همسرم, انتقاد شدید سفید Supremacist شوهر متهم به آدم ربایی و او: او “چارلز منسون-مانند کنترل ذهن’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

همسر سفید supremacist آگوستوس Sol Invictus که متهم به آدم ربایی همسر و دو فرزند خود در ماه دسامبر برافراشته در برابر شوهرش در جمعه وثیقه شنوایی در تماس تلفنی با “استاد manipulator” با “چارلز منسون-مانند کنترل ذهن” بر پیروان خود را.

Invictus, 36, که از نظر قانونی تغییر نام خود را از آستین Gillespie با اتهام آدم ربایی و تشدید خشونت خانگی به اتهام وادار کردن همسرش, آنا Invictus در زور اسلحه به سفر با او از کارولینای جنوبی به فلوریدا در دسامبر. 12. در فلوریدا او قادر به فرار از او و بازگشت او به پلیس گفت.

روز جمعه قاضی هال هریسون محروم سفید supremacist قید وثیقه و پس از Invictus گفت که او می ترسم که او می خواهم او را بکشد اگر او از زندان آزاد شد.

“بسیاری از جانبازان خود را می دانید حقیقت; آنها دیده می شود سوء استفاده و یا پس از ضرب و شتم آنها شهود با چشم خود” آنا Invictus گفت: خواندن یک بیانیه او آماده برای دادگاه. “در عین حال به دلیل چارلز منسون-مانند کنترل ذهن آنها خواهد شهادت قبل از دادگاه است که او بی گناه است.”

جزئیات عاطفی و جسمی و روانی و سوء استفاده از او را تحمل بیش از شش سال گذشته طولانی درد و رنج همسر به نام آگوستوس Invictus خشونت manipulator که به دنبال پیروان خود را سفید ملی ایدئولوژی است.

“پس از نزدیک به شش سال در این رابطه من در نهایت در بر داشت شجاعت و ایستادگی در برابر آگوستوس و همیشگی خود سوء استفاده” او گفت: قبل از لیست 16 نمونه از سوء رفتار خود.

در یک حادثه دلخراش, آنا Invictus گفت شوهرش او را ضرب و شتم بسیار سخت است که او را دیدم “چشمک می زند از نور است.” در یکی دیگر از, او گفت که او قفل شده بود در یک اتاق خواب برای روز. او گفت شوهرش هنگامی که “با خشونت خفه” او تا از او گذشت و کشیده خود را از طریق صفحه اصلی “برای نوجوانان به شاهد است.” او همچنین تهدید به کشتن او چندین بار او به دادگاه گفت.

آنا Invictus گفت: او می خواهم ظ گزارش پلیس در مقابل شوهرش, اما نمی تواند هشدار مقامات به هر حادثه چون او را سرقت تلفن خود را.

“این مرد است که نه تنها خشونت او یک استاد manipulator,” او گفت:. “عمومی خود را, چهره بسیار متفاوت از یکی من و خانواده ام را تحمل کرده اند. اگر او منتشر شده است او ادامه خواهد داد به استفاده از دانش خود را از قانون خود را چشمگیر واژگان و دیدنی توانایی دستکاری و قالب سیاسی خود را پیروان و زنان به بندگان مطیع دقیقا مانند آنهایی که شما را امروز در اینجا.”

Invictus برجسته سفید supremacist یک سخنران در کشنده 2017 متحد حق تجمع در Charlottesville, Virginia, که در آن فعال هدر Heyer کشته شد. وکیل و شکست خورده سیاسی نامزد شده است همچنین درگیر در تنظیم حقوقی دفاع دیگر از اعضای این جنبش و قبلا متهم به خشونت خانگی با توجه به HuffPost. او هرگز با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

“آگوستوس است نه کلیشه ای مستی wife-beater” آنا Invictus گفت. “خود را محاسبه خشونت دستکاری نیت شایسته توجه خاص است.”

در آخرین پیوند شنوایی راک هیل Detective Matthew راش خواندن از سفید ملی, آنلاین و نوشته های خود را نشان می دهد مخرب طرز فکر. Invictus تمسخر در دادگاه هنگامی که راش پیشنهاد او پرواز خطر و خواستار عذرخواهی از کارآگاه “وقتی که” او یافت می شود بی گناه است.

“تخریب من بینش است نه تروریسم. تنها هدف این است که تخریب ساختمان ها و یا افراد فاکتورها باعث ایجاد پلاک زمین است. دراز مدت و با هدف سرنگونی این تمدن است. آن را مطلقا هیچ چیزی برای انجام با ایجاد ترس است. این است که تروریسم همان راه از بین بردن تومور تروریسم است. اگر چه شما سرطان و من زمین پزشک” Invictus نوشت: در یکی از معابر راش با صدای بلند بخوانید.

در سال 2014 Invictus’ سابق هم اتاقی گفته اورلاندو پلیس که او اشاره کرد و تفنگ او. Invictus ادعا کرد او فکر هم اتاقی بود مزاحم و اتهام نیست. دو سال بعد یکی از Invictus’ exes پلیس گفت که او تا به حال ضرب و شتم او چندین بار از او گزارش نشده کسانی که در حوادث تا Invictus اتهام تهدید به سوزاندن اموال او و “شلیک او را در نقطه ای.” او متهم در این حادثه.

در تلاش برای نشان دادن چگونه است که “خطری برای جامعه” و خانواده اش, آنا Invictus همچنین خواندن برخی از مجله معابر در جمعه شنوایی از جمله یکی که در آن او گفت: “قربانیان خواهد بود قربانی سیاستمداران خواهد بود ترور شد; جنگ خواهد بود آغاز شده است.”

“و هنگامی که روز می آید در نهایت و به شما خیره نگاه کردن که شما آن را می دانم, همه, همراه, و شما می گویند: “کسی که باید او را متوقف کرد’—بدانید که خون خود را در دست های خود را بیش از حد” گذشت می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>