چرا ساندرز ممکن است یک قفل برای نامزدی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

انقلاب شما ممکن است متوجه شده اند از پوشش اخبار چند روز گذشته وارد شده. استقرار در دمدمی مزاجی. این Sandersistas اعتماد به نفس آنها در آستانه پیروزی غیر قابل برگشت.

اگر شما یک لحظه یدکی در شکستن قهوه خود را در سنگر اما یک لحظه به بپرسید: چرا دقیقا دموکراتیک مسابقه تقریبا بیش از ؟ همچنین: چه چیزی باعث می شود شما تا مطمئن شوید که ؟

تصور کنید که خود را در تلاش برای توضیح به یک بازدید کننده خارجی که کاملا نمی توانید سیاست آمریکا, چرا روزنامه نگاران و فعالان به نظر می رسد اعتماد به نفس در مورد مسیر یک مسابقه که در آن سه درصد از نمایندگان تصمیم گرفت پس از سه متحده که در آن در مورد 687,000 دموکرات ها رای داده اند — 156,000 از آنها برای برنی ساندرز — به نمایندگی از حدود دو دهم درصد از کشور جمعیت.

توضیح به احتمال زیاد خواهد آمد را به برخی از نسخه های “همه می دانند.” همه می دانند که ساندرز است که به دست آوردن زمین سریع حتی با اقلیت رای دهندگان که برای جو بایدن. همه می دانند در مورد نظر سنجی نشان می دهد که او تا به راحتی در کشور-ایالت کالیفرنیا و در حال رفتن به ظهور از سه شنبه یک هفته از هم اکنون با یک نماینده منجر شود. همه می دانند که هیچ راهی برای انکار او نامزدی اگر او می رود به جولای کنوانسیون در وهله اول حتی اگر به اندازه کافی برای اول رای اکثریت.

آن را به جای ما به همه بگویید که آنها در اشتباه هستند. ما مطمئن هستیم که آنها هستند. اما این منصفانه است که به مردم یادآوری کند که چه کسی می داند که اشتباه شده است قبل از جمله در سالهای اخیر. و وجود دارد برخی از دلایل بزرگ آن ممکن است مناسب این زمان است.

اجازه دهید به بررسی برخی از این دلیل برای گفتن “نه اینقدر تند و سریع” در فرض کنید که ساندرز’ قابل توجه شتاب بیرون آمدن از نوادا قفقاز باعث می شود او غیر قابل توقف.

بحث ماده—گاهی اوقات

به تاکید آشکار امشب تلویزیونی روبرو می شوند در چارلستون کارولینای جنوبی می تواند یک معامله بزرگ است. ساندرز است sparred با رقبای مقدار زیادی بیش از سال گذشته است اما هرگز هدف پایدار شکستن-شیشه ای-در-اورژانس حملات. که مسلما رفتن به تغییر.

او انتظار می رود انتقاد خود را ضبط و گذشته نظرات به Cuba, guns, اتحاد جماهیر شوروی, وعده های خود را در مراقبت های بهداشتی و وضعیت سلامتی خود را — شما نام آن را یک مجموعه است که به احتمال زیاد اوایل شروع می شود و اجازه نمی دهد تا.

در سراسر نه برخوردهای قبلی Sanders شده است سازگار ترین مناظره در مرحله. واریانس بین بهترین اجراهای او و خود را ضعیف ترین بوده است باریک. این خواهد بود که یک بحرانی آزمون این که آیا آن را هنوز هم کار می کنند به سادگی به پوست gruffly با نقاط صحبت کردن او به عنوان چهره جدید و مفصل انتقاد از خود را ضبط و مربوطه سوالات خود را در مورد انتخابات چشم انداز در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اوایل بحث وجود دارد مقدار زیادی از faux, درام, بیش از در حال حاضر فراموش شده ویروسی لحظات. آخرین زن و شوهر, موارد, اما, درام شده است ، Ctq رو روشن جستن از قوی نیوهمپشایر بحث چند هفته پیش و الیزابت وارن به احتمال زیاد در نوادا است. حداقل مایک بلومبرگ است عملکرد ضعیف در لاس وگاس ناشی شماره ملی خود را به غش کردن.

ساندرز’ درک نیروی عظیم منهدم کننده وضعیت می تواند بسیار متفاوت چند دقیقه از در حال حاضر.

بایدن را دارای فایروال

خیلی از معاون سابق رئیس جمهور را پوشش شده است در مورد زیر-عملکرد — جایگاه چهارم در آیووا پنجم در نیوهمپشایر دوم در نوادا — که ممکن است آن را تنزیل اثر از چیزی که او به مدت طولانی وعده داده شده: کارولینای جنوبی, پیروزی با اکثریت آفریقایی-آمریکایی ها در حمایت از او.

برای این کار به تحقق این امر به این معنی نیست که رای گیری بر اساس حدس و گمان است که ساندرز و میلیاردر تام Steyer در حال به دست آوردن در میان اقلیت رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی را تبدیل به اعتیاد به مواد مخدره. ضعیف اجراهای با اقلیت رای دهندگان در میان Steyer, Klobuchar و پیت Buttigieg تولید فشار زیادی روی آنها را به ترک مسابقه قبل یا بلافاصله بعد از فوق العاده روز سه شنبه 3 مارس.

اگر بایدن می تواند برای یک بار بیش از انتظارات با قاطع کارولینای جنوبی نشان از دموکراتیک مسابقه ناگهان نگاه کاملا متفاوت است.

جسارت نوچ

در اینجا چیزی است که “همه می دانند” که تقریبا به طور قطع درست است. این دو به طور گسترده ای مورد احترام و ارقام در حزب دموکرات — باراک اوباما و نانسی پلوسی — نگران هستند که یک ساندرز ریاست جمهوری می تواند فاجعه آمیز برای حزب در پاییز, افزایش احتمال که مغلوب ساختن پیشی جستن است مجددا انتخاب و یا این که به اندازه کافی حاشیه ای آمریکا از دست دادن کرسی های خود را به نوبه خود به کنگره کنترل بازگشت به ایران.

البته دلیل یک خارجی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از حزب جمهوری خواه است به همین دلیل سوسیالیستی مانند ساندرز ممکن است بیش از حزب دموکرات: رهبران حزب به سادگی نمی بکار بردن همان اهرم قدرت در عصر حاضر ایدئولوژیک جنبش.

اما این بدان معنی نیست که آنها هیچ اهرم. اوباما در خصوص امر لزوما نیاز به راه اندازی یک کمپین در برابر دعوت به سیگنال سوء ظن یا با صدای خود و یا از طریق عملیاتی که مردم می دانند مجاز توسط او. او می تواند به یاد رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی است که ساندرز می خواهد به لغو و جایگزین Obamacare و سناتور ورمونت به عنوان یک چالش اصلی به اوباما برای انتخاب مجدد در سال 2012. پیام: یک رای برای برنی شبیه به یک انکار از اوباما میراث.

انتقام از Superdelegates

با این فرض که کنوانسیون ملی دموکرات ها نمی تواند جرات انکار نامزدی به ساندرز اگر او در دور اول کثرت سزاوار برخی از شک و تردید.

تحت 2020 قوانین superdelegates حتی نمی توانید برای رای دادن در دور اول کنوانسیون انتخابات مگر اینکه یک نامزد در حال حاضر در دور اول اکثریت. کل منطق فوق العاده-نمایندگان است که آنها را وادار به دفاع از خود صدا در این رویداد مقدماتی هستند مجمل.

این superdelegates نیست بانکداران وال استریت و یا حتی habitues. بسیاری از آنها آفریقایی-آمریکایی حزب به طور منظم از جمله مقامات منتخب که جایزه خود رای شده اند و عمیقا مقاوم در برابر تلاش ها برای خنثی نفوذ خود را. آنها به احتمال زیاد به خاطر ترس اعتراضات عمدتا سفید “برنی وارنر”

تصور کنید که ساندرز می آید به این کنوانسیون با ضعیف کثرت به مراتب کمتر از 1,991 نمایندگان. زمانی که او ادعا میکند که نامزد با بیشترین نمایندگان باید اعطا هیئت و ریل در برابر استقرار او در مواجهه با نظرات خود را از سال 2016 مثل این یکی.

“مسئولیت که superdelegates باید به تصمیم می گیرید چه بهترین برای این کشور و آنچه که بهترین است برای حزب دموکراتیک” ساندرز گفت. “و اگر آن superdelegates نتیجه گیری کرد که برنی ساندرز بهترین نامزد قوی ترین نامزد به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و هر کس دیگری بله من بسیار بسیار خوش آمدید حمایت خود را.”

نام تجاری خود را به طور ناگهانی لکه دار – او به نظر می رسد مانند هر دیگر خود خدمت سیاستمدار.

یک مایع مسابقه به معنی مایع نژاد

ساندرز’ حمایت خود را در میان هواداران شده است شاید پایدار ترین عامل در مسابقه تا کنون. اگر هر چیزی, یک حمله قلبی در پاییز گذشته احتمالا تا به حال این اثر از انرژی هواداران است.
فکر می کنم از همه عوامل دیگر از جمله اجماع در مورد آنچه که همه می دانند — که همواره در شار.

به یاد بیاورید گسترده فرض که بایدن قوی تر از مردم فکر می کنم که ضعیف بحث اجراهای نیست خیلی تاثیر خود را در رای گیری ملی; که وارن است که به احتمال زیاد نامزد بر اساس او رای دهی شماره پاییز گذشته که Buttigieg شد به طور بالقوه یک اوباما-سبک شورشی پایان بخشیدن به سیستم بر اساس خود آیووا پشتیبانی; که بلومبرگ شد نشان دادن قدرت مهیب از پول و تبلیغات بر اساس خود را قبل از رای گیری اخیر بحث است.

چرخ است به احتمال زیاد به نگه داشتن در حال چرخش است. بلومبرگ پول و استدلال در مورد electability می تواند در عین حال یک عامل — آن را ممکن است خیلی بیشتر از یک قوی بحث امشب. این واقعیت است که بسیاری از نامزدها در رقابت باقی می ماند — در دوران قبل بسیاری از را در حال حاضر کاهش یافته است, قادر به حفظ خود را با آنلاین کمک — یک یادآوری است که فرضیات قدیمی در حال از بین رفته.

این بدان معناست که شگفتی نگه می افتد. شاید بزرگترین شگفتی خواهد بود اگر غالب حکمت درباره زمان مسیر مسابقه تبدیل به قابل ملاحظه ای درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>