چرا سیاه و سفید زندگی مهم جنبش نمی خواهند مفرد رهبر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در سال 2015 هزاران نفر از فعالان جمع آوری شده در اوهایو برای اولین بار در ملی, سیاه زندگی ماده کنوانسیون را در نظر بگیرید که در آن حرکت خواهد خود را به طور مستقیم در انرژی.

شرکت کنندگان در این جمعیت برگزار شد تا ساخت و ساز کاغذ قرمز به نشانه “نه” به یک تعداد انگشت شماری از گزینه های باریک مانند تمرکز تنها در سیاست و یا در سازماندهی تظاهرات. اما پس از آن فعالان خواسته شد آنچه که آنها فکر می کردند در مورد همه از بالا “چند تاکتیکی” رویکرد شامل همه چیز را از سازماندهی و اعتراض به هل دادن قانون جدید در سطوح مختلف دولت است.

“این دریای سبز” گفت: خاکستر-Lee دارد Henderson, co-مدیر اجرایی Highlander تحقیقات و آموزش و پرورش مرکز و یکی از بسیاری از رهبران این جنبش برای زندگی ائتلاف.

ماهیت دموکراتیک رای گیری و چشم انداز وسیع آن را تایید نشان دادن یک کلید عمدی جزئیات در مورد سیاه زندگی مهم جنبش است که گیج برخی از خودی: ندارد نمونه ساختار قدرت — و آن را نمی خواهید به آن را به عنوان دستمزد نبرد در چند جبهه.

به جای یک هرم از بخش های مختلف در صدر یک رهبر وجود دارد هماهنگی و مجموعه ای از ارزش های مشترک در سراسر یک ساختار غیر متمرکز است که جوایز اتصالات محلی و سریع بسیج در پاسخ به خشونت های پلیس. در طول هشت سال گذشته این جنبش پیوسته ساخته شده است زیرساخت های مدرن در بالای چندین دهه عدالت اجتماعی موسسات مانند Highlander مرکز.

توزیع راه اندازی شده است در زمان کمک به تنش. ملی سیاه فعالان را feuded که بیش از سیاست های برنامه های مطرح شده توسط سازمان های مختلف بهترین معرف اهداف جنبش است. برخی از بستری سیستم غیر متمرکز می تواند اشتباه عمومی در زمان ترک و جنبش باز به تصورات غلط در مطبوعات. اما هیچ یک از این 10 فعالان سیاسی صحبت از سراسر کشور گفت: آنها می خواستند یک ساختار سلسله مراتبی به عنوان جنبش به دنبال به نوبه خود نوظهور شتاب به تغییر سیاست در سطح محلی و در سطح ملی است.

“وجود دارد صریح تصمیم گیری در اطراف ساختمان حرکت در یک راه است که می تواند هر دو هماهنگ و غیر متمرکز” گفت: Maurice میچل مدیر ملی از خانواده های شاغل حزب و یک سازمان با حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. “هیچ راهی وجود دارد که شما می توانید از این بسیاری از اقدامات با همان تقاضا اگر وجود ندارد یک سطح بالا و سطح هماهنگی است.”

زمانی که جورج فلوید را کشتار در دست یک سفید مینیاپولیس پلیس دستگیر شد, در فیلم, صدها نفر از سازمان ها و هزاران نفر از فعالان آماده بودند به راه اندازی تظاهرات در شهرستانها است. آنها تحت فشار قرار دادند و سیاست با قانونگذاران محلی و ادارات پلیس و بسیج مردم که نیست قبلا درگیر در BLM تظاهرات در اطراف این پیام از “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

رشد چند نژادی جنبش به سرعت منتقل گفتگو در اطراف پلیس و نژادپرستی در سراسر کشور از جمله در واشنگتن که در آن قانونگذاران بوده است مطمئن نیستید که چگونه واکنش نشان می دهند و یا برقراری ارتباط با ناگهانی. هیچ رئیس و یا نامزد فراخوانی عکس در خصوصی و یا خدمت به عنوان یک نقطه بود. با هیچ شخص مفرد به حمله در توییت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای کارگردانی خود خشم و تهدید خشونت در بیشتر معترضان مسالمت آمیز.

“از نظر استراتژی — و این است که ما باید صادقانه در مورد این — آن را می سازد آن را سخت تر برای کسانی که در برابر ما به انجام آنچه آنها در دهه 60 است که برای هدف قرار دادن یک رهبر گفت:” صخره آلبرایت از بنیانگذاران سیاه رای دهندگان مهم صندوق رای دهندگان نامزدی غیر انتفاعی.

نیست که آنها را به رهبر, فعالان می گویند. در عوض آنها خود را “leaderful.” حتی در آغاز جنبش ساختار قدرت بود و مبتنی بر همکاری. سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, جهانی, شبکه, شد, شرکت تاسیس در سال 2013 توسط سه زن در سازمان و حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی تشکیل یک سال بعد هیچ حاکم بر هیئت مدیره هر چند این مختصات با بیش از 150 سازمان.

“ما لازم نیست کسی در سنا و یا مجلس به تلاش برای ساخت سیاسی خود را حرفه ای از این لحظه گفت:” Bryan Mercer, مدیر اجرایی, از فیلادلفیا مبتنی بر عدالت اجتماعی سازمان جنبش داد پروژه. “این یک تصور غلط است که ما نیاز به یک رهبر کاریزماتیک برای انجام این کار رو به جلو است.”

فعالان در شهرستانها در سراسر کشور در حال معامله یادداشت ها از طریق شبکه به آنها فشار مقامات محلی برای کشف جدید امنیت عمومی گزینه ها از انجام دور با پلیس در مدارس به کاهش بودجه و یا reimagining ادارات پلیس به طور کامل.

مینیاپولیس شورای شهر تعهد به شکستن آن اداره پلیس و شروع از ابتدا “ندارد فقط مفاهیم مینیاپولیس گفت:” میچل. “که اتحاد ملی مفاهیم.”

آنجلا Lang, مدیر اجرایی, سیاه, رهبران سازماندهی برای جوامع در میلواکی گفت: او است که با داشتن بیشتر مکالمات با دیگر سیاه سازمان در سراسر کشور از همیشه قبل از. میلواکی آتش نشانی و پلیس کمیسیون در بحران — با یک مدیر اجرایی در راه و رئیس رو به اتهام نقض اخلاق — به عنوان معترضان خواستار تغییر دهید. Lang سازمان قرار داده و با هم 300 پاسخ به این کمیسیون در چه ساکنان می خواهید برای دیدن از آینده, مدیر اجرایی, و آن را فشار به اداره پلیس محلی به عنوان رئیس آن پیچد شش ماه ارزیابی است.

در ضمن بخش های دیگر جنبش در حال سازماندهی بزرگتر ملی اقدامات است. Woodard, Henderson, همراه با SEIU, مبارزه برای $15 گروه حمایت و دیگر اتحادیه های هماهنگ اعتصاب برای زندگی در روز دوشنبه با هزاران نفر از کارگران در بیش از 25 شهر راه رفتن ،

جسیکا برد یک استراتژیست با سه نقطه و استراتژی های رهبر در جنبش برای زندگی از خواب بیدار در 4 صبح ترین روز برای آماده شدن برای آنلاین سیاه و سفید ملی کنوانسیون Aug. 28 که هدف آن تعامل با 4 میلیون سیاه مردم در سراسر کشور است. پیش از کنوانسیون حدود 1,000 سیاه, فعالان, دیدار خواهد کرد عملا به سادگی 100 روزه دستور کار به صورت بالقوه جو بایدن دولت که پرده برداری خواهد شد در ملی جمع آوری است.

“ما یک انتخابات جدید چرخه که در آن ما یک نیروی محوری در حالی که در سال 2016 وجود دارد عناوین و گفت که جنبش سیاه نمی مراقبت در مورد انتخابات گفت:” برد که مسئول نظارت بر انتخابات عدالت پروژه برای حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند که راه اندازی در سال 2017.

قانونگذاران فدرال در حال حاضر در پاسخ به تغییر اساسی در نگرش عمومی نسبت به سیاه و سفید زندگی می کند و ماده با حزب دموکرات به رهبری خانه عبور گسترده پلیس لایحه اصلاحات در پایان ماه ژوئن. هر چند متعدد ارشد قانونگذاران رد کرده اند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” فشار فعالان دیدن این لایحه فقط به عنوان یک نقطه شروع است. آنها مقابله با قطعه خود را از قانون: نفس کشیدن را عمل می کنند که به دنبال از بین بردن سازمان های فدرال و برنامه هایی که در سرمایه گذاری و گسترش اجرای قانون است.

“ما می خواستیم روشن است که ما می تواند صحبت می کنند برای خودمان” گفت: Woodard Henderson. “که ما در واقع می تواند نوشتن خود ما قوانین فدرال است که شامل سیاست اقتضا می کند که ما شده ایم افزایش است.”

این لایحه هنوز به طور رسمی معرفی می شود توسط یک نماینده مجلس در کنگره اما اول-ترم مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley (D-جرم.) و رشیدا Tlaib (D-Mich.) شرکت در اجرای آن با جنبش سیاه و سفید زندگی می کند. Pressley, اعضای کنگره, سیاه حزبی و فعالان با جنبش برای زندگی در حال گفتگو در مورد پیشنهاد.

“من خدا را شکر برای M4BL رهبری ایستاده و آماده به کار در کنار آنها به مبارزه ساختاری تغییر قانونگذاری مسئولیت پذیری و حرکت در جهت عدالت و شفا” Pressley گفت: در یک بیانیه سیاسی.

اما دیگر سیاست ملی هل در حال رشد از جنبش را الهام گرفته از اختلاف در درون آن.

یکی از مهمترین و به طور گسترده ای شناخته شده برنامههای خود را به بیرون آمدن از زندگی مهم جنبش است “8 نمی توانید صبر کنید” پیشنهادی از عدالت نژادی, گروه, کمپین صفر است. بسته تشکیل شده است از “محدود کننده استفاده از زور سیاست” برای پلیس محلی ادارات — از جمله ممنوعیت chokeholds, الزامی د-تشدید و هشدار قبل از عکسبرداری — که این گروه استدلال را کاهش می شناسد ،

Deray Mckesson از بنیانگذاران کمپین صفر گفت: این پلت فرم به معنای “عادی” پلیس اصلاحات سیاست. “اگر پلیس در حال رفتن وجود داشته باشد فردا آنها باید به طور چشمگیری کمتر قدرت فردا” گفت: GQ.

اما انتشار “8 نمی توانید صبر کنید” در اوایل ماه ژوئن بود ملاقات با swift انتقاد از تعدادی از فعالان که احساس پیشنهادات نمی تواند به اندازه کافی در آب و هوا که در آن خواستار به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شد و به دست آوردن پذیرش گسترده تر. در عرض یک هفته کمپین صفر از بنیانگذاران بریتنی Packnett کانینگهام اعلام خروج از سازمان در پاسخ به واکنش. کمپین صفر صادر عذرخواهی در وب سایت خود گفت: آن کمپین “ناخواسته detracted از تلاش همکار, سازمان, سرمایه گذاری در paradigmatic شیفت که به تازگی ممکن است در این لحظه است.”

جنیفر اپس-ادیسون, co-مدیر اجرایی مرکز برای محبوب دموکراسی گفت: اصلی مشاجره با سیاست های است که بسیاری از آنها در حال حاضر اجباری در ادارات پلیس نشان دادن به او که دقیق تر تحول عمومی ایمنی مورد نیاز است.

“من بخشی از جرم دستگاه و سیستم خودم” گفت: Epps-ادیسون سابق مدافع. “ما نمی توانیم همچنان به سرمایه گذاری در سازه هایی که در نهایت به برچیده شود و در جهت مردم سیاه و سفید به آزادی است.”

به عنوان جنبش بزرگ شده پس از قتل Trayvon مارتین و مایکل براون فدرال و بشردوستانه دلار “ریخت و به اصلاحات یک سطح از سرمایه گذاری ما تا به حال دیده نشده احتمالا پس از سال 1994 جرم لایحه” Epps-ادیسون ادامه داشت. “و کسانی که اصلاحات کار نمی کنند.”

این “8 نمی توانید صبر کنید” بسته نیز مواجه مخالف از جهت دیگر اینکه: در آتلانتا شورای شهر تصویب این بسته پس از کشته شدن Rayshard بروکس توسط پلیس در یک وندی پارکینگ. اما آتلانتا شهردار Keisha لنس کف — دموکراتیک معاون ریاست جمهوری مدعی — وتو بسته به نا امیدی از فعالان محلی.

“اگر ما نمی توانیم که گذشت در یک محل مانند آتلانتا و ما باید مقدار زیادی از کار را به انجام” گفت: Nse Ufot مدیر اجرایی جدید گرجستان, پروژه که بسیج رای دهندگان جوان از رنگ. “من فکر نمی کنم که [مقامات] در حال حرکت در سرعت تغییر آن جنبش است و وجود خواهد داشت یک حساب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>