چرا سنای حزب دموکرات نیست ناجور در مورد برنی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آمریکا هشدار of a down-رای گیری قتل عام و فوتبال هستند ناجور. اما برنی ساندرز’ همکاران بیشتر ارام را در ظهور دموکراتیک سوسیالیستی: برنی می توانید ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از پریدن به اوایل نماینده مزیت تصرف منجر شود در نظر سنجی های ملی و racking تا چشم ظاهر جمع آوری کمک های مردمی شماره ساندرز روشن است سناتور به سران حزب را به یک برنامه به طور بالقوه قاطع مارس کشش و دموکراتیک اولیه. و خوب با بسیاری از حزب دموکرات که خدمت کرده اند در کنار ساندرز برای 13 سال است.

آن را فقط به سناتور مودب بودن به یک همکار شناخته شده بودن چیزی از یک انزواطلب در اتاق بالایی. در عوض حزب دموکرات احترام با دوام جنبش سیاسی او ساخته شده است بیش از پنج سال گذشته که تهدید به سرنگونی هیلاری کلینتون و پوپولیستی خط است که می تواند در اختیار داشت در برابر تهمت را به نفع خود بیش از برخی از رای دهندگان خود را.

“من معتقدم که او می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: سناتور. کریستن جیلیبرند (D-n. y.) که به دنبال نامزدی ریاست جمهوری در اوایل این چرخه. “چه برنی به ما نشان داده تا زمانی که در حال حاضر این است که او بسیار گسترده ای پایه بسیار پرشور پیروان. اولین چیزی است که شما نیاز دارید برای مبارزات انتخاباتی در هر سطح. به خصوص در رنگ قرمز یا بنفش منطقه است.”

“او در حال اجرا حتی با [تهمت] در نظر سنجی های ملی و… پیروزی خود را در نوادا نشان می دهد که او برنده بیش از همه جمعیت. بنابراین من فکر می کنم او به دنبال واقعا قوی” توافق دموکرات ایالت تام Udall جدید, مکزیک یک دولت است که تهمت می خواهد به تلنگر در ماه نوامبر. “به نظر می رسد مثل او رهبر در حال حاضر و او را خیلی خوب انجام می دهند.”

باید او برنده انتخابات ریاست جمهوری ساندرز’ دستور کار است که مطمئن شوید که برای اجرا به موانع عمده در سنا و ورمونت مستقل می تواند یک مشکل مطرح برای این حزب تلاش برای برنده شدن در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در خورشید کمربند ایالات آریزونا کارولینای شمالی و گرجستان است. ترین حزب دموکرات را نه تایید و یک سال 2020 نامزد و هیچ ظاهری حرکت توسط سناتور به پشت ساندرز در حالی که اولیه هنوز هم بازی می کند.

اما چند در انجمن پیش بینی انتخاباتی عذاب است که شما ممکن است شنیدن از همکاران خود در خانه اگر ساندرز به پایان می رسد تا بیرون آمدن در بالا در اصلی. جمعبندی و خوی آمریکا در حال اجرا در مغلوب ساختن پیشی جستن-برنده مناطق با ساندرز بالای بلیط Rep. خوان وارگاس (D-کالیفرنیا.) آن را در این راه اوایل این ماه: “ما در حال رفتن به دریافت کاملا از بین برود.”

“من امیدوارم که من اشتباه می کنم اما برنی به نظر می رسد اعلام جنگ حزب دموکرات گفت:” Rep. جاش Gottheimer (D-N. J.) یک میانه رو دموکرات که تایید سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ. “برای پیروزی در ماه نوامبر ما نیاز به کسی که ما را با هم در زیر یک چادر بزرگ و حفاظت از دموکراتیک اکثریت خانه — و نه سوزاندن خانه را.”

که handwringing است به اندازه کافی برای دعوت به ارسال یک پیام متنی در روز دوشنبه این ادعا که “استقرار در حالت وحشت.” اما چنین احساسات است نه احساس در سالن مجلس سنا که به طور موثر باقی می ماند قدرت مرکز استقرار هر دو طرف است.

“من بخشی از جمعی freakout اگر این چیزی است که شما در حال پرسیدن” گفت: سناتور. کریس ون Hollen (D-Md.), که ریاست کمیته های کمپین دموکرات ها در هر دو مجلس نمایندگان و سنا.

در مصاحبه با بیش از ده سناتور دموکرات روز دوشنبه با اکثریت گفت ساندرز بود نه انتخاباتی لنگر که منتقدان او خارج می شود. سناتور. ماریا Cantwell (D-شستشو.) گفته شد او به ظهور از طولانی اولیه به عنوان نامزد ساندرز “دزد” برخی از رای دهندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن پایه: “او بسیاری از مردم riled و او را برخی از [تهمت] و آرا.

“من فکر می کنم کاملا برنی می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: سناتور. کریس مورفی (D-Conn.), که گفت: چند تن از دیگر دموکرات ها در این مسابقه نیز می تواند برنده انتخابات عمومی. “او انجام می شود بسیار خوب, من فکر می کنم او ائتلاف واقعی است و از آن قابل ملاحظه است. اما این رو برای ایستادن به بیش از سه انتخابات است.”

هر دو مورفی و Cantwell مانند بسیاری از همکاران خود گفت: با 47 کشورهای منطقه کلمبیا و چند سرزمین برای رفتن به آن را خیلی زود است که بگوییم ساندرز در حال حاضر presumptive نامزد. اما برخی از دموکرات ها در حال حاضر بسیج در برابر ساندرز در میان نگرانی که ضد ساندرز رای در حال حاضر شکسته در میان ایالت ctq از مینه سوتا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و بلومبرگ.

روز دوشنبه ساندرز مواجه تورنت حملات از فلوریدا دموکرات برای ستایش کوبا نرخ سواد تحت سابق کمونیستی فیدل کاسترو رهبر. سناتور. رابرت منندز (D-N. J.) و کوبا و آمریکا گفت: از ساندرز: “در صورتی که به سیاست خارجی … پس ما محکوم در پایان روز است.”

“کسانی که زندگی می کنند در دولت من دچار فوق العاده تحت رژیم بیش از یک میلیون نفر که فرار کرد. من مطمئن هستم که همه آنها فکر می کنم که در برنامه های سواد آموزی بود ارزش است که” منندز گفت.

منندز قبلا انتقاد ساندرز برای افشاگری در ونزوئلا قدرتمند نیکولاس مادورو. و بسیاری از ساندرز’ موقعیت شده اند به خوبی کاونتی پس از اجرا خود را در برابر کلینتون در سال 2016 در مورد مسائل از اسلحه به مهاجرت به حمایت خود را از رئیس جمهور باراک اوباما. هیچ یک از آن کاهش پیدا کرده است و او را در دموکراتیک مقدماتی و او همچنان در میان رقابتی ترین رقبا برای مغلوب ساختن پیشی جستن در رای گیری عمومی.

ساندرز نیست و حتی از لحاظ فنی یک دموکرات ترجیح می دهند برای حفظ خود “مستقل” برچسب عنوان یک سناتور حتی به عنوان او به دنبال نامزدی حزب دموکرات و خدمت در رهبر اقلیت سنا چاک شومر رهبری تیم.

ساندرز’ در آغوش سوسیالیسم به وجد جمهوری خواهان و نگرانی های متوسط دموکرات ها مانند بهداشت ، Joe Manchin (D-W. Va.), که خود را یک “مهربان داری.”

اما ساندرز’ همکاران گفت: عربستان حمله به ترقی خواهان چیز جدیدی نیست و انجام نخواهد شد و اگر خیلی ساندرز است که نامزد.

“جمهوری خواهان شده اند با استفاده از برچسب است که می خواهم … برای 50 سال گذشته. این چیزی است که آنها گفت: مدیکر شد” گفت: سناتور. مارتین هاینریش (D-N. M.). “من فکر نمی کنم آن را اساسا هر گونه مختلف از راه آنها مبارزه کرد و برای همیشه.”

احساس وحشت و نگرانی در میان دموکرات ها حمل برخی از پژواک 2016 توافق اولیه زمانی که حزب جمهوری خواه خودی فکر تهمت بود یک فاجعه نامزد تنها به نفع کاخ سفید است. ظاهر می شود در CBS دیابت تیم اسکات (R-S. C.) گفت: ساندرز است که مشابه “outsider بازی” به مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: او را سخت ترین بالقوه حریف برای رئیس جمهور.

در حال حاضر عقل متعارف است که ساندرز در حال رفتن به اجرای دور با نامزدی حزب دموکرات و سپس از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که قرار دادن خانه دموکراتیک اکثریت در معرض خطر و باد یک شات در برنده شدن در سنا. اما محبوب در میان نمایندگان مجلس است که بدانند ساندرز بهترین.

“او به خوبی انجام می دهند. خود را زیر بسیار قوی از نظر مشارکت و انرژی شما را تحت تاثیر قرار در مورد چگونه بسیاری از مردم را به خود جلب ما 78 ساله همکار گفت:” اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.). “من فکر می کنم او می تواند [ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن]. من نمی دانم اگر که نتیجه خواهد بود. خیلی زود به پیش بینی.”

سارا فلک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>