین. Agua de جامائیکا. یک futbol مسابقه.

برنی ساندرز’ “Unidos con برنی” رویداد دوشنبه شد و بر خلاف دیگر توسط رقبای خود را در نوادا که در آن نظر سنجی نشان می دهد او را پیشرو در میان رای دهندگان لاتین.

بسیاری از بچه ها در حال بازی بودند بیش از حد جوان برای شرکت در دولت قفقاز در روز شنبه. اما چاک Rocha یک مشاور ارشد و نقطه برای ساندرز’ تهاجمی معاشقه Latino رای دهندگان در این ایالت گفت که در کنار نقطه.

“من نمی تواند تضمین نماید که هر مرد جوان وجود دارد این است که به اندازه کافی برای رای دادن اما هر مرد جوان در خارج وجود دارد می داند که ما شده ایم در این جامعه برای هشت ماه” Rocha گفت: سیاسی در حاشیه. “و آنها خواهید بود به صحبت کردن با دوستان خود را که می تواند رای و رفتن به خانه پدر و مادر خود را و بحث در مورد برنی ساندرز خرید همه مواد غذایی در حالی که ما بازی فوتبال [و] تماشا[اد] بیش از فرزندان خود را در حالی که آنها در اینجا در این پارک است.”

نوادا ارائه اولین آزمون ساندرز توانایی به نوبه خود Latinos. اگر او می کند به خوبی در میان کلید های جمعیتی — که می تواند حساب برای 20 درصد از حزبی را برانگیخت — آن ارائه می تواند یک دستور العمل برای ادامه موفقیت در میان Latinos روز سه شنبه در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی است.

این کمپین می گوید آن را صرف میلیون ها نفر در توسعه لاتین در نوادا است. از 250 کارکنان دولت در بیش از 100 نفر از آنها افرادی هستند که در رنگ و 76 در حال Latinos. ساندرز است که با هدف قرار دادن لاتینی ها در سیستم عامل های دیجیتال مانند YouTube, Hulu و پاندورا; با mailers, تلویزیون, تبلیغات, تلفن, تماس, و پیام کوتاه و از طریق قدیمی درب-ضربه زدن و رویدادهای اجتماعی. این کمپین برگزار شد 35 از آن در اسپانیایی.

رای گیری پشت کردن ساندرز مشاوران’ اعتماد به نفس است که تلاش گردد با دانش خود 2016 اشتباه در ذهن پرداخت خواهد شد در اولین نامزدی مسابقه با متنوع رای گیری جمعیت.

در یک جفت از انتخابات منتشر شد سه شنبه ساندرز و جو بایدن قرار داده شده اول و دوم در میان Latinos. یک Univision نظرسنجی انجام شده Feb. 9-14 بود ساندرز جلو با 33 درصد حمایت در میان Latinos در مقایسه با 22 درصد بایدن. یک Telemundo نظرسنجی انجام شده Feb. 10 – 12 نشان داد بایدن در 34 درصد در میان Latinos در مقابل 31 درصد برای ساندرز — اگر چه ناظر انتخابات ساندرز معتقد است در حال حاضر جلوتر از آنجا که از جستن او از برنده شدن, New Hampshire.

“او را در کار قرار داده” لورا مارتین مدیر اجرایی مترقی رهبری داد نوادا گفت: از Sanders. مارتین گفت که او مبهوت بود تعداد زیادی از مردم ساندرز’ کمپین busing اولیه رای گیری در مکان آخر هفته گذشته. مارتین همچنین credtied Sanders کمپین کار در تامین امنیت تاییدیه از ملی, مترقی, لاتینی, گروه هایی که باید تقویت کرد خود را در زمین بازی در ایالات نوادا است.

ساندرز شده است و در زبان اسپانیایی تلویزیون در شش هفته گذشته, صرف بیش از $130,000 در آخر ماه. تنها میلیاردر تام Steyer سرمایه گذاری بیشتر حذف بیش از $200,000 در آن span. Steyer نیز رفت تا با تبلیغات پیش از آن در ماه دسامبر.

بایدن که در مبارزات انتخاباتی است که پیش بینی دوم-پایان محل در نوادا تنها نامزد است که در زبان اسپانیایی تلویزیون در کشش نهایی. با توجه به یک کمپین منبع با آگاهی از بایدن پرداخت می شود, ارتباطات, استراتژی, بایدن این, لاتینی حامیان در نوادا در درجه اول زبان انگلیسی به عنوان زبان اول خود را و بیش از 40 در حالی که خود درصد از اسپانیایی زبان حامیان رتبه در اواسط تک رقمی.

“لاتینی رای دهندگان توجه و برنی کردم جستن از نیوهمشایر گفت:” براد کوکر که انجام Telemundo/میسون-دیکسون نظرسنجی. “بایدن رفتن به نیاز به پیروزی در دو سوم از رای دهندگان لاتین را به نفع خود نوادا به هر حال. و او مجبور نیست که.”

بایدن انتخاباتی و عملیاتی انکار آنها در حال واگذاری رای لاتین.

تشکر. Filemon Vela (D-تگزاس) برای اظهارنظر بایدن بیش از آخر هفته در اقلیت محله های اطراف لاس وگاس. او گفت: او را سنجش “حمایت بایدن” در میان Latinos 40 و بیش بر اساس صحبت های او با رای دهندگان.

همچنین برخی از شرکت های نظرسنجی سوال عمق ساندرز’ پشتیبانی در میان Latinos در نوادا و در جاهای دیگر.

استفانی والنسیا از لاتین متمرکز Equis آزمایشگاه گفت: از آن باقی مانده است دیده می شود آن است که آیا ساندرز “نامزد” یا گسترده تر “جنبش” او را پیشرو که جذب Latinos. او در رای گیری نشان دهنده ساندرز’ قدرت در میان جمعیتی به ویژه آمریکای لاتینی جوان.

“آیا افرادی که Latino برنی حامیان احساس می کنم به شدت در مورد او است که آنها در حال رفتن به نشان می دهد و حزبی برای او؟” والنسیا گفت. “از آنجا که آن را یک چیز را نشان می دهد و رای خود را برای کسی آن چیز دیگری برای رفتن و حزبی برای کسی.”

اما ساندرز’ کمپین آگاه که خود در مراکز قدرت در میان جوانان Latinos لزوما ترجمه در یک جلسه دولت مانند نوادا با توجه به زمان و تلاش مورد نیاز از رای دهندگان. رای دهندگان جوان صرف نظر از نژاد هستند و در طول تاریخ حداقل به احتمال زیاد به نوبه خود.

به همین دلیل مبارزات انتخاباتی خود گفت: شروع زود هنگام بسیار مهم بود. در سال 2016 مشاوران او نمی دانستم ساندرز’ بالقوه با Latinos تا اواخر گفت: رچا. همه چیز “در حال حرکت خیلی سریع ما هرگز تا به حال زمان برای رفتن به ساخت روابط ما در جامعه که” او گفت:.

“ما می خواستیم برای شروع مبارزات انتخاباتی که در آن ما به سمت چپ خاموش و بنابراین ما شروع به در لاتین محله” Rocha گفت. اول از 11 حوزه دفاتر افتتاح آن در نوادا بود تا حد زیادی لاتین شرق لاس وگاس. و اولین تلویزیون تبلیغات ساندرز خریداری شده در دولت بودند در اسپانیایی. “ما باد مردم را سازماندهی و زرنگ” Rocha گفت.

جالب اینجاست که بخشی از مبارزات انتخاباتی اثربخشی در میان Latinos ناشی از این واقعیت است که آن را ایجاد یک بازوی جداگانه برای آشنائی Latinos گفت: Analilia الله مهاجرانی ساندرز’ سیاسی ملی مدیر. به جای کمک رسانی به Latinos یکپارچه شد به هر بخشی از سازمان است. بدون توجه به موضوع آزادی مطبوعات الله مهاجرانی گفت, لاتین کارمند به آن نگاه قبل از آن می رود.

یکی از ساندرز’ اولین پیام به Latinos در نوادا در آمد یک ماه اوت میلر که به گفته سناتور مهاجرت خانوادگی, داستان. که به دنبال آن موضوع خاص mailers, از جمله یکی در ماه نوامبر برجسته شامل مترقی ستاره Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.). Ocasio-کورتز برگزار شد تاون هال ساندرز در ماه دسامبر به طور کامل به زبان اسپانیایی در یک نادر بودن که درو اطلاع گسترده در جامعه لاتین. قابل توجه Ocasio-کورتز برنامه ریزی شده است به کمپین ساندرز در ایالت نوادا در آخرین روزهای قبل از قفقاز.

ساندرز’ نهایی زبان اسپانیایی آگهی های تلویزیونی به Latinos این هفته به روایت نوشته شده است و تولید شده توسط خیال بر کارکنان خود را با توجه به مبارزات انتخاباتی.

ساندرز’ رقبا در حال تلاش برای شل خود را درک گرفتن در Latinos. پیت Buttigieg الیزابت وارن و ctq همه پیوست ساندرز و Steyer در زبان اسپانیایی امواج رادیو و تلویزیون در دو هفته گذشته. وارن ملاقات با Latino سازماندهی گروه Mi Familia Vota و برگزار می شود یک رویداد با آشپزی اتحادیه کارگران است. او را نیز پیوست شده توسط Julián Castro, بالا, لاتینی ستایش در طول هفته است.

Buttigieg کمپین co-صندلی Nelda مارتینز, تگزاس, شهردار, برنامه ریزی شده است به کمپین در نوادا این هفته است. Buttigieg, Steyer و Klobuchar نشستم با Telemundo در Nevad برای ریاست جمهوری townhall هفته گذشته به عنوان ساندرز tele-conferenced در.

ساندرز’ بزرگترین آسیب پذیری در میان Latinos و همه دموکرات ها — حمله به او توسط دولت قدرتمند آشپزی اتحادیه — به احتمال زیاد کاهش توسط اتحادیه تصمیم به حمایت از نامزد دیگری.

“واقعیت این است که [آشپزی اتحادیه] تصمیم به ماندن خنثی معنی آنها اساسا اجازه می دهد Latinos به تصمیم خود را خود به خود گفت:” آندرس رامیرز نوادا مشاور سیاسی. “تا به حال آشپزی تایید بایدن یا Klobuchar پس از آن من فکر می کنم آن را ساخته اند یک تفاوت بزرگ است.”

مارک Caputo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>