چرا واشنگتن آماده تر از همیشه به در آمازون

لیبرال دموکرات و تعداد فزاینده ای از جمهوری خواهان محافظه کار در نهایت می تواند توافق بر چیزی: آمازون است فقط بیش از حد قدرتمند است.

بزرگترین خرده فروش آنلاین دو حزبی travails را بدتر کرده اند در هفته های اخیر آن را به عنوان مبارزه اتهامات آن است که عدم محافظت از کارکنان از coronavirus قرار گرفتن در معرض نزنی در برابر خبرچین و پاره کردن شخص ثالث فروشندگان. مشکلات آن بزرگ شده در جمعه زمانی که جمهوری خواهان و دموکرات ها در کمیته قضایی مجلس خواستار آن شدند که مدیر عامل شرکت جف بزوس شهادت در مورد اینکه آیا این شرکت با گمراه کنگره در مورد تاکتیک های این اعزام در برابر رقبا.

در ضمن کارگران برای آمازون و آن غذاهای کل تابعه پیوست کارکنان خارج شده و فدرال اکسپرس و هدف و Instacart در یک روز اعتصاب به تقاضا بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی و خطر پرداخت در طول این بیماری همه گیر. در اوایل این هفته وزارت بازرگانی افزود: برخی از آمازون در خارج از کشور وب سایت به یک لیست از “بدنام” ارائه دهندگان تقلبی و سرقت کالا.

شکایت از مترقی قانونگذاران مانند بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) چیزی جدید برای, آمازون, آمریکا دومین خصوصی کارفرما. اما خشم در میان برخی از جمهوری خواهان محافظه کار گسترش یافته است به دلیل نگرانی که از آن سوء استفاده خود را از تسلط بازار به تضعیف کسب و کارهای کوچک است که بستگی دارد در آمازون به فروش و کشتی کالاهای خود را.

نصب گلایه برای آمازون هستند و در عین حال یک مثال دیگر چگونه این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به زندگی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ به عنوان ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها ماندن در خانه در ساحل به ساحل مستندات. اما در حالی که این ویروس آوردن فرصت های جدید و خطر برای همه عمده شرکت های با تکنولوژی e-commerce غول پیکر چهره چالش های منحصر به فرد به دلیل بزرگ نیروی کار و بتن نقش مردم را روز به روز زندگی می کند.

این شرکت که به مدت طولانی وعده داده شده به “لذت” مشتریان خود را در حال حاضر ساخت های اساسی تصمیم گیری که بر swaths گسترده ای از جامعه: آن را ارائه مواد غذایی و ماسک و مواد ضد عفونی کننده ها انتخاب که محصولات ضروری و با چه سرعتی مردم باید آنها را دریافت کنید استخدام انبار کارگران در زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها تازه بیکار و ساختمان آزمایشگاه به روند coronavirus آزمون. است که به آمازون — در حال حاضر یک نیروی قدرتمند در واشنگتن — یک نقش محوری در تعیین چگونه به خوبی یک کشور پناه در محل می تواند تابع.

“خدمات ما ارائه شده است هرگز بیشتر انتقادی” بزوس گفت: در بیانیه ای روز شنبه در کنار این شرکت برای اولین بار درآمد سه ماهه گزارش. آمازون افزایش فروش 26 درصد بین ماه های ژانویه و مارس و بزوس گفت: سهامداران است که آمازون قصد دارد به صرف تمامیت آن در سه ماهه دوم سود coronavirus-هزینه های مربوط.

اما در حال ضروری برای جامعه به ارمغان می آورد جدید موشکافی و بحران بهداشت و درمان افزایش یافته است و توجه به هر جنبه ای از مدل کسب و کار شرکت در سی و در مبارزه با رگولاتور در اروپا است.

است که به آمازون منتقدان تازه علوفه برای دریافت تغییرات آنها تقاضا گفت: Neil Chilson یک محقق ارشد در چارلز کخ موسسه و اقدام سابق کارشناس ارشد در کمیسیون تجارت فدرال.

“آن را می دهد برخی از قدرت چانه زنی برای کسانی که در حال تلاش برای بالا بردن نگرانی کار و یا تلاش برای مذاکره چیزی متفاوت از این شرکت گفت:” Chilson که در برابر تماس برای جارو مقررات جدید از فن آوری های غول پیکر.

در حالی که مترقی منتقدان را بلند رفته و پس از آمازون در مورد آن پرداخت و شرایط کار و نرخ مالیات کارکنان در حال حاضر متهم این شرکت از عدم تصویب کافی ویروس پروتکل های ایمنی در انبارها و اخراج کارکنان چند که صحبت کردن در مورد شرایط نا امن کار. این شرکت می گوید آن را رد کرد و آنها را برای نقض ایمنی و دیگر پروتکل های نه برای صحبت کردن.

آمازون در پاسخ با اشاره به مراحل جدید آن را اجرا کرده است در طول بیماری همه گیر از جمله انجام تمیز کردن عمیق در آن انبارها و حمل و نقل مراکز ارائه دنده محافظ برای کارگران و معرفی جدید اجتماعی فاصله دستورالعمل. این شرکت کاهش یافته است به ارائه اضافی دیدگاه برای این داستان.

اما دموکرات کنگره می گویند این بیماری تنها ساخته این شرکت کار معایب بیشتر خودنمایی میکند.

“آمازون همواره فقیر ایمنی کارگر ضبط, اما آن را تبدیل به حتی واضح تر در این بیماری همه گیر است که به آن نیاز دارد به شکل” گفت: سناتور. Sherrod قهوه ای از اوهایو که همراه با چهار تن دیگر از سناتورهای دموکرات کبابی آمازون در نامه ای در ماه گذشته در تلاش خود را برای حفاظت از کارگران و حفاظت از خبرچین در طول Covid-19 شیوع.

“آمازون همچنان به قرار دادن زندگی خود را در کارگران در معرض خطر” است و برای مقابله به مثل در برابر کسانی که صحبت کردن در گفت: Rep. Ilhan عمر از مینه سوتا که در آن آمازون اخراج یک کارگر بود که به سازماندهی تظاهرات. “نگرانی های من در مورد این شرکت باید تنها در اوج این بیماری همه گیر پیشرفت کرده است,” او گفت:.

شتاب در حال ساخت در میان دموکرات کنگره شامل کارگر حمایت در coronavirus امداد. نه سناتور و بیش از 40 عضو مجلس نمایندگان با صدور نامه هفته گذشته اصرار کنگره رهبری به یک “ضروری کارگر لایحه حقوق” ارائه شده توسط سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) و دره سیلیکون تشکر. Ro خناس در دور بعدی کمک کند.

در حالی که جمهوری خواهان را نمی پیوست گریه برای بیشتر موظف کارگر حمایت از آنها شروع کرده اند به بیان تردیدی در مورد راه معاملات این شرکت با فروشندگان بر روی پلت فرم آن است.

به عنوان مصرف کنندگان آمریکایی گله به آمازون برای محصولات از ضد عفونی کننده دست به اره منبت کاری اره مویی پازل شرکت نیز مواجه شده افزایش توجه و چگونه آن را انتخاب می کند که موارد آن را ضروری اعلام و چگونه آن را علف های هرز تقلبی. آمازون نخست مشتریان استفاده می شود به دو-روز حمل و نقل کلیه محصولات خود مجبور به تعدیل انتظارات در حالی که در خارج از خرده فروشان را متهم آمازون از undercutting کسب و کار خود و گاهی اوقات نوشتن مطالب طولانی تر از حد واقعی حمل و نقل بار به منظور منصرف کردن سفارشات. در ضمن نظرات منفی در آمازون شکایت در مورد ماسک هستند که مواد و یا کیفیت آگهی.

روز چهارشنبه دفتر نماینده تجاری ایالات متحده شامل تعدادی از آمازون وب سایت در کشورهای خارجی در آن فهرست سالانه از “بازارهای بدنام” تقلبی برای کالاهای خارجی اولین بار یک شرکت ایالات متحده را در خارج از کشور عملیات شده است. حرکت — طولانی حمایت برای لباس و کفش تولید کنندگان حمل می کند هر گونه مجازات است اما یک سیلی به صورت خرده فروش از شاخه های اجرایی و تر بتن یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم نماز جماعت در مقابل شرکت.

در ایالات متحده این اتهام که آمازون سوء استفاده از داده ها از فروشندگان شخص ثالث است که تشدید این شرکت ضد تراست گلایه.

جمعه تقاضا از قوه قضائیه کمیته پس از یک وال استریت ژورنال گزارش هفته گذشته گفت که این شرکت با استفاده از داده های جمع آوری شده از فروشندگان به راه اندازی رقابت محصولات آن عمل گفته بود که کنگره آن را در تعامل است. این تکرار یک تماس توسط وارن در روز چهارشنبه بلافاصله پس از مجله گزارش برای بزوس به شهادت.

“ما باید مطمئن شوید که بچه ها بزرگ مانند آمازون نمی توانید با استفاده از این فرصت بیشتر استفاده از کسب و کارهای کوچک در تلاش برای زنده ماندن در حالی که غول با چنگک جمع کردن در هیچ رشته متصل نجات پول” وارن گفت سیاسی.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), یکی دیگر از فناوری بلندترین مخالفان در واشنگتن خواست وزارت دادگستری این هفته برای راه اندازی یک آنتی تراست پروب از آمازون. تنظیم کننده های اروپایی در حال حاضر در حال بررسی شرکت در اتهامات داده های مشابه سوء استفاده در اتحادیه اروپا.

دیگران که قبلا منتقدان از آمازون تسلط بازار را شروع کرده اند به عضویت در سرزنش. یک کلید مثال — جمهوری خواه در کنگره کن باک کلرادو عضو تندرو محافظه کار آزادی حزبی.

“تا آنجا که من از کسی که طرفدار که بازار اصلاح خود من فکر می کنم آن چیزی که کنگره نیاز به رسیدگی و به روز رسانی قوانین ما به طوری که تنظیم کننده های ابزار آنها نیاز به مطمئن شوید که این نوع از رفتار نمی کند ادامه” باک گفت: از اتهام سوء استفاده از فروشنده داده است.

باک نشسته در خانه قضائیه ضد تراست و تجاری و اداری قانون فرعی است که انجام یک yearlong تحقیق ممکن است ضد رقابتی انجام در بخش تکنولوژی است که به طور فزاینده ای zeroed در Amazon, Google, Facebook و اپل. او گفت که او در ابتدا یک کل “مؤمن” در کاوشگر اما او در اطراف به مشاهده آن را به عنوان مهم است.

او پیوست همکار کمیته نمایندگان جمهوریخواه ، جیم Sensenbrenner (R-Wis.) و مت Gaetz (R-Fla.) در امضای جمعه نامه خواستار آن است که بزوس شهادت همراه با رئیس جری Nadler (D-n. y.), آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline (D-R. I.) و دیگر کمیته دموکرات.

باک گفت: “حمایت رو به رشد” در میان جمهوری خواهان برای تصویب قانون نوسازی قوانین ضد تراست و افزایش فدرال مجریان توانایی برای سرکوب چنین شیوه های آمازون و دیگر تکنولوژی غول های, حتی در میان همکاران خود در آزادی حزبی.

دیگر جمهوری خواهان به ظاهر متعادل تمایل به نگه آمازون پاسخگو در برابر یک مایل فاصله خود را از اعتماد متلاشیکننده قانونگذاران مانند وارن. کمیته قضایی مجلس در رأس حزب جمهوری خواه در کنگره جیم اردن از اوهایو نیست نشانه روی در روز جمعه تقاضا برای بزوس به شهادت. راسل رنگ یک جمهوری خواه کمیته سخنگوی اردن پیشنهاد دموکراتیک نویسندگان این نامه می خواهم برای شکستن آمازون “به سادگی از آنجا که آنها در حال بزرگ کسب و کار موفق.”

این رنگ همچنین گفت: کمیته جمهوری خواهان “سوالی برای آمازون و می خواهید برای دریافت پاسخ برای مردم آمریکا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی با استفاده از Covid-19 بحران به تمدید خود را بی اساس اتهاماتی که خدمات پستی ارسال سالانه ضرر و زیان به دلیل آمازون مجبور است آن را به درنده قرارداد. مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که اگر آژانس نمی کند, افزایش قیمت, e-commerce, غول, دولت ممکن است به عنوان “اجازه دهید آمازون خود را ساخت اداره پست.”

آمازون که به مدت طولانی استفاده از خدمات پستی برای آخرین مرحله از تحویل برای بسیاری از بسته های در حال حاضر ساخت خود را تحویل زیرساخت ها را بیشتر از این کار خود را.

اما این یکی آمازون پیشنهاد که چیدن تا دو حزبی بخار حتی در به طور فزاینده مهم واشنگتن است. “نه تنها افزایش قیمت در این “آخرین مایل’ خدمات تحویل صدمه خانواده کسب و کارهای کوچک و توانایی ما برای پاسخ به کروناویروس در جوامع روستایی می تواند باعث وخیم تر شدن خدمات پستی را مشکل مالی” گفت: سناتور. تام Carper (D-Del.).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر