وحشی را Galchenyuk روابط اواخر بازی اضافه می کند تا برنده به سرقت نقطه بسیار مهم از Canucks

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

الکس Galchenyuk گل تساوی هدف و در ضربات پنالتی برنده به عنوان مینه سوتا وحشی ضرب و شتم ونکوور کناکز 4-3 روز چهارشنبه.

کوین Fiala و لوقا Kunin نیز به ثمر رساند در قوانین و مقررات برای مینه سوتا و تشک Zuccarello تا به حال دو کمک می کند. Devan Dubnyk متوقف 31 عکس.

J. T. Miller به ثمر رساند و دو بار در دوره سوم و جی کاراگاه به حال دیگر ونکوور هدف در حالی که کوین هیوز ثبت دو کمک می کند. یعقوب Markstrom ساخته شده 25 موجب صرفه جویی در.

تنها نقطه نقل مکان کرد Canucks (32-22-6) به یک کراوات با شعله کلگری برای دوم در اقیانوس آرام را بدست آورد.

وحشی (28-24-7) نقل مکان کرد و به 1-1-0 پس دین Evason در زمان سر مربیگری وظایف از بروس Boudreau جمعه گذشته است. مینه سوتا است که پنج امتیاز از دومین وحشی-کارت نقطه در کنفرانس غرب.

وحشی را باز کرد به ثمر رساند فقط 63 ثانیه به بازی زمانی که Fiala خود را جمع آوری 15 هدف از این سال در مینه سوتا را تنها به ضرب گلوله در اول 11 دقیقه از بازی.

Dubnyk مشغول بود در انتهای دیگر از یخ در اولین شروع خود را در چهار بازی. او فشرده میلر شات از یک جدایی بین لنت و رد آنتوان روسل در یک تلاش از حافظه به عنوان Canucks outshot وحشی 10-5 در اولین دوره است.

تساوی ونکوور نمره اولیه در مرحله دوم که هیوز رشته یک goalmouth از طریق تصویب به کاراگاه برای هدف دوم خود را از سال و برای اولین بار در 42 بازی.

وحشی بطوریکه منجر با 6:57 سمت چپ برای رفتن در زمانی که یک Kunin تغییر مسیر trickled بین Markstrom پد و به خالص.

کناکز بیرون آمد و قوی برای شروع ، پس از میلر آمار پست در اوایل 2-در-1 او با پاداش کار خود را بالا 23rd, هدف از این فصل زمانی که او منحرف نقطه شات از تایلر Toffoli گذشته Dubnyk. Toffoli را کمک به او را نقطه به عنوان یک کانادایی پس از اینکه به دست آورد از لس آنجلس کینگز در یک تجارت در روز دوشنبه.

میلر قرار داده کناکز پیش رو بیش از سه دقیقه بعد با دومین شب یک انفجار از دایره سمت چپ بعد از یک تیز عبور از Troy Stecher.

Galchenyuk بسته بازی کمتر از پنج دقیقه به سمت چپ با اولین نقطه پس از داد و ستد به وحشی در فوریه. 10. او مدال دیگر یک شال خاموش ونکوور defenceman Troy Stecher و گذشته Markstrom.

Galchenyuk ضرب و شتم Markstrom برای برنده پس از بو Horvat رد شد از سوی دیگر در پایان پنجمین دور از ضربات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>