Wickenheiser درخواست برای لوازم پزشکی با رایان رینولدز به کمک نمرات بزرگ کمک های مالی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

هیلی Wickenheiser دیدم چه بود و شنیده ترس از دوستان در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

او آموزش پزشکی در تورنتو در مکث در حالی که معلمان او پیوستن به نبرد هاکی Hall of Famer راه اندازی رسانه های اجتماعی درخواست های شخصی تجهیزات حفاظتی.

با کانادایی رایان رینولدز بازیگر تزریق سوخت جت به درخواست کمک های مالی در آینده سریع و خشمگین.

“آن را منفجر کرد, با تشکر از رایان برای اطمینان و 35 میلیون Instagram مردم” Wickenheiser گفت: کانادا مطبوعاتی در روز سه شنبه.

“واقعا آن را به دلیل وضعیت مشهور. آن را عظیم زمانی که شما دریافت کنید که نوع علاقه است.”

شنوایی که PPE عرضه شد در حال اجرا پایین Wickenheiser خواسته 13,500, ماسک, 13,500 دستکش و 1,350 لباس شیمی یکشنبه در توییتر.

چهار بار مدال طلای المپیک از Shaunavon, Sask., چه کسی می خواهد به یک پزشک ارائه شده را انتخاب کنید تا لوازم خودش.

“هنگامی که شما به تکرار متون ‘Oh my god, ما در حال رفتن به اجرا مثل من اخذ شده است که این یک نیاز است که برای پر” Wickeneiser گفت.

“من می دانم که افرادی که سهمیه بندی ماسک در حال حاضر. آنها در حال گرفتن دو N95 ماسک برای دو هفته.”

رینولدز ستاره “Deadpool” و “فانوس سبز” piggybacked Wickenheiser پست با یکی از خود را اعلام کرد “کسانی که کمک هیلی . . . چیزی را دریافت کنید عالی از من” از جمله شخصی ویدئوها و Deadpool bobbleheads.

دسترس Wickenheiser درخواست به طور ناگهانی افزایش نمایی.

“من تا به حال یک مرد شب گذشته که به 27,095 ماسک در یک حمل و نقل یکی از شرکت” Wickenheiser گفت.

انتاریو برتر داگ فورد هشدار داد اوایل این هفته در این استان می تواند اجرا از PPE در عرض یک هفته.

تقریبا 5000 نفر در انتاریو آلوده شدند که از روز شنبه یک تکه بزرگ از بیش از 17000 موارد در کانادا.

Wickenheiser در تراز وسط قرار دارد او PPE درایو با #ConquerCOVID19 ،

آن را یک سازمان علوم پزشکی و حرفه ای کسب و کار که فنر دو هفته پیش برای پیدا کردن تجهیزات برای نگه داشتن پزشکان و پرستاران و مراقبت های بهداشتی کارگران امن در حالی که آنها درمان افراد آلوده به ویروس.

#ConquerCOVID19 کار می کرد با اسباب بازی R با ما به کودک مانیتور ویدئو را به بیمارستان, به طوری که پزشکان می توانند با برقراری ارتباط و درمان بیماران در انزوا در حالی که صرفه جویی در تجهیزات PPE.

گوش دادن | Wickenheiser می پیوندد CBC مترو صبح:

هیلی Wickenheiser المپیک, قهرمان هاکی و سوم-سال دانشجوی پزشکی می گوید: “من در یک بزرگتر تیم در حال حاضر” او به عنوان هماهنگ جمع آوری کمک های مالی از شخصی دنده محافظ برای سلامت کارگران است. 6:06

این سازمان در حال حاضر در حال حاضر triaging له از کمک های مالی در آینده از Wickenheiser-رینولدز مبارزات انتخاباتی.

“او و رایان باید واقعا به ارمغان آورد و ما را به یک سطح کاملا دیگر گفت:” دانشجوی پزشکی یوسف احمد که درگیر با این گروه است.

“در طول 24 ساعت ما رو بدست بیش از 25,000 N95 ماسک و بیش از 8,500 دستکش. بیش از 500 درخواست کمک مالی را به ConquerCOVID19.

“ما قصد داریم این موارد را به ما تسهیلات ذخیره سازی و توزیع آنها.”

تجهیزات درایو قرار است روز شنبه در XYZ سازی در مرکز شهر تورنتو است. ولوو تامین ناوگان وسایل نقلیه به ارائه منابع به بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی و امکانات.

“ما در حال پر کردن یک نیاز فوری” احمد گفت.

احتیاطی مناسب گرفته خواهد شد در سایت اهدای, او اضافه شده است. مردم نمی خواهد که به ترک اتومبیل های خود را و داوطلبان دست زدن به جعبه دستکش بپوشید.

Facetime با رینولدز به می گویند با تشکر

Wickenheiser ملاقات رینولدز زمانی که هر دو خود را دریافت کرد ستاره در کانادا پیاده روی مشاهیر در تورنتو در سال 2014.

“زمانی که من فرستاده که صدای او آن را دیدم و پیامک من” Wickenheiser توضیح داد. “او گفت:” می تواند به من کمک کند ؟ ‘ خود را خنده دار راه.

“شب گذشته من او را در FaceTime در یک محل که در آن ما را انتخاب کنید تا. او FaceTiming همه این مردمی که نشان داد تا به می گویند با تشکر از شما.”

داشتن بازنشسته از هاکی در سال 2017 و در سال آخر پزشکی 41 ساله Wickenheiser بود در چرخش بالینی در تورنتو اتاق های اورژانس تا دو هفته پیش.

او را تماشا 40-year-old pilot دریافت انتوبه شد و قادر به پیدا کردن یک ماسک که او مناسب بود و یک همکار که کار کانون شیوع سارس در تورنتو در سال 2003 می گویند COVID-19 خواهد بود بدتر است. همه که منجر به توییتر ارسال در روز یکشنبه ،

“من یک پا در پزشکی و مردم می دانند که من از هاکی و ورزش” او گفت:. “من تا به حال منحصر به فرد این لنز که از طریق آن من به تماشای این پیشرفت در طول سه ماه گذشته.

“من گفتم:” من یک حضور. من از آن استفاده کنید و ببینید که چه ما می آمد تا با.”‘

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>