ویل Besseling برنده نهایی BMW داخلی دعوتی مجازی Wentworth باشگاه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

هلندی گلف باز حرفه ای (س) Besseling برنده نهایی نسخه از BMW داخلی دعوتی طراحی شده توسط Trackman شلیک هفت تحت همتراز دور از 65 مجازی غرب البته در Wentworth باشگاه.

آن Besseling دوم برنده شدن در تور مجازی پس از او مدعی پیروزی در یک مجازی Golfclub Munchen Eichenried ماه گذشته.

او می پیوندد اسکاتلند کانر Syme به عنوان تنها دو بار برنده در شبیه سازی شده در تور. Syme برنده مجازی سلطنتی پرتروش باشگاه گلف مسابقات و او به اولین محل افتخارات با چهار گلف بازان دیگر در مجازی واقعی باشگاه Valderrama.

هلندی گلف بازان تحت سلطه تور به عنوان Besseling را هم میهن همکار جوست Luiten برنده افتتاحیه رویداد در یک مجازی البته در سنت اندروز.

سازمان دیده بان | Besseling مرغک امنیت 2nd داخلی دعوتی پیروزی:

ویل Bessling ادعا می کند 1 سکته مغزی پیروزی در مجازی Wentworth با مرغک در 18 سوراخ. 0:29

Besseling نیز به پایان رسید گره خورده است برای دوم در رویال پرتروش و سوم در سنت اندروز.

35 ساله برنده €10 ، 000 برای اهدا به موسسه خیریه از انتخاب خود. او تقسیم پول بین Streeklaboratorium voor de Volksgezondheid بیمارستان که در آن مادر خود را با این نسخهها کار در آن کمک می کند تا صندوق پژوهش به آنتی بادی برای افراد مشغول به کار در بیمارستان و بهداشت و درمان در هلند و Dutch4kids که افزایش پول برای بیمارستان های کودکان.

او همچنین تقسیم پول از اولین پیروزی خود را بین دو خیریه; Doneereenmondkapje.nl (Donate یک ماسک محافظ) که منابع ماسک محافظ به خط مقدم کارگران در هلند و پخت برای زندگی یک موسسه خیریه نزدیک به قلب خود را که ایجاد شغل و درآمد پایدار برای مردم در آفریقا است.

گلف بازان در حال حاضر آماده شدن برای رقابت در گلف به عنوان تور اروپا برنامه ریزی شده است برای بازگشت به عمل در Betfred انگلیسی کارشناسی ارشد از تاریخ 22 تا 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>