چرا آمریکا آماده نیست برای دیدار با تقاضا برای یک coronavirus واکسن

جلسه تقاضا برای موفق coronavirus واکسن به یک نیاز تاریخی میزان هماهنگی بین دانشمندان و داروسازان و دولت است.

ملت زنجیره تامین نیست در هر نقطه نزدیک به آماده شدن برای چنین تلاش است.

ملت در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با کمبود تخصصی شیشه ای استفاده می شود تا به ویال که ذخیره هر گونه واکسن. تولید و توزیع صدها میلیون دوز واکسن نیز نیاز به مقادیر عظیمی از جلو — که ساخته شده توسط فقط یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها و همچنین سوزن و تبرید واحد است. سهام کم هر یک از این مولفه ها می تواند آهسته آینده واکسیناسیون تلاش آنجا که کمبود کلیدی مواد شیمیایی تاخیر گسترده coronavirus تست.

عظیم تولید تلاش در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای تولید صدها میلیون دوز امیدوار کننده واکسن در حال حاضر در اواخر مرحله آزمایش به دانشمندان و دولت قمار که حداقل یکی از عکس ها را به اثبات بی خطر و موثر است. این تلاش می تواند رقیب فوری کمپین ملی برای واکسینه کردن کودکان در برابر فلج اطفال در 1950s.

“احتمالا بزرگترین چالش خواهد بود پوسته پوسته شدن واقعی واکسن. این یک چیز به کارآزمایی بالینی نمونه ها و مواد در آزمایشگاه مقادیر گفت:” جورج Zorich یک داروخانه متخصص و مدیر عامل شرکت ZEDPharma. “این یکی دیگر از چالش در واقع پوسته پوسته شدن آن موثر است.”

به طور بالقوه آن را حتی سخت تر است که در ایالات متحده قابل توجه است که خود را در آن. دولت را توبیخ یک همکاری بین المللی پیشگام توسط سازمان بهداشت جهانی در حالی که رئیس جمهور آماده برای یک ماه نوامبر انتخابات است که می تواند در یک رفراندوم در coronavirus پاسخ.

دولت در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از هزینه مشکلات که مانع توسعه واکسن برای تهدیدات در حال ظهور مانند Zika و ابولا ویروس ها.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اشاره به چالش های آن در طول بحث در فوریه. عمده داروسازان شده است “سوخته” در گذشته او گفت: هنگامی که آنها شتافت به توسعه واکسن برای بحران مانند ابولا شیوع و صرف میلیون ها نفر به گسترش تولید تا کنون که بدون دیدن محصولات خود را استفاده می شود.

“شما سرمایه گذاری صدها و صدها و صدها میلیون دلار به مقیاس در چیزی است که شما امیدواریم که ممکن است کار می کنند. که واقعی قطعی وجود دارد,” Fauci گفت. “این است برای رفتن به یک چالش برای به دست آوردن یک شرکت بزرگ به انجام این کار است.”

این زمان در اطراف, دولت داده است نزدیک به یک میلیارد دلار در دو گروه آزمايش واکسن که در حال برخورد از طریق آزمایش های انسانی. برخی از کمک های مالی حمایت خواهد ساخت دوز هر دو واکسن در امیدوار است که حداقل یکی را از تابه خارج.

مدرن درمان بوستون شرکت زیست فناوری با همکاری موسسه ملی بهداشت در یک کاملا جدید واکسن فناوری دریافت کرده است $430.2 میلیون در بودجه فدرال. این شرکت هفته گذشته گفت که این می تواند شروع فاز سه آزمایشات نهایی — ماه-طولانی مرحله از واکسن توسعه — توسط “اوایل تابستان است.” و دولت به یکی دیگر از $456.2 به جانسون و جانسون برای آن واکسن آزمایشی.

“وجود دارد مقدار زیادی از منابع مورد نیاز از اوایل مراحل پیش بالینی و بالینی به لحظه آن را تزریق به مردم اسلحه گفت:” هوارد Sklamberg سابق FDA رسمی و وکیل در حال حاضر در آرنولد & Porter.

فقط موفق به ایجاد واکسن در سال خواهد بود بی سابقه دستاورد, پس از ضبط برای توسعه یک واکسن چهار سال است. در بالا از آن در حالی که واکسن طراحی شده است برای طیف وسیعی از ویروس های دیگر شده است وجود دارد هرگز یک coronavirus واکسن قبل از.

HHS مونتاژ یک ابتکار تحت نام “پروژه پیچ و تاب سرعت” برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن. پیشگام با تجربه مدیر FDA واکسن واحد پیتر علائم این پروژه با این وجود می تواند به صورت چند موانع در طول راه.

بالا بردن سرعت واکسن جدول زمانی به معنی گرفتن کلید های میانبر. برخی مانند اجازه دادن به واکسن سازان چشم پوشیدن برخی مطالعات حیوانی و یا انجام آنها را به صورت موازی با بشر اولیه دادگاه در حال حاضر در جریان است. دولت همچنین می تواند مسئله اضطراری با استفاده از مجوز برای یک وعده واکسن قبل از آن را به اتمام تمام نمونه بررسی مراحل را فقط به عنوان آن را برای انجام برخی از coronavirus آزمون و مواد مخدر.

مقامات بهداشت هنوز هم با احتیاط از امیدوار کننده بیش از حد. در یک شنبه مجلس سنا شنوایی در این بیماری همه گیر, Gary Disbrow — سرپرست دولت واکسن بودجه واحد پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار — مقاومت سناتور. میت رامنی (R-یوتا) تکرار سوالات در مورد اینکه آیا دستیابی به واکسن این سال معقول و منطقی بود.

“من یک شرط بندی فرد اما اگر ما مجموعه ای از اهداف بلند ما را در رسیدن به این اهداف گفت:” Disbrow که در زمان این نقش فقط هفته پیش پس از سلف خود ریک روشن بود ناگهان سرنگون.

علائم امیدوار به یک واکسن آماده در نه ماه او گفت: هفته گذشته در یک Axios رویداد. “تو چه می دانی که ممکن است واقعا در نظر گرفتن فضای مرده در فرایند توسعه و در نظر گرفتن خطرات است که یکی به طور معمول نمی,” او گفت: با اشاره به تولید و بسط در حالی که واکسن هنوز در فاز سه محاکمات است.

“چیزی که بسیار مهم است با واکسن است که FDA باید بسیار مطمئن شوید که آنها امن و موثر است. بر خلاف با مواد مخدر شما تجویز آنها را به افراد سالم” Sklamberg گفت. “بنابراین FDA است که قصد ندارم به قطع گوشه و کنار و بگو: ما مطمئن هستیم که از ایمنی این یکی اما ما در حال رفتن به آن را سوار.'”

پس از آن وجود دارد لوازم مورد نیاز برای بسته بندی و توزیع واکسن است. هر دوز نیاز به یک ویال درپوش درپوش و بسته بندی است که آن را نگه می دارد پایدار از طریق حمل و نقل. در حالی که شیشه ای مورد استفاده برای ویال تاثیر نمی گذارد واکسن های جلو روی حیله و تزویر بازی: تولید کنندگان باید به سمت راست را انتخاب کنید مواد معمولا از لاستیک یا لاتکس است که نمی خواهد ارتباط برقرار کردن با مواد شیمیایی حساس داخل ویال.

و در هر دو مورد ویال و جلو یک واکسن تولید کننده فقط نمی تواند تبدیل به یک کمی متفاوت محصول و یا نام تجاری دیگر. آنها به طور معمول باید برای اجرای تولید تغییرات توسط FDA برای اولین بار است که می تواند سریع تامین کننده تغییرات برای جلوگیری از کمبود دشوار چشم انداز.

FDA می توانید تصمیم بگیرید که چگونه انعطاف پذیر از آن خواهد شد در مورد این نوع از تغییر میگه Sklamberg. این سازمان گفت: در یک ماه دسامبر 2017 پیش نویس راهنمایی هایی که شرکت می تواند با توجه به برخی تغییرات در گزارش سالانه خود به جای انتظار برای تصویب کرده است اما نهایی نشده سیاست.

توانایی سوئیچ محصولات می تواند به عنوان تمام جهان آماده برای واکسیناسیون و vies به امن خود را تامین کنند. با چوب پنبه بستن کسب و کار است که بسیار شلوغ میشه. پنسیلوانیا شرکت به نام غرب خدمات دارویی یکی از غالب بازیکنان تان شدیدا از میلیون ها نفر از محصولات یک روز در 25 سایت در سراسر جهان است. یکی دیگر از عمده تولید کننده Schott است مستقر در آلمان است.

هر دو شرکت همچنین شیشه ویال یک بازار با کمی بیشتر رقابت هر دو در آمریکا و سراسر جهان — هند تولید کننده عمده ای گفت: Zorich.

اما پزشکی شیشه کمبود در حال حاضر تنظیم در قبل از Covid-19 همه گیر پدید آمده در این سال به دلیل کمبود شن و ماسه در ایالات متحده Evercore تحلیلگر Vijay Kumar نوشت: در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید. کویر شن و ماسه بیش از حد صاف است برای استفاده نیاز به “زاویه” شن و ماسه از بستر رودخانه و معدن است که برای تهیه به دلیل قوانین زیست محیطی و محدودیت های او نوشت.

شیشه کمبود در حال حاضر در دولت ایالات متحده رادار با توجه به سرنگون روشن 60-به علاوه صفحه whistleblower شکایت علیه دولت. روشن مدعی او هشدار داد از بلندی جهانی کمبود شیشه ویال اما مقامات دولت نیست توجه به مشاوره خود را. او نوشت که عمده شیشه تولید کنندگان هشدار داده اند که خاص مواد بوروسیلیکات لوله فروخته شده است و آن را می تواند به مدت دو سال به دیدار با آمریکا واکسن نیاز به تنهایی.

برخی از تولید کنندگان در حال حاضر در حال آماده شدن برای این پتانسیل بحران: مدرن است که به بررسی هر دو تک-استفاده از ویال و کسانی است که می تواند نگه دارید چند دوز واکسن با توجه به نظارتی خود را براده. نه مدرن و نه Johnson & Johnson بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کمبود ویال می تواند دخالت کند و نه فقط با در دسترس بودن یک coronavirus واکسن اما طیف وسیعی از داروهای دیگر از جمله آرام بخش ها و داروهای دیگر تجویز در بیمارستان. تلاش های دولت برای جلوگیری از کمبود خواهد بود که به زودی آغاز اگر آنها شامل بهره گرفتن بیشتر تولید کنندگان.

“همه شیشه همان است” گفت: Sklamberg. “تولید کننده ساخت شیشه شامپاین نمی توانید فقط سوئیچ به ساخت پزشکی ویال.”

آینده تولید فشار برای واکسن و لوازم مربوط می تواند گرفتگی تقلا برای ماسک های هواکش و آزمون. “ما باید از این ظرفیت برای انجام این کار” Sklamberg گفت. “این فقط یک مقدار زیادی از قطعات در حال حرکت سازمان و منابع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر