چرا tech غول رنج می برند ممکن است ماندگار درد خود را از تپه شلاق

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یکشنبه بسیار پیش بینی آنتی تراست شنوایی در معرض چهار نفر از صنعت فن آوری قدرتمند ترین مدیران اجرائی به ساعت تهاجمی سوال جمهوریخواهان و دموکرات ها به طور یکسان.

اما آن را نیز ممکن است نشان داده اند چیزی به مراتب ماندگار تر: کنگره است که تا حد زیادی soured در دره سیلیکون است که شروع به کشف کردن که چگونه به آن را نگه دارید به حساب گردآوری انبوهی از اسناد است که می تواند به بالا اتهامات که این صنعت بزرگترین شرکت های بازی نمی کشور قوانین مسابقات

که می تواند ماندگار ترین مفهوم برای Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس سوندار پیچای گوگل و اپل تیم کوک که شرکت های هستند که به طور فزاینده به چالش کشیده شده توسط قانونگذاران در واشنگتن و فراتر از آن.

می خواهید بازی کامل بازی ؟ اتمام سیاسی را پوشش زنده. که در اینجا پنج بالا takeaways از آنچه که ما آموخته چهارشنبه.

1) دموکرات آمد و با مقدار زیادی از شواهد

خانه آنتی تراست کمیته فرعی صرف یک سال در این تحقیق — جمع آوری ایمیل و محرمانه ارائه محل چت سوابق و اطمینان بخش کوچک رقبا که آن را بی خطر به آنها بگویید از داستان های خود را از چهار بزرگ. و برخی از فرعی بالا آمد دموکرات ها آماده شده است که شواهد در یک تلاش هماهنگ شده به فشار با نوک انگشت سوراخ در زوکربرگ را بزوس’, پیچای و کوک مجادلات که رقابت آنها را به طور کامل در متن و روح ایالات متحده آمریکا قانون ضد تراست.

را Rep. Pramila Jayapal را (D-شستشو.) عقب و جلو با زوکربرگ که آیا او می خواهم تهدید Instagram بنیانگذاران Kevin Systrom در نهایت قبل از خرید این شرکت به یک میلیارد دلار در سال 2012. Jayapal کشیده چت بین Systrom و یک سرمایه گذار که در آن Instagram بنیانگذاران شناور امکان که زوکربرگ “را به از بین بردن حالت اگر من بگویم.”

زمانی که زوکربرگ مورد مناقشه کنگره را شناسایی کسانی که در حوادث Jayapal چرخش به عقب با یک بیت کلاسیک از کنگره تئاتر: “من می خواهم به شما یادآوری می کنند که شما تحت سوگند.” تأکید بر نقطه فرعی منتشر کش از آن تحقیقی از جمله مواد کامل Systrom چت ورود به نیمه راه از طریق شنوایی — راه گسترش پنج-ساعت-plus شنوایی را عمر حتی طولانی تر است.

در همین راستا اعضای کمیته آمار بزوس با ایمیل روشنایی آمازون انگیزه برای خرید هوشمند مفت شرکت حلقه; نوشت بزوس که در مکاتبات “به روشنی به نظر من در اینجا این است که ما در حال خرید موقعیت بازار — فن آوری نیست.”

2) جمهوری خواهان بیشتر علاقه مند به تکنولوژی تعصب نسبت به آنتی تراست

در این جلسه در نهایت به یک انفجار که Rep. جیم اردن (R-اوهایو) آورده خود, هوای آزاد, صدای تلاوت مناجات اتهام نمونه از ضد محافظه کار تعصب از جمله در بخشی از توییتر که مدیر عامل اردن ساخته شده بود نشان از تلاش برای دعوت به جلسه.

شاید پیش بینی اردن را در ربودن این جلسه بود که ابتدا به او را تعطیل: او به سرعت swatted دور اردن در تلاش برای طلب کردن همکار جمهوری خواه و نه در کمیته فرعی به سوال اجرائی در تهدید خود را به “آزادی.”

که به استراحت قرار داده هر مفهوم است که تکنولوژی مدیران رو به رو شد یک واحد دو حزبی جبهه آماده برای تمرین کردن بر ضد تراست سوء استفاده.

اردن بعد از تلاش دوباره تلاش برای رفتن به طناب با مدیر عامل گوگل پیچای بیش از اینکه خود شرکت خواهد بازی نمایشگاه در طول سال 2016 انتخابات. پیچای به نظر می رسید تا حدودی befuddled توسط اردن خط از بازجویی در نهایت امیدوار است که بله گوگل خواهد بازی چیزهای بی طرف. پیچای بود اجازه قلاب زمانی که حق به سوال تصویب به کنگره مریم, گی اسکانلون (D-Pa.), که باز با یک شات در “حاشیه تئوری های توطئه است.”

اردن اعتراض با صدای بلند اما شنیدن نقل مکان کرد.

خواهان انجام کشش در اینجا وجود دارد. تشکر. کلی آرمسترانگ (R-N. D.) برای مثال به یک ارز قوی با پیچای در فهم و outs از نحوه شرکت تبلیغ ابزار تعامل با یوتیوب پلت فرم آن را صاحب است. زمانی که پیچای گفت: رویکرد شرکت بود حساس تر به اطلاعات کاربران-نگرانی های امنیتی نسبت به دیگر مدل کلی به ضرب گلوله کشته است که گوگل با استفاده از حریم خصوصی به عنوان “چماق به ضرب و شتم رقابت.”

اما حتی Rep. کن باک (R-Colo.), که به تازگی به حک کردن یک خط به عنوان یک متفکر محافظه کار منتقد دره سیلیکون را لمس کرد که چگونه آمازون درگیر با رقبای قبل از veering کردن بر روی یک دور گرفتن هر یک از مدیران متعهد به فروش محصولات تولید شده با استفاده از “به کار برده است.”

و در حالی که از شنیدن تولید چند از کامل کردن tech gaffes که کنگره تبدیل شده است شناخته شده برای بالا فرعی جمهوریخواه جیم Sensenbrenner بریده یکی زمانی که او خواسته زوکربرگ در مورد اینکه چرا ریاست جمهوری پسر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حساب رسانه های اجتماعی به تازگی گرفته شده را برای یک زمان کوتاه بیش از یک بحث هیدروکسی کلروکین تصویری. اما این بحث درگیر مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر حساب نمی Facebook. (زوکربرگ sidestepped پلت فرم تفاهم با استفاده از آن به عنوان لحظه ای به اشاره است که Facebook است تیز طرفدار”آزادی بیان.”)

3) Facebook هنوز هم آسیب پذیر

زوکربرگ شد هدف از شاید بعد سخت ترین سوال نه تنها از Jayapal اما دیگر از دموکرات ها که homed در Facebook را میلیارد دلار کسب Instagram در سال 2012. خود فرض: که زوکربرگ دیدم عکس های پلت فرم به عنوان یک شسته و رفته اندازی که دور از Facebook خود تصویر-ابزار به اشتراک گذاری اما بالقوه تهدید وجودی — یکی که جذب و سپس به طور بالقوه آمریکا نقض قانون رقابت.

نیویورک از حزب دموکرات جری Nadler رئیس کمیته قضایی کامل گذاشته به زوکربرگ در موضوع دوباره با استفاده از ارتباطات داخلی در ساخت این پرونده است. Nadler اشاره کرد که با توجه به اسناد و مدارک در کمیته فرعی دست زوکربرگ بود وادار به حفاری کردن دسته چک خود را چرا که او نگران است که “Instagram می تواند “معنی صدمه دیده ما بدون تبدیل شدن به یک کسب و کار بزرگ” و این که با خرید هنوز کوچک شرکت “آنچه ما واقعا در حال خرید زمان است.”

خرید یک رقیب به سادگی پس از آن متوقف خواهد شد رقابت بالقوه بدون هیچ زیر متحده آمریکا ضد تراست قانون Nadler اشاره کرد که زوکربرگ پاسخ داد که کمیسیون تجارت فدرال خود می دانستند و فکر کردن در مورد Instagram راه بازگشت در سال 2012 و کسانی که ضد تراست مجریان هنوز امضا کردن در معامله. اما Cicilline شد unpersuaded گفتن زوکربرگ که “شکست FTC در سال 2012 البته نه کاهش آنتی تراست چالش هایی که رئیس شرح داده شده است.”

نسخه کوتاه تر: فقط به این دلیل که یک گوشه ای از فدرال دستگاه مورد تایید برخی از هشت سال پیش به این معنا نیست زوکربرگ از جنگل. و معاملات است که ساخته شده می تواند unmade.

Facebook به خرید تعداد زیادی از شرکت ها, البته, اما Instagram متفاوت است. تجسمی-اولین پلت فرم بسیار محبوب در حق خود است کلید زوکربرگ چشم انداز برای آینده Facebook — به خصوص آن را به عنوان یک راه برای جذب یک Facebook-هراسی مخاطبان جوان است که در غیر این صورت هجوم آوردند به چینی متعلق به تازه بدوران رسیده Infinite. واشنگتن پوست Instagram دور از زوکربرگ امپراتوری ممکن است اما آن را نیز در آینده که مدیر عامل نیست مشتاق به تامل. و خانه آنتی تراست کمیته فرعی ساخته شده ساده است که این امکان را می خواهد زوکربرگ به نگرانی در مورد.

4) جف بزوس در زمان گرما و نمی همیشه به نظر می رسد آماده

این بود تا حدودی شگفت آور, مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس’ اولین زمان شهادت در برابر کنگره با وجود ثروت و قدرت او لذت می برد. (زمانی که بزوس شد سوگند او قرار گرفت No. 1 در فوربس ” فهرستی از ثروتمندترین مردم جهان را با $180 میلیارد تحت کنترل است. به عنوان یک نقطه, مقایسه, ثروتمندترین عضو مجلس نمایندگان در کنگره گرگ Gianforte (R-Mont.), به ارزش حدود یک هزارم آن است.)

و برای یک زمان آن نگاه مانند آن خواهد بود یک روز آسان برای بزوس. ظاهرا به دلیل مشکلات فنی با Cisco Webex خوراک بزوس نبود نام برای پرسش ها تا مدت ها پس از این جلسه که آغاز شده است. اما زمانی که جزئیات فنی شدند بندی بزوس در آن است.

برخی از سخت ترین نمایش داده شد آمد از Cicilline خود را در یک موضوع است که رئیس بوده است به دنبال برای چند ماه در حال حاضر: آیا آمازون با استفاده از داده های مستقل از فروشندگان در پلت فرم خود را به شکل از چگونه به بهترین خود را به فروش محصولات خود. (کمیته به سوال یکی دیگر از آمازون شاهد گمراه پانل در این نقطه از یک سال پیش.) بزوس کاهش یافته و بارها و بارها به حفاری به جزئیات اغلب با این استدلال که او به سادگی نمی دانم اطلاعات مربوطه حتی اگر این مشترک برای مدیران اجرائی به دبستان به طور کامل برای این نوع با مشخصات بالا Q&به.

پس از بزوس پاسخ داد: “من نمی توانم پاسخ این سوال بله یا خیر” در هنگام Jayapal پرسید که آیا آمازون تا به حال با استفاده از اطلاعات استخراج شده از تجارب خود را در پلت فرم مستقل فروشندگان به طرح خود را ارائه Cicilline دنبال incredulously: “شما گفت که شما نمی توانید تضمین می کنند که سیاست را نمی های شخص ثالث فروشنده داده ها با خود آمازون خط [محصولات] نبوده است نقض شده است. شما نمی تواند مطمئن باشد. می تواند به شما لطفا توضیح دهید که برای من؟”

گفت بزوس: “ما در حال بررسی آن است, و من نمی خواهم برای رفتن فراتر از آنچه که من می دانم در حال حاضر.”

در نقطه دیگر در جلسه بزوس گفت: او آشنا شد که با راه اندازی است که برجسته بود در باز حکایت از وال استریت ژورنال در این شرکت در ارتباط با رقبای کوچکتر به نظر می رسد که پنج شنبه گذشته.

انتظار نداریم که Cicilline به اجازه دهید این یک بروید. او شناخته شده به نگه داشتن دندان های خود را حفر و به موضوعاتی که باید برداشت خود را از توجه و او را روشن ساخته است که او طول می کشد قوی جرم به چگونه آمازون به کار گرفته این سوال کلیدی.

5) کنگره هنوز هیچ روشن دو حزبی ضد تراست دستور کار

Cicilline گفت: از شروع خود را با تکنولوژی بررسی بازگشت در تابستان گذشته که او را مشتاق به نگه داشتن آن دو حزبی امر و تا حدودی قابل ملاحظه ای او را بیشتر ملاقات این هدف است. هنوز مشخص شد شنبه فرعی را خواهان هستند و نه در هیئت مدیره با ایجاد تغییرات عمده قانون ضد تراست به مقابله با دره سیلیکون پاور — یک بن بست است که می تواند به محاصره تکنولوژی غول های قانونی برنده به طور پیش فرض.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه نیز به صراحت رد این ایده که بارها شنیده رود بزرگ “بد است.”

“من باید نتیجه رسیدیم که ما لازم نیست برای تغییر قوانین ضد تراست” گفت: Sensenbrenner بالا جمهوریخواه در کمیته فرعی که می تواند یک متحد مهم برای هر دو حزبی درایو به ایجاد تغییرات اساسی. “آنها مشغول به کار فقط خوب است. سوال اینجا است که این سوال را از اجرای آن قوانین ضد تراست.”

که هنوز هم برگ Cicilline یک مقدار زیادی بزرگ لین به برخی از تاثیر بر کشور سیاست رقابت هر چند او را به حرکت با دقت مطمئن شوید که قبل از انتخابات مجادله نمی rip جدا توصیه های سیاست او گفت: او را انتشار تا پایان سال است.

از سوی دیگر انتخابات ماه نوامبر می تواند عملکرد او یکی دیگر از راه به پیروزی با ارائه یک آنتی تراست قانونی نقشه راه برای آینده ریاست جمهوری — در صورتی که رئیس جمهور جو بایدن.

لی Nylen و جان Hendel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>