چرا تگزاس است که تا کنون در پشت کشورهای دیگر در ویروس پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

AUSTIN تگزاس — تگزاس است که دولت با افتخار کوچک-دولت فلسفه است. و که در حال آزمایش توسط Covid-19 بیماری همه گیر.

سخت ممنوعیت تجمعات عمومی برای محدود کردن ویروس برسد و گسترده آزمایش و درمان خلاف سیاست از بالا تگزاس مقامات. به جای آنها در تماس با مقامات محلی منجر به پاسخ.

به عنوان فرمانداران در ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا را تحمیل ایالت اقداماتی مانند بستن مدارس و محدود کردن تجارت تگزاس رهبران شده اند و تمایلی به مجموعه ای از محدودیت های محافظه کار رای دهندگان ممکن است از نظر سخت گیرانه و رهبران کسب و کار مخالفت می کنند. آنها همچنین مخالف مراحل را برای گسترش پوشش بیمه درمانی.

تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت صادر فاجعه اعلامیه جمعه — پس از ده ها تن از کشورها در حال حاضر انجام می شود — و فعال گارد ملی در روز سه شنبه پس از بیش از یک دوجین متحده در حال حاضر. مقامات دولتی هنوز به تحمیل ایالت محدودیت در تجمعات عمومی, نزدیک به مدارس و یا سواحل و یا موضوع خاص باز دوره ثبت نام برای بیمه سلامت به عنوان کالیفرنیا و نیویورک و دیگر کشورهای بزرگ اند. و برخی از ارائه دهندگان خدمات سلامت می گویند تگزاس آهسته بوده است به افزایش coronavirus تست ظرفیت و کمک به آنها برای دیدار با نیاز به تجهیزات.

“در این مثال رئیس جمهور تهمت مناسب است: فرمانداران نیاز به گام تا” خشت جنکینز یک دموکرات و دالاس کانتی بالا انتخاب رسمی در مصاحبه ای گفت:. “هنگامی که آن را به می آید ناشی از جزر و مد از دست دادن زندگی است که ما خیره فرماندار است که در یک موقعیت منحصر به فرد عمل می کنند.”

ابوت است که به طور کامل در اتهام از دولت, پاسخ, چرا که به عنوان بخشی از دولت در فلسفه دولت قوه مقننه در دیدار تنها در سال عجیب و غریب برای 140 روز است. تا کنون بیش از 60 coronavirus موارد و مرگ تایید شده است در دولت است. ابوت گفت که او انتظار می رود تعداد موارد به منفجر شدن در هفته آینده به عنوان تست بیشتر ظرفیت می آید آنلاین و بیشتر تشخیص در حال شمارش است.

ابوت است که فرماندار برای پنج سال تمایل به درخشش در لحظات بحران است. او شده است نسبتا دست کردن در طول قانونی جلسات اما بازی یک نقش فعال در مدیریت در طول فاجعه است. ابوت به دست آورده ستایش برای ارائه یک دست ثابت در طول طوفان هاروی که آمار هوستون در سال 2017.

اما swift-گسترش coronavirus بحران بهداشت عمومی است که ابتلا به تگزاس آماده نشده است. دولت که نمی گسترش مدیکید دارای بالاترین نرخ بیمه در کشور به معنی میلیون ها نفر از مردم ندارد و پزشکان به تماس اگر علائم نشان می دهد. و ابوت مخالف محلی پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی, احکام است که می تواند در تشویق افراد بیمار به ماندن در خانه و جلوگیری از گسترش این ویروس گفت: آنها مانع رشد کسب و کار.

“من خوشحال هستم که فرماندار ابوت مشغول است در راه است که قطعا بیشتر اساسی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — اما این چنین پایین نوار” دموکرات تگزاس در کنگره لوید Doggett نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “مانند تهمت به او منتقل شده مسئولیت سخت ترین تصمیمات برای رهبران محلی و کاهش یافته است به ارائه رهبری در محدودیت و تعطیلی. او ارائه شده هیچ رهبری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی در کشور با اکثر بیمه.”

ارائه دهندگان خدمات سلامت می گویند دولت کند بوده است به سطح شیب دار تا تست به جای تکیه بر مقامات محلی و شرکت های خصوصی به گام تا تلاش. حدود 1200 نفر آزمایش شده اند تا کنون — یک پنجم از تعداد تست هایی که در کالیفرنیا و نیمی از این تعداد تست هایی که در مینه سوتا با توجه به یک تحلیل سیاسی از دولت برگه.

کریستوفر کلاغ جمهور دالاس مبتنی بر کاتالیست شبکه بهداشت و درمان گفت: از درمانگاه که در خدمت 1.2 میلیون بیمار در حالت آماده به رول از Covid-19 تست اما فاقد دنده محافظ برای نگه داشتن پزشکان و پرستاران از تبدیل شدن به آلوده. در سه شنبه شب این گروه در نهایت تجهیزات از ملی ذخایر به اندازه کافی به گذشته برای دو یا سه روز تست.

“ما را به حال نه 180 درجه به نوبه خود در یک لحظه. که واقعا سخت است,” کلاغ گفت. “من آرزو می کنم ما تا به حال بیشتر در آینده از ما مقامات دولتی از ما در حال حاضر است.”

تگزاس نیست دولت تنها برای کشیدن پای خود را در یک پاسخ. اما جمعیت این ایالت از 30 میلیون نفر و بالای آن ایجاد نرخ باعث می شود دولت یک سر چشمه بالقوه برای گسترش ویروس.

“در برخی از نقطه نیاز را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی” در تگزاس گفت: James هاج جونیور مدیر آریزونا دولت دانشگاه را به مرکز بهداشت عمومی قانون و سیاست است.

ابوت دفتر فرماندار می گوید معتقد است در نظر گرفتن یک رویکرد غیر متمرکز اجازه مقامات محلی را با سرب در اعمال محدودیت و با تکیه بر شرکت های خصوصی برای کمک به تقویت تست ظرفیت.

چند تگزاس شهرستانها و استان ها در حال حاضر مدارس بسته و محدود کرد. که شامل Austin صادر شده است که یک سفارش سهشنبه ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و بستن رستوران ها و کافه ها از طریق اوایل ممکن است.

“قضات شهرستان و شهرداران باید با انجام یک کار بسیار خوب در گوش دادن به محلی مقامات بهداشت” ابوت سخنگوی جان Wittman در مصاحبه ای گفت:. “آنچه که بهترین است در دالاس ممکن است بهترین راه حل برای زرد یا Abilene.”

برخی از مقامات محلی می گویند ابوت در پاسخ به محافظه کار تگزاس رای دهندگان خواهد شد که ساییدگی در آنچه آنها را به عنوان بیش از حد اقدامات محدود کننده.

“بزرگترین چالش هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در جوامع ما که در حال تلاش برای کشف کردن اگر ما زیاده یا underreacting گفت:” جری مت شهردار گوزن پارک شرقی هوستون.

شیوع بیماری در حال آمدن است در همان زمان به عنوان یک رکود در نفت و گاز درآمد حیاتی برای $110 میلیارد دلار سالانه تگزاس بودجه. در حالی که دولت یک صندوق روز بارانی در مجموع بیش از 11 میلیارد دلار برخی از قانونگذاران دولت نگران است که باید برای خدمات اجتماعی موشک وار رفتن خواهد شد در یک لحظه زمانی که خزانه دولت خواهد بود خالیتر.

جلسه بعدی خواهد بود “ترسناک” گفت: دولت دموکراتیک بهداشت ، ناتان جانسون. “ما به دنبال افزایش تقاضا برای خدمات دولت خواهد بود و کمتر از نظر مالی قادر به ارائه آنها را.”

جانسون افزود که او امیدوار است به وقوع خواهد جرقه گفتگو در مورد گسترش پوشش بهداشت و درمان و پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست های دولت است.

“اگر ما قوی تر و بهتر فکر کردن سیستم از خدمات من فکر می کنم ما می تواند به جلوگیری از برخی از درد های بعدی زمان در اطراف,” او گفت:.

دن گلدبرگ در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>