بیوه از متیس تیراندازی قربانی صحبت می کند در برابر نژاد پرستی: “من نباید در دفاع از آنها حاضر زمانی که من عزادار’

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک زن از Nobleford آلتا., صحبت کردن پس از شاهد آنچه او به عنوان توصیف “نژادپرستانه و تبعیض آمیز” نظرات کارگردانی نسبت به شوهر مرحوم او و عمویش هر دو از آنها به ضرب گلوله کشته شد و کشته شد و در ماه مارس است.

یعقوب Sansom و عمویش موریس کاردینال که هر دو متیس بودند و در یک سفر شکار در نزدیکی Glendon آلتا., زمانی که آنها جانشان را از دست دادند.

RCMP نامیده می شدند به صحنه حدود 4 صبح در مارس 28 و پلیس بعد گفت: مرگ و میر تلقی می شد به قتل.

سارا Sansom یعقوب و همسر می گوید: حمایت جامعه برای خانواده اش ممتاز است اما افزود او نیز مشکل شده است توسط برخی از نظرات منفی.

“حمایت کرده است بسیار مهم تر از منفی اما باید وجود داشته باشد هیچ منفی,” او گفت:. “باید وجود داشته باشد هیچ منفی زمانی که کسی از دست می دهد و کسی آنها را دوست دارم.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: منطقه ای متیس رهبران نگرانی شورای ملی تماس برای اصلاحات

Sansom گفت: برخی از نظرات سوال که چرا این دو نفر در منطقه بودند اگر آنها خاطی و اگر آنها از انجام هر کاری غیر قانونی است. او گفت: بسیاری از این دیدگاه نشات گرفته از مردم در منطقه که در آن تیراندازی اتفاق افتاده است.

“این بد است برای نژاد پرستی در آن [منطقه],” او گفت:, و اضافه کرد که او و همسرش نقل مکان کرد به Nobleford در سال 2014 خود را جدا از تبعیض است.

“Bonnyville, St. Paul Glendon منطقه معروف است که” Sansom گفت.

در حال حاضر او در حال سازماندهی جلسات با رهبران جامعه در امید پرداختن به نژادپرستی و دفاع برای تغییر با توجه به برداشت حقوق.

“این توافق نامه که رسیده بود با دولت قبلی سال پیش اساسا محدود که در آن متیس می تواند برداشت به چند صد کیلومتری شمال کلگری” گفت: آدم براونینگ رئیس Lethbridge متیس-آلبرتا انجمن.

ادامه مطلب: نعناع جدید سکه افتخارات بنیانگذار مانیتوبا و Metis رهبر Louis Riel

براونینگ گفت: این محدودیت باعث می شود شکار جنوبی بهره بیشتری دشوار است از جمله برای یعقوب که تا به حال به درایو حدود 700 کیلومتر از خانه را به شکار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برخی از اعضای جامعه ما را به سفر صدها کیلومتر به تمرین حقوق خود را به شکار با خیال راحت” او گفت:.

لوید کاردینال پسر عموی به موریس و یعقوب می گوید او امیدوار است برای دیدن یک تغییر در “ما و آنها ذهنیت” به خصوص در Glendon منطقه است.

“من اساسا فقط دفاع و تلاش برای پیدا کردن و دنبال راه حل برای رسیدگی به این مسئله است که در آن جامعه بلکه به توسعه و ایجاد روابط با شهردار و مردم در رهبری بنابراین ما می توانیم به کسانی که مکالمات,” او گفت:.

یک رالی برگزار شد در اوایل این ماه به افتخار این دو نفر که کشته شدند. یکی دیگر این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29 در ادمونتون.

راجر Bilodeau, 56 و Anothony Bilodeau, 31, رو درجه دوم به اتهام قتل در ارتباط با مرگ و میر.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>